Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bardzo dobra. Szkoda ze troche za krotka ( 5 - 6 godzin i po niej ). Najbardziej razil mnie problem ze zmiana strony przy celowaniu ( jak stoi sie za jakas zaslona) No i z jedna bronia da sie przejsc cala gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o to chodzi - zadna bron nie jest najlepsza, tylko kazda jest inna. Jesli kupisz mega najdrozsza snajperke to wcale nie jest powiedziane, ze jest ona najlepsza. Inne ammo, aggro etc. Po prostu dziala inaczej i sluzy do innych rzeczy.

Ja najbardziej lubilem chodzic z fully upgraded famasem lub hmg(nie SAW tylko ten jeszcze straszniejszy), a jako secondary mp5 z maksymalnie zminimalizowanym aggro , a moj kolega z AUGiem i mega snajperka. Nic z tego co mielismy nie bylo najlepsze - po prostu inne. W zaleznosci od tego jaki obierze sie styl, gra sie inaczej. A jak do tego dolozy sie fakt, ze partner moze dobrac swoje uzbrojenie to dopiero widac mozliwosci tej gry i jakie mozecie stworzyc swietne taktyczne combo razem z drugim graczem.

AoT ftw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam gre od kilku dni i moge już ją podsumować. Gra mnie zawiodła na całej lini. Najwiekszy minus to nuda. Drugim najwiekszym minusem jest grafika. Nie wiem co z nią nie tak ale mnie ona odstrasza. Kolory są jakies dziwne, wszystko się zlewa jakby z tłem. Rozgrywka tez totalne dno. Takie gry powinny byc albo taktyczne albo dynamiczne. A tu ani taktyki nie widze ani jakiegos "powera". Stoje w centrum pola walki, walą we mnie z kazdej strony a ja się obracam wokół wlasnej osi i wybijam wszystkich jednego po drugim A wszystko trwa dobrze ponad minute. EA mnie kolejny raz zawiodlo i już się nie pokusze o zadną ich gre. No chyba, ze bedzie to dead space

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poziom trudnosci albo IQ przeciwnikow nie powala, ale nanajtrudniejszym poziomie tak prosto juz nie jest( i tak malo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem gre w singlu ,uważam że gra jest dobra i zapewniła mi kilka godzin dobrej zabawy, dlaczego nie jest b.dobra?

Bo obawiam się ,że na ocenę wpływa fakt że na dzień dzisiejszy nie ma w co grać a nowe tytuły należą do tych wyczekiwanych.

Czekam dalej na kolejne rownie ciekawe tytuły , czekam dalej na hit miary cod4.Obym się doczekał i Wy także AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to ja też napisze pare słów o tej gierce (gram 3 dni).

Co tu nie mówić gra jest słaba:

- Grafika na niskim poziomie jak na PS3, nie umywa się do COD4, Uncharted, Heavenly Sword

- Sterowanie ujdzie, ale bez szału

- Zero taktyki, poprostu młucka i to bez dynamiki

- Fabuła banalna, słaby klimat

- Mały realizm, dostajesz 50 kul w klate i dalej stoisz

Ogólnie 5/10 Nie polecam, gra bardzo mnie zawiodła, zwykła arcadówka poprostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

omfg i jak tu czytac takie wypowiedzi typu "przeszedlem gre w 5 godzin slaba gra jest nudna".......bo ze k*%*a kaleka nie potrafi podpiac internetu do konsoli i we wszytskit gry gra na singlu na najniższym poziomie trudnosci to szkoda gadac.......COD 4 tez przechodzisz w 8 godzin a potem jak wlanczasz multi to masz dodatkowych 100 godzin gry.....tu jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, mnie przekonaliście czekam aż cena na wiadomym portalu aukcyjnym spadnie do 130/140 (co będzie na moje oko za tydzień/dwa) i kupuję, wolę nie wyrzucać kaski w błoto

