Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

system data - tam masz instalki od gier, patche itd. Będziesz tam miał instalkę z PES 2013 (duży plik, nie ruszaj go :) ) oraz malutki, zapisany numerkiem 1.03- wywal go, spal i egzorcyzmy odpraw.

Bóg zapłać dobry człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki :) to co mam usunac w savach savedata i edit data wgrac patcha,tak robisz ? i tyle pozniej pobrac data packi jeszcze raz jak usune i bedzie git bez zadnych komunikatow o puharach itp.

data pack nie ruszaj :) ... tylko skasuj to co jest w NARZEDZIA ZAPISANYCH DANYCH (PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalicie sie swoim team'ami, przynajmniej pierwsze jedenastki :P

hmm nie wiem czy jest sie czym/kim chwalic

GK- S. Mignolet

RB- Paccini

CB- Choplin

CB- Mangala

LB- Cavanda

CMF- Diame

CMF- Florenzi

AMF- Chiroque

LMF- Wijnaldum

RWF- William

CF- Aubameyang/Mayuka

jak macie jakies "srednie perelki" to sie pochwalci.

Edytowane przez lukasz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem czy jest sie czym/kim chwalic

GK- S. Mignolet

RB- Paccini

CB- Choplin

CB- Mangala

LB- Cavanda

CMF- Diame

CMF- Florenzi

AMF- Chiroque

LMF- Wijnaldum

RWF- William

CF- Aubameyang/Mayuka

jak macie jakies "srednie perelki" to sie pochwalci.

Amat CB, bedziesz zadowolony ;)

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzybu tobie się chce ciągle kasować te ofy i nowe wgrywac? xd

OFa nie trzeba kasowac :P ... jak chce sobie pograc offline, czy z kumplami to kasuje tylko ver 1.03 i wracam do 1.00. A jak chce sobie zagrac MLO to podłączam konsole do neta i pobieram przy uruchamianiu plik z v 1.03, ktora wazy 12 mb ;). Generalnie nie ma z tym za duzo roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki zabieram sie za to wlasnie :) pewnie mu chodzo o te blesy ze kasowac i wgrywac inne :) ogolnie 7stycznia paul ma wydac gruby patch :) pewnie jakies 1gb blesow bedzie :) narazie nawet pasow nie wpisuje :)

a jest jakis czy wyszedl, czy ktos ma patcha z spiewkami w calosci z wszytskim pewnie taki jest albo bedzie wkrotce :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalicie sie swoim team'ami, przynajmniej pierwsze jedenastki :P .

GK Schwarzer

LB Ridgewell

CB Smalling

CB Marchena

RB Demel

DM Fernando

CM Cleverley

CM Obraniak

RM/CM Pienaar

LMF/CM Wilshire

SS - Gameiro

w sumie ostatnio często daje pomocnikom na bokach CM

ławka: Rodrigo (CF) Mirallas, Marreloco, P.Rodriguez, B.Parker, Beckmann, V.Caceres, J.Wuytens, Zidan, Rakytskyi, Saez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie wygląda tak:

GK: Al Habsi

LB: Kieran Gibbs

CB: Perea

CB: Onouha

RB: Arbeloa

CMF/DMF: Muntari

CMF/AMF: Boateng

LMF: Zarate

RMF: Agbonlahor

CF/AMF: Eto'o

CF: Hulk

Rezerwa:

GK: Miśkiewicz

CB: Rozehnal

RB: Branko Ilic

DMF: Mellthrop

CMF: Fernandinho

CMF: Julio Baptista

CMF: Belhanda

RMF: Babiany

LMF: Doumbia

CF: Pato

CF: Aguero

CF: Van der Mirch

Belhanda i Pato na sprzedaż są szykowani, do tego przydałoby się kogoś na rezerwę na RB i CB. Ogólnie to jest już dobry skład, ale czasem chciałoby się cofnąć do teamu na poziomie 700-750 gdzie było mniej grania na speedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie wygląda tak:

GK: Al Habsi

LB: Kieran Gibbs

CB: Perea

CB: Onouha

RB: Arbeloa

CMF/DMF: Muntari

CMF/AMF: Boateng

LMF: Zarate

RMF: Agbonlahor

CF/AMF: Eto'o

CF: Hulk

Rezerwa:

