Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

...gdzie to wszystko jest? gra nagle zrobiła się jakaś taka szara, płaska, widoczność spadła do 10 metrów, mgła się pojawiła ... ja rozumiem że oni chcą na jednym silniku robić wszystkie swoje gry, i tylko podmieniają tereny, tekstury, i gdzieniegdzie dadzą jazdę samochodem z WD albo z tej ich gierki o CREW, dlaczego nie skoncentrują się na jednym tytule ale zeby był dopicowany?

Na odpowiednio dopakowanym piecu. Co z tego, że na targi czy pokazy przygotują odpicowany urywek gameplayu, jak potem następuje zderzenie z rzeczywistością i okazuje się, że te tabletowe bebechy w konsolach, nie pociągną tego w takiej jakości, wielkości i złożoności. Silnik może i mają niezły, tylko platforma sprzętowa trochę nie bardzo ;) ale czego oczekiwać za ~1500zł... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie bajery , o ktorych wspominacie maja byc na konsoli co nazywa sie PS4? Panowie przyjmijcie moja rade i zmiencie lekarzy lub os=dstawcie leki , ktore Wam Przepisali. :D

Ostatnimi czasy jedynie ND jakos sie broni i wyglada na wydawce , ktoremu mozna zaufac w kwestii tego co nam pokazuja i ostatecznym buildem produktu.

 

The Division coraz bardziej przekonuje mnie do tego , ze bedzie ..... niewypalem. Obym sie mylil ale moje fusy pokazuja to coraz dobitniej. Juz widze jak gracze "wspolpracuja" ze soba i tylko czekaja na mozliwosc wyrolowania z dropu reszty teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Juz widze jak gracze "wspolpracuja" ze soba i tylko czekaja na mozliwosc wyrolowania z dropu reszty teamu.

 

To by było w sumie życiowe. Szczególnie w Polsce. 

 

Jeżeli kogoś dziwi downgrade The Division to proponuję opuszczać lodowiec częściej niż raz na 100 lat. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można grać ze swoją ekipą, a nie z bandą randomów i nie ma problemu "współpracy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat ponieważ otrzymamy dwa podobne tytuły od Ubi. Division i Wildlands z czego jedna gra oferuje też tryb offline jak i granie z coopie do 4 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można grać ze swoją ekipą, a nie z bandą randomów i nie ma problemu "współpracy"...

 

Moze ie ogladales tego co poazalo Ubi , ae wynika z tego , ze cala "zabawa" bedzie polegala na tym aby jedna ekipa "obrobila" inna, Nie wiem jak to bedzie wygladalo poza "mroczna strefa" ale w tejze bedzie jedna wielka bitwa na tych ponktach , gdzie przylatuje smglowiec.

Inaczej to wyglada na materialach wyrezyserowanych co do sekundy a inaczej bedzie to wygladalo w grze. Co innego jak masz ekipe i rozwalasz mobki a co innego jak iles tam zgranych bardziej lub mniej ekip wal do siebie z kazdej mozliwej strony.

Ja jak juz npisale t co pokazalo Ubi bardziej mnie zniecheca niz zacheca obym sie mylil i oby gra okazala sie hitem i zeby nie podzielil losu Destiny , ktore zapelnia sie graczami na tydzien gdy wyjdze nowy dodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze jak gracze "wspolpracuja" ze soba i tylko czekaja na mozliwosc wyrolowania z dropu reszty teamu.

Wspolczuje Ci znajomych i bardzo mi przykro z tego powodu ze ich masz ^^(j/k ofc)

Przciez taka sytuacja jak na tym filmiku nigdy nie bedzie miala miejsca, ludzie ktorzy sie znajna robia taki numer? Nope nope nope.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy taki sam problem jak z R6:Siege....wiadomo na 100% że nikt nie będzie grał tak jak na filmikach. No chyba że wczuje się w klimat co przy obecnych graczach raczej jest mało możliwe. Poza tym to jest post apo...wałki na loocie, zdrady itp itd to jest norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki klimat bedzie przy pierwszym graniu w dane lokacje .. tak jak w Destiny.. klimat, miod .. a po 2 tygodniach zaczyna sie monotonia i granie na pamiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym MMO i pseudo-MMO na świecie. Pytanie jak duży będzie obszar i jak długo zajmie nam jego poznawanie.

