Skocz do zawartości
Emir

Wipeout Hd Fury

Rekomendowane odpowiedzi

Wipeout robi się trudny od Vertigo. Czasy jakie są tam wykręcone mogą przyprawić o ciężkie wkurzenie. I to na brąz! Z ciężkim bólem kciuka przeszedłem do Hard Rusha, ale tutaj znowu jest duża bariera punktowa do przeskoczenia bo trzeba mieć aż 22/30 wiec co z tego że zaliczymy na brąz jak to tylko jeden punkt. Na razie mam dwa srebra i jeden złoty i brakuje mi 8 punktów. Szaleństwo. Jak pomyślę, że nad tym są jeszcze 3 poziomy... Gore.

A o niektórych Trophies to nie wspomnę. 75 zonów? Jaaasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiś sposób na przechodzenie tych poziomów, w jaki sposób wchodzić w zakręty zawsze jak wcisnę l2/r2 to albo za słabo i walne w jedną ścianę albo za mocno i w drugą. Może jakiś film instruktarzowy ktoś zrobi Ja jeszcze nawet w pierwszym evencie nie zrobiłem wszystkiego na gold, został mi "zone" W drugim też mam problemy z ukończeniem, powoli k...... mnie strzela  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa fruwania ...

Ułożenie do zakrętu, jak w jeździe samochodem. Wiadomo że zakręt w lewo bierzemy z prawej a w prawo z lewej i vice versa. Przy sekwencji ważne jest wypracowanie linii wejścia , przy odpowiednim ułożeniu można część sekwencji pokonać lecąc prosto.

Przy optymalnym ułożeniu do zakrętu nawet nie trzeba stosować AB.

Za to w trybie zone levele idealnie przechodzi się z użyciem samych AB

A co do zone 75 ... no comments. chyba na prostym torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ohh yaoiz?

ja na jednej trasie nie moge sobie poradzic z 2 zakretami w ksztalcie litery S. normalnie to u mnie wyglada tak - jade jade ani razu nie walnelam w nic przez cala trase a tu sciana sciana sciana ;-;

Może masz ochotę się do nas dołączyć ? Wtedy status też się zmieni ^ ^

Nakręciłem dla Was filmik, może podpatrzycie na nim coś, co sie później przyda na torze. Myślę, że właśnie o tą trasę Ci chodziło, ephemeralM. (Sebenco Climb)

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wyłączonego autopilota - wiecie o czym mówię ? Ten, który chroni nas od zaliczania band. Z początku jest trudno opanować pojazd, bo ocieranie się o bandy strasznie zwalnia, ale obecnie dla mnie dużo lepiej się jeździ bez niego, no i znacznie szybciej.

Kluczem do sukcesu w zdobyciu złota, jest z pewnością zaliczanie każdej niebieskiej platformy.

Starałem się jechać tak, by zaliczyć 3 medale - pierwsze okrążenie sami widzicie - beznadzieja. Sporo platform opuściłem, ale i tak brąz został zdobyty.

Drugie też kiepskie i na bardzo niskim poziomie - otarcia + wpadki z niebieskimi platformami. W trzecim zaś, było już lepiej, ale też żadna mi rewelacja - w tunelu jedna wpadka, ale złoto zdobyte i nowy rekord w rankingu. Trasa z eventu 04. -> FILMIK <-

Próbuje więc dalej, jedno jest pewne: to wciąga!

Trenuj, trenuj, a na pewno dojdziesz do perfekcji, trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie, coz to za muzyka???? :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezusie, coz to za muzyka???? :D:D

Remiksy Ayumi Hamasaki, rzecz jasna - tak, to dzięki nim mam te złote medale

Nazwa utworu - Ayumi Hamasaki - you remix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, już myślałem, że to track z gry:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może masz ochotę się do nas dołączyć ? Wtedy status też się zmieni ^ ^

nah, i liek me some yaoiz.

sciagnelam jeszcze raz gre z nadzieja, ze moze muzyka bedzie normalnie dzialac, ale to chyba nie wina downloadu bo tnie sie dalej ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest MEGA MIAZGA

Na METROPI w 3 EVENCIE udało mi się wykręcić rekord świata ;p 28:31 jedno okrążenie uff ;p

Tak to mam same złote, a jestem raczej "niedzielnym graczem" ;p Staram się trafiać we wszystkie pola speeda

Ustawka online? ;>

Edit: "Narazie robie 3 EVENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beat Zico - Equal or beat the lap time of 30.82 seconds on Anulpha Pass (Forward), Speed Lap, Venom using the Piranha.

mam 32:11 , obłędnie trudne trophy. kazdy zastanawia sie jak to ugryzc .

moze ktos tutaj ma patencik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz sporo osob zaopatrzylo sie w ta gre x]

Mam jeszcze do udostepnienia ja, to moze ktos bedzie chcial.

