Skocz do zawartości
ONE

Castlevania 2

Rekomendowane odpowiedzi

j@#$go 3d

3D to wspaniała sprawa, nie wyobrażam sobie niektórych tytułów bez tego trybu, jak naprzykład Motorstorm Apocalypse. Jednakże wymówkę mają słabą, gdyż mogliby wydać Mirror Of Fate w cyfrowej dystrybucji, w trybie 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 3D to w najlepszym wypadku zbędny gimmick - zarówno w kinie jak i grach, ale wiadomo: co kto lubi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te, oraz inne pytania odpowie Castlevania Lords Of Shadow: Mirror Of Fate :)

Jednakże, Gabriel miał syna Trevora Belmonta oraz wnuka Simona.

Tak, dokładnie [źródło] http://en.wikipedia....Shadow#Sequels.

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate to interquel i bardzo ciekawie się zapowiada jako gra na 3DSa. Mercury Steam bardzo zgrabnie tworzą nową, aleternatywną historię serii Akumajo Dracula.

A tu rozgrywka w MOF:

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłam LoS,gra epicka,nie mogę się doczekać 2 i liczę że naprawdę wymiecie,albo chociaż będzie tak dobra jak poprzedniczka która bardzo wysoko ustawiła poprzeczkę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie dopuszczam innej możliwości :D Musi być hit, bo jak nie, to będzie to dla mnie największy zawód 2013 roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak 1kę w dzień premiery, ale marzy mi się jedno... Błagam o większą ilość zagadek oraz elementów rpg z którego słynęły poprzednie części... Mniej slashera w tej przygodówce/rpg/akcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak 1kę w dzień premiery, ale marzy mi się jedno... Błagam o większą ilość zagadek oraz elementów rpg z którego słynęły poprzednie części... Mniej slashera w tej przygodówce/rpg/akcji ...

No i żeby zakończenie nie zostało wywalone jako DLC. Ja wręcz przeciwnie - błagam o jeszcze więcej walki i żeby znowu było można w takcie słuchać własnych mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jak 1kę w dzień premiery, ale marzy mi się jedno... Błagam o większą ilość zagadek oraz elementów rpg z którego słynęły poprzednie części... Mniej slashera w tej przygodówce/rpg/akcji ...

Nadmiaru metroidvanii bym się akurat nie spodziewał - panowie z Mercury Steam wyraźnie zaznaczają że z wyjątkiem "Miror of Fate" widzą LoS bardzie jako spadkobiercę klasycznych 8 i 16-bitowych Castlevanii

No i żeby zakończenie nie zostało wywalone jako DLC. Ja wręcz przeciwnie - błagam o jeszcze więcej walki i żeby znowu było można w takcie słuchać własnych mp3.

Co do DLC to popieram - to co dostaliśmy przy jedynce woła o pomstę do nieba, natomiast możliwość słuchania mp3 podczas gry?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast możliwość słuchania mp3 podczas gry?!

Nie grałeś słuchając własnej muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałeś słuchając własnej muzyki?

Nigdy

inna sprawa że ani na kompie ani na konsoli nie mam chyba żadnej mp3jki z wyjątkiej jakiejś składanki imprezowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi. Ja podczas ostrej walki z bossem lubię sobie puścić mocną nutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna gra obok nowego MGS'a na która na prawdę czekam. Oby do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak będziemy mieli gejmplej zarówno w świecie "średniowiecznym" jak i "współczesnym" + wyraźnie widać że do dyspozycji dostaniemy nie tylko bicz,ale również miecz. Czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay prosto z gamescom:

 

Wygląda na usprawnioną jedynkę z większą dawką eksploracji. Dla mnie bomba :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorrka, ale słabizna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że Gabriel dorobił się syna.  :thumbsup:​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Carlyle jak zwykle genialny.

Pierwsza część jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem a mam 28 lat doświadczenia. Druga część dla mnie będzie oficjalnym końcem tej generacji i zarazem ostatnią grą jaką kupię na PS3. Jeśli choć połowie będzie tak dobra jak C:LoS to nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem dziś demko dodawane do Mirror of Fate. Na pierwszy rzut oka gra ma podobne skazy do najnowszego God of Wara, tj. dużo rozbłysków, świateł, piorunów z dupy na ekranie, co troszkę utrudnia dostrzeżenie kiedy przeciwnik nas atakuje (oprócz ataków nieblokowalnych - te są wyraźnie zaznaczone przez charakterystyczną animację i czerwony znak nad głową atakującego). Drugim minusem jest kamera - choć i tak jest dużo lepiej niż we wspomnianym GoW czy pierwszym Lords of Shadow. Wszystko dzięki temu, że możemy teraz z pełną swobodą nią obracać. Minus jest jednak taki, że w ferworze walki, nie zawsze kamera ustawia się w wygodny dla nas sposób i potrafi wariować. Można ją co prawda poprawić, ale nieco wybija to z rytmu.

 

Wymienione przeze mnie wady możliwe, że już zostały wyeliminowane. Demko po odpaleniu informuje nas, że jest to wczesny kod gry i będzie różnił się od finalnego. Jestem w stanie w to uwierzyć, ponieważ demo to, było zaprezentowane już na Gamescomie bodajże.

 

Oprawa audio-wizualna prezentuje się świetnie, całość dopełnia stabilny framerate, podobnie jak w pierwszej części. Klimat natomiast wręcz wylewa się z ekranu i aż żal człowiekowi sie robi, kiedy demko sie kończy ;)

 

Na koniec dema dostajemy też zarys fabularny, o którym nie będę pisał, gdyż zdradza on co nieco z Mirror of Fate. Tak czy inaczej fabuła zapowiada się arcyciekawie. Oby do lutego :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lords of Shadow 2, ostatni zakup na moje ps3. Po ograniu dema oczekiwania są ogromne i jakos jestem spokojny o ten tytuł. Pierwsza część to dla mnie najlepszy slasher ustępującej generacji wiec niech tylko sequel bedzie chociaz w połowie tak dobry to bede w siòdmym niebie :p Oby do lutego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×