Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

oby w nowym roku zacięły się gimbusom :triangle: :triangle: :triangle: , pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie ktoś w sprawie tego community ? :)

ja offline ustawiłem za radą na tempo -1 i gra się super. Do skryptów jestem przyzwyczajony...pes od zawsze je miał, jeszcze za czasów psx gdy seria nazywała się jeszcze iss. Konkurencja pod względem oszukańczego AI chyba jest jeszcze gorsza. Od siebie dodam, że jakby naprawili problem z linią defensywy to byłoby git. W lepsze online uwierzę dopiero jak ktoś inny niż Japończycy się za to wezmą...najlepiej niech wynajmą jakiś team do zrobienia porządnej infrastrukury.

Do siego roku 2013 i niech wreszcie zabrzmi uczciwe VIVA PRO EVO i niech powróci przyjemność z grania z czasów gdy jako nastolatek pędziłem do śląsku w tramwajach by grać w turniejach pubowych :P

zakładasz 'pokój' - pierwsza opcja chyba i czekasz aż ktoś się pojawi aczkolwiek czesto nie ma nikogo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo oooo oooo! Właśnie to. Ktos tu rzekl ze symulator byl 1.0 a teraz na tym 1.3 arkade i to jest racja. Dziwne ze z kolesi z ktorymi teraz przegrywam w smiesznym stylu przedtem robilem miazgę. Bo teraz wygrywają fuksem i pieprzonymi błędami tej gry. Dzis np w jednym z meczy pod moją bramką zawodnik walczy bark w bark z napastnikiem, wygrywam bo go przepycham a te gnojstwo przelacza mi na innego zawodnika ktory ma dalej do pilki i koles mi laduje bramke bo pajac ktoremu odskoczyla piła sie przelaczyl. I to dziadowlstwo w obronie tak czasem robi bo gram na ustawieniu ze to ja decyduje o przelaczaniu zawodnikow. Pelny manual wiec jak to sie kuźwa ma do manuala skoro sie samo przelacza i to w taki kretynski sposob?

oby w nowym roku zacięły się gimbusom :triangle: :triangle: :triangle: , pzdr

Im tak ale nam nie. Bo jak widze goscia ktory tylko i wylacznie tak gra to mu jade tak samo a opanowalem to dosc dobrze i czesto z takimi głąbami wygrywam.

I wiadomo. To nie jest tak ze nie korzystam z takiej mozliwosci na zagranie na szybkiego napastnika. Jak okazja jest bo chłop stoi i czeka to zagrywam ale tak nie mozna caly mecz. Tylko latanie tam i z powrotem. Jak bede chcial pobiegac to sobie kupie na kontroler move jakis trhiathlon albo wyjde z psem sie poscigac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogli to wszystko popsuć?

no wlasnie ... jak mogli tak zrobic ????!!!!! tego chyba nie da sie zrozumiec...

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można "wrócić" do wersji 1.0 bez ponownej instalacji gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy usunac z konsoli update 1.03 i nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym najchętniej wrócił do 1.0 ale nie wyobrażam sobie grać samemu off-line a z kumplami gram czasami w weekendy tylko ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Jak mawiają czesi... To je nemożne!

Tak się normalnie nie da! Wczoraj rozegrałem 11 meczy (żona w pracy na popołudnie to mogłem pograć bez gderania) i by wygrywać musiałem napieprzać jak przeciwnicy czyli :triangle: na Martinsa i strzał. Każdy jeden loluś miał z przodu Mircha, Martinsa czy też Eto lub Walcotta i jeden styl gry. Rozgrywać sienie da bo jak tylko taki przejmie piłkę to od razu :triangle:.

Tragedia. Tak się już potem na to nastawiłem, że jak trafiłem gościa który dobrze rozgrywał to dostałem łomot.

Gdyby nie to że lubię grać z żywym przeciwnikiem a nie z konsolą to bym wypingolił to 1.03 i grał jak dawniej...

