Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko nadzieję że obecność Dream Team nie oznacza braku klubowych drużyn historycznych.

Pippena nie ma bo "się nie dogadał" Koleś jest bankrutem pewnie liczył na jakąś niezłą sumkę. BTW jak można przepuścić kilkaset mln $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze takie małe pytanie ? co się dzieje z Nba 13 od ea sports ?? (podejrzewam że w tym roku nie wyjdzie) no bo z czym do "ludzi" ??

12 - stka okazała sie totalną klapą...

11 - stkę kupiłem ale tylko z czystej ciekawości (gdyż z nba 2k11 miałem już dawno wyciśniętę, to co najlepsze)..

p.s.

pamiętam jak, jeszcze człowiek czekał z roku na rok na nba wlasnie od ea sports :) na dobrym starym piecu ehh to były czasy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że NBA Live 13 wyjdzie choć dziwi mnie bardzo brak info na Gamescom, na E3 była tylko wzmianka na telebimie że gra się ukaże, niewiem na co czekają, zastanawiam się tylko czy 2k znowu da dupy z nową odsłoną NBA chodzi mi o małe loga pod koszami które były dostepne tylko w amerykańskiej wersji gry, dla mnie to totalna bzdura, czy my w Europie oglądając relacje w TV nie widzimy ich? pewnie że widzimy tak samo jak ludzie na całym świecie, wydawanie gier w wersji EU i US to jakś porażka czemu ma to służyć...EA jakoś z tym problemu niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA od EA ma być, ale nie spodziewał bym się hitu. Może w perspektywie 2-3 lat EA zrobi dobrą grę o koszykówce.

2k to już pewna marka, ewolucje a nie rewolucja. Wiadomo czego się spodziewać, choć w 85% będzie to tylko updatowanie składów.

Też mam takie wrażenie że starsze NBA (live 99, 2000) były lepsze, coś podobnie jak z PES, choć to może sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jeszcze na półce uchowała mi się oryginalna nba live 97 z Mitchem Richmond na okładce :) ehhh.....

a co do 2k i ea sports to można stwierdzić, że to dwie różne bajki (gry) - > 2k stawia przede wszystkim na realizm koszykówki :) i ten kto gra, bądź grał w basket wie o co chodzi :), ea natomiast bardziej poszła w gierkę sportową (dosyć łatwą) skierowana do i dla wszytskich (taka typowa zręcznościówka), co nie oznacza, że jest zła. Dla mnie nie ma i pewnie długo nie będzie lepszej gry od 2k (grywam od 2k8, a najbardziej katowałem 2k10), najmniej w 2k11.... dziwne, co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozgrywka z weekendu GWIAZD tym razem :) ALL STAR GAME HOUSTON "Pyszzzzzznie to wygląda"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że all star game tylko jako bonus do preorderów, który w naszym pięknym kraju może się nie pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedłuo dojdzie do tego, że kupując gre po premierze dostaniemy jedynie możliwość rozegrania sezonu regularnego, a playoffs będzie dostępna dla zamówień przedpremierowych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się kilka screenshotów. O odpowiedni dobór historycznych zespołów jestem już spokojny :)

223886_10152092878145305_1377616369_n.jpg

418763_10152092878205305_1316224566_n.jpg

543504_10152092878295305_438211046_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na muve pojawił się długo oczekiwany preorder NBA 2k13 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Cena znośna, jest i bonus a może uda się wykorzystać kod zniżkowy od KG.

Co masz na myśli pisząc "jest i bonus"???

Też robię zakusy na 2k13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko. Cena znośna, jest i bonus a może uda się wykorzystać kod zniżkowy od KG.

399 auć. Spodziewałem się ceny o ok. 50 zł niższej. Mhm... co to KG? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm... co to KG? :biggrin:

KG = Kompania Graczy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie widzę tej gry w planie wydawniczym cenegi więc zniżka KG odpada a szkoda, bo w tak napiętym okresie na rynku gier każdy grosz się liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdego preordera bonus DLC czy tylko do Dynasty Edition? Planowałem zakup DE ale cena 399zł zaporowa. Odpuszczę sobie, za to preorder z dlc koniecznie ( bez DLC tez przezyje, oby multi działało jak należy )

Update: Ok, sam sobie odpowiedziałem, DLC do każdej wersji, niekoniecznie Dynasty Edition

Edytowane przez Koziou89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W muve do każdego. Wszystko wyraźnie napisane.

Bonus dla zamawiających przedpremierowo (tylko na platformy PS3 i Xbox 360): fani, którzy przedpremierowo zamówią NBA® 2K13 otrzymają możliwość ściągnięcia dodatkowej zawartości – „NBA 2K13 All-Star presented by Sprite”. Ten dodatek – dziejący się w Houston, miejscu, gdzie odbędą się rozgrywki 2013 All-Star – zawiera cztery eventy wzięte wprost z weekendu All-Star: mecz Rising Star Challenge, starcie East vs West NBA All-Star, Three Point Contest i nowy tryb Sprite Slam Dunk Contest z bardzo przystępnym sterowaniem. Kto jest lepszym strzelcem ze śródmieścia – Larry Bird czy Kevin Durant? Kto robi lepsze wsady – Michael Jordan czy Blake Griffin? Przekonaj się sam tylko ze specjalnym dodatkiem do NBA 2K13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×