Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nadal czekam na informacje czy można dawać w PS+ gry z PS4 do koszyka na PS3. Jak się robi obecnie z Vita w przypadku gdy się jej nie ma. No i oczywiście co z Devision xD moim zdanie gra roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99 % będzie można dodawać, przecież to Sony się tylko opłaci, bo ludzie widząc, że troche gier im się nazbierało łaskawszym okiem spojrzą na zakup PS4. Więc akurat w tej kwestii nie ma się co przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robotyk, @mataman

Jestem zadziwiony wasza pewnoscia.

Fakt ze to calkiem logiczne jedno konto PSN do wszystkich urzadzen - PS3, PSV, PS4. Obsluga sklepu przez www wiec dodawanie gier do listy jesli mialo by sie nie zmienic to byc powinno. Rzecz kolejna marketing (i to nie ten hajp i podsycanie atmosfery, a ten gdzie klient jest kuszony czyms w zamian za cos) - jesli ktos kupil konsole u schylku generacji - czyli w roku 2013 i jesli zachecony pozywytnymi opiniami kupil plusa to jesli dac takiej osobie mozliwosc budowania biblioteki gier dla PS4 mimo iz cieszy sie jeszcze z poprzedniej generacji zwieksza prawdopodobienstwo ze taka osoba naturalnie przeciadzie sie z czasem na PS4 bo np za 2 lata bedzie mial w bibliotece gier troche tytulow zachomikowanych. 

 

Niemniej ja wstrzymuje sie z wyrokowaniem poki Sony oficjalnie tego nie potwierdzi a jesli potwierdzi otwieram szampana (bezalkoholowego ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie cena vity juz obnizona do 200 dolców. Czekam na info odnośnie kart do jasnej ciasnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 dolców = 200 euro czyli nawet drożej niż teraz

 

karty są z gatunku płacz i płać, pewnie nigdy ich nie obniżą tak samo jak np padów do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen z Fighter Within na XOne (Kinect):

fighterwithin_latencynezqm.gif

 

Patrzcie na ten lag, 500ms albo nawet lepiej...

 

UPDATE:

filmik z gry (wygląda to jeszcze gorzej): https://dl.dropboxusercontent.com/u/6834218/Ubisoft_s%20Fighter%20Within-1.mp4

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie chociaż jakiś link do relacji tekstowej, jakiś blog itp.? Czy nie ma szans na żadne info do czasu zakończenia pokazu MS?

 

 

Chat live gościa który jest na pokazie

 

http://embed.scribblelive.com/Embed/v5.aspx?Id=175401&ShowComments=0&ThemeId=12676

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości od MS:

- deweloperzy indyków będą mogli wydawać gry na własną rękę

- za darmo otrzymają 2 dev kity z dostępem do pełnej mocy i wszystkich funkcji

- brak opłat certyfikacyjnych oraz opłat za updaty gier tak jak to miało miejsce przy X360

 

Czyli w jednym zdaniu mamy praktycznie to samo co deweloperom indie oferuje Sony.

Nie wiem jedynie jakie podejście ma Sony do certyfikacji oraz opłat za łatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa14 do kazdego x1 w preorderze

 

Najwazniejsze wg mnie:

- wsparcie dla indykow

- Fable

- darmowa fifa do preordera

 

szalu nie bylo, mam nadzieje, ze sony pokaze cos wiecej..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to pisać liczę, że na konferencji Sony dostaniemy podobne info.

Bardzo dobry ruch ze strony MS, chociaż od Sony starczy mi bundle PS4+Vita za 2000zł i będę szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że w Europie strasznie mało jest złożonych preorderów na X'One skoro rzucają FIFĘ jako gratis...

 

400992_lalt.jpg

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F14 to odpowiedz na niekompletny Drive Club - odpowiedz bardzo dobra de facto. Teraz ruch Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Everything her is running on actual Xbox one hardware, not PC.'

 

hehe. no tu poniżej niedawno  tez tak miało być ;]

 

07861f3c.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje w jakiej sytuacji znalazł się M$ ze swoją konsolą... Jak to mówią, tonący brzytwy się chwyta, i działania M$ zdają się to potwierdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie to ms :P wiec albo ceny preorderów pójdą w górę ale coś innego wymyślą. Poza tym gra jest w wersji cyfrowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno te wszystkie informacje dotyczące wyczerpania limitów w Europie na preordery X'One to bujdy napędzane przez M$. Według informatorów sprzedaż w Europie wynosi 4:1 na korzyść PS4, stąd decyzja o dodaniu FIFY aby napędzić sprzedaż.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a Sony doda starą vitę w niewiele droższym bundlu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś wyżej napisał to dokładając taką FIFĘ 14 |(która defacto akurat mi zwisa i powiewa) mogą co najwyżej przekonac do siebie piszczących w Hs'ach dzieciaków , którzy to naciągną rodziców. Ktoś kto chce kupić dobry sprzęt nextgenowy dobrze się nad tym zastanowi i generalnie innej opci niż PS4 nie powinnien brać pod uwagę.

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awierone

Bardzo się mylisz, bo tak jak pisze tata_arek FIFA to jedna z najsilniejszych marek w europie.

Nie bez powodów FIFA13 prawie rok po premierze nadal jest w TOP10 sprzedaży na wyspach.

Dla mnie to na razie najlepszy ruch jaki wykonał MS w stronę graczy.

Dla wielu osób właśnie ten bundle zdecyduje o kupnie konsoli hamburgerów.

 

Jak na razie zostaje ludziom planującym kupić PS4 zrobić sobie samemu taki bundle :P

Konsola+gra i tak wyjdzie taniej niż nowy klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×