Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z padem, mianowicie - w grze Fifa13( jeśl gra ma znaczenie)  system co jakiś czas widzi jakbym wciskał strzałki ( ustawienie taktyczne) i L1 ( np lob), a w rzeczywistości przyciski są w danym momencie nie ruszane.  Rozkręcałem Pada i na płytkach wizualnie nie widać jakiś zalań zabrudzeń czy jakich kolwiek innych zanieczyszczeń. Czy możliwe że to jaki wew. układ ? i można się z tym uporać samemu czy trzeba serwisować a najlepiej to już nowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanioe dotyczące tego czy mogę podłaczyc do konsoli pad od komputera tzn pad jest bezprzewodowy a do komputera jest podpinany tylko czujnik nie weim na jakiej zasadzie on działa czy bluetooth czy podczerwień. Czy jakbym podłaczyl ten czujnik do konsoli to pad będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a może po prostu warto spróbować ? Niż napisać i czekać na odpowiedź ? :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, planuję kupić nowego pada do ps3 i zależy mi na 100% oryginale, stąd mam dwa pytania:

1. Czy jeśli kupię w sklepie typu neonet, mediaexpert itp to mam pewność, że dostanę oryginalny towar?

2. I drugie pytanie, czy ceny się zmieniły, bo przeglądając wcześniejsze strony to były wpisy, że oryginalne pady są od 160zł, a aktualnie jak patrzyłem to w firmowych sklepach są za 190-220zł. Bo nie chciałbym też przepłacić jeśli jest jakaś pewna, tańsza opcja.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Takie sklepy nie mogą sobie pozwolić na sprzedaż podrabianych padów.

2. Jak dobrze poszukasz to powinieneś znaleźć w mniejszych sklepach (mi pewnie było łatwiej bo szukałem w Warszawie) oryginalne pady za 150-160 w wersji box lub za 140 w wersji OEM (pad i kabelek w folii). Wszystko oczywiście na gwarancji od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Takie sklepy nie mogą sobie pozwolić na sprzedaż podrabianych padów.

2. Jak dobrze poszukasz to powinieneś znaleźć w mniejszych sklepach (mi pewnie było łatwiej bo szukałem w Warszawie) oryginalne pady za 150-160 w wersji box lub za 140 w wersji OEM (pad i kabelek w folii). Wszystko oczywiście na gwarancji od Sony.

 

Jeden znajomy kupił w neonecie i analogi nie były w 100% dokładne jak w padzie z zestawu, dlatego pytam, czy to mogła być jakaś podróbka, czy też taki egzemplarz.

 

A zna ktoś może jakiś pewny sklep w Katowicach lub okolicy, gdzie można pada do ps3 dorwać w fajnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniego pada 25-30pln. Polecacie coś sprawdzonego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 30 pln pada? Uzywane gry więcej stoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Dziś przyjechała mi konsola PS3 z allegro, będę miał do czynienia z takową po raz pierwszy. Po rozpakowaniu próbowałem połączyć się z konsolą padem naciskając przycisk PS i nic. Podłączyłem pad kablem, diody mrugnęły raz. Wcisnąłem przycisk PS i zapaliła się jedna czerwona dioda. W instrukcji jest napisane, że po przytrzymaniu przycisku PS na ekranie głównym możemy zobaczyć poziom naładowania baterii. U mnie w polu POZIOM NAŁADOWANIA jest tylko kreska "-", żadnego symbolu bateryjki, żadne diody nie mrygają symbolizując ładowanie. Mam pada Dualshock 3 Six Axis. Z tyłu na padzie jest Wireless Controler wiec niby powinien byc bezprzewodowy. Restartowałem tym małym guziczkiem z tyłu i też niż. Zepsuty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co cena gier ma do ceny pada kolego??? Tani zamiennik to tani zamiennik, udajesz głupiego czy nigdy nie widziałeś padów za 30pln??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak chcesz takim padem za 30 pln zagrać w gry gdzie potrzebne są analogi. Wiem bo mam pseudo dualshocka na kabel za ok 25 pln i jest bezużyteczny. "Udawanie głupiego" zachowaj dla siebie siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś pojawił mi sie dość dziwny problem z padem, a mianowicie po włączeniu (klikniecie na przycisk PS) konsolka uruchamia się ale nie potrafi przypisać pada (migają wszystkie lampki), dopiero po podłączeniu kablem USB i odłączeniu go zostaje przypisany. Dzieje sie to na obu moich padach. Dodam że problem ten występuje odkąd zaktualizowałem PS3 do firmware'u 4.50. Licze na waszą pomoc.


