Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Moze twoj tv ma duzego input laga, do tego masz 600 hz itp uruchomione na tv?

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy ma ktoś grę Get Fit With Mel B i ma do niej akcesoria typu mata, piłka, step, ciężarki ? Czy te sprzęty muszą być jakieś specjalne, do podłączenia pod usb czy coś? Czy wystarczą normalne akcesoria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam drugiego pada black force z hamy na kablu. Do tej pory wsjo byo ok, lecz dziś wogule go nie wykrywa. Nie da się nic włączyć tak jakby wogule nie był podlączony. Przed oddaniem na reklamację może ktoś jakimś pomysłem poratuje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy można kupić akumulatorki już do Giotecka HF-2 ?

Są na odwrocie pudełka, że można kupić, a nigdzie znaleźć nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem bo nie wiem czy mogę spokojnie spac, wczoraj wieczorem zalał mi się pad ( Piwo z sokiem) połozyłem na stole pada chociąz nigdy tego nie robie i akurat raz mi sie zdarzyło i oczywiscie musiał sie kufel przewrocic. nie wylało się dużo ale trochę było na guzikach i analogach, od razu wszystko wyczysciłem i połozyłem pada tak zeby wszystko mogło z niego wypłynac jesli w ogole coś wleciało do środka. Dzisiaj rano spróbowałem włączyć było wszystko ok. Jak myślicie może się coś skomplikować w najblizszym czasie z tego powodu czy raczej powinno byc ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nasi forumowicze raczej jasnowidzami nie są. Daj nam znać jeśli coś będzie nie tak :) ...ale powinno być ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa jak na razie ;p przez pierwsze dwa dni na poczatku jak właczałem konsole guziki chodziło ciężko ( przez sok który był w piwie :P ) lecz po 2-3 minutach gry wszystko wracało do normy. Teraz jest już prawie ok ;p pierwszy raz jak właczam kosnole przyciskiem PS to cięzko się wciska, ale tylko pierwszy raz gdy go naciskam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam spory problem z padem (Dualshock). Parę dni temu kupiłem ten kontroler w Sony Center, aby mieć pewność co do jego oryginalności. Po podłączeniu pad albo się nie ładuje, albo ładuje się około 5 minut a następnie pojawia się "-" w miejscu poziomu naładowania. Mam również starego pada SIXAXIS i ten ładuje się bez zarzutu (używam tego samego kabla USB). Dodam jeszcze że Dualshock nie chce się nawet włączyć jeżeli nie jest podpięty poprzez USB do konsoli. Oddać na gwarancję? Czy może ja coś źle robię?

Edytowane przez Noob69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam

Konkretnie i na temat : kto z forumowiczów posiada nie oryginalny pad który działa

mu z Gran Turismo 5 ( nie mówimy tu o poruszaniu sie po menu - bo tak to wszystkie działają , ale o samej jeździe )

Za sprawdzone i podane modele będę wdzięczny

Edytowane przez GoleckiAdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możecie polecić jakiś pad w bardziej rozsądnej cenie niż 150zł (ten oryginalny)? Jakiś w cenie około 60-70zl? Znalazło by się coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, jak zwykla bywa siostra musiała mi zalać pada - drugi raz, za pierwszym razem wysłałem go do naprawy bo wcale nie działał, tym razem działają :r1: :l1: , :r2:, :l2:, :dpad: , :select: , :start: (nie jestem pewny, przy włączaniu są w pewnym rodzaju lagi, po 1-2min dopiero sie coś włącza) nie działają :x: :triangle: :cicle: :square: , czyściłem go już nie za bardzo dokładnie( nie wyjmowałem płytki z pada) . nie widzi mi sie płacić 80zł w sklepie za naprawe bo za 160-170 mam nowego pada(czy wgl w jakimś sklepie sprzedawaja białe pady ? )

Z Góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Euro RTV widziałem białego pada w cenie chyba 170 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio pojawił się u mnie taki problem: oryginalny dualshock zaczął wariować, sam 'chodzi' po menu i wybiera opcje, a przy próbie gry w fifę także sam wykonuje niektóre zagrania, najgorzej jest ze strzałkami kierunkowymi które prawie cały czas są aktywne. Czy przyczyną może być to, że raz zdarzyło mi się usiąść na pada który był na kanapie? Jak to mogę naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

czy ktoś z was posiada może tego pada: -------------> http://allegro.pl/sh...item=3008654848

Jeżeli tak to czy chodzi mu normalnie bez kabla???