Jak cos to mozecie pisac na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do wszystkich nieumiejacych grac, no to juz taka gra jest hardcoreowa wymaga maksymalnego skupienia przy wiekszej predkosci trzeba chwile wczesniej zaczac skrecac wszystko zalezy od danego zakretu inne z kolei wymagaja air brakeow na jednych wystarczy normalnie wejsc i dodac hamulec a na innych trzeba uzyc wczesniej niz sie wydaje.Jeszcze wyscigi to pol biedy ale jesli chodzi o time trial i speed lap to na zloto trzeba uzywac wszystkich speed padow zaliczac perfect lapy a w co niektorych planszach to nawet ciac zakrety po wewnetrznej przy samej bandzie tak czy siak ssx to nie jest tu nie ma miejsca na blad czy korygowanie bledow no moze minimalne , aha i podstawa jest znac plansze na pamiec trzeba dokladnie wiedziec jaki zakret nas czeka i o to chodzi w wipeoucie powtarzac powtarzac az do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzeklo mnie echo w tunelu

niby normalka ale wyraznie slychac echo wlasnej muzy

Lubie gdy gra jest wyposazona w takie smaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Campaign 8/8 - w pozostałych siedmiu brakuje mi 6 złotych (5 srebr - 1 brąż).

Mój sposób to przełożenie AirBrakeów na L1+R1 (dla mnie lepiej, kwestia gustu). Z tą jazdą tak jak autem to różnie bywa. Skoro trasa to koło o jakiejś tam szerokości to najkrótszy tor jest po wewnętrznej, a że to nie samochody to nie zawsze trzeba się ustawiać zewnętrzna wejście na wewnętrzną i wypad na kolejny (Po prostu w głowie na mapie musicie nanieść sobie wirtualnie najkrótszą trasę ). Wipeout to trening trening i jeszcze raz trening . Aha no i Barrel Rolly gdzie się tylko da bardzo pomagają na speed lapie i time trialach.

Przy speed lapie róbcie sobie tak:

Boosta z pierwszego kółka użyjcie tuż przed metą zanim zaczniecie drugie (= dobry start w okrążenie numer 2, a boosta z drugiego kółka użyjcie na optymalnym odcinku). Dzięki temu macie tak jakby 2 boosty na jednym okrążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam odkładać na nowego pada. Właściwie kilka nowych padów. Da się je gdzieś kupić hurtem, tak ze 20 sztuk?

nah, i liek me some yaoiz.

OMG, co to za slang? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)

Aha no i Barrel Rolly gdzie się tylko da bardzo pomagają na speed lapie i time trialach.

Przy speed lapie róbcie sobie tak:

Boosta z pierwszego kółka użyjcie tuż przed metą zanim zaczniecie drugie (= dobry start w okrążenie numer 2, a boosta z drugiego kółka użyjcie na optymalnym odcinku). Dzięki temu macie tak jakby 2 boosty na jednym okrążeniu.

heheeeee moj patent zioooom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na Campaign 8/8 - w pozostałych siedmiu brakuje mi 6 złotych (5 srebr - 1 brąż).

Mój sposób to przełożenie AirBrakeów na L1+R1 (dla mnie lepiej, kwestia gustu). Z tą jazdą tak jak autem to różnie bywa. Skoro trasa to koło o jakiejś tam szerokości to najkrótszy tor jest po wewnętrznej, a że to nie samochody to nie zawsze trzeba się ustawiać zewnętrzna wejście na wewnętrzną i wypad na kolejny (Po prostu w głowie na mapie musicie nanieść sobie wirtualnie najkrótszą trasę ). Wipeout to trening trening i jeszcze raz trening . Aha no i Barrel Rolly gdzie się tylko da bardzo pomagają na speed lapie i time trialach.

Przy speed lapie róbcie sobie tak:

Boosta z pierwszego kółka użyjcie tuż przed metą zanim zaczniecie drugie (= dobry start w okrążenie numer 2, a boosta z drugiego kółka użyjcie na optymalnym odcinku). Dzięki temu macie tak jakby 2 boosty na jednym okrążeniu.

podchodziles do "beat zico" ?? jaki masz czas na allpha pass w venomie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeszcze nawet nie próbowałem. Ale wiem mniej więcej co i jak . Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób to przełożenie AirBrakeów na L1+R1 (dla mnie lepiej, kwestia gustu).

Faktycznie na L1/R1, jest jakby łatwiej. Wcześniej myślałem, że przy L2/R2 siła skrentu zależy od wciśniętego przycisku im mocniej wciśniety tym większy skręt ale chyba tak nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwala mnie ta gra. Jest swietna, ale ciezka bardo. Tym bardziej, ze gram w nia pierwszy raz. Nigdy nie gralem w zadna wersje wipeouta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy jak Wy przechodzicie poszczególne eventy to od razu robicie wszystko na złoto czy na razie, to aby tylko przejść jak najdalej i jak najwiecej odkryć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na usa zawsze to 20zl taniej ale powiem wam... troche żaluje bo dla mnie zadnej rewelki nie ma a pozatym szybko sie nudzi jest stanowczo za trudna :[.. moge pogonić po taniości komus jakiś download do tej gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robie złoto, a jeśli wyścig mi się podobał ( np : wszystkie w których masz przejechac jak największą ilość stref ) to staram się wymasterować jakiś dobry wynik w rankingu światowym i gram dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×