Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle LOL do kwadratu, gra dopiero na półki trafiła, a tu już lista map z DLC wyciekła:

http://www.pssite.com/news-29355-wyciekly_nowe_mapy_do_call_of_duty__ghosts.html

 

I oczywiście NIE MOGŁY one trafić do premierowej edycji, która była gotowa i wytłoczona już od ponad miesiąca?

Litości, na tym polega cała idea DLC. Tak się już ukształtował rynek i nic na to nie poradzimy. Proces ten jest cholernie denerwujący, ale nie zaczął się od Ghostów, tylko kilka lat wcześniej. Tak w CoDach jak i BF'ach z tymi ich premiumami itp.  Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, z tego co wiem ilość map w tym Call of Duty i tak jest większa niż w BF4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jest to normą nie znaczy, że mam to za każdym razem akceptować i radować się z tego powodu. Zarówno Acti, EA, czy Ubi są żałośni w tym wypadku, a ludzie sami takie rzeczy akceptują bez mrugnięciem okiem. Nie mam absolutnie nic do samych dodatków, ale to jest akurat robienie ludzi w konia w biały dzień - identycznie jak z BF4 i DLC zapowiadanymi na pół roku przed premierą i zapewne już dawno gotowymi.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ciekawe info dla tych co chcą kupić Ghost na PS4:

http://www.giantbomb.com/articles/a-few-last-minute-bits-of-playstation-4-info/1100-4785/

 

Artykuł jest długi i nie cały o Cod więc streszczę:

W tym momencie do mulit wersja na XONE jest lepsza od wersji na PS4.

Wersja na konsolę Sony ma problem z utrzymaniem 60fps w multi wersja na konsolę MS nie cierpi na takie problemy.

Infinity Ward podobno wie o problemie i pracują już nad patchem, jednak czy patch wyjdzie przed europejską premierą nie wiadomo.

Nie jest to jedyne źródło więc info jest w 100% pewne.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś był lepiej zrobiony na konsole ms wiec mnie to nie dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś był lepiej zrobiony na konsole ms wiec mnie to nie dziwi

Akurat w tym przypadku nie powiedziałbym, że CoD jest lepiej przygotowany dla konsoli MS, przynajmniej nie dla nowej generacji. Ghost przez Microsoft był reklamowany jak ich flagowy produkt, a na X1 gra chodzi w 720p, co dla mnie jest po prostu śmieszne. Faktycznie, też czytałem o dropach fpsów w multi na PS4, ale IW już podobno pracuje nad patchem:

 

http://www.charlieintel.com/2013/11/13/infinity-ward-working-on-a-patch-to-fix-ps4-versions-performance-issues/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wypadku obecnej generacji sprawa jest prosta - mają ch*jowy silnik, który ma straszne problemy z optymalizacją. Dlatego siłą rzeczy wersje na PS3 zawsze były ciut gorsze od X360. W wypadku XOne i PS4 nie powinno być natomiast żadnych problemów, więc jeśli coś nie gra to znaczy to, że silnik nie jest ch*jowy, tylko WYBITNIE ch*jowy, albo że Infinity Ward to partacze. Jeśli zapowiadany patch faktycznie to poprawi, to w porządku, a jeśli nie - to cóż, jak wyżej.

 

Przy okazji:

http://9gag.com/gag/aD0ddrw

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co pisali że COD wygląda jak kupa - polecam oglądnąć filmik z gry online:

 

http://tvgry.pl/?ID=3888

 

Są misje, które wyglądają jeszcze lepiej niż ta z w/w filmiku np. na platformie wiertniczej. Jedyna moim zdaniem słaba cześć Ghosta to misja czołgami - w BF3 było to zrobione bardzo dobrze, tutaj nie potrafili tego skopiować. Oczywiście na filmiku tej jakości nie zobaczymy ale warto posłuchać komentarza, są to dwie różne gry na PC i na obecne konsole.

 

Tak jak pisałem na stronie wcześniejszej na PCcie jest naprawdę bardzo ładnie i czekam na wersję na PS4 żeby porównąć - jeżeli konsole nowej generancji nie wygenerują max detali z PCta to będzie naprawdę kiepsko świadczyć na przyszłość o możliwościach next genów. Tak jak pisałem grałem na PC na max detalach i zrobiło to na mnie świetne wrażenie - nie chciałem aż  tak tego akcentować ponieważ głównie gram na konsolach ale to co zobaczyłem prównując do wersji na PS3 (też taką posiadam) załamało mnie maksymalnie. Wersja na PS3 nie powinna wychodzić.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz, taki KZ:SF zjada tego CoD odpalonego na pc z dwoma tytanami, gdzie gra nawet na tych kartach gubi klatki! Ten silnik nadaje się do muzeum, a sami twórcy też pokazali jacy są nieudolni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałem aż  tak tego akcentować ponieważ głównie gram na konsolach ale to co zobaczyłem prównując do wersji na PS3 (też taką posiadam) załamało mnie maksymalnie. Wersja na PS3 nie powinna wychodzić.

