Skocz do zawartości
Patricko

GamesCom 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Cała konferencja z mojego punktu to jeden wielki ziew. Początkowe popierdółki, The Sims 4, który jakoś specjalnie się nie wyróżnia i mnie nie zachęcił. NFS wytnij wklej poprzednie części z innym tytułem. FIFA 14, no może po tych 4 latach się skuszę na nową FIFĘ. Titanfall i BF4 to w ogóle nie moje klimaty, nie lubię, nie odnajduję się w FPS-ach.Nie skończyłem BF3, chwilę pograłem w multi, chwilę w singla (takie debilne miejsce z którego nie mogę wyjść, błąd gry). Poza tym gra jeszcze nie wyszła, a oni wciskają dlc. Tego nienawidzę i to mnie odpycha od takich produkcji. Jak dla mnie to słabo EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 wyglada jak jakieś DLC do BF3,bez kitu

Say what ? O_O Ta gra różni się tak bardzo od 3 jak to tylko możliwe, trzeba być jakimś niepełnosprytnym żeby oczekiwać tego, że będzie się różniła bardziej. Czego chciałeś ? Grafiki fotorealistycznej i walk w kosmosie ? To gra wychodząca 2 lata po poprzedniczce, z mnóstwem zmian w rozgrywce, czego więcej chcesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam cieszę z FIFY 14 :) dla mnie masakra. Już wyłapałem kilka smaczków, których nie było w poprzednich odsłonach. I ten nowy silnik.. mniam :)

 

Titanfall ma grafę jak CoDy także tylko sama rozgrywka mi się podoba. W BF4 przynajmniej drzewa się na wietrze kładą :D Natomiast mechanika z BF3 raczej lekko poprawiona. 

 

No i nowe UFC świetnie się zapowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ta konferencja (EA) była bardzo słaba nic naprawdę ciekawego, jedyna gra która wzbudziła moje jakiekolwiek zainteresowanie to UFC i tyle. Nowa generacja konsol nadchodzi a oni zapowiadają tylko JEDNO nowe IP-Titanfall, który wygląda jak kolejna część COD+mechy+parkour i to TYLE, no chyba że za nowe IP możemy uznać dwie marki na licencji (Star Wars i UFC) i reboot Mirror's Edge ale wszyscy wiemy że to tak nie działa. Cóż spodziewałem się bidy z nędzą po E3 gdzie również ona była (w przypadku EA) i cóż, dostałem ją.

 

No może jeszcze było Dragon Age Inquisition, szkoda tylko że ograniczyli się do gadki i pokazania grafik koncepcyjnych (co i tak było ciekawsze od połowy konferencji).

 

Aha warto jeszcze wspomnieć o żenującej wręcz prezentacji przy Command & Conquer, stylizując się na transmisję sportową i komentarz do niej ktoś chciał być chyba śmieszny ale mu nie wyszło.

Edytowane przez PVL55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ostatni prosta przed premiera nowych konsol, a od E3 nowych gier brak. In Sony we trust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ostatni prosta przed premiera nowych konsol, a od E3 nowych gier brak

 

 

Nie od teraz się mówi Nextgen has no games :P

 

Sony pewnie zapowie kilka exow pokaze same trailery i data premiery na 2014 :/Bardziej mnie zastanawia co zrobią z Vitą,jakie gierki zapowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zywy,Lionel

Czy zawsze musicie tak marudzic :biggrin:

 

Ty chyba marudzenia nie widziałeś, przeanalizuj sobie wpisy na SB od godziny 16  :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co czekamy na ruch z obozu Sony. Szkoda, że zaczynają o 19 akurat jak ja będę w drodze do domu. :( Pół konfy mnie ominie, ale mam nadzieję, że Sony wyskoczy znowu z czymś co powali MS. Niech się wiją i łkają. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preordery na Xone ładnie muszą sięgać dna, skoro dokładają do konsoli Fife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak lekkim offtopem,to karton od xbox one wygląda niesamowicie,a z fifa 14 to już w ogóle petarda.Szkoda że ten od Sony jest taki troche brzydki,no ale liczy sie zawartość.Z innej beczki to gdy pokazali 5 okładek bfa 4 na pc ps3 ps4 xbox one i xbox 360 to ta na ps3 wygladala najlepiej - szkoda ze zrezygnowali z czarnego na rzecz niebieskiego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chce tylko wiedziec co w plusie reszte mam gdzies :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednie. Czyli adekwatnie do tresci ;p

 

EDIT:

Titanfall w 1080p:

 

Jaram sie jak zyd w piecu.

Edytowane przez Żywy
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biednie. Czyli adekwatnie do tresci ;p

Podobno w Stanach PS4 wygrywa w stosunku 4:1, ciekawe jak sytuacja wygląda w Europie. :laugh:

Są sami sobie winni, narobili tyle gówna wokół tego sprzętu, że smród ciągnie się nadal, mimo że z 90% idiotyzmów się wycofali, ale już się utarło że PS4 rządzi, a Xone do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall bardzo mi się podoba, mega szybka rozgrywka, skakanie po ścianach itp. jest tylko jeden problem, dmg broni na poziomie CoD, widać, że to ci sami goście. Obecnie to zdecydowanie najlepiej zapowiadające się multi na next-geny (BF4 i CoD mogą się schować).


Titanfall epicka gra.Szkoda,że nie na PS4 :/

Kwestia czasu, wydawca to EA, poprostu mają jakąś tam umowę z Microsoftem, prawdopodobnie na czasową wyłączność. Kolesie z Respawn wspominają w wywiadach, że chcą aby ta gra pojawiła się na innych platformach, ale obecnie skupiają sie na wersji na PC i Xone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Stanach PS4 wygrywa w stosunku 4:1

 

PS4, X1, przypadek? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanfall bardzo mi się podoba, mega szybka rozgrywka, skakanie po ścianach itp. jest tylko jeden problem, dmg broni na poziomie CoD, widać, że to ci sami goście. Obecnie to zdecydowanie najlepiej zapowiadające się multi na next-geny (BF4 i CoD mogą się schować).

 

 

chyba zapomniałes o Destiny :P

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Titanfall wygląda nieziemsko ! :D Dawno już nie widziałem takiego powiewu świeżości w FPSach nastawionych na online i na pewno kusi bardziej niż następny BF czy COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@one ten titan triochę może być przez nowego infamousa 'zastąpiony' :D

 

jak dla mnie nie ma nic u konkurencji czego by mi było żal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4, X1, przypadek? ;)

 

zuba, akurat Bungie nie pokazało jeszcze klasyczne multi w Destiny, czyli zamknięta arena i np. 5 vs 5, o taki mi chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×