Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

od tygodnia do 2, dłużej się czasami zdarza ale to rzadko mi czekam na recke jak będzie wysoka ocena to kupię od razu (oczywiście ze stanów )

W Psx Extreme zrecenzowali ją jakieś dwa miechy temu. dostała "7+" wiec szału nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to była recenzja wersji BETA Potem EA przesunęło premierę aby dopracować tytuł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli zrecenzowac gotowa wersje jak wtedy bodajże tej gry jeszcze nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Psx Extreme zrecenzowali ją jakieś dwa miechy temu. dostała "7+" wiec szału nie ma

Ale to z tego co pamiętam była jakaś inna wersja a teraz ma wyjść z poprawkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mogli zrecenzowac gotowa wersje jak wtedy bodajże tej gry jeszcze nie było.

Chodzi o to że to nie była gotowa wersja, tylko edycja prasowa, recenzja dotyczyła właśnie wersji BETA. Pełna gra miała wyjść niedługo po tym, ale EA doszło do wniosku że przesuną premierę aby bardziej dopracować grę Samo PSX mówiło że się trochę pospieszyli z tą recenzją i to było w listopadowym numerze 2007 (czyli recenzja była robiona w październiku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj kupiłem Army of Two w Saturnie w Złotych Tarasach za 199zł a w Empiku była za 249 zł. Uważam, że to bardzo dobra cena wszystkie preordery były powyżej 200zł a tu proszę w dniu premiery dostępna od ręki za 199 zł. Nawet na allegro po dwóch tygodniach cena będzie podobna wliczając jeszcze koszty przesyłki. Tak czy siak jestem szczęśliwy posiadaczem Army of Two. Przeszedłem narazie jedną misję i muszę powiedzieć, że gra jest super. Grafika powiedzmy na 8, ale gameplay to już inna bajka. Konsolowy partner doprawdy nieźle się spisuje, przeciwnicy mają fajne animacje przy trafianiu pociskami, wybuchy są bardzo ładne, fabuła widać, że też będzie trzymać poziom, no ale cały kunszt gry to napewno multiplayer, zktórym nie miałem narazie do czynienia.

Uważam, że gra warta tych pieniędzy a zatem niech użytkowników przybywa coby można było po sieci poszaleć!

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze dobra gierka bo nikt sie nie chwali co i jak hehe

moja gierka juz jest w sortowni masterlinka dzis powinna dotrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauwazylem zadnych spadków animacji. Wszystko smiga plynnie. O gameplayu nie moge nic napisac poniewaz czekam na kumpla ktory bedzie mial dzis gre, ale z ciekawosci przeszedlem trening i pierwsza misje. Moge powiedziec tylko tyle: "Cholera szybciej kombinuj JA CHCE CO-OP!"

PS. Musician pisalem wczoraj do Ciebie zeby wyprobowac online ale nie odpisales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online narazie nie dziala. Na zwyczajnym telewizorze ta gra nie wyglada wiele lepiej od kayna i lyncha ! Spadkow nie zauwazylem stale 30 , ale dopiero gram 2ga misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to online nie dziala? Nie mozna grac co-op? To dlaczego sa juz rankingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchając POLYGADKI dowiedziałem się, że gra sieciowa w AoT jest regionalizowana, czyli NTSC z NTSC, PAL z PAL, USA z USA, EU z EU. Nie wiem czy to fajne rozwiązanie, no cóż zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las, tym bardziej gra mi się podoba!

Online nie obadałem, ale za to pograłem wczoraj z kumplem na split-screenie i jest bardzo przyjemnie. Gra kryje trochę smaczków, które ujawniają się z czasem. Póki co dla mnie mocne 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalilem to cudo i jestem pod wrazeniem

juz sama misja treningowa pokazuje spory potencjal

mysle ze opanowanie wszystkich sztuczek przy graniu online zapewnie bardzo duzo godzin dobrego grania

bawie sie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciałem do sklepu i zobaczyłem jak koleś ciora na PS3 Premiera w UK oficjalnie chyba jutro, ale gość prowadzący "Awesome Games" w magiczny sposób ma tytuły na kilka dni przed premierami games/gamestation UTIII kupiłem tydzień przed oficjalną europejską premierą. Tak się zastanawiałem którą wersję kupić i padło na konkurencję, ot tak dla odmiany. IMO w FPS wolę grać na x360, pad xboxa jest o wiele lepszy do tego gatunku gier. Zaraz pierwsze odpalenie i zobaczymy to cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to chyba prawda ze online nie dziala. Wie ktos kiedy ma ruszyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poleciałem do sklepu i zobaczyłem jak koleś ciora na PS3 Premiera w UK oficjalnie chyba jutro, ale gość prowadzący "Awesome Games" w magiczny sposób ma tytuły na kilka dni przed premierami games/gamestation UTIII kupiłem tydzień przed oficjalną europejską premierą. Tak się zastanawiałem którą wersję kupić i padło na konkurencję, ot tak dla odmiany. IMO w FPS wolę grać na x360, pad xboxa jest o wiele lepszy do tego gatunku gier. Zaraz pierwsze odpalenie i zobaczymy to cudo