GK: Miśkiewicz

CB: Rozehnal

RB: Branko Ilic

DMF: Mellthrop

CMF: Fernandinho

CMF: Julio Baptista

CMF: Belhanda

RMF: Babiany

LMF: Doumbia

CF: Pato

CF: Aguero

CF: Van der Mirch

Belhanda i Pato na sprzedaż są szykowani, do tego przydałoby się kogoś na rezerwę na RB i CB. Ogólnie to jest już dobry skład, ale czasem chciałoby się cofnąć do teamu na poziomie 700-750 gdzie było mniej grania na speedzie :)

Jaki Ty masz Team Strength i skad w ogole tyle kasy uzbierales? :) ... Ja to skromne 731, ale przyjemnie sie gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GK: Diego Alves

LB/CB: Badstuber

CB: Andre Luiz

CB: Luisao

RB/CB: Spahic

DMC/CMF: Miguel Veloso

LMF: Mphela

RMF: Biabiany

SS: Eduardo

CF: Utaka

CF: Martins

ławka: Alkwjid, Paccini, Escude, Fellaini, Culma, Baretto, Victor Montano, VanDer Mirch, Eto'o

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ty masz Team Strength i skad w ogole tyle kasy uzbierales? :) ... Ja to skromne 731, ale przyjemnie sie gra :biggrin:

Team Strength mam tylko 817 ;) Czasem trafiam na takich z 900+, albo 850 a zawodników tylko 16... Jak uzbierałem? Mam aktualnie 426 meczów w MLO (194/86/146), do tego z Rival Rankings zawsze jakaś kasa wpadnie (we wtorek miałem 8 milionów - 3 miejsce z jedynie 34 punktami). Niestety nie mam facebooka i myPES, bo tak to by było +300k w każdym meczu. Oszczędzam Aguero, bo na razie nie stać mnie na kontrakt na 50 meczów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale ty często kasowałeś jeden a sprawdzałeś jakiś inny , przynajmniej podawałes jakis link i pisałeś, że dobry no to mniemam, że sprawdzałeś.

Teraz to i tak poł biedy bo można zaznaczyć wiele plików i się kasują/kopiują. Dawniej to ręcznie i pojedynczo się robiło , aż jeba można było dostać :) Do 12 wgrywałem OFA recznie przez 2,5 godziny i nie działal z jakichś powodów.

Ja to generalnie mam FUNa na testowanie OFow :) ... teraz to duzo roboty z tym nie ma, tylko trzeba troche poczekac, az sie skasuje i skopiuje.

A Ty na jakim OFie w ogole smigasz?

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offline na tempie -1 gra się mi bardzo przyjemnie, natomiast online to jakiś żart kodu gry po 1.03. Dwa mecze pod rząd tą samą taktyką i ustawieniem...raz przez moją obronę przechodzi każde podanie trójkątem nawet z linii obrony przeciwnika, za drugim razem wszystko stopują moi obrońcy....tak jakby AI nie zaskoczyło i całkowicie zbzikowało i formacje raz trzymają pozycje i linię, a raz nie....w konsekwencji pierwszy mecz 5-4 dla mnie po 9 bramkach sam na sam, a wynik mógł być jeszcze wyższy bo zarówno ja jak i rywal mieliśmy jeszcze swoje akcje, drugi mecz 1-1 po tzw "brzydkim meczu walki".

Dosłownie nie ogarniam online...jakby raz na kilka meczy losowało tryb arcade, w którym piłkarze biegają jak opentani, każda piłka przechodzi, a taktykę i pozycje na boisku moi piłkarze mają gdzieś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybu, czyli do grania offline usuwasz tylko ten 12 mb plik v 1.03 który jest zapisany w "narzędzia danych gier". I wtedy wersja gry jest taka: Data Pack 3.00, Ver 1.00, tak? I rozumiem, że OF o którym ostatnio piszesz śmiga i jest to wersja w której to "dziadostwo" ala :triangle: :l1: nie przechodzi kiedy jakiś "matoł" wali tak nawet ze swojej linii obrony? :rofl: jedyna wada to brak online, o to chodzi?

dobrze kombinujesz ;), mniej wiecej tak jak napisales ;)

ja na ofie od paula- wgrałem we wrześniu , zaktualizowałem raz czy dwa i tyle :) nie ma ciśnienia odkąd online nie gram - z konsolą to się czasem po meczu w tv pyknie z dwa razy ale ograc maszynę -to marna satysfakcja w sumie.

