Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny do ogrania trybu z obcymi, posiadam obie wersje gry Ps3 i ps4 nick przemal_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem chętny do tego trybu, potrzebuje pomocy z pucharkami :D headset jest, nick w sygnaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam pytanie odnośnie DLC Wolf dla pieska : kupiłem poprzez sklep w grze , ściągnąłem i zainstalowałem skórkę a w dalszym ciągu w serii ofiar pokazuje się obok mnie môj stary kumpel Riley... Czy ktoś z Was też ma problem z Wilkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Co daje ten Seanson Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Call of Duty®: Ghosts Season Pass is your access to four epic DLC Map Packs, each delivering a collection of fresh multiplayer content and more. Plus receive the Team Leader digital content pack, a Season Pass-bonus that includes a unique MP character head, weapon camo, reticle, player patch, player card and player background - all playable in-game upon purchase." Wszystko opisane na stronie coda, tylko trzeba mieć trochę chęci, żeby poszukać ;)

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem nowy i mam problem--mam Ghosta edycja Hardened i wpisalem kod do season pass w psn /wszystko fajnie-zaakceptowalo/ i co dalej? -nic nie ma  itd. itp.//w ,,lista uslug,, jest season pass zapisany 

Edytowane przez KULFIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze żaden dodatek nie wyszedł prócz mapy FreeFall i skórek dla twojej postaci tak więc cierpliwości 27 lutego powinno być na psstore 1 DLC ;)

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz posiadajac season pass powinienem dostac nowe skorki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję zgranych osób do ukończenia trofea


 44Scc4f56.png Kolekcjoner wszystkiego   :braz:


Zalicz wszystkie wyzwania i ucieknij.


 


Pozostało mi tylko to trofeum do platyny, Jakichkolwiek graczy zapraszam na zagranie w tryb Wyginięcie mój nick na PSN to Adii_090989


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam pytanie odnośnie DLC Wolf dla pieska : kupiłem poprzez sklep w grze , ściągnąłem i zainstalowałem skórkę a w dalszym ciągu w serii ofiar pokazuje się obok mnie môj stary kumpel Riley... Czy ktoś z Was też ma problem z Wilkiem ?

W opcjach sie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jutro wybieram sie po swoja kopie gry i szukam ludzi do grania w coopa lub multi. Jesli ktos ma ochote to slac zaproszenia 

 

PSN:  DexFalcon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szansę kupić tego coda za mała cenę tylko czy się opłaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem spoko wiadomo, że na PS4 dużo lepiej ale gra się naprawdę całkiem przyjemnie dla mnie mapy trochę za duże ale wszystko do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktos chetny kupic season pass na spolke? mam mala znizke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji 1.03(chyba) jest dla wszystkich darmowa mapa Free Fall i do tego zmiany jakie zauważyłem to teraz nie trzeba wykupywać operacji tylko od razu są wszystkie wyświetlone. Ogólnie po 2 ostatnich łatkach gra się o niebo lepiej niż przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z gra.. Który to juz..:/

Jak wiadomo niedawno wyszło pierwsze DLC do Call of duty ghost. Po zakupieniu w playstatio store z poziomu konsoli owego dlc rozpocząłem pobieraniu owego dodatku (dwa pliki jeden o wieszej wadze drugi o mniejszej).

Niestety po sciągnięciu plików jeden ulegl zainasalowaniu a pod plikiemn drugim widnieje napis Oczekiwanie na instalacje. Po wejsciu do gry okazuje sie ze posiadam tylko i wylacznie nowe mapy i nowy epizod a nowej broni - maverick. nie posiadam. Rozpoczalem ponowne sciaganie. z poziomu konsoli z opcji powiadomien oraz opcji pobrano usunalem pliki. Jednak tym razem zaczałem pobierać pliki pojedynczo najpierw pobralem plik wiekszy nastepnie ten mniejszy. Problem jednak byl taki ze tym razem nie miaslem wogole dodatków pomimo iz pisało w playstation stre ze dodatek zainstalowany ja tym razem nie mialem wogole ani map ani broni i epizodu. Kolejna proba to odinstalowanie calej gry. Sciągniecie aktualizacji ponowne pobieranie DLC i efekt ten sam. Zatem kolejna próba wyszedlem z gry usunałem plik ktory oczekiwał na instalacje (ten o wiekszej wadze). W mmencie pobieranie (jakies 50%) wszedlem do gry i patrze a tu posiadam cale dlc nowa broń jest, nowe mapy są, nowy epizod do wyginiecia jest. Fajnie ale nadal pobiera sie mi ten wiekszy plik wiec o co tu chodzi. Przerwałem pobieranie i od tej pory sie cieszyłem z nowego dlc.

Wszytko bylo ladnie pieknie jednak w chwili obecnej wyszla kolejna aktualizacja do gry. Po jej wykonaniu okazało sie ze znowu nie posiadam DLC a w sklepie z poziomu konsoli pisze ze zainstalowano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wygrać kilka meczów(wojen klanowych)

w platynowej

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to jako Team Leader musisz wejść na stronę ghosta i zgłosić że chcecie być w tej dewyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×