Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do damage broni to jest dużo za mały. 5 kulek żeby kogoś zabić?! 3-4 powinny max wystarczyć. A ja wam powiem, że gram na Samsung le51a551 na 1080p i nie mam go w cale. Jeśli dobrze rozumiem chodzi o to, że jak przesuwasz gałkę analoga to w grze robi to z opóźnieniem. Jeśli tak to jak go nie mam w ogóle albo bardzo małego, ponieważ w ogóle tego nie zauważam,a co do samego porównania BF3 na PC i konsoli, to gdyby nie to, że wole grać na padzie to bym nigdy nie kupił wersji konsolowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie sądzi, że brak możliwości jakiejkolwiek akcji podczas killcama jest bezsensem? W takim momencie frustracja narasta jeszcze bardziej :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też go nie mam sprawdzałem na CoD i nie czułem różnicy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam LEDA i nic takiego nie uświadczyłem. :P

Uwierz mi, że twój "LED" to taki sam LCD jak inne ^. No chyba, że zaopatrzyłeś sie w nowy ekranik od Sony z CES 2012 ^^

Edytowane przez monobloss
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę. Dobrze, że w końcu większość/część to dostrzega. Lepiej późno niż wcale. A jeszcze nie tak dawno np. niektórzy bronili aimlaga niczym niepodległości...

Który wywołał Wilka z lasu? :verymad: :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do damage broni to jest dużo za mały. 5 kulek żeby kogoś zabić?! 3-4 powinny max wystarczyć. A ja wam powiem, że gram na Samsung le51a551 na 1080p i nie mam go w cale. Jeśli dobrze rozumiem chodzi o to, że jak przesuwasz gałkę analoga to w grze robi to z opóźnieniem. Jeśli tak to jak go nie mam w ogóle albo bardzo małego, ponieważ w ogóle tego nie zauważam,a co do samego porównania BF3 na PC i konsoli, to gdyby nie to, że wole grać na padzie to bym nigdy nie kupił wersji konsolowej.

Chyba zartujesz. Chesz takiego dmg to graj na HC,ale nie odbieraj ludziom zabawy na normalu. Ja nie chce kamperiady na kazdej mapie bo ledwie strzal w piete mnie zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mi nie przeszkadza ten aiming lag, i on wystepuje u mnie na 32" tylko troszeczke (widac po sygnaturce ze ogarniam gre). Ale jak odpalilem ostatnio bc2 to roznica byla kolosalna w reagowaniu zolnierzyka. Ale i tak mi sie dobrze gra i to w 720p.

Byla dyskusja pare stron wczesniej, ile trzeba rzucic c4 na czolg. Oczywiscie 3 wystarcza, ale dzis mialem taka akcje, ze rzucilem na bok czolgu 3x c4 odbiegam, detonuje a tu zonk, pojazd unieruchomiony, to szybko sie wracam i poprawiam rzucajac dodatkowo 1 plasterek szynki i w koncu go rozdupcylo. Tylko ze koles zdazyl wyskoczyc z czolgu, i zanim moj kozak udzwignal m249 w lapy to tamten mnie rozwalil :).

Dlatego pewnie nie wybuchl, bo mial dodatkowy pancerz (tez z tym biegam), nie pamietam jak sie ten perk nazywa, ale gdy ktos cie trafi z rpg to nadal ma sie 100%, dopiero potem ubywa pancerza.

Gdy znerfia famasa, wszyscy beda biegac z f2000 i aek (moim zdaniem najlepsze bronie medyka). Sam od wczoraj biegam z f2000 + kalimator + raczka + tlumik = dobra celnosc/moc powalajaca. Strasznie sie wkrecila mi ta bron, i przynajmniej ludzie sie nie beda wkurzac ze znowu ich "famasowy no life" zjechal.

I niestety nie ma zadnego sposobu na dalekie rzucanie c4 jak w bc2. Gdy sie podskoczy i rzuci to moze troszeczke dalej poleci, ale odleglosc jest znikoma. Ale uwaga trafna, rzuca paczkami jak wedlina na kanapki :)

Zaluje ze nie mam zadnej maszynki do nagrywania gameplayow, duzo ciekawych akcji mi sie ostatnio trafia, a szkoda 600 stow na nagrywarke wydawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla dyskusja pare stron wczesniej, ile trzeba rzucic c4 na czolg. Oczywiscie 3 wystarcza, ale dzis mialem taka akcje, ze rzucilem na bok czolgu 3x c4 odbiegam, detonuje a tu zonk, pojazd unieruchomiony, to szybko sie wracam i poprawiam rzucajac dodatkowo 1 plasterek szynki i w koncu go rozdupcylo. Tylko ze koles zdazyl wyskoczyc z czolgu, i zanim moj kozak udzwignal m249 w

Chyba zależy na jaką cześć czołgu rzuci się C4 i ile przed detonowaniem ma "zdrowia"

Zaluje ze nie mam zadnej maszynki do nagrywania gameplayow, duzo ciekawych akcji mi sie ostatnio trafia, a szkoda 600 stow na nagrywarke wydawac.

