Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie Dybali do Messiego, jest także sporym nadużyciem, ze szkodą dla niego samego. Chłopak ma papiery na grę, ale nigdy nie dał siły właśnie w takich meczach jak ten, gdzie drużynie nie idzie. Czy mecz mu nie wyszedł? Miał trzy sytuacje gdzie mógł wykazać się swoim talentem, w jednej oddał słaby strzał, w drugiej zakiwał się z samym sobą, a w trzeciej podał tak że szkoda komentować. 

Jeszcze raz mówię, robienie z tego chłopaka drugiego Messiego, tylko robi krzywdę temu młodziakowi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dybala to póki co nie udźwignął 10 na plecach w Juve. Do Messiego to mu jeszcze sporo brakuje. 

Ciekawy też jestem jak zaprezentuje się trio z PSG jak w końcu dostanie jakiegoś poważnego przeciwnika. W lidze francuskiej takich nie ma, Celtic też raczej do potentatów nie należy. Pewnie przekonamy się już za dwa tygodnie , kiedy do Paryża przyjedzie Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon w końcu rozdziewiczony :listek: Messjasz znowu zrobił kosmiczną różnicę i makaroniarze klękli :messi:

Dybala musi się jeszcze raz urodzić, żeby chociażby zbliżyć się poziomem do Ljonela :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolllllll, Magiera out :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że dla mnie to katastrofalna decyzja, no ale to Polska Piłka.

Magierze akurat to chyba można najmniej zarzucić w tym klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni jego mecz, a raczej ustawienie linii środkowej zdecydowanie pokazuje, że facet się pogubił i szukał rozwiązania na wariata. 

Odzielić trzeba brak wzmocnień, osłabienie kadrowe i kontuzje, od totalnie nie przygotowanej drużyny od strony kondycyjnej i taktycznej. 

Gościowi chyba za dużo się na raz na łeb zawaliło i najzwyczajniej niepodołał. Ta drużyna gra totalne dno od początku sezonu, nie zapominajmy w jak fatalnym stylu odpadła z pucharów. 

Prezes, widzę ostro sprząta. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak.

A co ma wyjść? Kolejne 25 lat bez ligi mistrzów zapewne :30vm3cw:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Jacka Magiery mam ogromny szacunek, ale od co najmniej lutego było widać, że rola go przerosła.

Decyzja dobra i nawet szkoda, że tak późno. Mam tylko nadzieję, że to jest całkowicie przemyślana i zaplanowana akcja, a nie spontan.

Wyleciał cały pion sportowy, więc oby się okazało, że Mioduski ma już od jakiegoś czasu lepszych następców i tylko kwestia dogadania wszystkiego opóźniła decyzję o zwolnieniu JM.

Jeśli tak, to dopiero teraz można będzie uznać, że zaczyna się Legia Mioduskiego i realnie Ją oceniać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teresa, tzn @toreso, znasz gościa, mogę fapować?

 

Trenerem Legii bedzie Jozak, asystentem Klafuric, a dyrektorem akademii Kepcija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo Jozak, ostatnio był obserwatorem z ramienia UEFA ....  :ziobro:  

i chyba dyrektorem technicznym chorwackiej federacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widać że na ławce trenerskiej zjadł zęby :pazura:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, okoni napisał:

Teresa, tzn @toreso, znasz gościa, mogę fapować?

 

Trenerem Legii bedzie Jozak, asystentem Klafuric, a dyrektorem akademii Kepcija.

 

14 minut temu, sLk napisał:

Romeo Jozak, ostatnio był obserwatorem z ramienia UEFA ....  :ziobro:  

i chyba dyrektorem technicznym chorwackiej federacji. 

 

O ile mnie moja wiedza nie myli to był/jest/będzie dość bliski człowiek z "układu" Zdravka Mamicia, czyli typa który do bólu skorumpował Chorwacką piłkę, zresztą wszyscy którzy byli we władzach Chorwackiego ZPN wywodzą się z tego towarzystwa.

