Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to po prostu zgarną ogromny hajs za fife 14 na obecne konsole i po 4 miechach gdy już większość zakupi rozpędzą sprzedaż na nowe konsole. Wtedy pełno osób już konsole będzie mieć i znów kupi fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to po prostu zgarną ogromny hajs za fife 14 na obecne konsole i po 4 miechach gdy już większość zakupi rozpędzą sprzedaż na nowe konsole. Wtedy pełno osób już konsole będzie mieć i znów kupi fife.

W tym czasie w sklepach już z pewnością będzie FIFA 15/16...już widzę jak większość użytkowników obecnej generacji, kupuje nowe konsole w ciągu 4 miesięcy od premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh zobacz ile osób w Polsce chce kupić od razu na premierę. Jeszcze więcej w innych krajach kupi. Ten kto chce grać w FIFE nie będzie czekał aż wydadzą na ps4/xboxone, po prostu wyda potem kolejne 50 funtów/euro żeby mieć ją na nową konsolę, pogra pół roku i kupi FIFE 15. A dla Niemców czy Angoli to nie jest aż tak dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku argument, że za ciepło, albo za głośno nie ma sensu.

 

No nie wiem jak u was ale u mnie cieplo jest wytwarzane glownie przez telewizor a nie przez konsole. Sama konsola odpalona nie wydziela prawie w ogole ciepla, za to telewizor tak.

 

No i ja nie mam takiej wygody, ze posiadam osobny pokoj do grania i moge sobie pozwolic na takie fanaberie co niektorzy z was. Wiec jesli nie macie telewizora w sypialni albo pokoju, ktory jest niewielki, to na 200% nie zrozumiecie o czym mowa.

 

Dodatkowo brak zrozumienia tego co niektorzy pisza wam w tym nie pomaga. Bo nie pisalem o glosnosci tylko o swieceniu odbiornika i tworzeniu sztucznego zrodla swiatla. Bo jak odpale telewizor to mam w pokoju jasno jak za dnia. Dodatkowo, jesli nie mam odpalonego swiatla tylko sam telewizor to wszelkie blyski na ekranie powoduja efekt stroboskopu.

nie bardzo wiem co ma upał do niemożności odpalenia konsoli... ja swoje ps3 odpalałem nawet w największe tegoroczne upały i grałem ;)

 

 

No to widzisz, mi niestety 50 stopni w pokoju przeszkadza. I nie potrafie sie skupic jak mi pot po dupie cieknie. Taki wlasnie zwiazek ma upal z moznoscia badz tez niemoznoscia odpalenia konsoli. Propononuje troche sie wysilic zanim ktos odpisze, bo akurat nie chodzilo mi o to czy sie konsola grzeje czy mozna ja odpalic czy nie, tylko o to, ze mi sie mozg grzeje jak mam 50 stopni w pokoju. A vita takiego ciepla jak telewizor nie generuje.

 

 

 

 

Juz by mogla byc 19.

Poza tym, tak jak niektorzy napisali. Zanim sie XO doczekamy to fife14 juz sobie kazdy kupi:) Ciekawe czy dzisiaj sie dowiemy kiedy premiera Ps4, bo wszyscy licza na 2013 a bedzie zonk jak wyjdzie w 2014:)

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wszystko fajnie ale co to za przyjemność grać w gry szykowane pod duży ekran na 5".. IMO żadna ;)

 

widzę, że edytowałeś...

 

mi tam upał nie przeszkadza żeby grać. Nie wiem co masz za tv ale mój zwykły lcd samsunga owszem genruje ciepło ale bez przesady znowu. A komfort grania na 40" vs 5" jest bez porównania większy...

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh zobacz ile osób w Polsce chce kupić od razu na premierę. Jeszcze więcej w innych krajach kupi. Ten kto chce grać w FIFE nie będzie czekał aż wydadzą na ps4/xboxone, po prostu wyda potem kolejne 50 funtów/euro żeby mieć ją na nową konsolę, pogra pół roku i kupi FIFE 15. A dla Niemców czy Angoli to nie jest aż tak dużo :)

Patrzę i nie widzę, masz jakieś dane, ilu użytkowników obecnej generacji zakupi konsole nowej generacji w ciągu pierwszych miesięcy od premiery? Pisałeś o większości, więc wychodzi na to, że ponad co drugi z nas kupi konsolę nowej generacji w ciągu 4 miesięcy od ich premiery :) Jak pisałem wcześniej, nie uważam, żeby nowa FIFA była determinantem zakupu nowej konsoli...nie zależnie od narodowości, mało kto dokonuje nieracjonalnych zakupów.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnosc na pewno mniejsza tu sie zgodze. Mimo wszystko, ekran w Vicie daje rade, nie jest zly. Na pewno lepszy efekt na nim uzyskam niz na moim TV:)

Tylko tutaj tez chodzi o MOZLIWOSC a nie przyjemnosc grania. Bo w niektorych momentach jest do wyboru tylko:

a) nie grac w ogole bo cos....

b) grac na vicie w gry z duzej konsoli.

