Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro piszą, że oryginał to bym brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/so...3066897865.html

Co sądzicie o tej aukcji? Ktoś kupował? Oszustwo?

To są najprawdopodobniej oryginały,ale nie nowe,dlatego zapakowane w folię i gwarancja 6 m-cy.Nie wiadomo czy z wystawy,z serwisu,czy z innego źródła,co nie oznacza oczywiście,że złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec. Jak cena jest nizsza jak 100 zl, a przesylka jest z chin itp i tra do 20 dni do podrobka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena 120zł i wysyłka z PL i przede wszystkim to nie żaden sklep, czy coś. Prywatna osoba. Podobno nieudany prezent. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub nieudany zakup, poproś go w takim przypadku by wysłał ci zdjęcie dowodu zakupu (paragon, faktura)

wraz z konsolą dostałem dwa pady, jeden w takim blistrze jak wyżej tylko że na moim nie ma żadnej informacji o kolorze oraz na pudełku (pod napisem Sony) jest naklejka z polskimi danymi importera (takie naklejki są na wszystkich produktach sony (konsole, akcesoria, gry) które zostały wprowadzone do PL dystrybucji przez polski odział SONY), podobna do tej z poniższego zdjęcia

http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/53/82/56/3053825653

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sklepie (obojętnie internetowym czy "zwykłym") najkorzystniej kupic oryginalny pad?

w muve wychodzi ~180zl bo tam zdaje sie przesylka jest za 0 ale moze gdzies jeszcze da sie taniej i bez ryzyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, jesli podlacze pad dualshock kablem usb do laptopa i migaja 4 diody tzn, ze pad sie laduje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co powinno pisać na padzie z tyłu bo u mnie i u kolegi napisy znacząco się różnią a dokładniej u mnie jest model no. cechzc2e, a u kolegi w ogóle nie ma tam liter oprócz cech tylko same liczby. Do tego u mnie pisze 3.7V = 300 mA , u kolegi nie pamiętam jak ale inaczej. Obaj kupiliśmy nowe konsole slim 320gb tylko w innych sklepach. Ja mam konsole już 1,5 roku ale nie dawno to zauważyłem i mnie zaniepokoiło żeby na takich samych padach był inny pobór energii. Bardzo bym prosił o wyjaśnienia bo jeśli coś jest nie tak konsola jest jeszcze na gwarancji. W padzie wszystko dobrze działa oprócz spustu :r2: i tu mam drugie pytanie. Lewy spust reaguje wcześniej i stawia większy opór niż prawy tzn. np. w wyścigówce gdy pod spustami jest gaz/hamulec to są wciśnięte równo na identyczną odległość ale nie do końca na ekranie auto jedzie do tyłu. Tak jak bym wcisną tylko lewy spust, a prawy nie reaguje. Trzeba wcisnąć dalej wtedy reaguje. Mam nadzieje że mnie zrozumieliście. :) Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Co powinno pisać na padzie z tyłu bo u mnie i u kolegi napisy znacząco się różnią a dokładniej u mnie jest model no. cechzc2e, a u kolegi w ogóle nie ma tam liter oprócz cech tylko same liczby. Do tego u mnie pisze 3.7V = 300 mA , u kolegi nie pamiętam jak ale inaczej. Obaj kupiliśmy nowe konsole slim 320gb tylko w innych sklepach. Ja mam konsole już 1,5 roku ale nie dawno to zauważyłem i mnie zaniepokoiło żeby na takich samych padach był inny pobór energii. Bardzo bym prosił o wyjaśnienia bo jeśli coś jest nie tak konsola jest jeszcze na gwarancji. W padzie wszystko dobrze działa oprócz spustu :r2: i tu mam drugie pytanie. Lewy spust reaguje wcześniej i stawia większy opór niż prawy tzn. np. w wyścigówce gdy pod spustami jest gaz/hamulec to są wciśnięte równo na identyczną odległość ale nie do końca na ekranie auto jedzie do tyłu. Tak jak bym wcisną tylko lewy spust, a prawy nie reaguje. Trzeba wcisnąć dalej wtedy reaguje. Mam nadzieje że mnie zrozumieliście. :) Z góry dziękuje.

