Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie (pewnie głupie) pytanko drodzy koledzy. Jeszcze w mojej karierze nie miałem okazji zamawiać pre-ordera i właśnie z tym przechodzę do was. Czy jak dajmy na to na move zamawiam pre-order to płacę za niego od razu czy dopiero jak gra wychodzi?

W sumie to chciałem kolekcionerkę ale chyba sobie odpuszczę ze względu na cenę i wysyp gier w tym okresie ale dodatkowy pakiet to coś co można zgarnąć zwłaszcza, że NBA i tak muszę mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz z opcją płatności przy odbiorze to płacisz kurierowi w momencie jak ci przyniesie paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, można wykorzystać kod z KG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to będzie z tym ASW w 2k13 ? To że będa wsady, trójki itp to wiadomo.

Wyczytał ktoś, gdzie to wszystko będzie dostępne ? Jeśli tylko w blacktop to kiszka. Jeśli w trakcie sezonu będzie pora na ASW to by było całkiem zacnie.

Ma ktoś jakieś pewniejsze info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wszędzie szukałem szczegółów na ten temat i nic nie mogłem znaleźć. Wydaje mi się, że to będzie poprostu stare blacktop. A w trybie kariery zostanie do rozegrania tylko mecz młodych i AllStars.

Za ten ruch 2k ma u mnie dużego minusa, bo wycinają coś co było dostępne od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AsW podobno ma być jako DLC gdzieś to czytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem te filmiki przeróżne, trochę tracę wiarę, że ta odsłona będzie się znacząco różniła od 2k12.

Mięśnie na twarzy, dziwne wsadki... no fajnie, jednak brakuje mi tu czegoś co miało nba live. Brak konkurencji zrobił z nich leniwców i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany w "silniku" gry (poruszaniu sie, bronieniu itp).

Poczekamy do demka :) jednak póki co bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam NBA 2k9 oraz NBA 2k11, więc jak widać po grę z tej serii sięgam co dwa lata. 2k12 nie brałem głównie ze względu na lockout. W każdym razie trzynastkę łykam bez popity. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 2k9 i co roku biorę. Interesuje się ligą więc dla mnie ominąć tą gre to grzech :D rok temu jak był lockaut kupiłem po prostu jak się skończył :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na KG. Ile muszę zrobić pompek (punktów) by dostać magiczną zniżkę na Magiczny Zestawik z piłeczką? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem te filmiki przeróżne, trochę tracę wiarę, że ta odsłona będzie się znacząco różniła od 2k12.

Mięśnie na twarzy, dziwne wsadki... no fajnie, jednak brakuje mi tu czegoś co miało nba live. Brak konkurencji zrobił z nich leniwców i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany w "silniku" gry (poruszaniu sie, bronieniu itp).

Poczekamy do demka :) jednak póki co bez szału.

Wiadomo, że przy braku konkurecncji presja jest mniejsza, mimo to w tej edycje całkowicie zmienili sterowanie, dodali możliwość podawania kozłem, w obornie wreszcie można modyfikować pozycję obrońcy, do tego dochodzi ulepszony silnik odopowiadający za fizykę... szykuje się smakowity kąsek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, trzeba poczekać jeszcze ze 2 tygodnie na demko i się oceni.

Najbardziej mnie drażni w 2k12 to dryblowanie. Jakies ceregiele trzeba gałką wykręcac, a druga od rzutu praktycznie nieuzyteczna (dla mnie). Chetnie sprawdze jak to po nowemu ma byc :)

Obrona mam nadzieje ze tez zmieniona. Jakos tak ciezko sie dopasowac obronca do tego co robi atakujacy.

Zmiany niby takie kosmetyczne, ale moga miec znaczenie.

Przy okazji, z forum 2k:

https://www.2ksports...ad.php?t=321117

Ciekaw jestem czy koles dostanie jakąkolwiek odpowiedź. Coś mi się wydaje, że aby nie drażnić fanów to nie udzielą odpowiedzi, bo pewnie tylko w Blacktopie będzie ten caly ASW możliwy. Chyba, że na szybko dodają go do sezonu, my player itp.

I właśnie o tym mówiłem, zamiast dopracować bardziej silnik gry, zachowanie zawodników, to babrają się z jakimiś ASW czy dream teamami.

Edytowane przez alieen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay LAL-MIAMI widzieli? :) Na oko widać zmiany w stosunku do 2k12.

A przy okazji, odnośnie ASW

  • If you buy the All-Star Weekend DLC, it will integrate itself directly into My Career and Association modes.

