Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chętnych do pogrania w trybie ligowym zapraszam do najstarszej ligi NBA 2k na platformie PS3 - Elite Sports Basketball League. Zapisy rozpoczniem po wypuszczeniu gry i początkowym okresie testów.

Zapraszam na stronę http://forum.elitesports.pl/index.php

Pozdr.

Rafi_WRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym filmiku wiem, że znowu czekają mnie długie godziny na opanowanie sterowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dzisiaj było demo ? w oczekiwaniu na FIFE chętnie "zlookam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby dzisiaj było demo ? w oczekiwaniu na FIFE chętnie "zlookam"

Tak, w US potwierdzili w rozpisce na ten tydzień

Najlepiej użyć opcji szukaj, można będzie pobrać przed oficjalnym update który jest koło północy. Może już 20-21 można będzie sprawdzić bo w podobnych godz. wrzucali ostatnio demo fify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze konsoli z microsoftu już ściągają demo. Odświeżam swoje konto na US w poszukiwaniu dema ale póki echo.

W sumie miałem sobie odpuścić demo ale chyba warto potrenować przed fullem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło kilka godzin od momentu, w którym ogłosili, że będzie demo i dalej nic. Gracze komentują na fejsie i są bardzo wk... no nie są zadowoleni z tej sytuacji. :biggrin:

EDIT: Ale kilka minut po tym wpisie ostatecznie pojawiło się w amerykańskim PS Store. Downloading...

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem, zobaczyłem i stwierdzam, że... to tylko demo, ale... gra jest szybka. Arcadowa? Ciekawe jak to będzie wyglądało po przestawieniu slidersów na Simulation. W każdym razie obawiałem się mocno co to teraz będzie, gdy drybling został przestawiony na prawą gałkę. Od razu nasunęło się oczywiste skojarzenie z crapem od EA i choć do tego miana jest daleko, to zauważam pewne niebezpieczne symptomy na przyszłość. Signature skills, drybling właśnie, masa indywidualnych akcji. Kiepskie izolacje wśród niekontrolowanych graczy. W demie nie można... korzystać z pick'n'rolla no i tradycyjnie z zagrywek, więc gramy sobie wesoło w ograniczony sposób i jest jak jest. Dodano dużo nowych animacji, poprawiono grafikę, usprawniono walkę pod koszem (dużo zbiórek ofensywnych, zwłaszcza po stronie Oklahomy). Nieporozumieniem dla mnie jest wsadzenie post up moves pod trójkąt. Potwornie niewygodne i utrudnia jednocześnie operowanie pod koszem, nie wiem... chyba w finalnej wersji będę musiał to jakoś przestawić, albo przyzwyczaję się. Zauważyłem też dużo większą częstotliwość fauli. W NBA 2k11 jest ich za mało tu wygląda na to, że będzie to odpowiednio zbalansowane. Przed każdym meczem, mamy wstawkę z rzeczywistości (obraz hali i okolic) w kiepskiej rozdzielczości, ale mimo wszystko fajny ficzer. :)

SI - prawdopodobnie ustawione na poziom PRO jest dość wymagające i umiejętnie dostosowuje się do tempa jakie narzucimy.

Zagrałem też dwa mecze sieciowe. Prawdopodobnie z Amerykanami (późna pora w PL) i.. obaj wyszli z gry. W pierwszym przypadku gra chodziła w porządku, w drugim były opóźnienia i ciężko było wyczuć moment rzutu - norma.

No i na koniec ścieżka dźwiękowa. Z każdą kolejną edycją w grze pojawia się coraz więcej popularnych kawałków - bardzo popularnych. Niekoniecznie to dobrze, bo zawsze można było się w tego typu tytułach natknąć na niesłyszane wcześniej utwory, które przykuwały ucho i od razu chciało się mieć je w swojej bibliotece. Tutaj Mr. Jay raczej do tego nie dopuści. ;)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo tylko 1015 MB . Przecież oni musieli wyciąć 80% gry.

Dopiero rano włączyłem ściąganie, obczaję wieczorem.

Na US store pojawiła się wersja elektroniczna jako preorder 59,99$ z tego co pamiętam (-10% zniżki dla plusa)

Tak jak można było się spodziewać w US Store są już boosty do MyPlayer i My Team. Dla mnie rywalizacja online w tych trybach traci sens.

2000 VC PACK ($0.99) – Get an extra 2,000 VC – NBA 2K13’s in-game currency – to spend on your MyPLAYER and MyTEAM.

5000 VC PACK ($1.99) – Get an extra 5,000 VC – NBA 2K13’s in-game currency – to spend on your MyPLAYER and MyTEAM.

10,000 VC PACK ($2.99) – Get an extra 10,000 VC – NBA 2K13’s in-game currency – to spend on your MyPLAYER and MyTEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś czy gra pojawi się do kupna na europejskim store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat 9,1 od IGN to nie jest jakiś super prognostyk bo zarówno 2k11, jak i 2k12 dostali od nich po 9,5.

