Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, BułkazSzynką napisał:

O neymarze mówili podobnie ;) z jakiegoś powodu nie podpisał kontraktu i zapewne chodzi o nieudolny zarząd ktory od paru lat nie potrafi wzmocnić klubu bo Iniesta, pique i reszta starzeje się a następców nie widac. Wielkie pieniądze plus gwarancja gry o największe trofea mogą zachęcić go do zmiany klubu. W premier league juz gra paru drobniejszych zawodników i radzą sobie dobrze jak np pierwsi z brzegu Gabriel jesus czy David silva z city właśnie.

Moze, zobaczymy. Neymar to troche inny przypadek, bo on ma przerośnięte ego a w Barcy zawsze byłby drugi. Przynajmniej dopoki bedzie gral Messi. Co do zarządu to sie zgodzę, srednio im te transfery wychodzą. Az dziwne, ze nie kupili Krychowiaka za jakies 40 baniek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Liverpool zagrał przez pierwsze 20 minut to miazga.Świetny meczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeźniczak dobry ruch zrobił odchodząc. Drugi rok z rzędu zagra w LM.
Oprócz jego drużyny z Azerbejdżanu ze słabszych drużyn mamy słoweński Maribor i cypryjski Apoel.

I Vadis też dobra decyzja z odejściem do Olympiakosu Hasiego. W dwumeczu zanotował bramkę i asystę, które to były bardzo ważne dla losów pojedynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan :banderas:, a była całkiem realna szansa na awans, dziękuję, dzięki tobie nie muszę już się denerwować :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, okoni napisał:

Pazdan :banderas:, a była całkiem realna szansa na awans, dziękuję, dzięki tobie nie muszę już się denerwować :newell:

Chyba Pajacdan :/

 

Zresztą i tak gramy piach. Niby biegają, ale bez sensu, niby pressing, ale bez pomysłu, ładu i składu.

 

p.s. Nagy też nie błysnął, kiedy symulował faul PRZED polem karnym/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po trzech piwach i drinku, dziś już raczej nic nie napiszę, bo dostał bym bana po pierwszym zdaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej się przygotowałeś prawidłowo. U mnie 4 drin leci. Ich się nie da inaczej oglądać.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej otworzyć wino i popatrzeć z żoną na zachód słońca niż na polską klubową piłkę.
Aż mnie dziwi, że "ekstra"klasą ludzie są w stanie się emocjonować.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest teraz ten złotousty Dąbrowski? Moze jakiejs ciekawej wypowiedzi udzieli....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski po meczu:

1.Jacek Magiera, do widzenia.

2.Kroosek ma orgazm.

3.Adick nabije sobie posty o "ekstraklapie"

4.Dla mnie mimo wrukwienia i tak cała LM i "topowe" kluby, to cyrk obwoźny, a Legia to coś, co będę zawsze kochał całym sercem, bo jest "moja" i na wyciągnięcie ręki, bo wyssałem to z mlekiem matki..

Dlatego nie muszę się spuszczać nad Barcelonami i tym podobnymi.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith, najebałeś się już :kwach:

Powiem Ci tak, jestem stary, rocznik 79, urodzony na Czerniakowie, na tyłach karczmy Słupskiej (dawniej Sielanki), mój dziadek Edi i mój ojciec naznaczyli mnie Legią, na zawsze, mogłem nie znać tabliczki mnożenia, ale ostatni skład Legii musiałem znać na pamięć. To że te marne gnidy nic nie grają i odpadli, nie zmienia nic. Oni przeminą. Będzie dobrze. Dziś Ci powiem tylko, że nie ma co się złościć, nie warto, każdą złośliwość przekuj w dumę. Pamiętasz czasy jak z Solnicą na ławce , Legia broniła się przed spadkiem? To się musi oczyścić, za pięć lat znów będzie dobrze, to jest Warszawa, jesteśmy najlepsi, to nasze dna, cierpliwości :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, okoni napisał:

Sith, najebałeś się już :kwach:

Powiem Ci tak, jestem stary, rocznik 79, urodzony na Czerniakowie, na tyłach karczmy Słupskiej (dawniej Sielanki), mój dziadek Edi i mój ojciec naznaczyli mnie Legią, na zawsze, mogłem nie znać tabliczki mnożenia, ale ostatni skład Legii musiałem znać na pamięć. To że te marne gnidy nic nie grają i odpadli, nie zmienia nic. Oni przeminą. Będzie dobrze. Dziś Ci powiem tylko, że nie ma co się złościć, nie warto, każdą złośliwość przekuj w dumę. Pamiętasz czasy jak z Solnicą na ławce , Legia broniła się przed spadkiem? To się musi oczyścić, za pięć lat znów będzie dobrze, to jest Warszawa, jesteśmy najlepsi, to nasze dna, cierpliwości :)

Zalogowałem się, żeby Ci przybić lajka. Trochę się "wciąłem" i owszem, ale post był przemyślany ;)

Dwa latka jesteś młodszy, reszta z życia podobna jak u mnie. Z tym, że ja się wychowałem na Bielanach.

Zacząłem na Legię chodzić w '92 kiedy o mały włos nie spadliśmy, a potem było tłusto.

 

Wiem, że to przetrzymamy, ale kuźwa przez ostatnie lata człowiek trochę nabrał optymizmu, a tymczasem przepierdalamy to wszystko w jeden sezon :/

Ciężko to znieść. Jeśli nie Legia, to nigdy się ta nasza piłka klubowa nie ogarnie. I to nie jest zadufanie, tylko fakty.

