Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

No to już możesz odkładać, bo na bank nie wyjdzie na ps3.ps3, brzydko mówiąc, osrała by się po włączeniu bf4.

mylisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylisz się.

Mylę się ? to dla czego teraz, z BF3 ledwo sobie radzi ? max 24 graczy i na wielkich mapach konsola mało się nie spoci. no chyba że ja mam jakąś "gorszą" konsole

Edit: chyba że zmienią layout startowy i dodadzą cyfrę 4 to wtedy, fakt, pociągnie, ale to będzie BF3. PS3 nie ma co ukrywać, to już staruszek, potrzebuje potomstwa.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał 4 na PS3, by zakończyć chwilowe prace nad tą serią. A na PS4 Bad Company, i od razu na głęboką wodę, 40 graczy, w cholere modyfikacji i broni, ciekawy scenariusz. To wg mnie najlepsze wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto złożył pre-ordera na MoH'a ze względu na wcześniejszy dostęp do BF4? ;) Chyba się skuszę, a sama gra będzie mnie bawić w kampanii pojedynczego gracza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila , a czy czasem PS4 nie było zapowiedziane na gwiazdkę 2013 ? Moim zdaniem pokazową grą na PS4 będzie Killzone 4 a BF4 wyjdzie w 2014 a cały 2013 skupią się na dodatkach do MoH W i po premierze PS4 dadzą BETE BF4 PS3 już jest za stare na taką grę ludzie chcą więcej klatek i pikseli . Jeżeli wydawcy chcą zatrzymać osoby przy takiej marce jaką jest DICE to nie popełnią błędu jak przy BF3 gdzie wersja konsolowa wygląda strasznie przy dzisiejszych PC-tach , jest to znak by pracować na nowym sprzęcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ,wydaje mi się że któraś z mądrych główek z ea mówiła że bf4 ma być jeszcze na tę generację konsol. choć nie ukrywam że też już chętnie w nowego bf'a pograłbym na nowej konsoli. jeśli nowy bf4 ma się borykać z takimi samymi problemami jak bf3 ( zaniki dźwięku, aim lagi,zwisy konsoli) to ja odpuszczam takie granie. chcę jakiś krok do przodu. na ps3 mogą jeszcze puścić bad company 3 jak chcą od nas kasę wyciągnąć, ale imo : bf4 -ps4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczekasz na PS4 jeszcze troche a BF 4 wyjdzie wcześnie niz PS4 ponieważ jak do MOH warfihter dodaja kod do beta testow to mozna sie spodziewać gry w 2013 XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie można się spodziewać PS4 w 2013? każdy producent jakiegokolwiek sprzętu kryje się ze swoimi planami do samego końca, ogłoszenie już teraz informacji że pod koniec 2013 pojawi się następca, powodowało by spadek sprzedaży obecnego sprzętu ...

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustka na arenie FPSów... Medal okazał się grą poniżej oczekiwań, a przysmażany jak zwykle na średnim ogniu w tej samej panierce co roku Call of Duty mówi za siebie. W tobie wiara BF4. Beto nadchodź!

Edytowane przez deadmau49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzekłbym , ps4 nadchodź ! bo patrząc na bf3 i moha widać że już programiści nie są wstanie nic ciekawego z ps3 wycisnąć ( albo im się nie chcę/ nie umieją ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy ludzie piszący tu jeszcze logicznie myślą. Battlefield na 99% wyjdzie na PS3 nawet jezeli PS4 wyjdzie jesienią. Z dwóch powodów:

1. PS3 posiada kilkadziesiąt milionów ludzi i EA nie zrezygnuje zmozliwości wydojenia kasy z tak duzej liczby ludzi. Ilu ludzi kupi PS4 od razu po premierze? Kilkaset tysięcy? Dla EA sie to nie opłaca.

