Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

Przemiera w piątek. Gra jest do wzięcia w ciemno jak na mój gust, ale to twoja kasa i chyba ta gra nie wszystkim sie spodoba tak jak DMC4. Dla mnie must have i biorę w ciemno ale też nie każdy ma możliwość wymiany gier po 30-40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS:

Chłopie!!! Tobie kłaniają się podstawy języka POLSKIEGO!!! Nie jestem jakimś strasznym purystą językowym, ale twój pierwszy post w tym temacie to chyba jakiś żart... naprawdę byłem mocno zainteresowany tą gierką (wciąż szukam jakichś dobrych gierek z trybem co-op), ale to co spotkałem tutaj mnie delikatnie mówiąc przeraziło... Pominę już to bezmyślne wykorzystanie słów angielskich w opisie postaci, ale Ty nie napisałeś chyba żadnego zdania w języku polskim poprawnie, co, zważywszy na długość posta, było nie lada wyczynem.

No ok. Zgodze sie ze nie jest to zbyt poprawnie napisane. Ale niektorych rzeczy nie powinno sie tlumaczyc doslownie na jezyk polski. .Ta gra to jedna z nielicznych na ktore wyczekuje z niecierpliwoscia. Dziekuje ze zwrociles mi uwage. Postaram sie poprawic na przyszlosc. Dlugosc posta nie byla na sile. Napisalem to co chcialem napisac. Oczywiscie to jest forum dyskusyjne kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Jezeli bylo by to tak tragicznie z pewnoscia admin badz moderator by mnie poprawil.

Zeby nie bylo OT to :

Na stronie portalu naszego forum kiedys byly screeny z gry. Mysle ze byly one falszywe badz w fazie poczatkowej. Graficznie gra prezentuje sie swietnie wg. mnie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie jak "recenzja" army of two oraz kilka screenow

zapraszam do lektury

link do artykulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawie jak "recenzja" army of two oraz kilka screenow

zapraszam do lektury

link do artykulu

Duzo informacji. Tylko martwi mnie to co jest tam napisane. Spodziewam sie hitu a nasz "recenzent" raczej tak tej gry nie opisal. Screeny wygladaja niezle. Na jednym z nich bylo info o precyzyjnym strzelaniu. Mam nadzieje ze da sie zmieniac ustawienia przyciskow bo nie lubie miec strzalu pod R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg znajomego ktory ta gre cwiczyl caly dzien na xboxie:

- mi sie podoba

wypowiedz bez wiekszego entuzjazmu ale z uwaga ze najlepszy tytul jaki wyszedl od poczatku roku

trzeba samemu przetestowac czekam na pre-ordera, moze w tym tygodniu dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj tą gierke w krakowskim saturnie w miłej cenie 199 złotych W łikend bedzie moja...chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w empiku dziś widziałem za 239....złodziejstwo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie znow zrobilem w balona z tym preorderem

moglem isc do saturna kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w GameStop'ie na miscie i kurde jeszcze nie ma... jest wyraznie napisane: premiera 7-ego marca. O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem dzis w GameStop'ie na miscie i kurde jeszcze nie ma... jest wyraznie napisane: premiera 7-ego marca. O co chodzi ?

Może dlatego że dziś jest 4.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby premiera 6 a już po necie latają komentarze gdzie kto jej nie kupił za 199/239 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby premiera 6 a już po necie latają komentarze gdzie kto jej nie kupił za 199/239 zł

Poczekaj na 29 kwietnia, to bedzie dzien chaosu

GTA bede szukal po saturnach itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wcześniej napisał, gra leży już min. w Empiku.

Przed chwilą przeszedłem pierwsze dwa checkpointy (w singlu, z AI). Za wcześnie, żeby się jednoznacznie wypowiadać. Przed kupnem obstawiałem, że gra będzie dobra, w porywach do b. dobra i wszystko wskazuje na to, że tak jest. Jakieś trzy miesiące temu była recenzja w PSX Extreme i tam gra dostała 7+ (w skali 1-10).