No i zapomniałem dodać, że taka ".ujowa" gra zaczęła się jak z poziomu regular wskoczyłem na professional a wczraj na top player. Jak mi własnie zaczeło bardziej losować kozaków z top player to się zaczeła ta kicha.

Jeden z drugim walą popisy trików, jakieś rulety, flip flapy czy inne paści, a szczególnie jak już taki bramkę strzeli to potem kozak jakich mało

a jak mu człowiek zasadzi gola a nie daj już Boże jednego więcej, to potem kosi od tyłu nawet na czerwoną kartkę byle by mu następnego nie wpakować.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie ciesze ze nie przezywam tego samego :D chyba bym cos rozwalil z nerwow jakbym online gral jeszcze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu usuń plik z patchem. Jest tylko jeden bo się nadpisywał. Wązy coś z 18 mega , malutko w każdym razie

dzięki za info, mozesz napisać w którym miejscu go znajdę lub jak się nazywa plik, który trzeba usunąć.

wystarczy usunac z konsoli update 1.03 i nic wiecej.

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te online passy musze od razu wpisac jak mi kaze ??czy moge pozniej jak pobiore i zrobie z patchem ?bo dzis dostalem gre ale trza patrza wgrac a niechce pozniej jakiegos pilka usunac z tymi passami i cos zjebac?

http://www.pesgaming...hp?t=92807����o jakis nowy patch moze byc niezly wlasnie sam nie wiem jaki mam wgrac ?

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest komunikat, że serwer się zepsuł? czy po prostu masz komunikat o pogarszającej się jakości połączenia

ze połaczenie zostało zerwane ale mi nie dodaje ptk i kasy czyli tak jakby gosc nie uciekl ale uciekł

Panowie!! Jak mawiają czesi... To je nemożne!

Tak się normalnie nie da! Wczoraj rozegrałem 11 meczy (żona w pracy na popołudnie to mogłem pograć bez gderania) i by wygrywać musiałem napieprzać jak przeciwnicy czyli :triangle: na Martinsa i strzał. Każdy jeden loluś miał z przodu Mircha, Martinsa czy też Eto lub Walcotta i jeden styl gry. Rozgrywać sienie da bo jak tylko taki przejmie piłkę to od razu :triangle:.

Tragedia. Tak się już potem na to nastawiłem, że jak trafiłem gościa który dobrze rozgrywał to dostałem łomot.

Gdyby nie to że lubię grać z żywym przeciwnikiem a nie z konsolą to bym wypingolił to 1.03 i grał jak dawniej...

No i zapomniałem dodać, że taka ".ujowa" gra zaczęła się jak z poziomu regular wskoczyłem na professional a wczraj na top player. Jak mi własnie zaczeło bardziej losować kozaków z top player to się zaczeła ta kicha.

Jeden z drugim walą popisy trików, jakieś rulety, flip flapy czy inne paści, a szczególnie jak już taki bramkę strzeli to potem kozak jakich mało

a jak mu człowiek zasadzi gola a nie daj już Boże jednego więcej, to potem kosi od tyłu nawet na czerwoną kartkę byle by mu następnego nie wpakować.

Hehe ja dzis tez tak mialem przegrywalem 2:0 byla 70 minuta urwalem sie dla obroncy i jeb kosa na nogi koles dostaje czerwona kartke fart taki ze z wolnego wpadla bramka po dobitce i juz tylko 2:1 koles zaczyna centra do swego bramkarza i bawi sie dziadka zemna ale znowu popelnil blad zabralem mu pilke wypuscilem napastnika uciekam a ten znowu kosa ale cudem moj grajek podskoczyl i pobiegł dalej i 2;2 mysle ze mina typa byla zajebista hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu w online nie ma kamery blimp? znowu coś skośni powalili. Ostatnio przerzuciłem się z wide na blimp i gra mi się super - przegląd pola przegenialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sciagnalem, wgralem i stestowalem tego OFa i wedlug mnie jest najlepszy z tych pod data pack 3.0. Jesli chodzi o druga lige to nie ma jakiejś konkretnej, tylko jest zrobiony taki mix z europejskich druzyn. Osobiscie bardzo mi sie to podoba, bo w drugim sezonie przykladowo nie awansuja nam same angielskie team'y do ligi hiszpanskiej, jak to byl np. w WENB... A tak w ogole to do reprezentacji naszego wspanialego kraju mozna dowolac sobie np MIlika czy Borysiuka :), a w Realu w szerokiej rezerwie jest nawet syn Zidane Enzo :biggrin:... Na prawde dobra robota!!!