2.Spójrzcie parę lat wstecz jak wydawano gry na przełomie generacji. Call of duty 3 wyszło zarówno na PS2 jak i PS3 a przykłądów tego typu jest więcej. Przez rok czasu od premiery nowej konsoli wciąż wychodza gry na poprzednią. Oczywiście grafika będzie adekwantna do mocy konsoli

Ju zwidze wszystkich tych którzy mają nadzieje na BF4 na PS4 jak leca do sklepu by kupic konsole za 2699 zł (w przypuszczeniu) i 239 zł za bf4. Skąd wy wezmiecie tyle kasy ? No chyba ze odładacie już teraz od wypłaty - szacun.

A jezeli wyjdzie na PS4 to co wam przeszkadza ze wyjdzie tez na PS3 ? Moze dodadza możliwość pogrania PS3 VS.PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , nie wiem jak u ciebie z logicznym myśleniem , ale wiem że ze wzrokiem to problem masz spory. Odpal sobie bf3 na średnio lepszym pcecie to zrozumiesz. Poza tym mówisz chyba z płaszczyzny bidnego Polaka. Żadna korporacja nie patrzy na nas poważnie. Dla nich liczy się rynek USA i Japonii, a tam z jednorazowym wydaniem 600-700 dolców raczej nikt problemu mieć nie będzie.

A że bf4 wyjdzie na ps3 to pewne, już były takie sygnały od EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może BF4 wyjdzie na nowe konsole, bo jeśli wierzyć plotkom to deweloperzy mają już trzecią wersję Orbisa na biurku. No ale wątpię żeby BF4 wyszedł na PS4. Zresztą wszystko jedno, mając peceta już mogę się cieszyć nową generacją konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , nie wiem jak u ciebie z logicznym myśleniem , ale wiem że ze wzrokiem to problem masz spory. Odpal sobie bf3 na średnio lepszym pcecie to zrozumiesz. Poza tym mówisz chyba z płaszczyzny bidnego Polaka. Żadna korporacja nie patrzy na nas poważnie. Dla nich liczy się rynek USA i Japonii, a tam z jednorazowym wydaniem 600-700 dolców raczej nikt problemu mieć nie będzie.

A że bf4 wyjdzie na ps3 to pewne, już były takie sygnały od EA.

Gdyby dla nich wydanir 600-700$ nie jest problemem to czemu Peesczy na premierze za 599$ tak słabo się sprzedawalo i spora obniżka ceny dała kopa sprzedazy?

Jestem tego pewien. PS4 na pewno nie będzie kosztowalo 500-600$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby zestaw gier na premierę o tym zadecydował? To one decydują o ilości sprzedanych konsol. Ja jakoś specjalnie zamożny nie jestem , a na nową konsolę która będzie kosztować ok.2000 pln jestem przygotowany.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dla nich wydanir 600-700$ nie jest problemem to czemu Peesczy na premierze za 599$ tak słabo się sprzedawalo i spora obniżka ceny dała kopa sprzedazy

Skoro już mówimy o $ to rozmawiamy o rynku amerykańskim, gdzie w dniu premiery PS3 konsola Microsoftu była już OD ROKU na półkach amerykańskich graczy. Każdy kto był zainteresowany graniem na konsolach to od dawna miał już konsolę Microsoftu przed telewizorem. Dodatkowo zaporowa cena PS3 (nawet na amerykański portfel w porównaniu do ceny X360), która była o wiele wyższa niż u rocznej konsoli konkurencji odbiła się na wynikach sprzedaży PS3. Co więcej, PS3 miało bardzo słabą listę tytułów startowych, a jak każdy wie - to gry sprzedają sprzęt, nie odwrotnie.

