Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon 19 jestem..5 min brakło bym cię złapał :(..to jadę trening

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wqrwia!! Po tym zakichanym "apdejcie" zrobili z tego poprzedni rocznik. W 2012 tez wpadaly takie dziadowskie przypadkowe gole. Czlowiek cisnie cały mecz a kutafon od bij a lec robi jedna kontre i gol. Tez tak bede gral... w doopie to mam.

Nic mi nie mów, ja od kilku dni mam taki zanik formy, że w MLO jak wygram jakiś mecz to jest na prawdę super. Większość albo dostaje w dupe ze 3-0 i bramki same szczury a jak się rozstrzelam to wynik jak w hokeju gol za golem i albo jakieś 5-5 albo przeciwnik strzela tą jedną więcej. Masakra jakaś od kilku dni się nie mogę odnaleźć w tym pesie. Dzisiaj najlepsze, prowadzę 2-1, mam rzut rożny, wprowadzam do gry Fellainiego i za chwilę mi net padł, myślałem, że rozqrwie coś :)

A przed chwilą taki chory mecz, koleś 2 szybkie akcje Eto na początku meczu i 2-0, zdobyłem kontaktową na 2-1 po chwili 2 samobóje i już miałem dosyć.

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon 19 jestem..5 min brakło bym cię złapał :(..to jadę trening

heheh jak cos dzis bede w nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedzieliście mi Panowie na najważniejsze, jak utworzyć to community?:)

Dziś rozegrałem mecz z gościem o rankingu około 950, ja mam 440 i już mi się odechiało sparingów online. Grał ofkoz RM. Zaaplikował mi 7 bramek , 6 strzelił ronaldo, wszystkie oczywiście na jedną modłe, rozegranie pod boczną linie na środku boiska i prostopadłe zagranie i Ronaldo za każdym razem sam na sam. Bleee, słabe to jest. Jeśli taki ranking ma się grając w ten sposób to nie chce mi sie o niego starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie mów, ja od kilku dni mam taki zanik formy, że w MLO jak wygram jakiś mecz to jest na prawdę super. Większość albo dostaje w dupe ze 3-0 i bramki same szczury a jak się rozstrzelam to wynik jak w hokeju gol za golem i albo jakieś 5-5 albo przeciwnik strzela tą jedną więcej. Masakra jakaś od kilku dni się nie mogę odnaleźć w tym pesie. Dzisiaj najlepsze, prowadzę 2-1, mam rzut rożny, wprowadzam do gry Fellainiego i za chwilę mi net padł, myślałem, że rozqrwie coś :)

A przed chwilą taki chory mecz, koleś 2 szybkie akcje Eto na początku meczu i 2-0, zdobyłem kontaktową na 2-1 po chwili 2 samobóje i już miałem dosyć.

tak samo gralem z gosciem co mial ten podstawowy sklad przegralem 0:1 po tym jak moj jeden z idtów wybijał pilke trafil w glowe swojego a bramkarz tylko sie gapił no i gol .. staystki koncowe 12 strzałow 10 cenlych przeciwnik 1(0) w drugim meczu sytuacja wrecz przepiekna na 10 strzałow wpadlo mi 9 bramek pobilem swoj rekord hehe ,, ale tak czy siak cos tu nei tak z ta gra jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie wgrałem update ABSTRUSO

http://pesgalaxy.com/board87-abstruso-ps3-of/board209-abstruso-ps3-of-2013/2484-abstruso-bundesliga-pes-2013-ps3-of-saison-2012-2013/

Zagrałem ostatnio cały sezon offline masterlige BVB na update od paula ale wkurzylo mnie jak w tym drugim sezonie do bundesligi awansowaly druzyny z Championship i to jeszcze bez herbów....lipa.

