Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Alphy raczej nie będzie nam dane zakosztować. Jestem ciekaw czy będą jakieś zapisy na betę i czy w ogóle.

Jednak w tym wszystkim martwi mnie jedno...Ubi...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych screenach gra wygląda jakby miała jakiś dziwny filtr nałożony  :dry:  To, że wydawca jest Ubi to chyba największa bolączka te gry  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam siez Wami Panowie najbardziej martwi mnie w tym wszystkim UBI a wszyscy wiemy co potrafią zrobić z "w założeniu dobrą grą" cóż id dalej w lasy tym pewnie coraz gorzej będzie ;) czyli im bliżej premiery tym większy szrot zrobią z tak dobrze zapowiadającego się tytułu... OBYM się mylił.

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko i tak zamówię preorder. The Division to jest gra, którą zajarałem się na samym początku - nie mając jeszcze PS4. Powiedziałem sobie, że kupię The Division no matter what :D. Grafika na tych screenach nie jest aż tak zła, aczkolwiek wiadomo, że w porównaniu do E3 to trochę daleko ;D. Niemniej jednak, jest to gra nastawiona tylko na multika - co mnie cieszy, bo pewnie wolniej się znudzi :D (jeżeli w ogóle :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko i tak zamówię preorder. The Division to jest gra, którą zajarałem się na samym początku - nie mając jeszcze PS4. Powiedziałem sobie, że kupię The Division no matter what :biggrin:. Grafika na tych screenach nie jest aż tak zła, aczkolwiek wiadomo, że w porównaniu do E3 to trochę daleko ;D. Niemniej jednak, jest to gra nastawiona tylko na multika - co mnie cieszy, bo pewnie wolniej się znudzi :biggrin: (jeżeli w ogóle :biggrin:)

 

 Ja tez się zajarałem tą gra po pierwszych zajawkach ale potem przyszło  WD, The Crew, Unity i inne, a przy każdej z tych produkcji wyłaziły kolejne  kwiatki od Ubi, które skutecznie obniżyły mój zapał.  Ubisoft w ciągu stosunkowo krótkiego czasu zapracował sobie na miano czołowego ściemniacza wśród wydawców i dlatego ludzie zaczynają podchodzić sceptycznie do ich zapewnień, ale jak widać po twoim poście, nie wszyscy  ;)

 I na koniec: Dopóki ludzie będą kupować kota w worku ( preordery), dopóty wydawcy pokroju Ubi będą przed premierą mamić graczy podrasowanymi filmikami.  ;)  A później downgrade i rozczarowanie....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja tez się zajarałem tą gra po pierwszych zajawkach ale potem przyszło  WD, The Crew, Unity i inne, a przy każdej z tych produkcji wyłaziły kolejne  kwiatki od Ubi, które skutecznie obniżyły mój zapał.  Ubisoft w ciągu stosunkowo krótkiego czasu zapracował sobie na miano czołowego ściemniacza wśród wydawców i dlatego ludzie zaczynają podchodzić sceptycznie do ich zapewnień, ale jak widać po twoim poście, nie wszyscy  ;)

 I na koniec: Dopóki ludzie będą kupować kota w worku ( preordery), dopóty wydawcy pokroju Ubi będą przed premierą mamić graczy podrasowanymi filmikami.  ;)  A później downgrade i rozczarowanie....

Niestety masz rację. Byłem ogromnie zadowolony, że nie kupiłem WD i Unity (Black Flag wg mnie, najlepszy assassin - pod względem zawartości chociażby). Cały czas mam w głowie widok tych gier i oczywiście, obawiam się o ostateczny wygląd The Division. Z drugiej strony mam jednak nadzieję z dwóch względów - po pierwsze - mają/mięli dużo czasu na produkcję tej gry, i z tym się wiąże kolejna kwestia - po fali krytyki, jaka na nich spadła (a na pewno do nich dotarła) postarają się i kolejnej gry nie zepsują - ale to tylko nadzieja :biggrin:

A co do preorderów - tutaj też mądrze piszesz :) Mimo wszystko, postawiłem sobie za cel posiadanie tej gry - więc jaka by nie była - preorder wleci - owszem, mogę się zawieść, ale trudno :biggrin: Może dadzą jakiś fajny bonus :biggrin:

Pozdrawiam

Edytowane przez Rossomaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz rację. Byłem ogromnie zadowolony, że nie kupiłem WD i Unity (Black Flag wg mnie, najlepszy assassin - pod względem zawartości chociażby). Cały czas mam w głowie widok tych gier i oczywiście, obawiam się o ostateczny wygląd The Division. Z drugiej strony mam jednak nadzieję z dwóch względów - po pierwsze - mają/mięli dużo czasu na produkcję tej gry, i z tym się wiąże kolejna kwestia - po fali krytyki, jaka na nich spadła (a na pewno do nich dotarła) postarają się i kolejnej gry nie zepsują - ale to tylko nadzieja :biggrin:

A co do preorderów - tutaj też mądrze piszesz :) Mimo wszystko, postawiłem sobie za cel posiadanie tej gry - więc jaka by nie była - preorder wleci - owszem, mogę się zawieść, ale trudno :biggrin: Może dadzą jakiś fajny bonus :biggrin:

Pozdrawiam

Zobaczymy, mają trochę czasu, może coś z tej gry jeszcze będzie. Potencjał na pewno ma nie mały. 

 

A co do preorderów to mam swoje,  może dosyć radykalne zdanie na ich temat, ale to tylko moje zdanie. Każdy robi co uważa. 

