Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy zawieszenia konsoli strasznie się nasiliły. Zamiast coś naprawić to ciągle tylko psują dry.gif

p.s. dlaczego został usunięty mój post ?? Skoro tak się chwalił swoimi osiągnięciami zwycięstw to niech podkreśli również sromotne porażki teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW mam takie dziwne wrażenie, że tylko Polacy dopisują do nicku kraj pochodzenia:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... p.s. dlaczego został usunięty mój post ?? Skoro tak się chwalił swoimi osiągnięciami zwycięstw to niech podkreśli również sromotne porażki teehee.gif

... Battlefield 3 Ustawki on-line, Co-op Nicki, zapisy, wrażenia, ogólnie wszystko w tym temacie

no i na marginesie; nie wszystkich musi obchodzić przebieg ustawki w której nie brali udziału :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW mam takie dziwne wrażenie, że tylko Polacy dopisują do nicku kraj pochodzenia:)

Bo kojarzysz, dlatego rzuca się w oczy. Bardzo często też można spotkać arabów [KSA] i nie powiem, bo jak jest jakaś spora grupka to całkiem nieźle się z nimi gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma myślałem, że to klan:) haha. Raz grałem z chłopakami właśnie z KSA i dawali radę. Oni we krwi to mająsweat.gif

Edytowane przez Seto Da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja też grałem z gośćmi z KSA i nawet nie wiedziałem że to arabowie. Szkoda, bo bym zwrócił uwagę czy czasem zaminowane jeepy nie jeździły za często :biggrin: . Okrzyków "allah akbar" nie uświadczyłem.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z KSA grają niesamowicie. Dość często ich spotykam i team w którym są praktycznie zawsze wygrywa. Jeden miał nick Xx_BIG_BAD_cośtam_KSA_xX drugi też cośtam_cośtam_KSA i jeszcze paru innych. Ich nicki rzucają się w oczy. Zazwyczaj byłem w tym samym teamie co oni ale raz grałem przeciwko. Zrobili mi taki rape że po 5 minutach nie wytrzymałem i wyszedłem :P no...czasami sie to zdarza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak widzę [GER] przy nicku to dostaję jakiejś dziwnie wzmożonej agresji i każdą potyczkę traktuję bardzo osobiście :)

Chyab kazdy tak ma ;) Bez uprzedzeń, ale cos w tym jest.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRE - za 2 wojnę światową

RUS - za komunizm i Putina

FR UK za 1939 i sprzedanie Polski Stalinowi :D

zawsze się coś znajdzie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście tak, że jakiś dzieciak was zepchnął na miny? Mnie tak tylko, dlatego że udało mi się wskoczyć do czołgu jako pierwszy. W efekcie wylądowałem wieżyczką na minie, a chwile wcześniej zmarnował kilka rpgów na strzelanie we mnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziś taką akcję na Wake Island że naprawiałem swój czołg na lotnisku, po dość dobrej walce i serii (od początku rundy zdaje się a już końcówka była), już prawie całkiem naprawiony był i zauważyłem na radarze że nadjeżdża jeep niebieski, no to spoko pomyślałem, swoi. A koleś wyskoczył z jeepa w ostatniej chwili, jeep mnie przejechał na amen, a gość wsiadł do mojego czołgu i odjechał.. Nawet nie zdążyłem zauważyć jaki miał nick bo kill cam nie pokazał. Co za baran.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje powodują, że ma się ochotę cisnąć padem o ścianę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak widzę [GER] przy nicku to dostaję jakiejś dziwnie wzmożonej agresji i każdą potyczkę traktuję bardzo osobiście :)

Cos w tym jest. Choc sam mieszkam juz pare lat w DE gram z nickiem PL i raz mi sie zdazylo podczas grania w BC2 vietnam, ze gostkowi z nickiem GER (nie jedynemu w tej potyczce) chyba z 3 kosy pod rzad wbilem nie mowiac o calej grze. Gostek zginal na chwile by sie pojawic z Clan Tagem SS, ale duzo to mu nie pomoglo i jego kompanom.