A tu widzę, że Bundesliga i 2 Bundesliga jest cała w oryginalnych herbach:) i działa na datepack 3.0 i ver. 1.03

Dopiero go wgrałem więc za dużo nie opowiem ale wygląda że wszystko jest git;) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo gralem z gosciem co mial ten podstawowy sklad przegralem 0:1 po tym jak moj jeden z idtów wybijał pilke trafil w glowe swojego a bramkarz tylko sie gapił no i gol .. staystki koncowe 12 strzałow 10 cenlych przeciwnik 1(0) w drugim meczu sytuacja wrecz przepiekna na 10 strzałow wpadlo mi 9 bramek pobilem swoj rekord hehe ,, ale tak czy siak cos tu nei tak z ta gra jest

Dzisiaj kilka meczów wygrałem, ostatni 7-1 tym razem sam trafiłem kilka baboli, coś jest ewidentnie zrypane od pewnego czasu, nie podoba mi się coraz bardziej ten pes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym update kolego jest ta gra tak spierolona ze w polskim slownictwie nie ma takich wyrazow by to okreslic. Mozna tylko glosno wrzasnac - kurwa mac! -.

To jest kuzwa niemozliwe ze wczesniej gralem tak ze nawet jak przegralem to mmie to nie ruszalo bo pilka jakos fajnie chodzila a teraz do kurwy nedzy nawet pilki utrzymac nie umiem. Babole takie mam ze szok! A juz kurwicy dostalem jak gosc ustawil na szpicy Martinsa i w dluga na niego. Sam na sam z bramkarzem i gol za golem. A moje tepaki jak juz byly na miejscu to chyba kawe pili i ciastka zarli na trawce bo gra to na pewno nie byla.

Na poczatku to bylo cos. Cos innego a teraz gra jest dokladnie taka sama jak w 2012 tylko jeszcze na dodqtek spierdolona.

Sorry za słownictwo ale jestem taki zly ze zaraz kurwa pęknę se złości.

Nawet widmo warna nie teraz nie przeraża.

Edytowane przez Iceman31
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo gralem z gosciem co mial ten podstawowy sklad przegralem 0:1 po tym jak moj jeden z idtów wybijał pilke trafil w glowe swojego a bramkarz tylko sie gapił no i gol .. staystki koncowe 12 strzałow 10 cenlych przeciwnik 1(0) w drugim meczu sytuacja wrecz przepiekna na 10 strzałow wpadlo mi 9 bramek pobilem swoj rekord hehe ,, ale tak czy siak cos tu nei tak z ta gra jest

Mi sie odechciało w to grać w sumie, prawie każdy wali te długie piłki i na tym ta gra polega dla większości. Fifa była chujowa bo piłka chodziła jak po sznurku, tutaj jest taki patent.

Teraz przegrałem 2-1, kontaktową bramke strzeliłem w 84 min i koleś rozgrywał piłke do końca miedzy swoimi obrońcami gdzie ja już nie miałem opcji zmiany ustawienia żeby mu jakoś sensownie w tym przeszkodzić, wcześniej jak wychodziłem sam na sam to wyciął wślizgiem napastnika idącego do piłki i tylko żółta. W przyszłym roku kupie sobie NBA bo szkoda nerwów na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko znowu 2-1 w plecy, strzelam kontaktową w 68 min później jeszcze sam na sam w słupek i koleś posrany ostatnie 20 minut zaczyna grać między obrońcami i jest w zasadzie po meczu (mimo że poprzesuwałem zawodników do przodu dałem pressing na maxa to za chuja nie dało się odebrać piłki). Dodam, że posiadanie piłki jakieś 60-40 dla mnie, gość dużo mocniejszy skład i strzelił 2 przypadkowe oczywiście po kiksach obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak usunác druzyne w master league online?gdzies wczesniej tu na forum to czytalem,ale nie moge tego odnalesc jak dokladnie to sie robilo..probowalem w information,ale nie widze opcji usunac druzyne.

Ps.oddaje ta wersje gebelska izamawiam Anglika bo to tragedia jest!