60 000 zł to trochę dużo :pardon:

Edytowane przez Mation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze rzucam 3 z boku, sporadycznie z tyłu czołgu i zawsze rozwala :) Ogólnie grać supportem zacząłem dopiero na 43 lvl, ale frajda jest niezła rozwalając czołgi itp. dodatkowo M249 to kosa jakich mało z 200 ammo w magazynku na małych mapach można siać pożogę niczym z USAS-em tylko trzeba umieć strzelać :D. Co do imput laga na 26 calowym TV nie odczuwam jakoś tego ale gdy podłączyłem do 42 calowej plazmy grało się jakoś ciężej może to właśnie ten osławiony imput lag ? Nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla dyskusja pare stron wczesniej, ile trzeba rzucic c4 na czolg. Oczywiscie 3 wystarcza, ale dzis mialem taka akcje, ze rzucilem na bok czolgu 3x c4 odbiegam, detonuje a tu zonk, pojazd unieruchomiony, to szybko sie wracam i poprawiam rzucajac dodatkowo 1 plasterek szynki i w koncu go rozdupcylo. Tylko ze koles zdazyl wyskoczyc z czolgu, i zanim moj kozak udzwignal m249 w lapy to tamten mnie rozwalil :).

z pewnością miał pancerz to wtedy potrzeba 4...

btw. to jest śmieszne że w black opsa gra więcej ludzi niż w BF3 o_0 (200k na 100k)

edit.

A teraz, chłopcy i dziewczęta, zgadnijcie z ilu metrów spadłem ze 100 % życia i zginąłem?

z chodnika ? bo ja tak zaliczyłem zgon na operacji ognista burza hehe

Edytowane przez dApo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz, chłopcy i dziewczęta, zgadnijcie z ilu metrów spadłem ze 100 % życia i zginąłem?

Zgaduje,ze 3-4. Wczoraj w nocy spadlem z mniej wiecej 2 i mialem 50%hp przez co goniony przeze mnie typ zdazyl mnie ubic. Kolejny krok w strone "realizmu"

z pewnością miał pancerz to wtedy potrzeba 4...

btw. to jest śmieszne że w black opsa gra więcej ludzi niż w BF3 o_0 (200k na 100k)

Odpowiedz graczy na niepelnosprawne dziecko dice

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma problemy z dołączeniem do gry na europejskich serwerach ? Dzisiaj kilkanaście razy chciałem dołączyć i nic :(

Wyrzuciłem "Europe" z filtra serwerów i dałem Zachodnie USA - połączyło mnie za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, tym z krawężnikiem to mnie dobiłeś xD A tak odpowiadając na moje własne pytanie, to z 3 :) Z dachu jakiegoś parterowego budynku na kanałach, na który wchodzi się... po schodach rolleyes.gif

A właśnie. Powie mi ktoś jeszcze dlaczego serwery UK tak często kopią przy dołączaniu?

P.S.S Czemu w ułamku sekundy obróciło mnie w heli do góry nogami i spadłem na dół? blink.gif

Edytowane przez HelpUncleSam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up To jest nic, ja już nie raz zginąłem przeskakując karbowane blachy na Kanałach między B a C, jakieś niefartowne miejsce whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że gra potrafi się zaciąć po dołączeniu na serwer -___________- Wymagany ręczny restart konsoli verymad.gif

Czemu jak podchodzę do M-COM'a na leżąco i wciskam kółko to często nie chce mi uzbroić ładunku? verymad.gifverymad.gifverymad.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.S Czemu w ułamku sekundy obróciło mnie w heli do góry nogami i spadłem na dół? blink.gif

Pewnie wleciał w ciebie samolot. Czasem tak się dzieje, że się "odbijacie" od siebie i nawet wam % życia nie spada.

Czemu jak podchodzę do M-COM'a na leżąco i wciskam kółko to często nie chce mi uzbroić ładunku? verymad.gifverymad.gifverymad.gif

Nie gram na rushu, ale nie uzbraja się kwadratem?

Ostatnio jak grałem na rushu, żeby zrobić zadanie spotkałem jakiegoś spoko gościa. Nie wiem kto to był ale strzelał chyba z moździerza granatami dymnymi w ładunki, ja podjeżdżałem EOD botem i uzbrajałem i w końcu się udało zrobić zadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zdobyć 5 killi jeepem DPV? Ginę już 12 raz próbując zdobyć choćby jednego i killa i dostaję białej kurwicy verymad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem roadkille się łatwo robi. Kurcze, była taka mapa, że możesz wjechać gościom na spawn (nie ma tam zakreskowanego pola), więc łatwo powinno być tam wjechać samochodem i kilkoro ludzi porozjeżdżać.Chodzi mi o tryb Conquest. Jest to chyba Zatoka Omańska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym pojazdem DPV nie radzę bawić się w roadkille bo jesteśmy łatwym celem. Lepiej ustawić się w dobrej pozycji na działku i walić jak ktoś wyskoczy. Trzeba też uważać bo skręt broni nie jest największy :/

Ja wbiłem te 5 killi w dwóch rundach potem tego pojazdu już nie używałem bo nie warto moim zdaniem.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nim rozjeżdżam często w drodze na punkty aby je przejąć. Na Zatoce Omańskiej chyba najlepiej mi się gości zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×