 

I o takie momenty mi chodzi, ale oczywiscie zgadzam sie, ze na TV sie lepiej gra. Tylko ja nie mam czasami takiej mozliwosci. Mowiac CZASAMI mam nawet na mysli tydzien-dwa, a kazdy z nas chyba wie co czuje gracz kiedy na polce lezy nowa gra, a my mozemy sie tylko patrzec na pudelko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki bundle z Vitą bym łyknął jak młody pelikan. Tak jak ktoś napisał fajnie pograc czasem w łóżku przed snem, w przerwie w pracy itp itd. Co do tego  postu barthez1994

'ehh zobacz ile osób w Polsce chce kupić od razu na premierę.'

-  to że ludzie piszą na forach że chcą kupić, że gdzie jak i za ile nie świadczy o tym że to kupią. Chociażby z tego względu że tu na forum bardzo duża część piszących takie rzeczy userów jest jeszcze dziećmi i to czy kupią konsolę zależy nie od nich a od ich rodziców. Więc pomiędzy chcieć a móc jest duża różnica

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taki bundle z Vitą bym łyknął jak młody pelikan. Tak jak ktoś napisał fajnie pograc czasem w łóżku przed snem, w przerwie w pracy itp itd. Co do tego  postu barthez1994

'ehh zobacz ile osób w Polsce chce kupić od razu na premierę.'

-  to że ludzie piszą na forach że chcą kupić, że gdzie jak i za ile nie świadczy o tym że to kupią. Chociażby z tego względu że tu na forum bardzo duża część piszących takie rzeczy userów jest jeszcze dziećmi i to czy kupią konsolę zależy nie od nich a od ich rodziców. Więc pomiędzy chcieć a móc jest duża różnica

 

Dokladnie tak, dodatkowo kolejna czesc z tych ludzi, mowiac kupie na premiere ma na mysli kupno w hipermarkecie bez preordera, w tej grupie zawieram sie np ja. Kupie pewnie pare/parenascie dni po premierze ale nie skladam preorderu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, dodatkowo kolejna czesc z tych ludzi, mowiac kupie na premiere ma na mysli kupno w hipermarkecie bez preordera, w tej grupie zawieram sie np ja. Kupie pewnie pare/parenascie dni po premierze ale nie skladam preorderu.

Zapominacie jeszcze o ludziach, którzy na forach się nie udzielają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam na myśli osoby, które kupią konsole szybko, ale nie koniecznie w pre-orderze żeby mieć od razu na dzień premiery. Trochę źle to ująłem pisząc "od razu na premiere". Chociaż jak wyjdą dodatkowe bundle to jeszcze więcej osób zdecyduje się na przedpremierowe zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie jeszcze o ludziach, którzy na forach się nie udzielają :)

 

Tacy to na pewno nie kupia preordera:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To menu z x'o czymś się w ogóle różni od tego na x'360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem :P Nie używałem i nie mam zamiaru :) Nowinki z GC to wrzucam :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS ujednolicił interfejsy nie patrząc czy to pc czy laptop czy tablet czy konsola czy smartfon- wszędzie ma być "to samo" :D

wyszło jak wyszło :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko na smartphonie i tablecie się to sprawdza. Windows 8 na laptopie jest tragiczny i najchętniej bym go wyrzucił, na xboxie średnio się tym sterowało. A w telefonach jest całkiem OK, nokie lumie użytkuję już prawie półtora roku i system działa bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko na smartphonie i tablecie się to sprawdza. Windows 8 na laptopie jest tragiczny i najchętniej bym go wyrzucił, na xboxie średnio się tym sterowało. A w telefonach jest całkiem OK, nokie lumie użytkuję już prawie półtora roku i system działa bardzo dobrze

 

dokładnie- W8 na tabletach to najlepszy obecnie os na tych sprzętach co tu dużo pisać ale na lapku... katastrofa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie strasznie się to obsługuje. Pierwsze co się chce zrobić to wrócić do poprzedniej Windy.

Edytowane przez kiniol78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał, ale stracę dwa czy trzy cenne programiki od sony - bo korzystam z vaio, nie ma ich do pobrania z ich strony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt na pc nie zmusza do używania kafelek, jeśli o to Wam chodzi pisząc, że to katastrofa...bo sam w sobie system jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×