Jeśli rzeczywiście w tydzień się wszystko zobaczy, to Destiny ma konkurenta w jak najsłabszym contencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje Ci znajomych i bardzo mi przykro z tego powodu ze ich masz ^^(j/k ofc)

Przciez taka sytuacja jak na tym filmiku nigdy nie bedzie miala miejsca, ludzie ktorzy sie znajna robia taki numer? Nope nope nope.

 

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego temat nie jest o moich znajomych tylko o grze pt "The Division". Wnosze , ze masz takze problemy ze zrozumieniem tego co widzisz , tak ze poczulem sie do tego aby Ci to wylozyc jak dziecku abys zrozumial.

 

Hipotetycznie (sprawdzisz w slowniku co to slowo oznacza) grasz przez 3 godziny z dwojka znajomych , dropnely wam przedmioty legendarne , egzotyczne , boskie czy jak je tam Ubi nazwalo zatem postanawiacie udac sie do ladowiska dla heli i oddac je do dezynfekcji

odpalacie race i czekacie te 90sec. ale znalazla sie oczywiscie inna grupa swietnych znajomych , ktora postanowila was odstrzelic i udaje im sie. Wy macie 3 godziny w plecy i wielkie g..  w ekwipunku a oni maja na kilka minut znaczek "zdrajcy"  jesli myslisz , ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca to ....... nie moim zadaniem jest wyprowadzac Cie z bledu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego temat nie jest o moich znajomych tylko o grze pt "The Division". Wnosze , ze masz takze problemy ze zrozumieniem tego co widzisz , tak ze poczulem sie do tego aby Ci to wylozyc jak dziecku abys zrozumial.

 

Hipotetycznie (sprawdzisz w slowniku co to slowo oznacza) grasz przez 3 godziny z dwojka znajomych , dropnely wam przedmioty legendarne , egzotyczne , boskie czy jak je tam Ubi nazwalo zatem postanawiacie udac sie do ladowiska dla heli i oddac je do dezynfekcji

odpalacie race i czekacie te 90sec. ale znalazla sie oczywiscie inna grupa swietnych znajomych , ktora postanowila was odstrzelic i udaje im sie. Wy macie 3 godziny w plecy i wielkie g..  w ekwipunku a oni maja na kilka minut znaczek "zdrajcy"  jesli myslisz , ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca to ....... nie moim zadaniem jest wyprowadzac Cie z bledu. 

Like rly you mad bro? Mie masz pojecia co znaczy "(j/k ofc)" ? Glupie pytanie oczywiscie ze nie masz bo nie pisalbys tych bzdur=] 

 

btw /hug i juz sie nie wysilaj =]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły zapisy na betę:

http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/home/index.aspx

 

Prawdopodobieństwo dostania się bez pre-ordera (oczywiście only uPlay) równe 0,0000000001%.


Tak w ogóle to obejrzałem sobie w końcu ten filmik z Dark Area, czy jak to się tam nazywa.

 

To zabijanie się nawzajem tworzy tak idiotyczne możliwości, że szok. Wg mnie to kwintesencja tego co większość ludzi grających w MMO nienawidzi.

Podpieprzanie itemów, walenie w uja, itd.? Jak mi ktoś pomaga przy akcji to nigdy by mi przez myśl nie przeszło, żeby go zrobić w uja na końcu..

Może w Ubi pracują ludzie bez przyjaciół i znajomych i nie wiedzą jak to jest jak sobie najzwyczajniej w świecie pomagają?

 

Narzędzie dla umysłów gimbów, inaczej tego nazwać nie potrafię. Bo przecież problemem jest pomóc drugiemu znajomemu go ubrać czy coś.
Lepiej wyujać wszystkich... Przez takie coś nikt nie będzie grał randomowych meczy, co może bardzo mocno odbić się na tej średniej produkcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazanie jest proste - musisz pociagnac za spust pierwszy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dark Zonie mają być najlepsze Itemy do zdobycia. I (chyba) tylko tu będzie PvP. Ale chyba będzie to Team DeatchMatch, a nie DeatchMatch.