masz starszą wersje pada i dlatego, a co do 300v to rodzaj akumulatora jaki siedzi wewnątrz :)

zastanawiam się jak to jest z tymi opakowaniami, ja kupiłem w Euro Rtv Agd pada za 120 zł, w kartonowym czarnym opakowaniu, oryginał na 100%, a podobno są też oryginally w przeźroczystych, jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi Ci o przezroczyste, tzn blister to byly one sprzedawane kiedys, teraz po fali podrobek w sklepach wydawane sa tylko pady w kartonowych pudelkach (czarne a teraz coraz wiecej niebieskich) wiec wiekszosc tych aukcji gdzie pad jest w blistrze to sciema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd niby masz takie info?

bo w takim mediamarkt i SonyCenter wszystkie pady są w http://img18.tablica.pl/images_tablicapl/67726551_1_1000x700_sprzedam-pada-do-sony-ps3-wroclaw.jpg

takim właśnie opakowaniu- za wyjątkiem tych sprzedawanych z grami bo one są w kartonach wraz z grą...

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, jesli podlacze pad dualshock kablem usb do laptopa i migaja 4 diody tzn, ze pad sie laduje ?

Tak.

Swoją drogą to ktoś pisał że pad zaczął wariować, mi też to się niedawno przydażyło ale pad mi nie spadł ani nic z tych rzeczy, po prostu tak się stało. No ale po 3 latach miał prawo się popsuć :) Kupiłem nowego z 4console, wolałem nie ryzykować z tańszymi ofertami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu, zaoszczędzi się 30 zł, a grać na chińskim gó*nie i później żałować. lepiej od razu kupić oryginał i cieszyć się grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem w Euro Rtv Agd pada za 120 zł, w kartonowym czarnym opakowaniu, oryginał na 100%

Kolego a mógłbyś przybliżyć kiedy kupiłeś tam pada po takiej cenie ? :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd niby masz takie info? bo w takim mediamarkt i SonyCenter wszystkie pady są w http://img18.tablica...ps3-wroclaw.jpg takim właśnie opakowaniu- za wyjątkiem tych sprzedawanych z grami bo one są w kartonach wraz z grą...
sam pracuje w jednym z takich sklepow i po prostu padow w blistrze nie mozna juz zamawiac ;]widocznie zostaly im jeszcze, aczkolwiek troche to dziwne bo juz gdzies od ponad pol roku nie widzialem blistrow:) Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z padem Sixaxis. Od wczoraj lewy analog "pyka" gdy ruszam nim w dół oraz wibracje dziwnie działają tzn., gdy jadę w GT5 po prostej słyszę, że powinno wibrować, lecz nie wibruje natomiast, gdy wyjadę z toru zaczyna wibrować. Proszę o pomoc, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam speców :P Mam taki problem otóż miesiąc temu brat zalał mi pada coca colą, miałem oddawać na gwarancje bo pad roczny jednak raczej by to nie przeszło, zresztą nie mam czasu pojechania do MM. Dzisiaj rozkręciłem pada. Wcześniej pad uruchomił się i zaczął wariować tzn. skikanie po menu non stop, potem już się nie uruchamiał. Po oczyszczeniu pad uruchamia się, ładuje lecz gałki nie działają lub też wariują... Macie jakiś pomysł jak można to naprawić? Ewentualnie gdzie najtaniej teraz kupić nowego oryginalnego pada ds3 (brat na szczęście chce kupić nowego jak się go nie naprawi :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W saturnie dzisiaj widziałem za 169 czarny i 219 z motywem God of War.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Nic się nie zeslizguje. Dużo większy komfort grania

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×