Kupiłem ostatnio tego pada i niestety moje emocje opady gdy zacząłem go testować

Otóż na kablu niby wszystko ok - ale nie kupiłem go aby mieć pada na kabel lecz pad bezprzewodowy

ale niestety bluetooth działa ale do 20 cm i to tak z wielkim opóźnieniem ze człowieka szlak trafia

Niestety będę zmuszony oddać go z powrotem do sprzedawcy.

Osoby posiadające tego pada proszę o wypowiedź na jego temat

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji pisze ze mozesz go zwrocic w ciagu 10 dni.

Swoja droga co chciales za 60 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat mojego problemu z poprzedniej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Na aukcji pisze ze mozesz go zwrocic w ciagu 10 dni.

Swoja droga co chciales za 60 pln?

Wiem co pisze na aukcji

Ale pytam sie kogos kto posiada tego pada i czy ma ten sam problem .

Bo być może ten problem występuje tylko u mnie ,chociaż w to wątpię

Dokładnie to jest ten pad z tej aukcji ------------> http://allegro.pl/sh...item=3008654848

padps31.jpg

NAJNOWSZY MODEL

Pad można podłaczyć jako drugi Pad w połączeniu z oryginałem, można również zastosować nasze 2 pady itp. Żywotność bateri tak jak oryginału ok. 30 godzin.

Uwaga!

Na Allegro mogą Panstwo znaleźć dużo kontrolerów do Playstation 3 sprzedawanych w okazyjnych cenach jako produkty Sony. Należy Pamiętać, że oryginalne nowe pady z pełną gwarancją producenta kosztują co najmniej 100 zł.

My oferujemy Państwu produkt nowy, w pełni funkcjonalny, marki GOiGAME, z pełną 12-to miesięczną gwarancją, wysyłany bezpośrednio z Polski, bez konieczności oczekiwania na odpowiednią ilość zamówień i import.

Możliwy również odbiór osobisty zaraz po zalicytowaniu w naszym sklepie w Rzeszowie na ul. Grabskiego 8/1.

Nowy PS3 kontroler został zaprojektowany tak aby pasował dobrze do ręki i nie powodował bólu po wielogodzinnej grze jak to było ze starszymi modelami.

Łączy się on z PlayStation 3 za pośrednictwem technologii Bluetooth (lub można podłączyć poprzez kabel USB). Ponadto kontroler umożliwia również wykrywanie ruchu za pomocą technologii SixAxis, który działa doskonale z wieloma grami wideo jako dodatkowa funkcja. Wrażenia przy korzystaniu z naszego kontrolera PS3 są niesamowite dzięki funkcji DoubleShock III.

Bez ładowania może pracować do 30 godzin, Kontroler posiada również przycisk Start, który ładuje menu główne po wciśnięciu. Największą zaletą nowej konsoli jest to, że można tam podłączyć kilka kontrolerów do konsoli i grać większą liczbą osób bez plątaniny kabli przed telewizorem. Ma niski pobór mocy więc sterownik ładować trzeba dopiero po 24 godzinach gry, a także ogromny zasięg, co pozwala grać w gry ponad 30 metrów od konsoli (dla osób z dużym TV!). W przypadku gdyby zaczęła się wyczerpywać bateria w czasie gry można jest podłączyć kabel do złącza mini USB na przednim środku klawiatury. Czas ładowania proszę ograniczyć do niezbędnego minimum ( około 2 godziny ), tuż nad gniazdem USB są cztery diody LED, które wskazują stan naładowania akumulatora.