Czyli jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej preorder złożyć? Chodzi mi o standardową wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam muve.pl zamawiałem już u nich kilka preorderów i jak do tej pory nie moge narzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 2k9 i co roku biorę. Interesuje się ligą więc dla mnie ominąć tą gre to grzech :biggrin: rok temu jak był lockaut kupiłem po prostu jak się skończył :P

Ja kupuje od NBA 2K7 Z CP3 to taki mały zwyczaj podobnie jest z FIFA :)panowie jak to jest ? gdzie zamawiacie i co zrobić by mieć cały pakiet mam na myśli z weekendem gwiazd, czy wystarczy zamówić preorera czy po prostu trzeba zakupić cały komplet z piłką by mieć pełen zestaw i jak to jest w przypadku premiery ? czy po zakupie jest możliwość zakupienia dodatku ? przez np. ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl jest taki zapis:

Bonus dla zamawiających przedpremierowo (tylko na platformy PS3 i Xbox 360): fani, którzy przedpremierowo zamówią NBA® 2K13 otrzymają możliwość ściągnięcia dodatkowej zawartości – „NBA 2K13 All-Star presented by Sprite”. Ten dodatek – dziejący się w Houston, miejscu, gdzie odbędą się rozgrywki 2013 All-Star – zawiera cztery eventy wzięte wprost z weekendu All-Star: mecz Rising Star Challenge, starcie East vs West NBA All-Star, Three Point Contest i nowy tryb Sprite Slam Dunk Contest z bardzo przystępnym sterowaniem. Kto jest lepszym strzelcem ze śródmieścia – Larry Bird czy Kevin Durant? Kto robi lepsze wsady – Michael Jordan czy Blake Griffin? Przekonaj się sam tylko ze specjalnym dodatkiem do NBA 2K13.

Edytowane przez kolala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje od NBA 2K7 Z CP3 to taki mały zwyczaj podobnie jest z FIFA :)panowie jak to jest ? gdzie zamawiacie i co zrobić by mieć cały pakiet mam na myśli z weekendem gwiazd, czy wystarczy zamówić preorera czy po prostu trzeba zakupić cały komplet z piłką by mieć pełen zestaw i jak to jest w przypadku premiery ? czy po zakupie jest możliwość zakupienia dodatku ? przez np. ps store?

Do każdego preordera powinien być dołączony dodatek z ASW'13. W muve.pl tak jest. Aaaa no i nieważne czy kupujesz wersję zwykłą czy specjalną/kolekcjonerską.

Sam dodatek po premierze ma być dostępny jako DLC, póki co nie podali za jaką cenę ale celowałbym w 10-15$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie właśnie, jednak zrezygnowałem z zakupu wersji Dynasty Edition, bo nie zgarnę nigdzie kodu zniżkowego oraz doszedłem do wniosku, że żaden z dodatków nie jest mi potrzebny. Piłka jest zbyt kolorowa i wygląda tandetnie, ale przede wszystkim od dobrych kilku lat nie gram regularnie w kosza. Skullcandy to jest bardzo przereklamowana firma, a słuchawki dokanałowe są potwornie niepraktyczne (ciągle wypadają podczas przemieszczania się). Skórka na kontroler? Hm... :) No i pozostaje dodatek, który jednak można uzyskać kupując zwykłą wersję gry. ;) Teraz tylko pytanie kiedy będzie demo.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie właśnie, jednak zrezygnowałem z zakupu wersji Dynasty Edition, bo nie zgarnę nigdzie kodu zniżkowego oraz doszedłem do wniosku, że żaden z dodatków nie jest mi potrzebny. Piłka jest zbyt kolorowa i wygląda tandetnie, ale przede wszystkim od dobrych kilku lat nie gram regularnie w kosza. Skullcandy to jest bardzo przereklamowana firma, a słuchawki dokanałowe są potwornie niepraktyczne (ciągle wypadają podczas przemieszczania się). Skórka na kontroler? Hm... :) No i pozostaje dodatek, który jednak można uzyskać kupując zwykłą wersję gry. ;) Teraz tylko pytanie kiedy będzie demo.

Wyszedłem z bardzo podobnego założenia mimo możliwości wykorzystania kodu zniżkowego 50%. Piłka? Wolę klasyczną porzucać niż kolorowym czymś, słuchawek mam "w 3 i trochę" także kolejnie nie są mi potrzebne (chociaż o jakości Skullcandy się nie wypowiem bo w uchu ich nie miałem), naklejka/nakładka na pada...please :P W 110% wystarczy zwykła wersja, która zawiera DLC ASW ;)

Co do ew. dema, hmmmm szukałem i póki co 2K nie podało info kiedy miałoby się ukazać. Z mojego punktu widzenia - nie chcę dema, chcę położyć swoje łapska na pełnej wersji bo z doświadczenia wiem, że demka poprzednich 2K były MOCNO wybrakowane.

Edytowane przez Koziou89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×