Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

to czołgi też powinno się rozwalać/unieruchamiać jednym pociskiem :)

Jakiej grubości masz pancerz w np. czołgu a jaki w maszynie latającej (albo raczej jakiego nie masz)? Poza tym czołg można unieruchomić strzałem z javelina, odnośnie RPG nie jestem pewien ale wydaje mi się, że też można.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czołgi też powinno się rozwalać/unieruchamiać jednym pociskiem :)

Dobre:) Ogólnie jestem też tego zdania. Wszystkie heli oprócz bojowych powinny od razu padać, przecież one nie mają prawie w ogóle pancerza. Niby jest i tak unieruchomiony, ale sam fakt trafienia z rpg powinien wystarczyc:) Jak idealnie w tył czołgu trafisz to zabierasz mu bodajże 55% więc zaczyna się palić. A ile C4 trzeba żeby czołg rozwalić?

Edytowane przez Seto Da
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile C4 trzeba żeby czołg rozwalić?

3 sztuki

Edytowane przez rejczu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre:) Ogólnie jestem też tego zdania. Wszystkie heli oprócz bojowych powinny od razu padać, przecież one nie mają prawie w ogóle pancerza. Niby jest i tak unieruchomiony, ale sam fakt trafienia z rpg powinien wystarczyc:) Jak idealnie w tył czołgu trafisz to zabierasz mu bodajże 55% więc zaczyna się palić. A ile C4 trzeba żeby czołg rozwalić?

Moim zdaniem powinno zależeć od miejsca trafienia w heli. Przecież helikoptery często spadają po trafieniu RPG (jak w Helikopter w Ogniu na przykład czy w Wietnamie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sztuki

Mi się wydaje, że na tył czołgu wystarczą 2 C4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że na tył czołgu wystarczą 2 C4.

zależy co ma się na myśli pisząc "rozwalić czołg" jeśli chcesz dać szanse wyjścia z czołgu pasażerom to wystarczą dwa na tył (zostaje ok 20 %), jeśli chcesz zgarnąć kille to muszą być 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy co ma się na myśli pisząc "rozwalić czołg" jeśli chcesz dać szanse wyjścia z czołgu pasażerom to wystarczą dwa na tył (zostaje ok 20 %), jeśli chcesz zgarnąć kille to muszą być 3.

Chodziło mi o całkowite zniszczenie czołgu. Myślałem, że wystarczą dwa :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja widze ze mam na ekranie;; wcisnij "kwadrat" aby podniesc to od razu wysiadam :thumbsup: czolg moze zniszczy, ale mnie nie ubije bez walki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy co ma się na myśli pisząc "rozwalić czołg" jeśli chcesz dać szanse wyjścia z czołgu pasażerom to wystarczą dwa na tył (zostaje ok 20 %), jeśli chcesz zgarnąć kille to muszą być 3.

Jeszcze chyba umieszczenie ich na czołgu ma znaczenie (jak w przypadku rakiet) np. wydaje mi się, że z boku trzeba 4 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja widze ze mam na ekranie;; wcisnij "kwadrat" aby podniesc to od razu wysiadam :thumbsup: czolg moze zniszczy, ale mnie nie ubije bez walki :P

To jest tak? Jak się gra supportem? Chyba nigdy supportem w czołgu nie siedziałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 C4 starczą na jeden czołg, obojętnie z której strony je damy, sprawdzane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak? Jak się gra supportem? Chyba nigdy supportem w czołgu nie siedziałem..

Obojętnie jaką klasa, po prostu jak ktoś podklei c4 to się pokazuje kwadrat żeby je zdjąć. Ja wtedy wysiadam, rozwalam gościa i szybko ściągam c4 z czołgu i jadę dalej :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie jaką klasa, po prostu jak ktoś podklei c4 to się pokazuje kwadrat żeby je zdjąć. Ja wtedy wysiadam, rozwalam gościa i szybko ściągam c4 z czołgu i jadę dalej :D

Wow. 20 godzin przejeździłem czołgami i nigdy tego nie zauważyłem. A od C4 zginąłem wiele razy. No nic, będę zwracał uwagę. I każdą klasą się da ściągnąć to C4???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I każdą klasą się da ściągnąć to C4???

Obojętnie jaką klasa, po prostu jak ktoś podklei c4 to się pokazuje kwadrat żeby je zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś podlatuję do czołgu, to nie ma co uciekać czy strzelać w niego tylko przeć na przód z nadzieją, że się kolesia rozjedzie jak żabe. Miałem kilka takich zabawnych sytuacji, gdzie koleś z T90 nawalał we mnie z działa, a ja się cofam i po kolesiu. :P Nawet radar nie pokazywał, że ktoś się pałęta tam...

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że na tył czołgu wystarczą 2 C4.

podłożyłem ostatnio dwa razy i to były ostatnie dwa razy, 3 ładunki nawet nie unieruchomiły czołu (!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest od pewnego czasu irytyujace z tymi serwerami.

Ciezko znalezc wolną mape w podboju..Szwagier ma podobnie.

EA daje tylka pod tym wzgledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj, wcxzoraj itd (chyba w zeszly weekend tylko problemy byly) nie mialem z tym zadnego problemu, wiec nie wiem o co masz pretensje do ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że support na battlelogu (Amerykański) ma w kieszeni... nożyczki? Po co mu to? Ktoś mnie oświeci? xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak place za cos 200zl to powinno to dzialac jak nalezy nieprawdaz? A jednak problemy sa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanie trochę z innej beczki lecz nadal dotyczące BF3.

A mianowicie podczas rozgrywki (już drugi raz tylko że na wysokim poziomie trudności ) w misje "operacja gilotyna" podczas zbiegania ze wzgórza na to miasto tuż przed fragmentem z moździerzem.

Ekran nagle zrobił się biały i było widać tylko ten znacznik przyczepiony do jednego z kompanów.

Co to może być i czy wy też spotkaliście się z czymś takim , dodam że konsola nie przegrzewała się ani nic w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że support na battlelogu (Amerykański) ma w kieszeni... nożyczki? Po co mu to? Ktoś mnie oświeci? xD

Do podcinania paznokietków.

A tak serio, to może do rozbrajania ładunków czy coś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie uwage na battellog w momencie kiedy zawiesi sie konsola, mialem juz dwa razy opcje ze nie zapisywalo mi rozgrywek. Raz nawet nie zajazylem gralem w nocy rano wszedlem na battellog i nie mam z5/6 rozgrywek ... odpalam teraz battellog na lapie i raz w trakcie rozgrywki normalnie mi raportowal, zawiesila mi sie konsola i zalogowalem sie raz jeszcze dwa razy podrzad nie zaraportowal mi rozgrywek ... przelogowałem konsole i juz oke. no ale comon...:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalenie czołgu to 3 ładunki C4. Jedyny pojazd który to wytrzyma to AMTRAC. Tam trzeba chyba dać 4 ładunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. 20 godzin przejeździłem czołgami i nigdy tego nie zauważyłem. A od C4 zginąłem wiele razy. No nic, będę zwracał uwagę. I każdą klasą się da ściągnąć to C4???

Każdą, to samo się tyczy min i claymorów. Ostatnio na Bazarze ktoś na drużce od A do B postawił 2szt claymorek, a ja sobie po cichutku w kuckach podszedłem, rozbroiłem i wpadłem na tyły wroga i zrobiłem rozpierduchę :D

__________

Zna ktoś jakąś technikę rzucania C4 na odległość jak w BC2, bo tutaj te ładunki kładzie niczym wędlinę na kanapki.

Edytowane przez Jechu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×