Skocz do zawartości
Tomo

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A Panowie mam takie pytanie chciałem kupić na jeden dzień serwer , ale wyskakuje mi komunikat że są nie dostępne spróbuj później .

Czy to u nas w ogóle działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tłumik nie wplywa na ilosc zadawanych obrazen.

TŁUMIKI

Tłumiki nie zmniejszają maksymalnych obrażeń zadawanych przez broń. Zamiast tego tłumik zmniejszy zasięg broni co czyni z broni dzięki niemu cichego zabójcę w walce na bliski kontakt.

Odrzut zostaje na niezmienionym poziome.

Celność przy użyciu tłumika została zmieniona względem procentowym do jednej wartości broni

Zmniejszono premię dokładności tłumika od 50 % do 25 % .

piszę jakie mam odczucia jak gram po patch-u i lepiej się nie przywiązuj do tego co niby nie mieli zmienić a zmienili zagraj z M4A1 mieli nie tykać a poczytaj wczesniejsze posty nie da sie grać zreszta juz chyba pisałem o tym zaraz jak zassałem update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę jakie mam odczucia jak gram po patch-u i lepiej się nie przywiązuj do tego co niby nie mieli zmienić a zmienili zagraj z M4A1 mieli nie tykać a poczytaj wczesniejsze posty nie da sie grać zreszta juz chyba pisałem o tym zaraz jak zassałem update

dokladnie M4A1 ''wydaje sie'' byc gorsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też biegałem z m4a1 co po patchu już jest nieopłacalne, przetestowałem większość broni dla technika po i wybrałem aks74u z ciężką lufą ( zwiększa szybkostrzelność ) po 2 nie ma to jak poczciwy kałach :) i ew a91 , reszta broni nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do "resetów" dodatków do broni. wczoraj chciałem zobaczyć jak gra się famasem po nerfie . miałem go ustawionego z holo , rączką i tłumikiem ( zresztą prawie wszystkie giwery mam tak ustawione), wbijam na serwer , wróg wyskakuje zza kontenera w odległości 10 meterów, ja L1 i ..... k***a o co kaman ? mam lunetę x7 ustawioną ! wtf?!? zgon w trybie natychmiastowym . ktoś miał spory ubaw jak podniósł po mnie pukawkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Też macie teraz tak zwalone poruszanie się po menu dodatków do broni? Tzn. po wciśnięciu X przenosi zawsze do tej broni co mamy aktualnie ustawioną i trzeba ręcznie przesuwać na tą którą chcemy modyfikować. Wcześniejsze zmienianie było bardziej intuicyjne.

też tak mam, myślałem że to błąd ale jak widać nawet w to łapska wsadzili. A teraz jak nie ma odliczania do rozpoczęcia rundy to zanim coś poustawiasz to sprzętu już nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mam, myślałem że to błąd ale jak widać nawet w to łapska wsadzili. A teraz jak nie ma odliczania do rozpoczęcia rundy to zanim coś poustawiasz to sprzętu już nie ma

hehe teraz jak gra startuje to nawet nie staram się jakoś spieszyć daje sobie czas na wybranie broni i czekam jak dobiegną do pierwszej flagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też biegałem z m4a1 co po patchu już jest nieopłacalne, przetestowałem większość broni dla technika po i wybrałem aks74u z ciężką lufą ( zwiększa szybkostrzelność ) po 2 nie ma to jak poczciwy kałach :) i ew a91 , reszta broni nie dla mnie

Ciezka lufa zwieksza szybkostrzelnosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Szukam 3 graczy do wspólnej gry na multiplayerze,kogoś jeszcze na misje COOPa na poziomie trudności HARD :). Będzie dużo zabawy i trollingu samochodami czy helikopterem ;)).Gracz musi być ogarnięty dośc LVL +25.Napiszcie na PSN:Leevusek i podajcie ile dziennie gracie ( ja moge 3-4 godzinny dziennie w weekend prawie cały dzień i noc ;) ) Kto chętny niech pisze.;P

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bronie najlepsze dla:

Szturmowca(do tej pory M416)

Technika(do tej pory M4A1)

Wsparcia(do tej pory M240B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezka lufa zwieksza szybkostrzelnosc ?

Raczej nie w opisie pisze ze ma lepszy DMG na odległośc i mniej celownik skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bronie najlepsze dla:

Szturmowca(do tej pory M416)

Technika(do tej pory M4A1)

Wsparcia(do tej pory M240B)

imo:

m16a3(4)

a91

m60

chyba w paczu najmniej przy nich kombinowali.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bronie najlepsze dla:

Szturmowca(do tej pory M416)

Technika(do tej pory M4A1)

Wsparcia(do tej pory M240B)

Dla Szturmu : F2000

Dla Technika - AKS74U

Wsparcie : USAS-12

Zwiad: M98B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie w opisie pisze ze ma lepszy DMG na odległośc i mniej celownik skacze.

