Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki przezroczysty lezy w szafie i i sie kurzy nie uzywany heh :) calkiem dobrze sie spisywal do gier na pececie :)

a ja mam pytanko czy moze ktos sie orientuje gdzie w Polsce i czy wogole dostane takie nakladki na padlles do DFGT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma ktos moze na zbyciu niedzialajacy dualshock3? Zalezy mi tylko na obudowie bo moja sie ulamala przy analogu:/ Albo gdzie mozna kupic jakies niedzialajace pady?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na allegro lub na tablicy czasami ludzie takie coś wystawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam obudowę i inne części, ale jest trochę pęknięta

ale górna część jest z tego co pamiętam nieruszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pada od ps3, kiedy ostatnio go używałem (ok 3 mies temu) działał znakomicie, teraz z niewiadomych przyczyn po podłączeniu go do komputera zaczyna wibrować podczas ładowania. Nic na niego nie wylałem ani nie spadał z jakiś wielkich wysokości, jest to usterka mechaniczna powodująca permanentny byt w koszu czy można coś zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może na forum ktoś kto chciałby się pozbyć uszkodzonego pada do PS3? ewentualnie samej obudowy. Ważne, żeby był oryginalny i niezbyt zniszczony. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż mój DualShock działa tylko pod kablem. Co może być tego przyczyną? Bateria która ma dopiero 1,5 roku? Bo nie wiem czy wysłać go na gwarancje czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Może ktoś rzucić namiarem gdzie w Polsce można kupić przyzwoitego arcade sticka na początek?

Na allo prawie nic nie ma, jedynie w Robsonie znalazłem co nieco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niedawno zalałem pada sokiem jabłkowym. Tego samego wieczora jeszcze korzystałem z niego i służył bez zarzutu. Następnego dnia podczas gry przestał działać całkowicie, zgasły diody sygnalizujące połączenie. Obecnie da się na nim grać tylko wtedy, gdy jest podłączony kablem do konsoli. Jeśli go odłącze to momentalnie wyłącza się. Rozkręciłem go, wyczyściłem spirytusem i wciąż to samo. Podejrzewam, że awarii uległa bateria. Czy ktoś miał podobny przypadek? Czy wystarczy wymienić baterię?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateri z tego co wiem nie wymienisz w tym padzie, sony ponoć wymienia rozładowane pady(napisze ktoś czy je wymienia czy nie?) ale nie wiadomo skoro go zalałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterię można wymienić bardzo łatwo, nawet znalazłem za ok. 20 zł w internecie. Może ktoś się orientuje, miał do czynienia z podobnym przypadkiem i odpowie mi, żebym miał pewność, czy to sprawa baterii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli można ją wymienić (myślałem że nie można :D) to jeśli sony by tobie wymieniło na nowy to masz nowego pada za free a tak za baterie 20 zł zapłacisz przesyłka a pad był zalany.(napewno nie zauwżą tego :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na baterie dają dożywotnią gwarancje, ale najlepiej gdy by odezwał się ktoś kto już miał z tym do czynienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć na baterie dają dożywotnią gwarancje, ale najlepiej gdy by odezwał się ktoś kto już miał z tym do czynienia :)

Czy ktoś może to potwierdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, szukam obudowy górnej do pada i jednego grzybka, jeśli ktoś ma proszę o wiadomość na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z padem. Gram sobie normalnie a ty nagle postać zaczyna sama wykonywać czynności bez dotykania pada. Tak samo w XMB, chce włączyć grę albo przeglądarkę atu nagle tracę nad nim kontrole i lata mi po ustawieniach i tylko wyłączenie pada pomaga...

Edytowane przez Mister Daidos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozkręciłem go, wyczyściłem i nadal wariował. Wkurzyłem się, miał kilka bliskich spotkań ze ścianą i działa :biggrin:

Edytowane przez Mister Daidos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam dwa pady oryginalne do ps3 (Dualschock 3). Jednego mam od początku istnienia konsoli, w sensie od zakupu, czyli jakieś 2 lata. Nie było z nim żadnych problemów, śmigał, wszystko w nim działało jak należy. Lecz dzisiaj gdy odpalam grę, nie mogę nacisnąć przycisk start, jakby wszystkie klawisze pada nagle przestały działać. Naciskam  :psbutton: by sprawdzić poziom baterio, lecz nie doczekałem się żadnej reakcji. Podpinam kabel ładujący i nagle wszystko działa bezproblemowo. Niestety gdy go odpinam , znowu pad przestaje działać. Niby nic takiego, ale żeby ciągle grać podpiętym padem do konsoli? Coś z padem jest nie tak? Doświadczyliście coś podobnego?

 

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam dwa pady oryginalne do ps3 (Dualschock 3). Jednego mam od początku istnienia konsoli, w sensie od zakupu, czyli jakieś 2 lata. Nie było z nim żadnych problemów, śmigał, wszystko w nim działało jak należy. Lecz dzisiaj gdy odpalam grę, nie mogę nacisnąć przycisk start, jakby wszystkie klawisze pada nagle przestały działać. Naciskam  :psbutton: by sprawdzić poziom baterio, lecz nie doczekałem się żadnej reakcji. Podpinam kabel ładujący i nagle wszystko działa bezproblemowo. Niestety gdy go odpinam , znowu pad przestaje działać. Niby nic takiego, ale żeby ciągle grać podpiętym padem do konsoli? Coś z padem jest nie tak? Doświadczyliście coś podobnego?

 

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc ;)

 

Miałem coś podobnego.

 

Mi pomogło zresetowanie pada (ten malutki przycisk w dziurce, który wciskamy wykałaczką, czy czymś podobnym).

Następnie wpiąłem pada kablem do konsoli i sparowałem go z konsolą.

Będąc podłączonym, w opcjach zmieniłem jego numer na 2, a potem znów na 1.

Po czym go odłączyłem i połączył się bez problemu.

 

Najlepsze jest to, że u mnie w tym samym momencie wszystkie pady konsola przestała łapać.

Już myślałem, że coś z modułem bluetooth, ale na szczęście wszystko się połączyło ponownie i działa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam takie małe pytanko do jakiegoś elektronika który sie bawił w jakieś Led-mody. Doświadczenie jako takie posiadam, bawiłem się w sound mody w PSP, więc umiem posługiwać się lutownicą. Konkretnie. Załączam zdjęcie mojego Pada Sony (SuperSlim) i chcialbym przylutować niebieską diodę pod klawisz który jest na środku z logiem PS. Diode, kabelki, wszystko już mam, widziałem jakieś schematy na internecie jak to podłączyć ale wygląda na to, że mam jakiegos nowszego padzika, na zdjęciu zaznaczone jest gdzie powinny być (wg. schematu) 4 piny a są 3. 

 

 

Nie chcę jakoś na ślepo tego lutować, bo po prostu szkoda mi pada. Dodaje też zdjęcie jak ma to wyglądać. Pozdrawiam.

post-52330-0-45973900-1370195297_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×