Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma na to sposobu, nie odpalisz save zgranego z innego profilu, choćby by oba były twoje, gdyby tak było można by oszukiwać przy trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwerach zbiera sie straszny syf. Lamusy jeżdżą czołgami i naparzają do wszystkich. Skory ale dla mnie to nie jest gra. Gdzie sie nie ruszysz to cię rozwali jeden albo drugi. Chyba trzeba zrobić przerwę z gta.

Poza tym znacie ten Bug z wejściem w ścianę? Kolesie sie chowają w ścianie i tak samo naparzają do wszystkiego a im nie mozna nic zrobić.

Nie rozumiem jaka to przyjemność z takiej gry.

O online jest oddzielny temat.

Ogólnie się zgadzam (szerzej to opisałem w drugim trmacie).

Gta to dla mnie głownie singiel tak było i zapewne będzie do momentu kiedy nie ogarna tego trybu jakoś sensownie bo jak już trafimy na większość ilość normalnych graczy to gra jest mega miodna. Ale weź tu traf ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsza jest gra ze znajomymi, gra z randomami to w 90% kaszana, online ma potencjał tylko trzeba to wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Proszę o pomoc z dostaniem się na serwery. Caaaały czas mam to samo, nie mogę, zmieniałem serwery DNS na googlowskie zgodnie z wcześniejszą radą i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz taką możliwość to spróbuj podpiąć konsolę bezpośrednio do internetu (bez routera) i zobacz czy to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej opcji, tylko Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś nie wie to 13 maja wychodzi wreszcie High Life Update, który wprowadzi kilka nowych rzeczy. Pojazdy są delikatnie mówiąc paskudne, ale możliwość zakupu kolejnej posiadłości w GTAO jest kusząca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na serwerach zbiera sie straszny syf. Lamusy jeżdżą czołgami i naparzają do wszystkich. Skory ale dla mnie to nie jest gra. Gdzie sie nie ruszysz to cię rozwali jeden albo drugi. Chyba trzeba zrobić przerwę z gta.

Poza tym znacie ten Bug z wejściem w ścianę? Kolesie sie chowają w ścianie i tak samo naparzają do wszystkiego a im nie mozna nic zrobić.

Nie rozumiem jaka to przyjemność z takiej gry.

Weź buzzarda lub myśliwiec i rozpie.... im te czołgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gościa z gatingiem czy RPG może i tak jednak czołg ma ograniczoną wysokość na jaką można strzelać no i nie ma namierzania, więc wystarczy za blisko nie podlatywać, namierzyć i zniszczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, zeby namierzanie dzialalo w swobodnej grze, chyba ze cos zmienili. Bez niego trafic trudno, a czolg ma dosc duzy zasieg. Najczesciej jesli jestes poza zasiegiem czolgu to on rowniez jest poza twoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.13 już został wdrożony. Głównie zauważalne sprawy jakie wprowadza, to 3 nowe auta i motocykl, możliwość kupienia drugiego mieszkania w online oraz ciekawy motyw z oceną psychiki danej postaci na podstawie jego zachowań w trybie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja... Pogorszenie samopoczucia w miarę zabijania :) dobre.

Czy mi sie wydaje czy po update obniżyli trochę grafikę kosztem zwiększenia płynności gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś ma problem z GTA5 online ? bo u mnie gra po pathu chodzi tak jak za pierwszym razem gdy odpalili multi czyli mam problemy z dołaczeniem do sesji znajomych,ciagłe bledy typu sesja nie istnije itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal męczę się na 46calach (obraz mało ostry, krawędziowanie), na 32 calach obraz bajka. Jest parę tytułów w tym gta 5 przy których obraz na większym tv odstaje jakością od mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ty tak na poważnie czy żartujesz ? :D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie, przestudiowałem trochę internetu i nie tylko ja zauważyłem tą przypadłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 cale i GTA V wygląda cudnie, nie mam jakiś strasznie poszarpanych krawędzi. Co innego np w Far Cry 3, gdzie gra wygląda źle. Po prostu źle i trzeba się do tego przyzwyczaić. 

A wracając do grafiki w GTA to Rockstar to kolejni magicy po Naughty Dog w tworzeniu wirtualnego piękna. Dawno w grach moje oko nie nacieszyło się czymś tak fajny, a trzeba pamiętać o tym, że jest to sand boks...

 

Po za tym, kręcąc się po mieście i po konstrukcjach wieżowców, chwytałem się raz po raz za głowę. W grze jest tyle miejscówek, że spokojnie wystarczyły by na co najmniej dwie 10 godzinne gry. Nic tylko wstawić tam Max Payne (swoją drogą da się to zrobić), paru przeciwników, skok bullet time i mamy Max Pan Vinewood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z 32 na 50 cali gta wygląda super.Dużo zależy od tv i jego parametrów,żeby różnice ocenić profesjonalnie to napewno potrzeba dwa tv na równym poziomie i wtedy można pisać coś konkretnego a nie podpisywać się pod bullshitem gimbazy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zrobiłem misję Marrywether czy jak to się tam zwie - wydobycie spod wody tego urządzenia, i niby dostałem 20 milionów ale pod tym zaraz jakieś minus 20 milionów. Tak już jest czy coś spartolilem i mam powtórzyć misję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myśleliście czy Rockstar ma plany wydać jakieś fabularne DLC'ki do GTA V? Po ograniu fabuły, wydaję mi się, że potencjał pięknego i ogromnego świata nie został w pełni wykorzystany... Zdecydowanie zabrakło mi gangów w GTA V, chciałbym jakiś fabularny DLC gdzie będą gangi, przejmowanie terytoriów, powrót jakichś fajnych postaci czy coś ;) Po prostu po tak długim oczekiwaniu czuje lekki niedosyt po ograniu fabuły.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank będzie dlc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myśleliście czy Rockstar ma plany wydać jakieś fabularne DLC'ki do GTA V? Po ograniu fabuły, wydaję mi się, że potencjał pięknego i ogromnego świata nie został w pełni wykorzystany... Zdecydowanie zabrakło mi gangów w GTA V, chciałbym jakiś fabularny DLC gdzie będą gangi, przejmowanie terytoriów, powrót jakichś fajnych postaci czy coś ;) Po prostu po tak długim oczekiwaniu czuje lekki niedosyt po ograniu fabuły.

Będą, mam taką nadzieje i kupuje w ciemno! :) Jedyny tytuł do którego mogę dokupić dodatki, bo R* jak robi coś fabularnego do gry, to nie jest po pierdółka tylko solidny dodatek.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×