Fakt marna sprawa ograc konsole, zero z tego satysfakcji. Ja tez zdecydowanie wole online, ale na wersji 1.03 to gram tylko MLO, bo to zajebisty tryb jest i powiem szczerze, ze duzo bardziej mi sie podoba niz ten caly FUT w Fifie. Kuzwa oby ci skośnoocy fanatycy sushi w v 1.04(ktora mam nadzieje, ze wyjdzie niedlugo) poprawili ta gre na tyle, zebu sie "dalo grac".

PS- to moj szatanski post (666) :biggrin:

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro każdy pisze o swoim skladzie to i ja napisze

GK: JOCINQUO

CB: C. MARCHENA

RB: BRUNO

DMF: CULMA

CB ANDERSON

LB: BRAAFHID

RMF: PETORBENOV

LMF: AUBAMEYANG

CF:VAN DER MIRCH

SS: DAWID

LWF: CiSSE

DMF ANITA

CF SAMI

LB AUDENRICH

DMF/AMF/CMF RAFAEL

i reszta podstawa paru

właśnie zauważyłem ciekawą rzecz wylosowało mi gościa który gra Sportingiem wbijam w Game Plan i 1 wyswietla sie piłkarze na planszy i jakies kolory ze on ma sporting to ma miał barwy biało zielone ale przy trzech zawodnikach te kolory były przyciemnione to przypadek czy to jakies ustawienie dobra sam doszedlem do tego o co chodziło koles poprostu kasy nie miał na kontakty i wystawił 8 zawodnikow ci przyciemnieni byli wykluczeni z gry :D

Edytowane przez dragonn19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zgryzlo jak sie mialo zgrysc :) i jest oki.patch sie przyjal wystarczajacy jest zeby juz nic w nim nie grzebac :) w zupelnosci wystarcza to co tam jest kolo mogl w sumie wiecej druzyn z 2ligi włoskiej do niego wrzucic ale i tak spoko, wystarczylo samo edit usunac i tyle savedata nie ruszalem a nie jakies kombinacje alpejskie z podmiana przezuceniem i zas skopiowaniem wszystko gra i buczy no ale przelozylem na pes11 bo ta czesc jest nie do zajechania :) trza 13 ogarnac bo calkiem inna niz 11 szczeze wole 11 :) heh ale online wiec trza sie przezucic jak serwery zgasna na 1 3 :)

jak ma pisac w tym tescie online zeby polaczenie bylo najlepsze ???

i czy mozna to cos wylaczyc co jest w gornym lewym rogu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które pliki trzeba usunąć,żeby wgrać nowego patcha zamiast tego WENB? Lub odwrotnie które pliki zostawić, może tak będzie łatwiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie usun i wgraj na czysta gre. Jak chcesz to mozesz sobie tylko zostawic save data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no nie wszystkie bo instalke z packami i reszte trza zostawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a data pack z transferami po okienku to pewnie jak zwykle w polowie Marca bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj skład wszystko co daje konsola + zakupiony Van Der Mirch :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a data pack z transferami po okienku to pewnie jak zwykle w polowie Marca bedzie...

a jak bylo w poprzednim sezonie? wiesz moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie kupiłem sobie OSCAR z CHELSEA ustawiłem go na CMF ma 75 i chłopak robi robotę że tak powiem jak go postawicie na RMF ma 77 kosztuje troche ponad 3 mln wiec polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie kupiłem sobie OSCAR z CHELSEA ustawiłem go na CMF ma 75 i chłopak robi robotę że tak powiem jak go postawicie na RMF ma 77 kosztuje troche ponad 3 mln wiec polecam

To nawet nie wiedziałem że że oceny zmieniają się zależnie od pozycji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna jest ta gra ! Jest kilka schematów i na tym polega całe MLO, fajnie to sobie można z kolegą pograć i tyle. Od paru dni dostaje wpierdol w prawie każdym meczu - ostrzeliwuje słupki, poprzeczki, piłka odbija się od obrońców, sędzia gwiżdże jakieś dziwne faule. Ktoś sobie zagra długą na VDMircha, dwie mu takie wyjdą na mecz i chuj pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×