Roczne opóźnienie premiery PS3 odbija się na Sony do dziś i dopiero pod koniec siódmej generacji wychodzi na prosto, dopiero teraz doganiając Xboxa 360 w wynikach sprzedaży. 5 lat po premierze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , nie wiem jak u ciebie z logicznym myśleniem , ale wiem że ze wzrokiem to problem masz spory. Odpal sobie bf3 na średnio lepszym pcecie to zrozumiesz. Poza tym mówisz chyba z płaszczyzny bidnego Polaka. Żadna korporacja nie patrzy na nas poważnie. Dla nich liczy się rynek USA i Japonii, a tam z jednorazowym wydaniem 600-700 dolców raczej nikt problemu mieć nie będzie.

A że bf4 wyjdzie na ps3 to pewne, już były takie sygnały od EA.

Odpale na srednio lepszym pececie i co zrozumiem? O tym ze BF3 jest lepszy na blaszakach wiadomo było nawet przed premierą. W swoim poście pisze do ludzi którzy twierdzą że BF4 wyjdzie na PS4 a na PS3 juz nie, co moim zdaniem jest głupotą. Wyjdzie na obie tylko wersja na PS3 będzie delikatnie mówiąc uboga.

I tak masz racje, Sony i Microsoft nie interesuje taki mały rynek jak Polska. Sęk w tym że wszyscy na forum podniecają sie, ze moze nowy bf bedzie next-genach, ale spójrzmy prawdzie w oczy : ile osób Z POLSKI bedzie miało PS4 pod koniec przyszłego roku (czyli przypuszczalna premiera wg niektórych) ? Sądze że garstka. A z tego co patrze na forach i w komentarzach wygląda na to że wszyscy na hura pobiega do sklepu w dniu premiery. Prawda jest tak ze zobaczymy wtedy komentarze "grafika nie jest najważniejsza" czy "poczekam na lepsze wersje konsol bo będa z większym dyskiem i tańsze".

Trzeba brac pod uwage także i tę możliwość że Sony najpierw wyda konsole w USA i Japonii a dopiero w marcu w Europie (tak jak było z poprzednią generacją). Developerzy będą musieli sie dostosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 raczej na pewno będzie wydany na nowe konsole - możliwe też, że jak w przypadku gier od EA zostanie wydany w gorszej oprawie graficznej na PS3 tak jak to było z niektórymi grami na ps2 po wyjściu 3.

Dice już tworząc bf3 narzekało na obecną generację, więc nie sądzę żeby nowa wersja zawitała szybko :P Zresztą premium to przedłużenie żywotności gry.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BF4 mógłby wyglądać tak jak na PC teraz (obojętnie na jakich ustawieniach), byle żeby działał w 1080p i w minimalnych 60 klatkach na sekundę. Wydaje mi się (a raczej jestem pewien), że ósma generacja zostanie zapowiedziana przed lub na targach E3 2013, a premiera najwcześniej pół roku później na święta 2013 ze względu na dobry okres do sprzedania czegokolwiek, szczególnie drogich zabawek. Jeśli tak się nie stanie i nikt nie zapowie nowej konsoli na E3 2013 to będzie tragedia dla nas - graczy. Już teraz PS3 i X360 to trupy ciągnące jakość dzisiejszych gier na dno, a przed nami jeszcze rok ich żywota.

Warto się jeszcze zastanowić nad jednym - być może BF4 wyjdzie na... obie generacje. Tak samo jak FIFA13 i wiele innych gier ma swoją premierę na PS2 jak i na PS3. I nie zdziwiłbym się jakby tak faktycznie było gdyż nie ma co olewać tych milionów graczy, który nie zamierzają w ciemno brać nowych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe domniemane przecieki na temat Battlefield 4:

http://www.dsogaming...voice-commands/

Najbardziej istotny jest tutaj fakt, iż tytuł miałby się ukazać jednocześnie na PS4, X720, PS3, X360 oraz PC najprawdopodobniej pod koniec października!

Wiosną myślałem wpakować kupę pieniędzy w PC, aczkolwiek teraz poważnie się zastanawiam czy nie wytrzymać jeszcze trochę do zapowiedzi PS4.