Co do gry z waszych opisów jestem zawiedziony, liczyłem na świetny klimat, dobrą grafikę i przede wszystkim dynamikę. Dodatkowym WIELKIM minusem jest regionalizacja multi, no ludzie czy oni mają jakieś słabe serwery czy co? phi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na x360 i powiem że ta gra mi bardzo przypomina Club a club mi się bynajmniej bardzo podobał więc na imieninki w 17 marca jade kupić na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

omfg i jak tu czytac takie wypowiedzi typu "przeszedlem gre w 5 godzin slaba gra jest nudna".......bo ze kurwa kaleka nie potrafi podpiac internetu do konsoli i we wszytskit gry gra na singlu na najniższym poziomie trudnosci to szkoda gadac.......COD 4 tez przechodzisz w 8 godzin a potem jak wlanczasz multi to masz dodatkowych 100 godzin gry.....tu jest tak samo

Ale...Ty nawet nie napisałeś czy ta gra Ci sie podoba czy nie lol Poza tym na multi też grałem...jeszcze krócej niz w singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w AoT jest:

- Genialny

- Beznadziejny i wkurzający

Genialnie się gra (szczególnie z Pascouldem ) tylko że na grę się czeka ze 20 min lo0l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Jestem bardzo zdenerwowany że będę miał NTSC! Nie pogram se z "naszymi" tylko z amerykanami... suuper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra strzelanka na dwóch, razi Mnie grafa ( wygląda niczym jak z Residenta 4 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gral w to ktos na FragFX'ie? Jak dziala? Podobnie jak Call of Duty czy gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gra, zwłaszcza jak gra się z drugą osobą, co-operacja stoi na wysokim poziomie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gral w to ktos na FragFX'ie? Jak dziala? Podobnie jak Call of Duty czy gorzej?

chwile gralem na fragu

wg mnie gorzej niz w COD4 bo przelaczylem sie na pada

pocwicze jeszcze raz i zdam relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chwile gralem na fragu

wg mnie gorzej niz w COD4 bo przelaczylem sie na pada

pocwicze jeszcze raz i zdam relacje

W takim razie czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym, gra może i grywalna, ale grafika to jest po prostu porazka jest tak brzydka ze szkoda na nia patrzyc EA bardzo "dalo du.." pod tym wzgledem, 3 lata temu widziałem lepsza grafike na PC... ale no moze oni nie umieja czegos lepszego zrobic. co do samej rozgrywki w porownaniu do COD4 jest ona dosc mało dynamiczna i zroznicowana :/ :/ :/ :/ Ogolnie gre oceniam na 3 :[ :[ za takie pieniadze to sie nie opłacało, może tryb dla wielu graczy cos zrekompensuje choc watpie :/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos chcial pograc na mulit to zapraszam IDPSN : Globus82 bo normalnie to sie chyba nie doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludu! Mam pytanie

Można grać kampanię we dwóch, prawda? Z tego co czytałam to tak.

W takim razie czy jeżeli gram kampanię z bratem, to czy powiedzmy na kolejny dzień mogę grać sam tą samą kampanię?

Zaraz do Galerii Bałtyckiej więc proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszlem Army of Two na split-screenie z qmplem.Gra fajna lecz bardzo krotka i uwazam ze genialny pomysl zostal zmarnowany :| .Ulepszanie broni,zbroje i pojazdy niezle ale i tak gra nie powala.

Ocena:7+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ktoś jest chętny na coop? Jeśli tak to proszę napisać na PW, w tym temacie albo na GG: 6222422 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra niczego sobie, gdyby nie to że to max 4h zabawy i 100% complete.

Online nie grałem, bo nikt nie chciał wejść. Mam zamiar zamienić tą grę.

Rozczarowałem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro lub pojutrze dostane tą grę! Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Psx Extreme zrecenzowali ją jakieś dwa miechy temu. dostała "7+" wiec szału nie ma

W najnowszym numerze poprawili na 8 i są na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×