Tym bardziej, że za rok zaczyna się trudniejsza walka o europuchary.

 

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te dwa latka wcześniej zacząłeś nosić nasze brzemie, ja wystartowałem z regularnym chodzeniem w latach 94 (sezon gdzie odpadlismy z Hajdukiem Split, wcześniejszych epizodów nie liczę, chodzenie z dziadkiem na mecze to kicha ;) ). 

Robię oddech i pozbywam się negatywnych emocji, tak jak piszesz, to nie zadufanie, tylko fakty, nasza liga to techniczny beton i szrot, szanse na grę w Europie ma tylko Legia i Lech, reszta z całym szacunkiem, próbuje, ale gówno z tego wychodzi. 

L

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni po meczu z Hajdukiem płakałem jak dziecko. Tak samo później po meczu z Panatinaikosem, ale już były to inne łzy...

 

Nie rozlewając wiader historii - Jacek powinien odejść i tyle. Do mnie nie trafiają argumenty o słabych transferach, oddaniu Vadisa itp.

Gramy słabo od wielu miesięcy, taka jest prawda.

Przez ostatnie lata był taki progres, że to powinno iść tylko na przód, a tymczasem zaliczyliśmy restart. Tutaj winę ponosi trener.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa A: Benfica, Manchester United, Basel, CSKA Moskwa

Grupa B: Bayern, Paris Saint-Germain, Anderlecht, Celtic

Grupa C: Chelsea, Atletico Madryt, Roma, Karabach Agdam

Grupa D: Juventus, Barcelona, Olympiakos, Sporting

Grupa E: Spartak, Sevilla, Liverpool, Maribor

Grupa F: Szachtar, Manchester City, Napoli, Feyenoord

Grupa G: Monaco, FC Porto, Besiktas, RB Lipsk

Grupa H: Real Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL


Calkiem spoko grupy. Jesli faktycznie za dembele wykladaja 150 baniek to japierdole... 3 lata i bedzie pierwszy miliard.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SithmanCzepiam się Jacka Magiery, ale to nie do końca jego wina.

 

Jacek jest trochę jak Guardiola (zachowując proporcje prowadzonych drużyn).

Trener inteligent, trener filozof... JM daje piłkarzom książkę (swoją drogą bardzo ciekawą) i liczy, że tak do nich dotrze.

Ilu ją przeczytało? Pewnie 1...

Kucharczyk i Dąbrowski zobaczyli, że nie ma obrazków, więc to nie dla  ich, reszta się pogubiła na pierwszej kartce czytając ją 3 razy.

No i to mieszanie składem...

 

Weszlo ma multum idiotycznych tekstów, ale ten im się udał: http://weszlo.com/2017/08/23/trojkaty-kwadraty-guardiola-problematyczna-negacja-prostoty/

Z tego też bierze się po trochu mój post.

 

Piłkarze w 99% to prości ludzie, do których trzeba docierać prosto. Na pewno nie poprzez książki.

Przykre z punktu widzenia normalnego człowieka, ale prawdziwe.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 narodu to prości ludzie, do nich wierszem i poematem nie trafisz. No i tu jest pies pogrzebany. Skoro w ekipie ma tylu chłopków roztropków, to trzeba wejść na ich poziom aby do nich dotrzeć. Inaczej będzie to wyglądało jakby Szwed z Wenezuelczykiem próbował się dogadać po portugalsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mistrz Polski pokaże za rok. Eliminacje zacznie już w 1 rundzie nowych el. LM (przed tą rundą będą preeliminacje dla amatorów z San Marino itp.).
W Rosji mundial będzie trwał w najlepsze, a wszystkie nasze drużyny już będą grać w eliminacjach pucharów (z wyjątkiem zwycięzcy PP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był ostatni rok gdzie mistrz mógł coś pokazać. Za rok nie będzie już po co startować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest, więcej wolnych wieczorów, mniej kasy wydanej na bilety - są pozytywy. Nie no, kompromitacja polskiej piłki totalna, niestety przyklepała to Legia tym samym równając w dół, do poziomu ligi, zamiast iść w górę na poziom LM. 

 

 

Ładnie Mioduski zaczyna, w niecałe pół roku pogrzebał parę lat pracy. Strach pomyśleć, co będzie za rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rok nie będzie to wasz problem tylko Lecha, a może Zagłębia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja bym tak Mioduskiego nie gnoił. Wyłożył facet kawał szmalu, zatrudnił ludzi, chce się spełnić życiowo, urealnić swoje wizje. Coś poszło nie tak, wyciągnie wnioski, zrobi roszady, dopompuje kasy i znów będzie dobrze. 

Martwi mnie jednak jedna rzecz, która niestety idzie na kark trenera. Zauważyłeś że wczoraj do 38 minuty Legia oddała jeden celny strzał? To był chyba strzał Jodły i nie był to strzał przygotowany, tylko taki z typem na plecach. Ci goście grali najważniejszy mecz o awans i kasę. Oni nie mieli pomysłu na przemieszczanie się po boisku. Zero jakichś schematów, zaskoczenia, rozegrania. Kurwa, jeden strzał z ekipą buraczanych chłopków. Ja rozumiem że w klubie nie ma napastnika który na trzy sytuacje odda dwa groźne strzały i strzeli jednego gola, ale nie ogarniam jak ludzie w przodzie nie byli w stanie wykreować sobie pozycji do oddania strzału w tak ważnym meczu. Albo oni cofnęli się piłkarsko albo zaczęli grać pod wyjebanie Magiery, tak to widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×