Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo gra wychodzi jutro. W Muve widnieje, że 5-go, ale to stary komunikat i liczę na niespodziankę od kuriera wcześniej. :) W każdym razie zapytaj u źródła najlepiej, ale to już na pewno ostatni dzwonek.

Jeśli ktoś z Was nie chce wiedzieć jak wygląda intro w 2k13, to nie polecam odpalać tego linku. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=B6pVsmoTHb4&feature=youtu.be

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-go jest premiera w USA. U nas oficjalnie 5-go ale z tego co pamiętam 2k11 miałam już we wtorek rano (przy premierze w piątek wtedy wysyłka z ultimy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-go jest premiera w USA. U nas oficjalnie 5-go ale z tego co pamiętam 2k11 miałam już we wtorek rano (przy premierze w piątek wtedy wysyłka z ultimy)

Kuźwa a ja jeszcze nie zamówiłem pre-ordera NIE WIEM CZY NIE WYCHACZĘ OD RAZU Z PÓŁKI :) TESCO :)), tylko trochę może być lipa bo bez ASW :( ..

Pablos gdzie zamówiłeś i gdzie byś poleci ??? gdzie najszybciej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z uwagi że miałem zniżkę na muve (załatwiłem sobie na dziewczynę) zamawiałem za muve.

wychodzi 115 jak płacisz przelewem.

DLC do preordera wydaje się atrakcyjne że opcje kupowania w sklepie stacjonarnym odrzuciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z uwagi że miałem zniżkę na muve (załatwiłem sobie na dziewczynę) zamawiałem za muve.

wychodzi 115 jak płacisz przelewem.

DLC do preordera wydaje się atrakcyjne że opcje kupowania w sklepie stacjonarnym odrzuciłem

Mówimy oczywiście nba na ps3 ? 115ZŁ? to świetna cena

Ja pewnie zamówię albo w ultimie, albo na muv-ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zniżką od kompani graczy tyle wychodzi. 50% od ceny sugerowanej.

http://www.ps3site.p...ompania-graczy/

Trzeba zwrócić uwagę gdzie mają dlc za free, bo też się zastanawiałem czy np nie kupić w empik.com(a na muve zamówić inną grę) ale tam dlc nie ma.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zniżką od kompani graczy tyle wychodzi. 50% od ceny sugerowanej.

http://www.ps3site.p...ompania-graczy/

Trzeba zwrócić uwagę gdzie mają dlc za free, bo też się zastanawiałem czy np nie kupić w empik.com(a na muve zamówić inną grę) ale tam dlc nie ma.

Musze szybko się zdecydować :) dziękuję za pomoc !!!! --> "widzimy się na parkiecie" :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empik.com jest tez dlc dla zamowien przed premiera - info z empik.com:

Bonus dla zamawiających przedpremierowo (tylko na platformy PS3 i Xbox 360): fani, którzy przedpremierowo zamówią NBA® 2K13 otrzymają możliwość ściągnięcia dodatkowej zawartości – „NBA 2K13 All-Star presented by Sprite”. Ten dodatek – dziejący się w Houston, miejscu, gdzie odbędą się rozgrywki 2013 All-Star – zawiera cztery eventy wzięte wprost z weekendu All-Star: mecz Rising Star Challenge, starcie East vs West NBA All-Star, Three Point Contest i nowy tryb Sprite Slam Dunk Contest z bardzo przystępnym sterowaniem. Kto jest lepszym strzelcem ze śródmieścia – Larry Bird czy Kevin Durant? Kto robi lepsze wsady – Michael Jordan czy Blake Griffin? Przekonaj się sam tylko ze specjalnym dodatkiem do NBA 2K13.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dodali ja się pytałem wcześniej to nie było

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie

informuję, że z informacji jakie posiadam ze strony wersja nie posiada

DLC.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna *****

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Dział Obsługi Klienta

BTW dobra cena w empik nawet a wczoraj przez parę godzin było -15% wiec 170

urodziny empik.com jeszcze trwają wiec warto polować na happy hours

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w empiku strasznie chimeryczni są ;)

Ja jednak zdecydowałem się na muve.pl

Jeszcze się nie zawiodłem i zawsze 1-2 dni przed premierą gra była u mnie.