W każdym razie mam ogromną nadzieję, że to wszystko prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jeśli tak się nie stanie i nikt nie zapowie nowej konsoli na E3 2013 to będzie tragedia dla nas - graczy. Już teraz PS3 i X360 to trupy ciągnące jakość dzisiejszych gier na dno, a przed nami jeszcze rok ich żywota.

Mnie jest trochę łatwiej...pamiętam Atari 65! Mój Boże, obyśmy mieli tylko takie tragedie. Kiedy przesiadłem się z PS2 na PS3...wydawało mi się że jestem w "graczowym" raju. Sprzęt coraz lepszy, coraz wydajniejszy,coraz droższy...normalny proces, ale....istota grania zostaje zawsze taka sama! Te same emocje towarzyszyły mi, kiedy grałem w BF na PS2...i wcale nie jest mi potrzebna nowa konsola,żeby się dobrze BAWIĆ!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że PS3 jest bardzo mocno niedoceniany. Procesor Cell ma 8 rdzeni po 3,2GHz każdy (w tym 1 serwisowy) czyli do dyspozycji jest 7. Gdyby sony zechciało mogłoby odblokować tej brakujący rdzeń. RAM'u owszem jest mało ale za to cholernie szybki. Przeciętny komputer ma DDR3 (1,3GHz) a PS3 posiada pamięć (3,2GHz). Poza tym konsola nie musi dźwigać systemu Windows lub innych. Wystarczy, że programiści zaczną się bardziej przykładać do optymalizacji kodu i wiele, rzeczy zmienią w skrypt. Spójrzmy na BC2 powstał pierwotnie na konsole a dopiero potem przeniesiony na PC i czo wyszło źle? Nie! Wyszło bardzo dobrze. Dlaczego teraz nadal tak nie mogą robić? Bo kasa kasa i jeszcze raz kasa. Po co naprawiać błędy zrobione w pośpiechu poco się przykładać do optymalizacji kodu skoro pokażemy gameplay z PC i ciemna wiara i tak to kupi..

A wystarczy trochę chcieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pirxie

hehe, witaj w klubie, ja ciorałem na trochę bardziej "wypasionym" sprzęcie ,atari 130xe ( taki chyba był to skrót?). masz sporo racji że aby dobrze się bawić nie potrzeba super sprzętu. najważniejsza jest grupa znajomych i klimat gry. niestety klimat ten jest trochę psuty przez ograniczenia sprzętowe leciwej już pstrójki. nie wiem ile w tym prawdy że to brak ramu czy sramu , a ile nieudolności programistów. już mam to w doopie. dlatego cieszy mnie info że bf4 może pojawić się jednocześnie na ps3 i ps4. mam już ochotę pograć na czymś bardziej zaawansowanym, bo każdy przyzna rację że gry na ps3 już jakiś czas temu zatrzymały się w rozwoju graficznym ( a niestety 60fps i fullhd robi się powoli standardem). zapłaciłem za psx'a 1999 zeta , zapłaciłem za ps2 2699 , to pewnie i nazbieram na premierę ps4 .

@Edmunt

prawda że ps3 to mocny sprzęt( no , można powiedzieć że był w czasie swej premiery), tylko ma małe "ale" , ma trochę skomplikowaną architekturę. programiści mają utrudnioną pracę i muszą poświęcać więcej czasu niż np w xboxie. a wiadomo czas to pieniądze. nie chce im się wgryzać w bebechy ,bo płacą im za gotowy produkt , a nie za dłubanie w sprzęcie. i choć to brzmi jak prostackie tłumaczenie to potrochu ich rozumiem. też bym wolał pracować na czymś co jest łatwe w obsłudze i daje oczekiwany efekt w krótszym czasie. w tym temacie sony poprostu strzeliło sobie w stopę i mam nadzieję że przy następnej konsoli nie popełnią tego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×