Skocz do zawartości
Emir

Army of Two

Rekomendowane odpowiedzi

cytuje z ksiazeczki:

"Porty wykorzystywane przez gre AoT do rozgrywki sieciowej wymienione sa ponizej. Jesli uzywasz zapory sieciowej (firewall), musisz otworzyc te porty w obu kierunkach (przychodzacych i wychodzacych)

TCP: 13505, 18340, 18345, 443

UDP: 10000

W przypadku uzywania routera NAT, konieczne moze byc wlaczenie funkcji przekierowania portow (port forwarding). Nalezy przekierowac wszystkie dane w portach UDP 10000 na adres IP przypisany do Twojej konsoli PS3. Mozesz tez umiescic swoj router w strefie zadzadzania danymi (DMZ) (szczegoly znajdziesz w dokumentacji routera)

Przewodniki:

http://support.electronicarts.co.uk

http://eapo.custhelp.com

ps. ja mam NAT3 i gralem po sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zagralem versus online

ogolnie tragedia w predkosci dzialania, skoki straszne, po 7 minutach grania zerwalo polaczenie

lacze mam download okolo 400 kilobajtow/s - upload 50 kb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś gra na TV 32+ cali to niech powie czy fajna grafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem tez pokoj do gry na NAT3 ale strasznie malo chetnych i nikt sie nie podlaczyl, wiec jeszcze nie potwierdze czy mozna zakladac host

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany moja kopia to zapraszam niech wysle mi wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktos byl zainteresowany moja kopia to zapraszam niech wysle mi wiadomosc.

Kukles juz sie poddales? Czy tylko ten nieszczesny NAT3 wplynal na twoja decyzje? Czy chcesz sie pozbyc gry bo jest cos jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ta gre zeby meczyc online z kumplem z anglii. Jak samemu gram nie ma takiej przyjemnosci na jaka liczylem. Jestem zawiedziony strasznie poniewaz czekalem na ta gre juz od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz ide do saturna po tą gre a co wiecej kupuje ją dla singla Juz od roku mam ps3 a na polce jeno 3 gry w tym dwie do dupy Zresztą jak mi singiel nie podejdzie to bede miał przynajmniej większą motywacje zeby zmienic łącze na szybsze i cieszyc się multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do dzialu on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w single ale ogolnie tragedia

komputerowy gracz nic nie "mysli" jakby go wcale nie bylo

ciezko sie gra, bo wiekszosc zadan wlasnie polega na wspolpracy 2 garczy a ten biega tam gdzie nie trzeba

z online tez jest problem

zyje nadzieja ze to nowa gra i jakos to naprawia (potencjal tej gry jest olbrzymi)

ale jak sie ludzie juz teraz zawioda to umrze smiercia naturalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malyr Caly sens tej gry to rozgrywka coop na singlu i sieci, sam singiel natomiast to taka opcja, wylacznie dla ktorej tej gry nie nalezy kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi napisze, że mi gra w single się podoba. Grałem na split-screenie i online, ale póki co odpalam najczęściej singla.

komputerowy gracz nic nie "mysli" jakby go wcale nie bylo

ciezko sie gra, bo wiekszosc zadan wlasnie polega na wspolpracy 2 garczy a ten biega tam gdzie nie trzeba

z online tez jest problem

Obejrzałeś tutorial?

Tam jest objaśnione jak się "dogadywać" z AI kumplem (hint: strzałki na padzie). Dla mnie jest ok. Całkiem nieźle radzi sobie też z ratowaniem nas, gdy leżymy na glebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem tutorial, wiem o co chodzi ze strzalkami wydaje komendy a on i tak swoje

widocznie mam durniejsza konsole niz wasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj kilka razy kampanie na multi i nie miałem zadnych problemów. Na drugiego gracza nigdy nie czekałem dłużej niz 2 minuty. Zadnych lagów nie miałem. No tylko, ze nie mam hs`a wiec gra raczej taktyczna nie była. Za to zabawa jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia gry dojdzie do mnie okolo srody i wtedy zobacze czy gra jest taka dobra jak mowicie. Jak tak to w nastepny weekend szukam chetnych do kampani online. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy brakuje tu paru wypowiedzi o regionalizacji gry?

BTW

mógłby ktoś to sprawdzić w instrukcji?

PS

W ogóle jak by się forum cofnęło

DOWN

aha uwazalem ze to informacja ogolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaję czy brakuje tu paru wypowiedzi o regionalizacji gry?

BTW

mógłby ktoś to sprawdzić w instrukcji?

PS

W ogóle jak by się forum cofnęło

To nie jest dział pomoc. Ostrzegam po raz ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł już ktoś całą kampanie ? ile czasu wam zajęło ? znajomy mi pisał że skończył coś w ok 7h ! i trochę to mało tyle godzin :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz zdejmę folię z mojej sztuki :-)) Jutro postaram się coś napisać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno mi powiedziec jak dlugo, ale 7/8h brzmi prawdopodobnie.

Moim zdaniem gra jest swietna! Kilka rzeczy do poprawki (wiem, to EA, pewnie maja gdzies poprawki, ale nadzieje jednak mam, bo potencjal ogromny), ale ogolnie to przednia zabawa, jedna z lepszych pozycji na PS3 imo. A, i jeszcze byloby milo gdyby gra byla troche trudniejsza, bo zeby przejsc cala ot tak, bez powtarzania lvl'u kilka razy to smiech na sali (gdyby tak od poczatku bylby jakis 'czwarty' poziom trudnosci dostepny - taki mega trudny - to gra starczalaby na dluzej. Ja zawsze grywam na najwyzszym dostepnym poziome i jakos w tych grach co ostatnio wychodza wszystko idzie zadziwiajaco latwo...No ale topic o tym juz gdzies jest, wiec koncze dywagacje)

W single nie gralem, wiec nie wiem jak to jest, ale gra juz z zalozenia praktycznie wymaga drugiego gracza, wiec pewnie znacznie gorzej.

A we dwoch? Palce lizac! No i Rios i Salem!

Cudo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro planuję zakupić sobie ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ga jest bardzo fajna ale strasznie krotka 5h i koniec. Najwieksza jazde daje gra zywym graczem i tak wlasnie gralem niestety na split-screenie ale zabawa byla przednia. Polecam tytul naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to i ja mogę potwierdzić, zabawa przednia na co-op ! Dobre akcje, a pimpowana broń masakruje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×