Zastanawiam się kiedy będą rozsyłać NBA skoro premiera niby 5.10.2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamawiam stamtąd, tyle że po raz pierwszy. Liczę na przesyłkę dzień lub dwa przed. W ramach dodatkowych plusów dla sprzedawcy. 5.10 to będzie pospolita norma, a poniedziałek po tej dacie, lub nie daj Bóg dalej, to już mała klęska. Ciekawe jak to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy wcześniej nie było tak niskich ratingów. Masa graczy poniżej 80, 70-75 itd. Stąd taki, a nie inny Overall Gortata jest bardzo przyjemną historią, ale zasłużył sobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się że Polak jest najlepszym graczem jakiejś drużyny NBA (przynajmniej w 2k ale w realu imho też),

może nie najlepiej świadczy o PHX, ale ten team na pewno nie będzie chłopcem do bicia

PlayStation Official Magazine 10/10 :)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo coś dlaczego na stronie muve edycja kolekcjonerska gry nba 2k13 jest niedostępna ?? :(

zamówiłem ją miesiąc temu i teraz jest napisane że jest nie dostępna... coś nie halo... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcjonerkami zawsze jest problem, nigdy nie wiadomo ile egzemplarzy rzucą na Polskę.

Nawet zamówienie preordera nie gwarantuje że się otrzyma.

jeżeli nie dostałeś powiadomienia o anulowaniu zamówienia nie powinieneś się martwić, że w danej chwili jest niedostępna.

Może po prostu już się skończyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zamówieniach cały czas mam status zamówienie potwierdzone. Więc tak jak piszesz, może rzeczywiście jest już niedostępna, bo wszystko już wysprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliśmy się że Polak jest najlepszym graczem jakiejś drużyny NBA (przynajmniej w 2k ale w realu imho też),

może nie najlepiej świadczy o PHX, ale ten team na pewno nie będzie chłopcem do bicia

PlayStation Official Magazine 10/10 :)

Faktycznie super sprawa :) Martin Gortet :) na pewno będzie mozna "nim" o wiele więcej zrobić niż w 2k12, mam nadzieje, że 13 będzie dużżżo lepszą grą i POCHŁONIE MNIE JAK 2K10 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm.. minus dla nich za bardzo asekuranckie potraktowanie wielu debiutantów. Perry Jones III ma 60, Fab Melo 51, Rviers 69. Oczywiście będą update'y, ale pierwszy raz spotykam się z taką indolencją od 2K w tej kwestii. Pamiętam jak to wyglądało w poprzednich częściach, a jak jest tu. W ogóle jak wspominałem wielu graczy ma zaniżony overall. Może to wynikać z tego, że gra na podstawowych ustawieniach jest bardzo łatwa. Dużo trafień itp. więc może tą drogą starali się to jakoś zbalansować, a nie kosztem ogólnej mechaniki gry. I teraz jest tak, że taki James będzie już absolutnym kozakiem nad kozaki z ratingiem 98. Trochę się martwię o ogólne wrażenia z gry w tym roku. Dajcie mi to do łap w końcu, trzeba przekonać się jak to jest w istocie.

PS. Matt Barnes jest w składzie Lakers, choć siedzi w Clippers obecnie.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi debiutantami bym nie przesadzał do startu ligi jest jeszcze cały preseason więc jak ktoś błyśnie na pewno zostanie polepszony.

To samo z aktualizacją składów gra trafiła do tłoczni 2-3 tyg temu. Od tego jest internet i poprawki. 2k robi je bardzo regularnie więc ta kwestia absolutnie mnie nie martwi

Nie ma tego problemu co w starych nba na PS2 że wszelkie poprawki trzeba było robić ręcznie (siedziało się przy tym dziesiątki godzin robiąc przeliczniki statystyk w excelu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego problemu co w starych nba na PS2 że wszelkie poprawki trzeba było robić ręcznie (siedziało się przy tym dziesiątki godzin robiąc przeliczniki statystyk w excelu :) )

Szakoooony! :D

Chciałbym jak najszybciej ruszyć z Association, moim ulubionym trybem od wielu lat, ale chyba poczekam do startu sezonu, uzupełnionych składów i wtedy ruszę. A wcześniej tylko My Player i jakoś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Mam nadzieję, że tegoroczna edycja będzie miała taką sama grafikę jak na xboxa. Zawsze na PlayStation gra wyglądała brzydziej, również liczę ,aby loga drużyn były w końcu na parkiecie. O gameplay się nie boje jest boski, szczególnie animacje. Uważam ,że 2k13 jest najlepszą grą symulacyjną jaka kiedykolwiek powstała biorąc pod uwagę inne takie jak Fifa, Pes, Top spin itp. itd.

Najbardziej mnie martwi fakt, iż D. Rose ma kontuzje. W Nba 2k gram głównie w necie, a moim ulubionym teamem jest Bulls. Kiedy zacznie się sezon będzie aktualizacja składów i niestety będę mógł się pożegnać z RÓŻĄ w potyczkach online:(

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×