Skocz do zawartości
Gość dragon85pl

Kontrolery Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje jakaś przejściówka, adapter która umożliwienie podłączenie pada od xbox 360 do ps3?

Ile ona kosztuje i gdzie ją można kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ,, XCM CROSS BATTLE ADAPTER'' na Amnazonie - kosztuje około 18E + wysylka do PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to normalnie chodzi? Każda gra normalnie chodzi bez opóźnień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie testowałem, ale z tego co widziałem na youtubie w recenzjach oraz tego co przeczytałem to owszem. Był polski youtuber, który nagrywał głównie FPSy (COD) i grał właśnie na takiej przejściówce, twierdził że gra się normalnie. Jeżeli jakieś gry wymagają braku opóźnień, to z pewnością będą to właśnie FPSy.

 

Ale tak jak mówiłem, nie testowałem, więc będziesz musiał polegać tylko na tym co gdzieś tam usłyszysz, przeczytasz, zobaczysz. Stu procent pewności ci nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna gdzieś niedrogo kupić nowe części zewnętrzne do ds3, obudowę (najlepiej biala), przyciski? Mam styranego pada którego chcialbym odświeżyć. Jeżeli jest takie miejsce, to czym sie sugerować przy zakupie czesci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jakiej cenie oscyluje nowy oryginalny dualshock 3 i w jakich kolorach wychodził i gdzie można kupić by mieć pewność oryginalności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. moj pad osatnio zaczal "grac sam" wiec rozebralem go i przczyscilem styki. pozniej wszystko dziala juz jak powinno tylko podczas skladania (robilem to pierwszy raz) chyba uszkodzilem taśmę transmisyjną i teraz przestaly dzialac przyciski L1, L2, R1, R2. post-58221-0-55205000-1398628096_thumb.j da rade to jakos naprawic czy musze kupic nowa tasme transmisyjna(czy sa jakies rodzaje czy jedna uniwersalna?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z padami od ps3. Moze najpier napisze co jest z pierwszym a potem drugim.

OK.

 

1. Zacina sie analog ale tylko jak kieruje go do góry,jest to widoczne w menu ps3 , nie mówiąc już w grze. Dziwne jest to że dopiero teraz to zauważyłem podczas grania w cod mw3 gdzie chciałem sie poruszyć w przód a postac stala albo jej ruch sie zacinał. Wczesniej czy to w fifie czy gta, jakoś tego nie zauważylem.

 

2. Tutaj mam tak samo tylko że w miejszym stopniu. W menu smiga super do góry ale juz w tej nieszczęsnej grze (cod mw3) jest podobnie co do pada pierwszego,ale tutaj jest juz dużo lepiej. Jednak i tak niema porównania do chodu do tyłu.

 

Dodam że obydwa pady mam orginalne(dualshock3 sixaxis),użytkuje je jakies poł roku. Resetowanie pada nie pomogło albo ja zle to robie. (Trzymam na wył. padzie przycisk od resetowania przez 10-15sec nastepnie podlączam do konsoli za pomocą kabla usb,uruchaniam konsole za pomoca przycisku ps na padzie. Niechce ich rozkręcać bo boję się że cos popsuje,strace gwarancja,nie bedę potrafił złożyc ...

 

A i jeszcze mam mały problem z przyciskiem r2 na obu padach. Otóż jakies plastiki mi sie wyłamały ze srodka(biały kolor) kilka razy zablokowały mi przycisk,to jakoś wyszarpałem te kawałki i jest ok 16x16_smiley-wink.gifTo niewiem czy za to też po gwarancji,coś uszkodziłem?Tak mi podchodziły pod przycisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancję to się nie zastanawiaj , tylko reklamuj . Reset natomiast rób na włączonym padzie , jak się wyłączy , to przynajmniej będziesz wiedział , że się zresetował ( wyłącza się od razu po wciśnięciu resetu ) . Nie jestem pewny i nie chce mi się sprawdzać , ale wyłączony pad pewnie w ogóle nie reaguje na reset . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja,nic się nie dzieje jak pad jest wyłączony. Zaraz sprawdze na włączonym... Jeszcze mam takie pytanie,bo kupiłem konsole przez mediaexpert + dodatkowy pad. Niewiem teraz który jest od konsoli a który był luzem. Chciałbym odesłać dwa i niewiem czy z tym byłby jakiś problem,do np w tym 1 to jestem pewien że popsuty analog ale w tym drugim cięzko stwierdzić.Moim zdaniem do prawidłowego działania troche brakuje... I jeszcze dałoby rade odrazu odesłać do SONY na naprawe,czy muszę do mediaexpert a oni to dopiero odeślą?Już się dużo naczytałem że potem nie uznają gwaranji bo niby pad zalany był (wilgoć)że niby w drodze do serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

