Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam skromne 2,4mld i mam się dobrze :D

Masz 2400 milionów...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem że po ściągnięciu patcha 1.08 jak powtarzam jakąś misję i ją ukończę to loading trwa w nieskończoność i muszę resetować konsolę wie ktoś o co może chodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100k za 10zł? Buehehehehe :P

Ale ktoś miał fantazję :biggrin:

A ulepszenie samochodu to jakieś 300k czyli musiałbym wydać ze 3 dyszki żeby upgradeować jeden wirtualny samochodzik.

 

Mam nadzieję, że nikt oprócz Tomekk33 na to nie wydawał kasy :)

Oczywiście normalnie był nie dał kasy za to ale te 10 zł zbywało mi na koncie na któym kupiłem gtaV i tak nic sensownego nic bym za to nie kupił, więc nie ma co sie podniecać ;P

Ale i tak lipa bo kasa przypisała się do postaci którą utworzyłem na koncie na kórym kupiłem grę. No chyba, że można między postaciami tą kase przekazywać??

 

Wyżej kolega pisze że zarobienie 100 tyś to kwestia kilku deathmeczy. No nie wiem czy to tak łatow idzie. Pozatym za 1 samochód powiedzmy że dostaje się max 9000 dziennie. Więc zarobienie takiej kasy to chyba jedank trochę większy wysiłek. Chyba, że ktoś dostanie prezent albo skorzysta z glitcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komus tez jakby obraz skacze przy maksymalnie szybkiej jezdzie samochodem.. czasami normalnie sie jezdzi a czasami obraz lekko skacze i spadki fpsow sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten social club jest tylko potrzebny do gry multi? Czy potrzebujemy tez go do tej giełdy online?nie wiem czy zakładać konto i co z chwile lukać do kompa, bo jak większość tych samych opcji jest w telefonie to nie widzę sensu

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2400 milionów...?

 

no tak.. a co w tym dziwnego? :biggrin:

 

Oczywiście normalnie był nie dał kasy za to ale te 10 zł zbywało mi na koncie na któym kupiłem gtaV i tak nic sensownego nic bym za to nie kupił, więc nie ma co sie podniecać ;P

Ale i tak lipa bo kasa przypisała się do postaci którą utworzyłem na koncie na kórym kupiłem grę. No chyba, że można między postaciami tą kase przekazywać??

 

Wyżej kolega pisze że zarobienie 100 tyś to kwestia kilku deathmeczy. No nie wiem czy to tak łatow idzie. Pozatym za 1 samochód powiedzmy że dostaje się max 9000 dziennie. Więc zarobienie takiej kasy to chyba jedank trochę większy wysiłek. Chyba, że ktoś dostanie prezent albo skorzysta z glitcha.

 

oczywiście to, że posiadam 2,4mld dolarów wynika z podarunku jaki dostałem nawet tego nie chcąc.. co do zarobienia tych pieniędzy.. za samochód w idealnym stanie dostaje ponad 20tyś., być może jest to zależne od levelu, ale wątpię.. a za wygrany drużynowy deatchmatch ponad 7tyś. więc nie wiem w czym problem nabić 100tyś. np. w 1 - 1,5 godziny :)

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak.. a co w tym dziwnego? :biggrin:

 

 

oczywiście to, że posiadam 2,4mld dolarów wynika z podarunku jaki dostałem nawet tego nie chcąc.. co do zarobienia tych pieniędzy.. za samochód w idealnym stanie dostaje ponad 20tyś., być może jest to zależne od levelu, ale wątpię.. a za wygrany drużynowy deatchmatch ponad 7tyś. więc nie wiem w czym problem nabić 100tyś. np. w 1 - 1,5 godziny :)

ok. miesiąca już nie gram, ale nie dostałem więcej jak 9 tysi za auto dostarczone do warsztatu i góra 15 za auto sprzedane u S w import/eksport z listy, a level mam powyżej 100 (zrobiony uczciwie), więc nie wiem gdzie płacą 20k za auto, chyba, że coś się zmieniło, za 20 k i więcej to jedynie szło auto podrasowane 

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostęp do social Clubu żeby zobaczyć postęp w grze można tylko sprawdzać z pozycji PC? Czy można to zrobić także z pozycji gry.. Oprócz online do czego jeszcze przydatny jest ten social club. Pytam się go nam ostatnio bardzo niestabilny net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostęp do social Clubu żeby zobaczyć postęp w grze można tylko sprawdzać z pozycji PC? Czy można to zrobić także z pozycji gry.. Oprócz online do czego jeszcze przydatny jest ten social club. Pytam się go nam ostatnio bardzo niestabilny net