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=92807

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzybu jest tam w tym patchu nowym włoska,hiszpanska,francuska pelna100% z nazwami i herbami itp. ?

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodzi mi o 1lige wszystkie te 3kraje włoska,hiszpanska,francuska czy sa pełni 100% stroje nazwy herby :) myslisz ze jest lepszy od tego paula co ma 912blesow ?

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodzi mi o 1lige wszystkie te 3kraje włoska,hiszpanska,francuska czy sa pełni 100% stroje nazwy herby :) myslisz ze jest lepszy od tego paula co ma 912blesow ?

W tym OFie wszystko jest co trzeba i mi sie osobisice duzo bardziej podoba niz te paula. Ten 816 blesow i wazy chyba 308 po rozpakowaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to trza go wgrac najpierw ten wiekszy plik czy styknie z tego drugiego sam edit i reszte ? siadl by taki patch od razu ze spiewkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym OFie wszystko jest co trzeba i mi sie osobisice duzo bardziej podoba niz te paula. Ten 816 blesow i wazy chyba 308 po rozpakowaniu :)

Grzybu a jak go wgrac jak mam ten nie dzialajacy juz wenb? Po prostu nadrzucic nowy?

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skasuj wszystkie pliki PESa i na czysta gre wgraj tego nowego OFa

no to trza go wgrac najpierw ten wiekszy plik czy styknie z tego drugiego sam edit i reszte ? siadl by taki patch od razu ze spiewkami :)

sciagnij to i wgraj na czystego PESa

http://www.mediafire.com/?0bj37yjt8e5tu0l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki no ja juz pobralem data packi wczesniej wiec trza bedzie podmienic edit jakos, tylko w tym patchu jest jeszcze jeden plik z 34blesami tez by go siadlo miec :biggrin:

na czystego to by sie mogł patch nadpisac i zchrzanic jak bym właczył gre ? :rofl:

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymalem wczoraj wieczorem i znowu pobralem 1.03, ale tylko dla MLO. Po kilku dniach rozłąki z tym trybem dostawałęm deliry :P wiec musialem pierdzielnac pare meczow. Przy okazji podbudowalem sobie squad :P ... Panowie pochwalicie sie swoim team'ami, przynajmniej pierwsze jedenastki :P . Ja tam sie swoim pochwale :P

FC Tarcho 1916

formacja 4-2-3-1

GK Kurto

RB Wojtkowiak

CB Coda

CB Glik

LB Kolodziejczak

DMF Iturraspe

CMF Clasie

RMF Lacazette

AMF Martens ( ten PSV ;))

LMF Rybus

CF Boriello/ Damiao ( nie moge sie zdecydowac, ktory ma byc tym pierwszym nap[astnikiem w moim zespole :P )

dzieki no ja juz pobralem data packi wczesniej wiec trza bedzie podmienic edit jakos, tylko w tym patchu jest jeszcze jeden plik z 34blesami tez by go siadlo miec :biggrin:

na czystego to by sie mogł patch nadpisac i zchrzanic jak bym właczył gre ? :rofl:

Stary generalnie taka zasada, a nawet kilka:

-OFy sa kompatybilne, tylko z Data Pack... wersja gry nie ma znaczenia

-kazdy OF zgrany na czystego PESa dziala poprawnie

- nie pytajcie sie mnie o nadpisywanie itp, bo ja zawsze nowego OFa zgrywam na czysta gre, jak wspomnialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki :) to co mam usunac w savach savedata i edit data wgrac patcha,tak robisz ? i tyle pozniej pobrac data packi jeszcze raz jak usune i bedzie git bez zadnych komunikatow o puharach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×