P.S. Próbwałem wcisnąć ten przycisk z tyłu pada igłą ale nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy moglibyscie zaproponowac jakies pady z allegro bezprzewodowe? Nie znam sie na tym . Mam jednego oryginalnego dualschocka i potrzebuje jeszcze jeden jakis tani do fify , polecicie cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Sprawa wygląda tak, że miałem zgiętą TAŚMA TRANSMISYJNA i nie działał L1/L2, prawdopodobnie, że było tak zgięte, że się przerwał przewód. Zakupiłem nowa na allegro, założyłem i niby działają wszystkie przyciski, ale nie we wszystkich przypadkach. Przykładowo przycisk R2 odpowiada w fifie za sprint, ale on nie działa tylko włącza sie inna funkcja. W menu znowu R2 działa prawidłowo, a L2 już nie działa w ogóle.

Czy da się temu czemuś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem pada w lombardzie gioteck tani bo za 10 zł ;) koles mówil ze wszystko smiga a okazało sie ze wogole go nie wykrywa ani laptop ani ps3 Wiecie co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema kupiłem pada w lombardzie gioteck tani bo za 10 zł ;) koles mówil ze wszystko smiga a okazało sie ze wogole go nie wykrywa ani laptop ani ps3 Wiecie co to moze byc ?

 

Za 10zł to się nie dziw, że nie działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecicie jakiegoś pada do 80?(max 100)? Nowy, nieoryginalny. Mam już jednego oryginała, ale nie mam kasy na drugiego. Wiem że lepiej byłoby dozbierać ... Jest coś sensownego w tej granicy? Pad zastępczy do fify 13 zeby pyknac z bratem

 

 

edit: Ten pad wystarczyłby na jakiś czas? Jak myślicie jakiej jakości są analogi? Będzie komfort gry w fife?

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem z podłączeniem pada PS3 pod PC przez bluetooth. Robię to z poradnikami z yt z programem MotioninJoy, lecz nie działa. Mam takie błędy w Supports Feature:

 

siq14i.jpg

 

Co mam zrobić Specjalnie do podłaczenia pada kupiłem bluetootha.

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erixonek z tego co pamiętam to grałem kiedyś, gdzieś na padzie mediatech (taki ze stickiem usb) i speedlink bodajże FX. Oba nie były jakieś zupełnie fatalne.

Pierwszy to ok. 70zł drugi 100zł. Komfort jakiś tam będzie bo pad to też w jakimś stopniu kwestia przyzwyczajenia. Jak chcesz, to napisz na priv mam w sumie zbędnego oryginalnego pada,

możemy się dogadać na jakąś znośną nie dużo wyższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)
Na innym forum mi nie odpowiedzieli, to pomyślałem, że wy mi pomożecie :)
Posiadam od niedawna PS3 i musiałem oddać mojego DS3 do naprawy. Posiadam jeszcze drugi kontroler, który nie posiada przycisku wejścia do menu PS3. Stąd moje pytanie. Skoro nie posiadam tego przycisku, to jedyną możliwością wyłączenia gry jest jest jej ręczne wyciągnięcie z konsoli, więc czy zbyt częste takie praktyki uszkodzą moją konsolę? A może jest jakaś inna opcja o której nie wiem? 
Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×