Trzymajcie kciuki za Wenta Team zeby GER dokopali :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając ostatnio na Wake Island (po tej stronie na której zaczynamy na statku) odrodziłem się na myśliwcu. Nie chciało mi się czekać na jakiś pojazd, więc postanowiłem skoczyć do wody i podpłynąć do łódki. To samo zrobił mój sojusznik. Byłem od łódki jakieś 4 metry, , a ten wsiadł do niej, ominął mnie i odpłynął. Troszkę mnie zdenerwował, bo musiałem czekać na kolejną łódkę. Odegrałem się jadąc jeepem w jego stronę i w ostatniej chwili wyskakując, co poskutkowało jego zgonem (wyświetliło mu się "pech"). Trzeba tępić idiotów!

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW mam takie dziwne wrażenie, że tylko Polacy dopisują do nicku kraj pochodzenia:)

Czesto sie spotyka tych z koncowkami: RU, NDL, Swiss. Ciekawe, ze nie trafiam na nikogo dopiskiem USA ;-) (a gram rowniez na "ich" serwerach) Wstydza sie? :>

Bo kojarzysz, dlatego rzuca się w oczy. Bardzo często też można spotkać arabów [KSA] i nie powiem, bo jak jest jakaś spora grupka to całkiem nieźle się z nimi gra :)

Wlasnie, jeszcze tych z KSA - bardzo czesto graja i fakt, niezle wymiataja :-) No ale sa szkoleni od dziecka... :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zmieniasz wyszukiwanie na PS3

2. Wpisujesz swój nick

3. Klikasz search

4. Wchodzisz w zakładkę "Graphics"

5. Wybierasz jakiś obrazek

6. Klikasz na niego LPM

7. Kopiujesz BB Code

8. Wklejasz do swojego podpisu

9. Gotowe

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć która rakieta w czołgu jest naprowadzana na pojazdy latające?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę czołg nie posiada takiej, ale jak masz wieżyczkę do namierzania celów albo kumpla snajpera z soflam, to rakietą P-Z spokojnie zdejmiesz śmigło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wydaje się, że łatwiej zniszczyć śmigłowiec z czołgu niż z RPG? Po pierwsze, łatwiej jest mi trafić, a po drugie nawet jak trafię z RPG to nikogo nie zabijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi wydaje się, że łatwiej zniszczyć śmigłowiec z czołgu niż z RPG? Po pierwsze, łatwiej jest mi trafić, a po drugie nawet jak trafię z RPG to nikogo nie zabijam.

no jak już trafisz to łatwiej bo pocisk z czołgu jest mocniejszy zdaje się (a już na pewno szybciej leci). ale masz ograniczone pole strzału (do góry) no i armata się wolniej obraca. ale satysfakcja ogromna :). dzis mi sie udalo mysliwiec z czolgu udupic, lecial wprost na mnie i ładował serię, strzeliłem desperacko w jego stronę i bum! a energii mi zostało w czołgu z 10%...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak już trafisz to łatwiej bo pocisk z czołgu jest mocniejszy zdaje się (a już na pewno szybciej leci). ale masz ograniczone pole strzału (do góry) no i armata się wolniej obraca. ale satysfakcja ogromna :smile:

Ale mi chodzi m.in. o samo przycelowanie w helikopter. Z RPG mogę wystrzelać 20 rakiet a nie trafię, a z czołgu jakoś tak łatwo jest mi dobrze strzelić.

dzis mi sie udalo mysliwiec z czolgu udupic, lecial wprost na mnie i ładował serię, strzeliłem desperacko w jego stronę i bum! a energii mi zostało w czołgu z 10%...

No to nieźle. Ja jeszcze myśliwca z czołgu nie rozwaliłem i pewnie nie rozwalę, bo nie lubię czołgów :P Już wolę jakiegoś LAV czy coś. Nie odróżniam ich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×