Jeśli chcemy zredukować maksymalnie odrzut broni to ładujemy, chwyt przedni oraz Tłumik. Na Baatlelogu jest to fajnie pokazane na diagramie, gdzie wsadzamyw sloty te właśnie pierdółki.

Z Ciężką lufa na bank mamy większy odrzut, ewentulanie na dalsze dystanse pociski leca szybciej i celniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich klas - nóż i pistolet ;). To nadal wymiata jak przed patchem.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcemy zredukować maksymalnie odrzut broni to ładujemy, chwyt przedni oraz Tłumik. Na Baatlelogu jest to fajnie pokazane na diagramie, gdzie wsadzamyw sloty te właśnie pierdółki.

Z Ciężką lufa na bank mamy większy odrzut, ewentulanie na dalsze dystanse pociski leca szybciej i celniej.

Może i racja,lecz zamiast cięzkiej polecam bardziej laserek , bo nie którymi bronami nie da sie strzelać bez przycelowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie bronie najlepsze dla: Szturmowca(do tej pory M416) Technika(do tej pory M4A1) Wsparcia(do tej pory M240B)

No widzisz, tyle konfigów ile odpowiedzi :). Najlepiej sam obadaj i wyczuj co Ci leży. Ja obecnie gwiazdkuję po kolei bronie którymi mało lub jeszcze nie grałem i kilka broni mi się spodobało na tyle że pewnie będę do nich wracał. Niektóre dobiłem do pierwszej gwiazdki i nara. Wszystko kwestia gustu i tego jak grasz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tłumik nie wplywa na ilosc zadawanych obrazen.

TŁUMIKI

Tłumiki nie zmniejszają maksymalnych obrażeń zadawanych przez broń. Zamiast tego tłumik zmniejszy zasięg broni co czyni z broni dzięki niemu cichego zabójcę w walce na bliski kontakt.

Odrzut zostaje na niezmienionym poziome.

Celność przy użyciu tłumika została zmieniona względem procentowym do jednej wartości broni

Zmniejszono premię dokładności tłumika od 50 % do 25 % .

Witam,

w BF3 mam na koncie już ponad 300 godzin gry i cały czas używałem tłumika. Po tym patchu miałem dokładnie takie samo wrażenie jak wszyscy czyli ładuje cały magazynek w kolesia a on dalej biegnie. Wczoraj natomiast spróbowałem innych ustawień broni i zauważyłem znaczną poprawę- np z ciężką lufą znów udało mi się ustrzelić trzech na jednym magazynku z ok 15-20 metrów. Odnoszę więc sugestywne wrażenie, że tłumik bardzo osłabili - może za dużo ludzi z nim biegało żeby być nie widocznym na mini mapie, a teraz jeśli chcesz celniej trafiać to kosztem tego że jesteś widoczny na mini mapie.

Tak jak mówię są to moje sugestywne odczucia i czekam z niecierpliwością kiedy to patch wyjdzie na PC bo wówczas wszystko wyjaśnią liczby w tabeli na stronie symthic.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szturmowcem podchodzi L85A2, wsparcie M60E4, technikiem jeszcze nie grałem za dużo ale to jak mówi cwir trzeba wybadać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszę że będą strzelać szybciej z CL choć brzmi to dwojako szybkostrzelność/szybkość pocisku ale mam wrażenie że aks74u z ciężką szybciej strzela :)

Edytowane przez serafin00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się używać ciężkiej lufy? Czy ten zasięg zostanie bardzo zmniejszony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i nie sugerujcie się liczbami na battlelog bo nie jest jeszcze zaktualizowany tak jak BBlog center

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się nad tym zastanawiam i przeglądałem te różne statystyki - czy lufa czy tłumik a na końcu nie biorę ani tego ani tego i jakoś żyję. Po patchu chyba jeszcze mało kto ogarnia co tak naprawdę wzmacnia a co osłabia bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz biegam z AS VAL i spoko się nim gra. Odrzut jest dużo większy niż kiedyś, ale i tak zostało mi niewiele broni do zdobycia blaszek, więc robię je po kolei, a gram tym co strzela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli opłaca się używać ciężkiej lufy? Czy ten zasięg zostanie bardzo zmniejszony?

stary , no musisz sam popróbować . ja mam nieraz inne odczucia co do ustawień tych które proponują forumowicze. najlepiej podpatruj jakie mają ustawienia typki którzy cię ubijają . jak jakiś zestaw się powtarza , a właścicielem jest jakiś wysokiej rangi gracz to kopiuj pomysł. może ci podpasuje?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×