Jest jeszcze apka na fony z ios lub android nazywa sie ifruit logujesz się na konto Rockstar i masz to samo co na pc

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ifruit służy tylko do zabaw z psem i tunningu aut. Czy social club jest niezbędny do tej drugiej giełdy czy wystarczy samo podłączenie konsoli do netu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ifruit służy tylko do zabaw z psem i tunningu aut. Czy social club jest niezbędny do tej drugiej giełdy czy wystarczy samo podłączenie konsoli do netu?

służy równierz do logowania się na konto Rockstar, z poziomu fona, gdzie widć progres w grze.Co do giełdy, to zaloguj się do SEN, powinno banglać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. miesiąca już nie gram, ale nie dostałem więcej jak 9 tysi za auto dostarczone do warsztatu i góra 15 za auto sprzedane u S w import/eksport z listy, a level mam powyżej 100 (zrobiony uczciwie), więc nie wiem gdzie płacą 20k za auto, chyba, że coś się zmieniło, za 20 k i więcej to jedynie szło auto podrasowane 

 

Też mam ponad 100lvl wbity uczciwie ;) a chodziło mi akurat o auta sprzedawane u Simeona w import/eksport, sprzedawałem ostatnio 2 samochody pod rząd i dostałem po 20tyś. za każdy. W warsztacie to różnie, zależy jaką furę przytargasz, ale można wyciągnąć więcej niż 9tyś. bez podrasowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomekk33

 

No było przecież w okresie świątecznym głośno o tym, że hackują lobby gry i jest masa "janosików", którzy rozdawali pieniądze za nic. Właśnie wtedy otrzymałem od kilku osób prawie 2,4mld dolarów. Zresztą praktycznie każdy kto wtedy grał dostawał pieniądze. Pisaliśmy już o tym kilka stron wcześniej.

 

A jeżeli chodzi o zwykłe przekazywanie, to po wspólnej akcji typu napad na sklep, można przekazać komuś kwotę, ale jakąś ograniczoną. Opcja ta jest w menu po przytrzymaniu selecta. Nie wiem ile dokładnie można przekazać, ale jakieś grosze raczej. To że wtedy ludzie mogli przekazywać po kilkaset milionów od razu, było nazwijmy to takim "glitchem" wynikającym z działań hackerów.

 

Z tego co wiem to same glitche na kasę i level działają nadal, można podejrzeć to na YouTube, ale nie gwarantuję, że nie dostaniesz bana korzystając z tego, bo na innych forach widziałem już, że są w Polsce osoby, które coś takiego wyłapały od Rockstara.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ponad 100lvl wbity uczciwie ;) a chodziło mi akurat o auta sprzedawane u Simeona w import/eksport, sprzedawałem ostatnio 2 samochody pod rząd i dostałem po 20tyś. za każdy. W warsztacie to różnie, zależy jaką furę przytargasz, ale można wyciągnąć więcej niż 9tyś. bez podrasowania.

 

czyli na pewno się to zmieniło i to  in plus, większa kasa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wie ktoś może co wnosi poprawka 1.09?

 

Oficjalnie tylko tyle, że poprawiono w wybranych akcjach otrzymywanie punktów RP i kasy + to że bardziej zabezpieczono grę przed hackerami i cheaterami.

 

Ze swojej strony mogę dodać, że zauważyłem iż razem z nowym pathem pojawiły się oczywiście nowe błędy. Np. znikanie jadących przed nami aut w online, czy znikanie graczy podczas deathmatchu zarówno z mapy jak i stojących obok Ciebie. Dostajesz parę ciosów, umierasz, a nikogo nie widać wokół mimo iż przed chwilą biegł w Twoim kierunku. Tak samo jest z graczami w naszej drużynie, bywa że robia się przezroczyści, mimo iż na mapie są widoczni.

Zauważylem też dzisiaj bug z goniącą nas policją. Zgubiłem ich, a gdy za chwilę mnie dogonili to nie strzelali, a ich samochody przejeżdżały obok jakbym był niewidoczny.

 

Czyli podsumowując: poprawek istotnych dla graczy - zero, nowych bugów - sporo :)

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie ktos wreszcie jak znajdowac wiecej ludzi chetnych do gry oraz jak szybko nabic lvl ?? i kase

Edytowane przez safetirak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy bez jaj ostatni patch nie naprawił glitcha z nieskończonym ladowaniem? Chciałem wczytać sobie save w trakcie gry i laduje w nieskonczonosc.

Moim zdaniem to niedopuszczalny błąd i nie pozwala w gre na więcej niż jednym saveu. Jestem w szoku że jeszcze tego nie naprawili. Jest tak chyba już z 3 tygodnie.

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×