Gra bez mozliwosci wyboru jezyka angielskiego to tez jest smiech na sali!qurwa jak szanuje Japanese,to konami sa mistrzami w glupich razwiazaniach,takie niby male niedociagniecia a wqurwiaja na maksa.Mimo to fajnie sie gra,ale byli o krok od bardzo dobrej kopnej,wrecz swietnej,ale zbabrali niestety,jak na wlasne zyczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego fifa ma do wyboru kilkanascie jezyków?Jezeli w fifie sie da to i pro powinno sie dac?!Z punktu widzenia konsumenta jest to duzy minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały wieczór przegrany 2vs2 offline i stwierdzam, że to nie lagi czy opóźnienia, ta gra jest po prostu zjebana... Te błędy, kiksy itd, po prostu żenada. I nie piszę tak bo co chwilę przegrywałem, różne mecze były ale dało się zauważyć, że coś jest nie tak, nawet jak wygrywałem to wpadało dużo śmiesznych bramek, nie dziwi mnie,że się potem wiara rozłącza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkała mnie ciekawa sytuacja a mianowicie gość grał 8 piłkarzami szczerze widziałem że coś jest nie tak bo jakoś dużo pola było ale nie wnikałem robiłem swoje dopiero po meczu gdzie wybierają najlepszego piłkarza meczu patrze a chłop ma tylko 8 not czy to możliwe a graliśmy w turnieju open all dziwne i zabawne .. a tak Po za tym to Wesołych Świąt i samych sukcesów w Pesa ,,,,,,, Pokój Dobrym Ludziom ... Pozdrowienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio grałem z typem co miał 8 zawodników ale to dlatego, że mnie kosił za każdym razem co wychodziłem sam na sam z bramkarzem, do przerwy 3 czerwone dostał i na drugą połowę już nie wyszedł :)

A Tobie się pewnie taki trafił co nie miał kasy na kontrakty i tylko 8 grajków mógł wystawić, podejrzewam, że jakby miał 7 to by dostał walkowerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie jakiegos pacza co by zmienil herby i nazwy, dostalem peesa na swieta i chcialbym troche sobie umilic gre a zielony w tym jestem i nie wiem gdzie szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie jakiegos pacza co by zmienil herby i nazwy, dostalem peesa na swieta i chcialbym troche sobie umilic gre a zielony w tym jestem i nie wiem gdzie szukac

Nie wiem czy już wyszedł jakiś nowy który by chodził na najnowszym update 1.3 od konami. Chyba, że grasz na czystej wersji to wtedy to chyba będzie ok http://www.pes-serbia.com/threads/26307-PS3-WENB-PES-2013-Option-File-V3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, jak można się dostać do ONLINE COMPETETION czy jakoś tak, co wchodze to cały "pokój" zajęty 800 ludzi i dupa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak włączyc "normalna" lige np. Angielska i rozegrać sezon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak włączyc "normalna" lige np. Angielska i rozegrać sezon ?

wchodzisz w Football Life i masz 1 Master League i masz do wyboru albo grac skladem akutalnym lub tym co daje konami i musisz budowac se druzyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już wyszedł jakiś nowy który by chodził na najnowszym update 1.3 od konami. Chyba, że grasz na czystej wersji to wtedy to chyba będzie ok http://www.pes-serbi...-Option-File-V3

mam nowy update. mam jeszcze takie pytanie, nic taki pacz nie przeszkadza w grze online? bedzie tak ze normalnie mam nazwy i herby druzyn angielskich a w online te zjebane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały wieczór przegrany 2vs2 offline i stwierdzam, że to nie lagi czy opóźnienia, ta gra jest po prostu zjebana... Te błędy, kiksy itd, po prostu żenada. I nie piszę tak bo co chwilę przegrywałem, różne mecze były ale dało się zauważyć, że coś jest nie tak, nawet jak wygrywałem to wpadało dużo śmiesznych bramek, nie dziwi mnie,że się potem wiara rozłącza...

Masz na myśli że Zjebana po nowym update?Na jakim updatcie się najlepiej gralo offline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że Zjebana po nowym update?Na jakim updatcie się najlepiej gralo offline?

Tak. Jeden w tył gralo sie lepiej. To w kwestii odpowiedzi.

A co do grajków w stylu "run Forest run" zakupiłem Martinsa. I wystawiam w ataku jego plus Van Der Mircha i robie im to samo. Nie ma zlituj się ;-)

Edytowane przez Iceman31
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeden w tył gralo sie lepiej. To w kwestii odpowiedzi.

A co do grajków w stylu "run Forest run" zakupiłem Martinsa. I wystawiam w ataku jego plus Van Der Mircha i robie im to samo. Nie ma zlituj się ;-)

W tą grę on-line nie bardzo się da inaczej grać. Jak próbuje coś pograć piłką, poklepać to zazwyczaj w jakiś głupi sposób ją zawsze stracę, takie opóźnienia itp, że jest więcej przypadków niż składnej gry. Bramkarze też coś ostatnio za dużo sam na sam wyciągają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×