Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

mi się tam gra bardzo podobała (imo lepsza od CoD4), zwłaszcza z kumplem na co-op najlepsza akcja to jednak back-to-back grę przeszedłem całą, teraz sprzedaję, jak ktoś chce kupić to

Nie linkujemy do allegro, warn przyznany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie kto co update daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zakupilem ta gre , jak juz przejde kampanie to chetnie pogram co-op , wiec bedzie mozna sie zgadac. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra lezala chyba u mnie w domu ze 2 tygodnie i nie tknalem ani razu. wystarczylo mi jak widzialem gre brata. taka niby strzelanka ale totalnie infantylna, a jeszcze te akcje w stylu "laskotki" czy "przybijanie piatki" sprawia ze ta gra kierowana dla 10-15 latkow :/

ale na szczescie dalo sie wymienic na UT3 i jestem w niebo wziety Masz AO2? Nie masz UT3? Nie czekaj i lec wymienic czym predzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra lezala chyba u mnie w domu ze 2 tygodnie i nie tknalem ani razu. wystarczylo mi jak widzialem gre brata. taka niby strzelanka ale totalnie infantylna, a jeszcze te akcje w stylu "laskotki" czy "przybijanie piatki" sprawia ze ta gra kierowana dla 10-15 latkow :/

ale na szczescie dalo sie wymienic na UT3 i jestem w niebo wziety Masz AO2? Nie masz UT3? Nie czekaj i lec wymienic czym predzej

Co ty w ogóle mowisz.. Ja gram kampanie z ziomkiem w wolnych chwilach i zajebiscie sie gra. Nie jest to CoD4 i pewnie znalazloby sie pare wad ale nie mam zamiaru ich szukac bo frajda jaka mamy razem wynagradza wszystko. I przyznam szczerze ze ani razu nie widzialem nawet gry nie na split-screenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktoś może jak podzielić ekran na splitscreenie tak żeby jedna osoba byla po lewej a druga po prawej stronie? Ponieważ mi sie dzieli, że jedna jest u góry a druga na dole i nic nie widać przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro w PSN nowy zestaw map do kampanii i w multi... za darmoche...

eee... EA daje cos za darmoche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro w PSN nowy zestaw map do kampanii i w multi... za darmoche...

eee... EA daje cos za darmoche?

może ściągasz za darmo, ale podczas instalacji odpali się ich numer konta i możliwość zapłaty przez Paypal...innego wyjścia nie widzę bo tym, co EA robiło z Pro Streetem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w add-on. Bo może szukasz w innej zakładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem gdzie sa dodatki ale umnie nie ma morze jeszcze dodatek nie dotarl do europy bo wiem ze mial dotrzec puzniej niz w stanach a morze poprostu to umnie jest cos nie tak jesli ktos znalazl ten dodatek i korzysta prosze o komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem gdzie sa dodatki ale umnie nie ma morze jeszcze dodatek nie dotarl do europy bo wiem ze mial dotrzec puzniej niz w stanach a morze poprostu to umnie jest cos nie tak jesli ktos znalazl ten dodatek i korzysta prosze o komentarz

O stary ja myslalem, ze u mnie slabo z ortografia... "morze", "puzniej" a zwlaszcza "umnie" pisane razem to juz delikatna przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem gdzie sa dodatki ale umnie nie ma morze jeszcze dodatek nie dotarl do europy bo wiem ze mial dotrzec puzniej niz w stanach a morze poprostu to umnie jest cos nie tak jesli ktos znalazl ten dodatek i korzysta prosze o komentarz

Użyj opcji "Edytuj" i popraw błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm morze jestem nie kumaty ale ps3 mam od niedawna jak bys mnie mogl jeszcze oswiecic i powiedziec jak to zrobic z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja us działa z serwerami EU? Poprawili to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zawiodlem i to bardzo na tej grze... Nie dosc,ze krotka i to bardzo, srednia grafa grafa, malo co da sie zniszczyc, ekran na splicie tylko w poziomie przedzielony, na szczescie juz sie jej pozbylem i mam Dark Sector, duzo lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

można przechodzić misje w dwoje.? tak jak w rfom.?

że ekran jest podzielony na dwa i się razem przechodzi gre;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

można przechodzić misje w dwoje.? tak jak w rfom.?

że ekran jest podzielony na dwa i się razem przechodzi gre;>

Tak, już sama nazwa na to wskazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grę zakupiłem okazyjnie wczoraj i powiem, że niezłe wrażenie na mnie zrobiła (na razie praktykuje w singlu). Jeżeli ktoś będzie chciał przejsc w trybie cooperative, moje psn ID k0chanPL. Co do grafiki i animacji postaci lepsza niz w GRAW-ie 2, a że otoczenia nie można zniszczyć, troche boli, lecz akcja i współpraca z kompanem nawet nie pozwoliła mi na zauważenie tego aspektu (forum to zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie gra sie podobala, fakt ze grafika jest kiepska ale mozliwosc przechodzenia gry we 2 to jest cos, gre przeszedlem z kumplem w dzien, to jest duzy minus bo mogloby byc z 12 misji przynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez z kumplem przeszedłem, ale gra jest strasznie słaba. Grafika jest wręcz paskudna, chyba najgorsza ze wszystkiech gier w jakie na ps3 grałem. Wszystkie misje polegają na tym samym, z wyjątkiem jazdy poduszkowcem lub spadochronem którymi się sterowało beznadziejnie. Trzy rodzaje przeciwników w całej grze, żadnych bossów z wyjątkiem żenującego ostatniego. I do tego przeciwnicy sa jeszcze głupi - nie raz uciekali przede mną tyłem, latali w kółko lub obijali sie o ściany przez minute zanim nie dostali. Apgrejdowanie broni jest fajne, mogli się bardziej postarać, ale patrząc na reszte jest to plus. Plusem jest świetny pomysł na grę, niestety tylko sam pomysł był dobry. Bardzo krótka jest niestety.

Z kolegą można pograć, wtedy gra jest zjadliwa, ale w pojedynke to męczarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od wczoraj i mi sie gra podoba nawet bardzo. Co do grafiki to nie mam zadnych zastrzezen. W co-op jeszcze nie gralem ale kolega na weekend pewnie wpadnie wiec bedzie co robic. Podoba mi sie przybijanie "zolwikow" czy wymiana broni. Niby glupoty ale da sie przez to poczuc ta kooperacje. Szkoda ze misje sa dosyc latwe i wszystkie dzieja sie na malym terenie. Ale tak czy siak po kilku godzinach gry dalbym temu tytulowi jakies 7/10 bo momentami mnie denerwuja pewne rzeczy. Ale jestem jaknajbardziej zadowolony z zakupu i jesli ktos ma za soba kila miesiecy grania w scigalki to polecam bo gra pozwala sie troche odstresowac i przedewszystkim zapewnia bardzo dobra zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre Mam Przelazlam i powiem Tak Jest Fajna ale tylko na 2 dni bo on-line jest do dupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tą gre jeszcze ktos gra? :D Najgorzy moj zakup na ps3, ale wtedy gdy wychodziła ta gra nie było zadnych innych ciekawych tytułów. Niestety dałem się porwać całemu temu hypowi na tą gre no i wtopiłem 200 zeta. A te przybijanie żółwików miedzy dwoma graczami to po prostu...porażka na całej lini. Kto to wymyslił. Albo granie na broni jak na gitarze. lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×