Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nakładki i się ześlizgują, przy dłuższej sesji. Oczywiście nic nie szkodzi by je poprawić i grac dalej, ale gdy trafi ci się coś takiego w decydującym momencie to potrafi zirytować. Ja z nich zrezygnowałem.

Mam natomiast następujacy problem z dwoma padami (Dualshock i Sixaxis). W obydwu kręci się w okół własnej osi lewa gałka.

W kolejnym padzie jak gram w BF3 to gdy przyceluję (L1 + R1) to żołnierz wyrzuca przed siebie apteczkę lub amunicje, co odpowiada przyciśnięciu strzałki na dpadzie w lewo. W innych grach to nie występuje, lub tego nie zauważyłem.

Nie wiem czy da się coś takiego naprawić czy lepiej od razu kupić nowego pada.

Edytowane przez Pryxfus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim padzie? http://dx.com/p/rech...black-red-93529

Na PS3 gram raczej rzadko, ostatnio naszło mnie żeby przejść jeszcze raz wszystkie części Assassin's Creeda ale tym razem nie na PC i właściwie w żadne inne gry bym na nim nie grał, ewentualnie jeszcze Red Dead Redemption. Nada się? I przede wszystkim, czy Sony nie zablokowało go przy jakimś updacie?

Edytowane przez ManXer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie z innej beczki mam pytanie. Nieposiadam dualshocka ani żadnego innego pada na razie. Jako że do końca oferty PS+ nie będe miał pada, a chce przynajmniej pobrać gre to moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób by dostać się do menu i sterować bez użycia pada? Mam PSP z kablem, jednak gdy podłączam to tylko bateria sie ładuje. Pomocy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie z innej beczki mam pytanie. Nieposiadam dualshocka ani żadnego innego pada na razie. Jako że do końca oferty PS+ nie będe miał pada, a chce przynajmniej pobrać gre to moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób by dostać się do menu i sterować bez użycia pada? Mam PSP z kablem, jednak gdy podłączam to tylko bateria sie ładuje. Pomocy! ;)

Podłącz zwykłą klawiaturę od kompa i po menu powinieneś się spokojnie poruszać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz zwykłą klawiaturę od kompa i po menu powinieneś się spokojnie poruszać.

Nie dodałeś, ze klawiatura musi być na USB lub Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to chyba logiczne jest...

Pisząc "zwykłą klawę" nie miałem nic innego na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toć to chyba logiczne jest...

Pisząc "zwykłą klawę" nie miałem nic innego na myśli.

No nie do końca bo "zwykła klawa" to jest raczej pod PS2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, działa. Dzięki Patricko.. Klawiatura oczywiście na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, gdzie teraz można najtaniej kupić oryginalny pad? Zaznaczam, że nie szukam tych przeznaczonych na rynek azjatycki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za dualshock o numerze CECHZC2JSS?

Szukam opinii i zero komentarzy.

edit:

pogooglałem i znalazłem oznaczenia serii padów:

W najnowszych dualshockach Sony dodaje A1/B1

E Europe

H Hong Kong

HK Hong Kong

J Japan

K Korea

R Russia

T Taiwan

U United States

Dziwne, że pad o który pytałem CECHZC2JSS to Japan Satin Silver wypuszczony na Japonię i sprzedawany na tamtejszym rynku a w PL sprzedają niby czarny :)

Czy Sony sprzedaje na własnym podwórku kontrolery o gorszej jakości? Wątpię.

Ten pad kosztuje 169 pln więc to dobry deal i pewnie go jutro kupię.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też takiego znalazłem ale za 159 zł :) Tylko nie wiem czy kupować, bardzo się różni od europejskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram, który jest autoryzowanym sprzedawcą Sony pad jest po 169 pln.

Wolę kupić w bezpiecznym miejscu niż później denerwować się jak coś będzie nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobię tym bardziej że gratis jest 30 dni ps+, mimo wszystko to jest idiotyczne że pada od Xboxa 360 można dostać praktycznie wszędzie a oryginał Dualshocka 3 nie dość że droższy to tak słabo dostępny i łatwo trafić na podróbę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie w moim kontrolerze galka od lewego analoga obraca sie o 360 stopni przeszkadza mi to w grze wie ktos jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci to moze przeszkadzac? Przed obejrzeniem filmiku nawet nie wiedzialem ze w moim padzie mozna tak krecic. W jakich momentach ci to przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogole inaczej sie gra trzeba sie od nowa przywyczajac wkurza to strasznie szczegolnie jak gram w fife i trzeba szybko reagowac a palec sam lata po gałce

w twoim padzie jezeli nie jest zepsuta galka to nie mozna tak kreicc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcić pada i sprawdzić jak wygląda sprawa z bolcem na którym jest osadzony plastik od analoga. Jak bolec jest ok to sprawdź dziurę w tym plastiku. Jak jest wyrobiona to przerzuć prawą gałke.

Możesz też kupić na allegro jakiś zamiennik tego plastiku bo to sprawy groszowe. Ale jeśli bolec jest zepsuty to albo kupić od kogoś tą część, albo nowego pada.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad zamówiony na gram w poniedziałek i właśnie teraz dotarł. Opakowanie blister, wersja europejska.

Cena 183 pln z przesyłka kurierską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupić najtaniej białego oryginalnego na rynek europejski ? Bo w tym sklepie gram tylko czarne, ale w sumie cena całkiem dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie z innej beczki mam pytanie. Nieposiadam dualshocka ani żadnego innego pada na razie. Jako że do końca oferty PS+ nie będe miał pada, a chce przynajmniej pobrać gre to moje pytanie brzmi: Czy jest jakiś sposób by dostać się do menu i sterować bez użycia pada? Mam PSP z kablem, jednak gdy podłączam to tylko bateria sie ładuje. Pomocy! ;)

można ustawić sterowanie poprzez HDMI ale do tego też potrzeba pada, chyba że Twój TV ma taką funkcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram najnowsza wersja Dualshocka CECHZC2E A1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie kupić najtaniej białego oryginalnego na rynek europejski ? Bo w tym sklepie gram tylko czarne, ale w sumie cena całkiem dobra

Teraz nie opłaca się kupować padów. Zwykłe kosztują prawie 180zł...

Ja za białego jakiś czas dałem 140zł. Oczywiście oryginalny, żadna chińska podróbka.

Sprawdzaj na redcoon.pl, ja tam kupowałem bo było tanio, ale teraz biały pad kosztuje ponad 200zł, paranoja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę duża różnica w cenie... czemu za biały trzeba dopłacać 30-40 zł w końcu kupię czarnego i też będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce dokonać zakupu pada na allegro i poprosiłem sprzedawce o wstawienie zdjęcia tylniej częsci pada. Możecie sie temu przyjrzeć i ocenić? Będe bardzo wdzięczny, pozdro.

fna72d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×