Jak sobie wykupisz karte w game.co.uk to nie dosc ze gry w pre-order dostaniesz przecietnie 1-3 dni przed premiera to jeszcze 5% ceny ci zaladuja na karte, tak wiec po jakims czasie bedziesz mial gre za darmo.

Wracajac do samej gry, dzisiaj przetestowalem singla - i jest wporzadku, przypomina mi troche GOW z xa, kilka ciekawych nowych pomyslow w rozgrywce, muzyka ciekawa w menu ale w samej grze nic nadzywczajnego, grafika na wysokim poziome - choc przy kupnie broni, pancerzy czy masek tekstury wydawaly mi sie malo szczegolowe. Szczerze mowiac myslalem ze bede mogl zmieniac prowadzone postacie - gdzie jedna bedzie specjalizowala sie w ciezkiej broni i bedzie wolniejsza a druga przeciwnie - zamiast tego wybrana na poczatku gry postac prowadzimy do konca. Ale nie kupilem tej gry dla singla - w weekend obadamy z ziomem coop, online i versus mode co moze byc ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMO w FPS wolę grać na x360, pad xboxa jest o wiele lepszy do tego gatunku gier. Zaraz pierwsze odpalenie i zobaczymy to cudo

To bardzo dobrze, bo to jest gra TPP, chyba sam nie wiesz co kupiłeś

Pamiętam jak jeszcze niedawno większość najeżdżała na EA, że nie będą kupować ich gier A teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobrze, bo to jest gra TPP, chyba sam nie wiesz co kupiłeś

Pamiętam jak jeszcze niedawno większość najeżdżała na EA, że nie będą kupować ich gier A teraz

ehh... zmęczony po robocie jestem, myślałem o czymś innym, a napisałem co innego Gra jest TPP, ale nie zmienia to faktu, że tam gdzie strzelanie z celownikiem, tak lepiej gra (mi) się lepiej na padzie od x360. To, że gra jest od EA, to zauważyłem a busie, jak wyciągnąłem pudełko z reklamówki lol Czasami trzeba olać producenta i skupić się na grze. EA dla mnie może być, poza kilkoma seriami gier, które ciągną się latami, za to ich nie trawię, reszta obleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak to chyba prawda ze online nie dziala. Wie ktos kiedy ma ruszyc?

odpalilem online

poczekalem na 2 gracza i wlaczyla sie 1 misja treningowa, ktora razem przeszlismy

podczas ladowania 2 levelu, 2 gracz sie rozlaczyl

wiec jak dla mnie dziala online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odpalilem online

poczekalem na 2 gracza i wlaczyla sie 1 misja treningowa, ktora razem przeszlismy

podczas ladowania 2 levelu, 2 gracz sie rozlaczyl

wiec jak dla mnie dziala online

Są przerywniki filmowe? I jak wrażenia po CooP online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze online dziala ale z powodu iz mam NAT3 jest to pierwsza gra w ktorej nie ma zadnych szans na gre online. Musze jak najszybciej ja sprzedac z tego powodu bo tylko dlatego ja kupilem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem ze online dziala ale z powodu iz mam NAT3 jest to pierwsza gra w ktorej nie ma zadnych szans na gre online. Musze jak najszybciej ja sprzedac z tego powodu bo tylko dlatego ja kupilem .

Czy komus jeszcze z nat3 nie dziala??? Bo ja mam nat3 i jutro mam zamiar kupic ta gre ( nat nie moge zmienic niestety ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy komus jeszcze z nat3 nie dziala??? Bo ja mam nat3 i jutro mam zamiar kupic ta gre ( nat nie moge zmienic niestety ).

Podłączam się do pytania! Też mam nat3 i mnie przeraziła owa wiadomość !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podłączam się do pytania! Też mam nat3 i mnie przeraziła owa wiadomość !

No wlasnie. Szukalem info na forum AO2 na EA ale tam nic nei ma. Sa jakies informacje o zrywaniu polaczen ale nie ma wzmianki o NAT. Moze jeszcze za malo osob ma ta gre. Jutro powinno ruszyc. Kupie jutro i jak nie bedzie dzialac to zamianie na cos innego bo z tego co wiem w game stopach jest jakeis 10 dni na oddanie lub wymiane bez doplat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×