Czyli znajomi nie będą nas atakować. Czy może źle zrozumiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość się odłączył z party, więc na bank swojego party się nie da atakować.

Wydaje mi się, że tryby typu Deathmatch będą w osobnym trybie. Tutaj będzie po prostu strefa do ubierania się. Ciekawe jakie będą ograniczenia, bo wątpię żeby dało się non stop tam chodzić i ubierać. Wtedy gra po kilku dniach byłaby już niegrywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, dnia 24 Cze 2015 - 16:21, napisał:

To zabijanie się nawzajem tworzy tak idiotyczne możliwości, że szok. Wg mnie to kwintesencja tego co większość ludzi grających w MMO nienawidzi.

Podpieprzanie itemów, walenie w uja, itd.? Jak mi ktoś pomaga przy akcji to nigdy by mi przez myśl nie przeszło, żeby go zrobić w uja na końcu..

Może w Ubi pracują ludzie bez przyjaciół i znajomych i nie wiedzą jak to jest jak sobie najzwyczajniej w świecie pomagają?

 

Narzędzie dla umysłów gimbów, inaczej tego nazwać nie potrafię. Bo przecież problemem jest pomóc drugiemu znajomemu go ubrać czy coś.
Lepiej wyujać wszystkich... Przez takie coś nikt nie będzie grał randomowych meczy, co może bardzo mocno odbić się na tej średniej produkcji.

 

Zawsze możesz grać ze znajomymi, grając sam, możesz polegać tylko na sobie, gdy kogoś spotkasz, to musisz mieć na oku nie tylko przeciwników, ale także swoich towarzyszy, tym bardziej będziesz uważał i bronił swojego ekwipunku. Tutaj przypomina mi się od razu Pc-towe DayZ gdzie zastosowano podobne rozwiązanie i mi osobiście bardzo się ono podoba. Miałem raz sytuacje, gdzie gracz z pozoru bardzo miły namówił mnie pod pretekstem namiotu pełnego jedzenia do opuszczenia miasta, udaliśmy się w las do tego miejsca, niestety podczas mojej nieuwagi uderzył mnie w głowę, zemdlałem... a potem sam mnie zjadł :laugh:

 

Ja wiem że w takiej grze jak The Division może się to nie sprawdzić ale poczekajmy na więcej informacji.

Początkowo byłem bardzo zainteresowany tym tytułem, jednak po ostatnim pokazie na E3 i downgradzie jaki zaliczyła ta gra mam mieszane uczucia, ale czekam, zobaczymy co z tego będzie.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Downgrade był tak samo do przewidzenia jak to, że jutro wyjdzie słońce.

Bardziej mnie interesuje jak bardzo jest rozbudowana ta gra i ile możliwości daje graczowi. Jak to będzie jakaś popierdółka typu Destiny to ludzie srogo się zawiodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyczytalem ze gra pokazana byla na X1, wiec jest jeszcze jakas nadzieja ze nie bedzie to az tak slabo wygladac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jest jeszcze jakas nadzieja ze nie bedzie to az tak slabo wygladac ;)

Chyba sam w to nie wierzysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to wystarczy ze tylko tekstury podrasuja i juz bedzie niebo a ziemia, a to nie wymaga niewiadomo jakiego nakladu pracy. Bo to co teraz gra prezentuje to jest poprzednia generacja, na gameplayach z 2013-2014 wszystko jest ostre i wyrzane, a teraz rozmyte jakby ktos wpuscil rozpuszczalnik do GPU... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na grafikę a nikt nawet nie wspomniał o uproszczeniach w gameplayu. Np dodali radar, usunęli walkę wręcz, zrezygnowali ze zbierania wody, jedzenia itd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to info, że zrezygnowali z tego?

Ale tak będzie, ta gra będzie coraz bardziej dostawać po dupie, a potem zawód jak przy Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna zalosna gierka od zalosnego wydawcy pawel.gif

 

pozdrawiam

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×