Również pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powyzej mylicie palca z ch...m zlozenie preordera nie jest rownoznaczne z zakupem gry wszak zlozenie zamowienia nie obliguje nas do zaplaty. 

 

Moj entuzjazm w stosunku do the Division nie przygasl przez wpadki Ubi ale stalo sie tak dzieki "Destiny"  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powyzej mylicie palca z ch...m zlozenie preordera nie jest rownoznaczne z zakupem gry wszak zlozenie zamowienia nie obliguje nas do zaplaty. 

 

Moj entuzjazm w stosunku do the Division nie przygasl przez wpadki Ubi ale stalo sie tak dzieki "Destiny"  

 

Zgadza się, ale trochę bez sensu składać preordera na grę, której się nie ma zamiaru kupować  :)

 

A możesz wyjaśnić dlaczego akurat przez Destiny opadł Twój entuzjazm do The Division? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka obsuwa, skoro to było jak najbardziej do przewidzenia. Byłoby zaskoczenie gdyby się wyrobili na 2015. Nawet developerzy się wypowiadali, że nie wyrobią się na 2015 jak to sobie wydawca zaplanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi jak zwykle w formie... WD też zaliczył obsuwę i za wiele to nie pomogło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z E3

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny downgrejdzik czyli coś do czego już nas ubi przyzwyczaiło. Jak ich nie kochać.

 

slk: wkleiłeś trailer a nie gameplay. Polecam zobaczyć prawdziwy gameplay gdzie ładnie obniżyli jej znowu grafikę.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocho znowu sie zaczyna "ojej a Ubi obnizylo grafike , ch...j . ze inni developerzy tez obnizaja ale kopnac trzeba Ubi bo poprostu tak wypada........

 

Cos mowili , ze bedzie demo do ogania bodajrze w styczniu tak , ze kazdy bedzie mial okazje zapoznac sie z produkcja i nie bedzie musial kupowac kota w worku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnym stanie wyglada to jak gra na poprzednia generacje... Na poczatku napalilem sie na gre jak szczerbaty na suchary, ale potem przypomnialem sobie ze gre robi Ubi, no i niestety obawy okazaly sie sluszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, będzie można zabijać innych graczy, i nawet zdradzać własnych towarzyszy! Brakuje na konsolach odpowiednika DayZ z pc pod tym względem, trolle będą wniebowzięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobili to samo co z Watch Dogs rok temu, ta gra była jedną z najlepiej wyglądających gier zeszłego roku! next gen! co się stało z grafiką? ja wiem dlaczego tak jest, jest to ten engine na którym robią też Far Crya, chcą upiec kilka pieczeni - Rainbow, Ghost Recon, i Divison na jednym oleju :D ... przeciwnicy w tych grach ich animacje wyglądają identycznie, zmienia się tylko 'klimat' środowisko, nawet ujęcia kamer są takie same. Nie dorzucę złotówki temu studiu, inaczej nic się nie nauczą, lepiej kupić Mad Maxa albo Just Cause, niż którąś z ich propozycji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jeżeli oprocz downngrade graficznego zrobili by szczegółowy np z kulami przebijajacymi bilbord gdzie światło oddzielnie przechodzi prze każda dziurę to jeszcze jestem w stanie znieść to samo tyczy się farb no ale jak i to wuj...to sorki ale już się nie nabiore na division jak na WD ..szok po filmiku jak bym na amidze 500 to odpalil;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale sam miałem szczenoopad

Ubi dożywotnio ląduje na czarnej liście.

Nie ma co oglądać ich konferencji, oglądać trailerów, szkoda czasu i nerwów.

Z gry która miała być kwintesencją newgena mamy późne PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa - szykujcie się na prawdziwy premierowy downgrade! :thumbsup: Oczywiście preordery jak najbardziej wskazane! :laugh:


Po tym ich ostatnim dymanku (zwłaszcza z WD) wiarygodność tej firmy wynosi równe 0 (słownie: zero) ;)

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy się ślinił przy pierwszych prezentacjach. A wyszło jak zawsze. UBI nie jest w tej kwestii ani lepsze, ani gorsze od innych wydawców. Trzeba się przyzwyczaić do takich zagrywek i wszystko co pokazują (a nie jest rzeczywistym gameplayem z docelowej platformy), traktować z przymrużeniem oka. Chyba tylko indyki nie zaliczają downgrade'u - ale tam czasami już nie ma z czym zjeżdzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby było śmiesznie teraz to samo robią z tym Ghost Recon ... gameplay urywa dupę, śliczne krajobrazy, piekielnie ogromny draw distance, krzaki detal widoczne z kilometra, super oświetlenie, neony w deszczu aż rażą blaskiem, aż chciało by się zagrać. Z rok temu w Division pokazywali ten rewolucyjny silnik - w nocy robi się szron na szybach samochodów, przez otwory po kulach przechodzi światło, jakaś kosmiczna fizyka zachowania samochodów pod ostrzałem, tu chodzi na resorach, tam otworzą się drzwi, wszystko bardzo realistycznie, ogień po wybuchu jak z filmu, gość którym gramy wyglądał jak nakręcony aktor, kolory szmat, ile detalu na ubraniu ... gdzie to wszystko jest? gra nagle zrobiła się jakaś taka szara, płaska, widoczność spadła do 10 metrów, mgła się pojawiła ... ja rozumiem że oni chcą na jednym silniku robić wszystkie swoje gry, i tylko podmieniają tereny, tekstury, i gdzieniegdzie dadzą jazdę samochodem z WD albo z tej ich gierki o CREW, dlaczego nie skoncentrują się na jednym tytule ale zeby był dopicowany? serio mi to studio coraz bardziej przypomina CI games :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×