Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokładnie :) bo kupilem tylko nitro i czy jak kupiec najlepszy silnik i skrzynie biegów to czy cos to da bo dzięki nitro przyspieszenie mam juz na maska a silnik tez zwiększa pasek przyspieszeniowi auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,wracam do GTA jakoś od hmm, grudnia ;) Mam pytanie,co ciekawego dodano do GTA ,tak by się nie nudzić ,bo nie będę kłamał ,ale gdy kończyłm greę ,to się znudziłem GTA i tyle ;) Wracając jestem ciekaw co dodano ciekawego bym mógł cos porobić ;) Nie chodzi mi tu o jakieś znajdźki ,albo misje główne jak i poboczne ,bo to poukańczałe,. Krótki opisik byłby najlepszy. Dziękuję z góry ;)

 

Edytowane przez Daniol_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnie ciekawego. Parę samochodów, ubrań, tatuaży itp. w multi + jakieś nowe trasy do wyścigów, mapy do deathmatchy itd. Do tego Content Creator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pomożecie? Czytałem o tym żeby próbować do skutku aż załapie... no, ale po nie wiem ilu już próbach jest tak samo z tymi serwerami -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka a może bug:

w tym małym miasteczku w którym robiliśmy napad na bank w tych dużych zbrojach w pewnym momencie podczas misji rozbił się śmigłowiec. Kiedy byśmy tam nie przyjechali jest on tam nadal i zawsze się w okół niego pali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pomożecie? Czytałem o tym żeby próbować do skutku aż załapie... no, ale po nie wiem ilu już próbach jest tak samo z tymi serwerami -_-

Z tymi serwerami rockstara to jest loteria.. Mi wszystko dzialalo do czasu, a teraz caly czas jestem sam w lobby. Konsola w DMZ, NAT otwarty a tu takie cyrki. Chyba, ze cos sie zmienilo po stronie mojego ISP, ale watpie. Sprobuj jak ja otworzyc potrzebne porty dla konsoli. Moze Ci pomoze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie chodzi online to może spróbować przestawić serwery DNS na googloskie. Pierwszy 8.8.8.8 i ten dodatkowy 8.8.4.4. U mnie to pomogło.

A i jeszcze wczoraj znalazłem ciekawego buga. Polecieliśmy z kolegą vestrą na maksymalną wysokość jaką się da i wyskoczyliśmy bez spadochronów. Gdy wstałem po zabiciu się na mapce miałem pokazany swój samolot(a pegasus nie pisał że rozbity). Pojechałem tam a on tak sobie wisiał w powietrzu. Po jakiejś minucie spadł na ziemie. I dzieje się tak za każdym razem gdy tak robię, zawsze samolot wisi nad ziemią. Tutaj zdjęcia: http://pl.socialclub.rockstargames.com/member/pawciu19972/games/gtav/snapmatic/mostrecent/photo/OrodXfmF-Uy3fnAfFEnElQ

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, później spróbuję to ogarnąć, bo online jest zajebisty, a dane mi było pograć w niego raptem 3 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawciu, zrobiłem po Twojemu, ale nadal dupa -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto przez internet i dostarczyli mi je do garażu. Czy będzie ono zawsze tam wracać tak jak samochody bohaterów, czy jeśli je porzucę to zniknie jak normalny wóz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, przydała by się opcja zaklikania dodatkowo auta bądź dwóch aby zawsze wracały w jakieś miejsce (garaż czy coś). Zawsze bym sobie jakieś auto odpicował i nie martwił się tym, że przepadnie wraz z włożoną w niego kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem, ciągle coś sobie w nich zmieniam. Kolor czy coś. I dopiero dziś zauważyłem, że na parkingu policyjnym mam odholowane dwa samochody :P.

 

Myślałem też, że uda mi się ugrać w końcu GTA do napisów końcowych ale tej gry nie da się tak grać aby wykonywać tylko misje wątku głównego. Ciągle po 50 godzinach wyskakują mi losowe zdarzenia na mapce. Ciągle jest co robić i ciągle ciągnie do tego aby chociaż sobie pojeździć czy postrzelać. A gdzie tam skoki kaskaderskie, listy czy inne tatałajstwo do zebrania. Nawet jeszcze w kinie na filmie nie byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem, ciągle coś sobie w nich zmieniam. Kolor czy coś. I dopiero dziś zauważyłem, że na parkingu policyjnym mam odholowane dwa samochody :P.

 

Myślałem też, że uda mi się ugrać w końcu GTA do napisów końcowych ale tej gry nie da się tak grać aby wykonywać tylko misje wątku głównego. Ciągle po 50 godzinach wyskakują mi losowe zdarzenia na mapce. Ciągle jest co robić i ciągle ciągnie do tego aby chociaż sobie pojeździć czy postrzelać. A gdzie tam skoki kaskaderskie, listy czy inne tatałajstwo do zebrania. Nawet jeszcze w kinie na filmie nie byłem :)

 

misje poboczne nie są takie złe, gorsze są te kretyńskie pseudo sporty jak ze spadochronu skakanie do kółek na niebie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre skoki to krzyk twórców "hej spójrzcie jakie fajnie miejscówki wsadziliśmy do naszej gry!". Jakby mnie obchodził ten durny tor wyścigowy dla koni :D. A jakby tak dać możliwość obstawiania albo uczestniczenia w takim wyścigu :P, a nie tylko podziwianie go ze spadochronu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skoki wymiatają :) szczególnie gdy z jakiś gór skaczemy i możemy pochylajac lekko gałkę do przodu ustawiać kierunek lotu i można dolecieć na prawdę daleko jak się wyczuje moment. :)

Edytowane przez crasch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skoki wymiatają :) szczególnie gdy z jakiś gór skaczemy i możemy pochylajac lekko gałkę do przodu ustawiać kierunek lotu i można dolecieć na prawdę daleko jak się wyczuje moment. :)

 

 same w sobie to i mogą być ale wkurza, że jakiś kretyn wpadł na pomysł by ich zaliczenie było konieczne do 100% mi tam np szkoda czasu na takie bzdury w grach gdy mam z ps+ ciągle coś do ogrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda czasu, dlatego nie zaliczam gier na 100% - polecam metodę;)

 

A same skoki akurat uważam za bardzo przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda czasu, dlatego nie zaliczam gier na 100% - polecam metodę ;)

 

A same skoki akurat uważam za bardzo przyjemne.

 

od dawna tą metodę stosuję ale co do GTAV to trochę szkoda no ale cóż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum ktoś kto chciałby trochę posciemniać w online ?? W sensie ustawić kilka wyscigów?? ja bym dał parę razy komuś wygrać a innym razem ktoś mi, tak żeby sie nie trza było męczyć do uzbierania ilości wygranych wyscigów do odblokowania ostatnich modyfikacji silnika itp...

 

I jeszcze jedno pytanie, działają komuś Glichty ?? bo ja się ostatnio dwa dni męczyłem żeby zrobić supermoto i nic ;/

Edytowane przez wrobelrly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×