kilka dni temu kupiłem PS3 Super Slim i mam problem z Dualshockiem, otóż, obracają się w nim przyciski (kwadrat, kółko, krzyżyk i trójkąt) na lewo i prawo, w dodatku czuję, że tył pada niekiedy lekko trzeszczy. Wcześniej byłem posiadaczem PS3 Slim i nie przypominam sobie aby coś takiego występowało. Może te nowe DS tak mają, nie wiem, dlatego proszę was o odpowiedź.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo usterka mechaniczna albo ktoś ci podróbę zapodał - nie powinno tak być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Konsole kupiłem w Saturnie osobiście to nie wiem czy można podróbkę podrzucić, w środku też nie wyglądała na taką która stała na wystawie, wszystko ładnie zapakowane, co do konsoli to nie można jej jak na razie nic zarzucić. A co do tego pada to bateria też wydaje mi się, że trzyma krócej niż w poprzedniczce.  ;) Dzięki za odpowiedz, ale co teraz mogę z tym zrobić ?

Edytowane przez cardune

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro DUALSHOCKA 3 w jednym ze sklepów z konsolami za 179zł. Oczywiście na aukcji było napisane, że oryginał. W sumie to nie mam do czego się przyczepić może trochę poza jaśniejszym odcieniem czarnego plastiku niż w padzie, który miałem z kosnolą. Nie daje mi jednak spokoju naklejka z tyłu tego pada, a szczególnie to, że jest mniejsza niż to wytłoczenie w plastiku:

 

c6d687427593.jpg

 

Czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości czy jest to oryginał czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej naklejki to na moim padzie również nie jest dopasowana równo co do krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny sie obracac. Mam cztery pady i w zadnym sie nie obraca. Zareklamuj dziada!:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powinny, bo są tak skonstruowane by się nie dało ich zamienić miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to będę musiał się przejechać do sklepu i oddać go na gwarancje. Nie orientujecie się jak taki proces wygląda? Ile się czeka na wymianę? Czy od razu po stwierdzeniu błędu otrzymam nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile masz tego pada? pamiętaj o różnicy gwarancja a niezgodność towaru z umową !! Poczytaj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powinny, bo są tak skonstruowane by się nie dało ich zamienić miejscami.

Dokładnie, kiedyś dla zabawy  wymieniając gumkę na analogu chciałem sobie zamienić i nie ma takiej możliwości, bokiem czy do góry nogami też się nie da przycisku założyć, bo każdy przycisk ma poniżej obudowy (niewidoczne jak się patrzy na zamkniętego pada) wystający trzpień, tylko, że każdy przycisk w innym miejscu. Żaden przycisk nie ma prawa się nawet obrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze Move to przez ten czas grałbym nim, może wreszcie przekonałbym się do tych gier które otrzymałem na niego w zestawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze swoim padem. Nagle przestał się ładować, teraz jest ciągle podłączony do konsoli ale pokazuje się komunikat abym zaczął go ładować. Pad był już resetowany , podłączany pod inne kable i nic. Próbowałem podładować headset'a żeby sprawdzić czy działa usb w konsoli i wszystko jest ok. Teraz pytanie , czy ta usterka jest do naprawienia, jeśli nie to jakiego oryginalnego pada polecacie ( z allegro czy sklepu stacjonarnego typu saturn, mediamarkt itp)?   Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×