Skocz do zawartości
Emir

Wipeout Hd Fury

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, czytam te recki i wszędzie gierka zbiera rewelacyjne opinie, a ja jakoś nie kumam

co jest takiego w niej że tak dobrze wypada , nie to żebym był jakoś negatywnie nastawiony do niej, no bo jak można oceniać skoro się w nią nie grało ale.... no właśnie ale co jest wniej takiego że dostaje takie oceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega nie grał w poprzednie części. Po prostu, nie ma drugiej takiej gry, kapitalny desing, muzyka, szybkość, WipEout to już prawdziwa legenda. Masa miodu i zabawy gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi w niej o wymasterowanie samolociku by nie obijal sie o kazda bande

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej cieszy opcja uzywania swojej muzy w grze.. nie zeby zapowiadany soundtrack byl zly (kilka kawalkow mam nawet na vinylu), ale nie ma jak soundtrack z Wipeout 2097 .. zreszta mam tyle muzy ktora sie do tej gry idealnie nadaje ze chyba jakis wypasiony system audio zapodam tez w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI si podoba to co jest w grze jeśli chodzi o muzę i tez mam kilka numerów na winylu ale najbardziej zastanawiam się co zmienili ze względu na eplieptyków i czy będzie czuć jakąś różnicę na minus w stosunku do wersji epilepsowywoławczej :-) Arab zdaje się, pisał że gra wyraźnie zwolniła ale jakoś nie ma to odbicia na ocenach wystawianych grze w sieci. Pożyjemy, zobaczymy. Fajnie, ze cena nie jest z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, czytam te recki i wszędzie gierka zbiera rewelacyjne opinie, a ja jakoś nie kumam

co jest takiego w niej że tak dobrze wypada , nie to żebym był jakoś negatywnie nastawiony do niej, no bo jak można oceniać skoro się w nią nie grało ale.... no właśnie ale co jest wniej takiego że dostaje takie oceny ?

Ja pamiętam jeszcze na PSX jak dostałem swoją wymarzoną konsolę, a na Demo One było demko Wipeout 2097... pierwsze chwile to ściana za ścianą... po jakimś czasie z pomocą L i R dało się wchodzić w zakręt bez szwanku

Pierwsze chwile były wspaniałe! Wip3 niestety nie kupiłem, nie grałem ale dorwałem Wipeout'a na PS2 i znów zabawa nabrała brzmienia! Wip'aHD na pewno kupię, przekonasz się Dimek o czym mówią chłopaki i ja ciągle Ci gadam jak u mnie zagrasz Jeśli nei miałeś PSX, PS2 to nie wiesz co to za gra... proste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25$ już czeka na wydanie , mam jeszcze tylko pytanie w jakich godzinach można spodziewać sie wipeout'a na us pss ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo późnych, gdzieś po 22, dla tego biorę z polskiego PSS, będzie wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie, czy bedzie mozliwosc sciagniecia na wiecej niz jedna konsolke? z kumplami doszlismy do wniosku, ze jeden kupi, reszta sie dorzuci i poudostepnia sie konto dla innych

edit,

juz znalazlem odpowied od hivonzooo w innym temacie. sorx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki, TV Full HD, Wipeout, Fajki, Pepsi, Chipsy i trochę swiętego spokoju od codziennych zajęć - nic mi więcej dzisiaj do szczęścia nie będzie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchawki, TV Full HD, Wipeout, Fajki, Pepsi, Chipsy i trochę swiętego spokoju od codziennych zajęć - nic mi więcej dzisiaj do szczęścia nie będzie potrzebne

Ja tez na sluchawkach bede gral na razie. Sprzet audio kupie wypasiony jak dostane wyplate dopiero. A sluchawki mam bestie do gramofonow wiec mysle ze dadza rade .

Wogole to zaczela sie dlugo wyczekiwana wspaniala jesien pod znakiem PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wogole to zaczela sie dlugo wyczekiwana wspaniala jesien pod znakiem PS3

Otóż to:) ,tylko obawiam się,że braknie czasu na to wszystko:(

P.S. Czy ktoś już sprawdzał EU Store,jak tam z aktualizacją? Pragnę juz rozsiąść się wygodnie w fotelu,włączyć audio i zanurzyć się bez opamiętania w wyczekianwym Wipeoucie:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Czy ktoś już sprawdzał EU Store,jak tam z aktualizacją?

No wlasnie jeszcze dupa... myslalem ze w porze lunchu sobie sciagne - widac trzeba czekac do wieczora :-(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jednak zaczekam na wersję z US.Byłbym w stanie poświęcić te kilkanaście zł więcej,aby mieć już grę teraz.Skoro jeszcze nie ma,to już wytrzymam do 23-ciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom ja juz tez nie moge sie doczekac. Ale zanim sciagnie mi ta gre to chyba zagram dopiero jutro:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niom ja juz tez nie moge sie doczekac. Ale zanim sciagnie mi ta gre to chyba zagram dopiero jutro:/

Czyżby 512Kb/s:) Witaj w klubie;) internetowych zamulaczy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie bedzie NETIA 1mb lub 2mb:) Ale teraz musze sie meczyc z TP. ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest do ściągnięcia na PS STORE UK !!!

Na polskim oczywiście jeszcze nie a zamiast wipeouta widzę tylko dwie gry Burnout na PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest Burnout a Wipeouta nie ma na polskim PS Store wiadomo chociaż czy dzisiaj będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chrzanisz ? Na PL też jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjjjj ja ściągam Wipeout HD z POLSKIEGO PS STORE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ejjjjj ja ściągam Wipeout HD z POLSKIEGO PS STORE .

Fakt już jest. O 4.50 wlazłem i już jest do ściągnięcia.

Cały plik waży około 1 giga więc dość mało jak na FULL GAME.

Do ściągnięcia jest jeszcze jakiś mały plik z tego co rozumiem aktywujący pełną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, Ok macie racje już jest do ściągnięcia ale jak włączyłem wcześniej PL PSS to był tylko burnout i nic więcej dopiero później dodali resztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam WPHD! Speeeeeeeeeeeeeed!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×