No ale my pisaliśmy właśnie o wersjach current genowych. Bo to prawda - wyglądają, jak by ktoś się zrzygał na rozjechanego kota.

 

Wersje NG wyglądają OK, ale i tak są daleko w tyle chociażby za BF4 czy Killzone. Pewnych ograniczeń niestety nie przeskoczą, a ten silnik jest przecież starszy niż obecna generacja.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym ty piszesz, taki KZ:SF zjada tego CoD odpalonego na pc z dwoma tytanami, gdzie gra nawet na tych kartach gubi klatki! Ten silnik nadaje się do muzeum, a sami twórcy też pokazali jacy są nieudolni.

 

 

Rozumiem, że grałeś w Ghosta na PC z dwoma tymi kartami i ci gubiło klatki oraz, że już grałeś w KZ SF i masz porównanie. Jeżeli nie to po co pisać głupoty - grałem na i7 i GTX670 i nic nie gubiło (albo po graniu na PS3 jestem ślepy na straszne dropy fpsów) jedyne co wyłączyłem to synchronizuj wszystkie klatki ponieważ w filmikach cieło dźwięk przy włączonym, z problemów jakie zauważyłem na mojej konfiguracji - uciekała tekstura wody w jednej misji w dzungli - w sumie tylko w jednym miejscu w tej misji. Przeszedłem też BF4 na PC na maksymalnych i prawda gra wygląda moim zdaniem lepiej niż COD ale na pewno nie wypowiedziałbym zdania, że zjada go na śniadanie - po prostu wygląda trochę lepiej, szczególnie że BF4 jest to idiotyczne sun glare, kótre po prostu denerwuje - generalnie BF3 na PCta nie wyglądał jakoś widocznie gorzej niż BF4 (dotyczy singla).

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj artykuły zachodnich serwisów, które testowaly CoD na tytanach, spadają klatki. Poszukam tego linka.

Co do KZ, nawet nie trzeba grać, wystarczy filmik na yt, który i tak do końca nie oddaje przepaści między tymi tytułami, ale co sie dziwić, jak CoD chodzi na kilkuletnim silniku, a ten pod KZ jest napisany pod PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj artykuły zachodnich serwisów, które testowaly CoD na tytanach, spadają klatki. Poszukam tego linka.

Co do KZ, nawet nie trzeba grać, wystarczy filmik na yt, który i tak do końca nie oddaje przepaści między tymi tytułami, ale co sie dziwić, jak CoD chodzi na kilkuletnim silniku, a ten pod KZ jest napisany pod PS4.

 

 Zamiast czytać i oglądać YT wolę po prostu zagrać i samemu wyrobić sobie opinię. Co do KZ mam nadzieję, że będzie to godny tytuł startowy i oby... nie był to odgrzewany kotlet w lepszej grafice ;) bo zamierzam KZ wraz z BF4 i Ghostem pograć na premierę PS4 - single ale przede wszystkim multi.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś się orientuje czy gra jest na polskim PSS po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręki sobie uciąć nie dam ale raczej jest po polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie nie mogłem znaleźć tej informacji bo jej tam nie ma. Ale dzięki za informację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ktoś o tym pisał wcześniej ale tyle najebaliście tych postów ;) że nie mogę znaleźć. Czy jeżeli nie mam Ghosta na ps3 a ktoś da mi kod na upgade do ps4 to po wklepaniu go na nowej konsoli będę mógł dopłacić i normalnie grać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć jeszcze płytę (tą z wersji ps3), żeby uruchomić grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% ktoś o tym pisał wcześniej ale tyle najebaliście tych postów ;) że nie mogę znaleźć. Czy jeżeli nie mam Ghosta na ps3 a ktoś da mi kod na upgade do ps4 to po wklepaniu go na nowej konsoli będę mógł dopłacić i normalnie grać? 

Potrzebna  płyta z Ghostem i pykasz i dopłacasz bodajże 39zł. :)

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć jeszcze płytę (tą z wersji ps3), żeby uruchomić grę

Ale muszę mieć ją włożoną do ps4? Czy płyta potrzebna mi przy wpisywaniu kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być obecna w czytniku, za każdym razem kiedy chcesz zagrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być obecna w czytniku, za każdym razem kiedy chcesz zagrać.

Łeee lipa. Dzięki za odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest wasze odczucie  w sprawie map ? Grałem co prawda dopiero może na pięciu , ale dla mnie te mapy są zbyt duże, całkowite zaprzeczenie coda, na drużynowym deatchmatchu trzeba się szukać a brakuję akcji.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie twierdze ze są zbyt duże. Wielkość jest ok. Akcja zawsze i tak jest w stałych rejonach na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jak zakupię CoDa w PSS, to będę mógł go pobrać na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×