Być może dostało się za wycięcie podstawowego i lubianego przez wielu trybu Crew

Dla mnie recki i tak bez znaczenia bo czekam już tylko na kuriera.

A co do dema to jestem bardzo zawiedziony, nie samą grą ale demem

Jak można wyciąć tak wiele rzeczy, szczególnie taktykę. Dla mnie taka zabawa mija się z celem, bo chaotyczne bieganie od kosza do kosza mnie nie interesuje.

Nowe sterowanie i tak trzeba spokojnie przećwiczyć na sali treningowej, więc to demo dużo mi nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już wspomniał ponownie czeka nas (a mnie na pewno) kilka tygodni na sali treningowej. Nie mogę się przyzwyczaić do wciskania L2 i machania gałką. Poza tym po kliknięciu R1 w celu wybrania gracza ikony nad głowami zawodników wyglądają jak z konsoli Microsoftu. Ale pewnie i tak mnie pochłonie bez reszty jak poprzednie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś po ile będzie mniej więcej gra w dniu premiery w MM albo Saturnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i widzę że 2K po tym jak przestało mieć konkurencje zaczyna eksperymentować, przełożenie dryblingu na drugą gałkę do duży błąd moim zdaniem, ciężko mi wyczuć niektóre zwody i gubię się kiedy już ma dojśc do rzutu, myślałęm że to kwestia ogrania i po pewnym czasię sięprzyzwyczaję ale jest coraz gorzej i nie przekonuje mnie to rozwiązanie. Wspomnę też że obrona to jakaś kpina, potrafię grać idealnie wkłądając atakującemu palce do oczu w trakcie bronienia ale piłka i tak wpada w kompletnie absurdalnych akcjach. Zalatuje mi arcade i niech nikt mi nie tłumaczy że to pewnie poziom pro albo i niższy. W poprzedniej cześci nawet na rookies nikt nie trafiał odpowiednio przykryty a juz na pewno nie seriami

Gry na razie nie kupię, może jak stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dema to jestem bardzo zawiedziony, nie samą grą ale demem

Jak można wyciąć tak wiele rzeczy, szczególnie taktykę. Dla mnie taka zabawa mija się z celem, bo chaotyczne bieganie od kosza do kosza mnie nie interesuje.

Nowe sterowanie i tak trzeba spokojnie przećwiczyć na sali treningowej, więc to demo dużo mi nie pomoże.

ale to chyba każde demo NBA 2K tak wyglądało, z tego co pamiętam od 2k10 to zawsze było "okrojone" - bez taktyki, bez zmian etc.

Wiecie jak robić wsada w nba 2k13 demo? Albo off the backboard?

hehe, też mam z tym problem :) próbuję zrobić tak samo jak we wcześniejszych częściach ale nie wychodzi ;/

a co do nowego sterowania to zobaczymy w praniu jak to wyjdzie - pewnie tylko kwestia przyzwyczajenia się

Edytowane przez wierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo i widzę że 2K po tym jak przestało mieć konkurencje zaczyna eksperymentować, przełożenie dryblingu na drugą gałkę do duży błąd moim zdaniem, ciężko mi wyczuć niektóre zwody i gubię się kiedy już ma dojśc do rzutu, myślałęm że to kwestia ogrania i po pewnym czasię sięprzyzwyczaję ale jest coraz gorzej i nie przekonuje mnie to rozwiązanie. Wspomnę też że obrona to jakaś kpina, potrafię grać idealnie wkłądając atakującemu palce do oczu w trakcie bronienia ale piłka i tak wpada w kompletnie absurdalnych akcjach. Zalatuje mi arcade i niech nikt mi nie tłumaczy że to pewnie poziom pro albo i niższy. W poprzedniej cześci nawet na rookies nikt nie trafiał odpowiednio przykryty a juz na pewno nie seriami

Gry na razie nie kupię, może jak stanieje

Po pierwsze w pełnej wersji można sobie przestawić slidersy na Simulation oraz zmniejszyć tempo gry. Po drugie to sterowanie z tego co się orientuje będzie jedną z opcji, a nie jedynym możliwym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku mowe sterowanie jest miodne poprostu. Świetnie mi się tak gra. Pake robi się L2 + R2 i kwadrat albo prawa gałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem gościa jeszcze w NCAA w barwach North Carolina, a tu już pokazuje, że jak za charyzmą pójdzie talent, to mamy nową gwiazdę. Świetny spot. :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×