Jeżeli ktoś nastawia się na rewolucję i grywalność ala COD4, to może się IMHO odrobinę zawieść. Ale nic, pożyjemy, zobaczymy ... wracam do AoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rdb napisz coś o trybie online, jeżeli udało ci się zagrać wspólnie z jakimś graczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, jak powyzej. Jak dokladnie wyglada ta rozgrywka online? Coop na singlu ok, ale jesli bedzie sie gralo podobnie z innymi na sieci to moze byc calkiem niekiepsko. Dodatkowo ciekawia mnie modyfikacje broni - mozna je sprzedawac po sieci czy tylko wymieniac, i czy kase zarabia sie takze w rozgyrwkach online? CHce sobie jutro preordera robic na ta gierke, wiec jak dasz rade to dzisiaj sprawdzic to daj znac, pozdra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje przede wszystkim single, jak mozesz podziel sie wrazeniami m.in. z tego trybu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online póki co nie jest mi dane obadać. Próbowałem tryb "versus" (oprócz niego jest jeszcze możliwość trzaskania kampanii online), ale przy dołączaniu nie znajduje żadnego pokoju, a po utworzeniu własnego czekałem 10 minut zanim się ktoś dołączy. Do gry potrzeba jednak co najmniej trzech graczy (2 vs 1?), a nie miałem cierpliwości czekać godzinę na jeszcze jednego playera. Zapewne online z kopyta ruszy jutro, pojutrze. Dodam tylko, że trybów gry online jest trzy: warzone, bounties, extraction, ale map do wyboru raptem cztery (cały czas mam na myśli tryb "versus"!).

I kilka spostrzeżeń na szybko:

- zwieszka konsoli (!) przy przerwyniku filmowym, zaraz po zabiciu pierwszego bossa (poszło za drugim razem, ale bossa musiałem jeszcze raz kończyć)

- ładne, pre-renderowane filmiki pomiędzy misjami

- fabuła wygląda na ciekawą, ze szczypta humoru

- tuning broni uproszczony w stosunku do COD4, ale jak zobaczyłem Skorpiona w wersji "pimped" to padłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAaaa ! Aż mi ślinka pociekła - Kampania online, tak jak myślalem! Kiedy ta gra dojdzie !? (z USA idzie...)

Do ArczX - Przygotuj HS bo bedziem napiep**ać kampanie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rdb mi smaka narobiłeś - ja Army of Two dopiero będe miał jutro. także jakbyś mógł napisać jeszcze parę słów o rozgrywce byłbym bardzo wdzięczny. Bardzo mnie ciekawi dynamika całych akcji - czy jest szybka np jak w gears of war czy nieco powolniejsza jak ta w Ghost Recon Advanced Warfighter?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak Gears of War:

- szybka

- mało graczy na Versus ( 2 vs 2 )

- taktyczna

- wyjątkowo dużo zależy od SKILLA

Gears of War to jak narazie najlepsza gra sieciowa w jaką grałem i dlatego patrzę z dużym optymizmem na Army of Two. I jeszcze będzie można fachowego gościa wyrobić ...

Btw... kto chce ze mną kampanię przechodzić??

EDIT:

Dzisiaj grę będę miał zagram niestety dopiero ok. 20 i nie będę miał czasu zdać relacji. Jak ktoś to już ma to zapraszam na Coop dzisiaj ok 20.15

Tutaj mam fajną reckę z mojej ulubionej stronki:

http://ps3.ign.com/articles/856/856954p3.html

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, posiadam leciwy TV (max ~500i z hakiem), a tu na polygamii znalazłem tył opakowania (z X-a, ale chyba nie będą się różnić), więc proste pytanie, czy ta gra pójdzie na moim TV xD

Pytam bo jak miałem X-a i starsze TV to jedną bodajże gierka chodzić nie chciała (czyt. black screen)...

Poniżej owy screen:

aot2.thumbnail.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze slysze. Gierka odpali tak jak kazda inna na SD.

ps. dobrze ze gra nie potrzebuje wiecej miejsca na HDD jak to ostatnio dosc czesto sie dzieje z grami na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AAAaaa ! Aż mi ślinka pociekła - Kampania online, tak jak myślalem! Kiedy ta gra dojdzie !? (z USA idzie...)

Do ArczX - Przygotuj HS bo bedziem napiep**ać kampanie !

od tygodnia do 2, dłużej się czasami zdarza ale to rzadko mi czekam na recke jak będzie wysoka ocena to kupię od razu (oczywiście ze stanów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×