 

Dodatkowo był dyrektorem Dinama Zagrzeb przez jakiś czas, więc wszystko jasne. Spierdala tam gdzie jeszcze ludzie nie wiedzą z jakiego jest towarzystwa :kwach:

 

No chyba że się mylę.

 

Tych dwóch pozostałych typów nie kojarzę, więc podejrzewam że są i byli nikim, nawet w Chorwacji.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni czytałem te same plotki i mam szczerą nadzieję, ze to nie prawda.

facet był dyrektorem różnego szczebla - oto jego całe doświadczenie, nawet nie liznął ławki trenerskiej.

Jak to ma być "dobra zmiana", to ja dziękuję już na starcie.

I nie - nie dotrą do mnie teksty "dajmy szansę, poczekajmy" itp. to jest Legia, tu nie ma czasu na eksperymenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwolnienia Magiery to jak najbardziej się zgadzam. Facet po początkowych dobrych występach w CL  w końcu drużynę wylał razem z kąpielą. 

Natomiast co do zatrudniania w jego miejsce jakiegoś chorwackiego urzędnika mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już raczej nie ploty, pierdzą o tym w każdym serwisie. 15:30 konfa na Legii. 

Zobaczymy może ściągnie Modricia lub Rakiticia. :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno o Jozaku, on w Dinamie był jednym z  twórców Akademii piłkarskiej, czyli można powiedzieć że te wszystkie "perełki" Chorwackie to w jakimś stopniu jego zasługa, był jeszcze dyrektorem technicznym reprezentacji Chorwacji. Jednak był w klubie gdy rządził Mamić.

 

Doświadczenia jako pierwszy trener nie ma żadnego.

 

Na Weszło już się o tej trójce rozpisują.

http://weszlo.com/2017/09/13/cel-legii-zostac-dinamem-zagrzeb-na-sterydach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdzą w każdym serwisie, bo mają ból dupska, że żadne info o zwolnieniu JM nie wyciekło wcześniej.

Za to u mnie Mioduski ma +.

 

Natomiast jego mania dotycząca akademii może odbić się czkawką na pierwszym zespole i to mnie martwi.

 

Edyta: @toreso właśnie skończyłem czytać ten artykuł z weszlo i jeszcze bardziej mi się to nie podoba.

Doświadczenie w prowadzeniu 1-szego zespołu zerowe.

Bawimy się w akademię trenerów już nawet.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i oficjalnie Romeo Józek, rozpoczyna przygodę z trenerką na ławce Legii...:obama:

 

 

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że do zimy dostanie parasol ochronny, a potem... wysadzą go gdzieś na pion dyrektorski i zastąpi go jakiś pociot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła, więc przynajmniej do końca sezonu jest czas, by oceniać tę zmianę.

Jestem sceptyczny bardzo, ale nic już nie poradzimy.

 

Natomiast co innego na konferencji zwróciło moją uwagę - poziom naszych "szpeców" dziennikarzyn sportowych to jakieś dno i kilo mułu.

Pytania wciąż te same i idiotyczne, w dodatku żaden po angielsku nie potrafił zadać.

 

p.s. Gościem najbliższej Ligi + ekstra będzie Żewłakow. Może być ciekawie ;)

 

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś nie wyjdzie, to za rok Czerczesow będzie wolny, jak go Putin wywali z hukiem po Mundialu.

Na TVP dzisiaj mecz Realu z amatorami, bo tak ludzie głosowali (oddając po kilka głosów). Niech już lepiej więcej tych głosowań nie robią i sami wybierają mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmino myślał, że za trafienie w słupek są dodatkowe punkty :lewy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurza stopa, ale Lewy ma ten łepek ułożony :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona dzisiaj słabo, ale zmiany wygrały spotkanie. Najpierw Denis Suarez ładnie wsadził, a później Paulinho wszedł pomiędzy obrońców jak dzik i wpakował na wagę zwycięstwa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pałlinio :listek: Ale ukuł, yebany :listek: A niby chińszczyzna taka lipna :smart:

Brawo, ogórek ukiszony, 3pkt lecą do Barcelony :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×