Pad PS3 przycisk Start Funkcja ta pozwala szybko sprawdzić, czy któryś z twoich znajomych jest w sieci, przełączyć się do menu głównego, lub włączyć muzykę podczas oczekiwania na znajomych do gry . Nowy PS3 pad wykrywa ruch w 6 stopniach do przodu (1) wstecz (2) w lewo (3) prawo (4) w górę (5) w dół (6) Ta niewielka zmiana w najnowszym padzie ma ogromny wpływ na sposób gry . Teraz można latać samolotem, po prostu skręcając się i obracając pad Możesz teraz grać w tenisa , trzymając pad jak uchwyt rakiety. Możesz rzucić granat po prostu trzymając pad (mocno) i wykonując ruch rzutu. Możesz jechać na motocyklu, odpowiednio odchylając pad na zakrętach. Możliwości nowego pada są nieograniczone i można go stosować w różnych grach. ... Albo po prostu używać przycisków (jak to miało miejsce za "starych czasów"). Wybór należy do Ciebie, ale możliwości zmiany sposobu gry na zawsze ... są nieograniczone.

Krótki opis:

Ergonomiczny, dopasowany do dłoni kształt, wbudowany doubleshock III (podwójna wibracja), 2 mini-joysticki oraz 12 przycisków czynią go znakomitym kontrolerem do każdego typu gry zapewniając wysoki komfort obsługi i pozwalając w pełni cieszyć się z emocjonującej zabawy. Wibracje oraz możliwość pracy w trybie cyfrowym i analogowym to zalety, które musi docenić każdy miłośnik gier komputerowych!

Pad posiada wbudowane urządzenie wibrujące dzięki czemu na prawdę czuję się to co się dzieje na ekranie, np. pędząc przed siebie czujesz jak Twoja kierownica się trzęsie.Poruszanie się po grze staje się jeszcze bardziej instynktowne i intuicyjne dzięki temu padowi. Klawisze posiadają czujniki nacisku, przykładowo im mocniej naciskasz klawisz odpowiadający w danej chwili za bieganie , tym szybciej biegniesz. Pad posiada również wbudowane urządzenie wibrujące dzięki czemu naprawdę czuję się to co się dzieje na ekranie, np. pędząc przed siebie czujesz jak pad się trzęsie.

ZALETY:

- bezprzewodowa komunikacja przez bluetooth

- funkcja podwójnych wibracji

- 2 analogowe gałki

- analogowe spusty L2 i R2 (triggery)

- funkcja kontroli za pomocą wychyłów pada (żyroskopowy system sixaxis)

- zasilanie - wbudowany akumulator

- ładowanie przez kabel USB (gratis)

- wszystkie przyciski funkcyjne (poza start, select i home) reagują na siłę nacisku

- wysoka jakość wykonania

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, ostatnio pojawił się u mnie taki problem: oryginalny dualshock zaczął wariować, sam 'chodzi' po menu i wybiera opcje, a przy próbie gry w fifę także sam wykonuje niektóre zagrania, najgorzej jest ze strzałkami kierunkowymi które prawie cały czas są aktywne. Czy przyczyną może być to, że raz zdarzyło mi się usiąść na pada który był na kanapie? Jak to mogę naprawić?

Spróbuj go rozebrać i zobaczyć co mu dolega ewentualnie przeczyscic mu styki.

Znajomy ma podobny problem ale on na niego nie usiadł tylko mu spadł na ziemię z niewielkiej odległości .

Jeżeli szyszczenie nic nie pomoże to pozostaje kupno nowego pada ale oryginalnego odradzam kupno chińskich podrobek .

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś sposób, aby wymusić akcję wciśnięcia przycisku z poziomu systemu operacyjnego gdy pad jest podłączony do PS3 i PC?

Dokładniej chodzi mi o to że mam pad podpięty pod konsolę (bluetooth) i PC (usb) i za pomocą skryptu w linux/windows wysyłam do konsoli sygnał wciśnięcia przycisku bez dotykania pada. Jeśli ktoś zna rozwiązanie (o ile w ogóle takie istnieje) będę wdzięczny za nakierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozsmieszaj mnie oryginalnoscia tych padow

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie warto ? szukać czegoś innego ? (to jest gówno jakieś )

Edytowane przez ladygaga_93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×