Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, wlasnie wykonalem zabójstwo i kupilem akcje (firma na V) po wykonaniu misji, ale akcje nie rosną. Gdziesz czytalem ze trzeba czekac kilka godzin... Gra musi byc wlaczona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odliczany jest tylko wtedy, gdy gra jest włączona. Po prostu jak zagrasz następnym razem to nadal nie będziesz sprzedawał akcji dopóki ich cena nie zacznie rosnąć. Tylko trzeba pamiętać żeby kontrolować to co jakiś czas. Jak będziesz sprawdzał postęp raz na jeden dzien w grze to myślę, że wystarczy aby nic nie umknęło Twojej uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wlasnie wykonalem zabójstwo i kupilem akcje (firma na V) po wykonaniu misji, ale akcje nie rosną. Gdziesz czytalem ze trzeba czekac kilka godzin... Gra musi byc wlaczona?

idz do kryjówki, łóżko i zapisz gre, jak pojawi się menu zapisywania daj anuluj (doliczy CI ok 5-6h gry) i tak w kółko aż akcję będą drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema jak jakiś czas temu grałem w GTA a potem je sprzedałem i teraz pożyczę od kolegi to będę mógł normalnie grać przez neta i wczytać swoje postępy w grze ??

Edytowane przez Eskimos47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany. Mam takie pytanie, obecnie siedzę na konsoli bez internetu od samego początku, kiedy włożyłem płytę z V, czyli gram bez jakichkolwiek aktualizacji i teraz tak:

- mam dobre połączenie już, lecz chwilowo z internetem mobilnym, ile MB lub też GB wyniosą mnie te aktualizacje? dużo ich było?

- gdy ukończę grę i wtedy aktualizuję, co wprowadzają te aktualizacje, dodatkowe misje również? ponieważ tam zaglądałem na listę misji w internecie i niektóre po prostu tak jakbym ich nie miał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację głównie są do MP. Do singla nie dostaniesz dodatkowych misji itp. Ewentualnie możesz się nabawić błędu który nie pozwoli Ci załadować save. Co do wagi to teraz nie pamiętam ale sporo ważyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

stillR1

 

ad.1 ogólnie było 10 patchy, każda z aktualizacji miała między 40 a 80MB z tego co pamietam

 

ad.2 jeżeli chodzi o fabułę, nie było dodatkowych misji w aktualizacjach

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rano odpalę to dam znać co i jak było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka potrzebuje osoby który ma bardzo wysoki lvl żeby można było grac w lepsze misje i szybciej nabic lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jeżeli ktoś by był chętny do gry to zagram.

Sam posiadam rangę 33.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać mam rangę 62 i często spamuję misję "Rzecz bliźniego twego" a jak wbiję 73 to będę robił "Dachowiec" to będziesz dostawał ode mnie zaproszenia na misje.

 

PSN ID - Cuki1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te GTA posiada online pass ?? Bo sprzedałem już dość dawno a teraz mam okazje kupić tanio używaną i czy będę mógł normalnie grać na tym swoim poprzednim koncie co grałem online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma online passa, będziesz mógł grać normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo bo dawno tu nie zagladalem, ale numer 1 dosc ciekawy :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz odpaliłem grę i kurcze strasznie razi ząbkowanie (antualiasing), czasami aż się patrzeć nie da, zwłaszcza za dnia jak jeździmy autem, wiem ze są ograniczenia konsoli ale to chyba pierwsza gra w której ząbki są bardzo irytujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym odpaleniu gry miałem dokładnie ten sam efekt - co to za krawędzie? Szczególnie, że gdy wcześniej oglądałem sporo gameplayów z gry na YT to nie było to aż tak widoczne z powodu tamtejszej kompresji obrazu. Poradziłem sobie zmniejszając nieco ostrość w TV, a potem przywyknąłem :) Jeszcze bardziej od krawędzi dobił mnie kontrast - to, że obszary białe i jasne są do tego stopnia wypalone, że aż wręcz świecą - tu też trzeba było ustawieniami TV pokombinować, ale pomogło niewiele. Do tego też się przyzwyczaiłem, ale i tak najbardziej lubię grę nocą lub przy brzydkiej pogodzie (w grze rzecz jasna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od premiery mam wrażenie, że gra ma dość gładkie krawędzie w porównaniu do innych. Może mam za mały telewizor ;) Z kontrastem miałem problem w czwórce. Albo coś było bardzo ciemne, albo strasznie jasne. Tutaj również nie rzuciło mi się to jakoś specjalnie w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrość zmniejszylem ale mało co pomogło, gram na 46calach z 3 metrów, jak odsune się dalej to już mało co widzę :-) fakt wieczorem gra wygląda lepiej. Kontrastem itd się nie bawię bo mam ustawione wszystko pod gry więc pewnie taki urok gry :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo 46 cali to za dużo jak na ps3, sam gram teraz na 40, wcześniej gralem na 32 i gry imo wyglądały lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo 46 cali to za dużo jak na ps3, sam gram teraz na 40, wcześniej gralem na 32 i gry imo wyglądały lepiej.

 

Ciekawa teoria. 

Że za dużo to Twoja subiektywna ocena ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tylko 2 misje i przez 3 godz zwiedzałem mapę. W lesie podczas mgły idąc spokojnym krokiem nagle wyskoczyła kuna/puma i zgon lol. Nie wiem kiedy skończę grę w takim tempie. Mam pytanko, zdjęcia które robie aparatem można je oglądać tylko z pozycji gry? W social club nie widzę coś opcji Galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzięki, póki co auta nie znikają z garaży wiec chyba dopracowali bug


Zauważyłem że gra (mam nadzieję że nie mój tv) ma problem z obraz jak go obracamy w poziomie,tzn gubi mocno ostrośc i trochę po oczach daje.Nie wiem czy macie podobnie,ale oglądając na YT gameplay wygląda to trochę lepiej(z drugiej strony ktoś pisał że podczas nagrywania gameplay obraz może się wydawać stabilniejszy(po pózniejszym wrzuceniu na YT) dzięki nagrywarce )

sory za słabą jakość

http://www.youtube.com/watch?v=VZUcf0qTWTQ&feature=youtu.be

Ale już jak odpale np metal gear rising to obraz jak żyleta przy obracaniu się, ale to chyba zasługa tego ze gra smiga w 60 klatkach

 

Znalazłem inny filmik i w sumie podoba sytuacja przy obracaniu się,obraz też daje po oczach

 

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×