Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ten glitch z kasą wychodzi tylko przy tej konkretnej walizce czy można go robić przy innych? Pytam, ponieważ widziałem pod wodą ze 2 inne walizki...

Wczoraj przeglądając jutub, znalazłem filmiki, gdzie koleś na dwóch walizkach "zarabiał" w ten sam opisany przez Patricko sposób. Więc ten glitch dotyczy chyba każdej walizki pod wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to o to chodzi:)Dzięki już się martwiłem że coś jest nie tak.

Jeszcze dodam, że zbierać możesz każdą postacią, ale misję zakończy tylko Franklin.

 

 

Wczoraj przeglądając jutub, znalazłem filmiki, gdzie koleś na dwóch walizkach "zarabiał" w ten sam opisany przez Patricko sposób. Więc ten glitch dotyczy chyba każdej walizki pod wodą.

Tak myślałem. Nie robię tego - szkoda czasu i kasy mam dość, ale ciekawiło mnie to i dlatego pytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zjebana na maxa teraz gram cieniem nie ma postaci jade samochodem a mojej postaci nie widac,komedia.HAHA jade pustym samochodem wychodze i bron widac nie no super multi epic fail rockstar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk zdobyłeś trofeum za 70 złotych medali ? Jest to ostatni trofeum offline, które mi zostało i już dostaję do głowy przez nie:D Chyba z 7 medali mam do zdobycia, ale już kurdę same jakieś cieżkie misje. Od nieznajomych to prawie wszystkie ozłociłem, oprócz rzezi (rampages), ty masz złota w nich ? Jak je grałem w normalej grze to miałem czasem problem je zaliczyć to chyba ani nie próbuję ozłacać :biggrin: Ta misja z poppy to chyba zgliczowana, oglądałęm na youtube jak ktoś zdobył za to złoto i zrobiłem identycznie i nie zaliczyło :/ Ogólnie też z tym jaja były, jadę idealnie koło niej, wyciągam telefon do zdjęcia a wtedy serwery chyba Rockstara leżały i nie dało się zrobić foty. Bij mie laciem <facepalm>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem trofeum Kifflom. Poradnik ładnie je rozpisuje na poszczególne etapy. Dodam tylko małą uwagę od siebie:

 

"17. Ostatnia część całego zadania! Potrzebujecie wdzianka + 50,000$, aby ją rozpocząć.
Miejscówka znajduje się zaraz obok domu Michaela. Teraz macie okazję do zarobienia 2,100,000 $.
By to zrobić, musicie uciec samochodem z forsą. Będą Was gonić ochroniarze w samochodach + helikopter.
O ile samochodom jest prosto uciec, tak heli już ciężej. Idealnym sposobem na heli jest wjechanie pod jakiś większy most i czekanie tam. Gość w heli po chwili powie, że nie ma już paliwa i musi wracać, a Wy odjeżdżacie z forsą i pucharkiem.”

 

Lepiej nie uciekać od razu samochodem z kasą a pojechać za eskortą na lądowisko helikoptera i wykończyć całą obstawę Epsilon. Dzięki temu dostaniemy złoto za tą misję i nie trzeba się ganiać z helikopterem i obstawą (ulicę dalej jest podziemny parking).

Dokładnie jak na tym filmie od 11`05.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk zdobyłeś trofeum za 70 złotych medali ? Jest to ostatni trofeum offline, które mi zostało i już dostaję do głowy przez nie:D Chyba z 7 medali mam do zdobycia, ale już kurdę same jakieś cieżkie misje. Od nieznajomych to prawie wszystkie ozłociłem, oprócz rzezi (rampages), ty masz złota w nich ? Jak je grałem w normalej grze to miałem czasem problem je zaliczyć to chyba ani nie próbuję ozłacać :biggrin: Ta misja z poppy to chyba zgliczowana, oglądałęm na youtube jak ktoś zdobył za to złoto i zrobiłem identycznie i nie zaliczyło :/ Ogólnie też z tym jaja były, jadę idealnie koło niej, wyciągam telefon do zdjęcia a wtedy serwery chyba Rockstara leżały i nie dało się zrobić foty. Bij mie laciem <facepalm>

Proponuje jednak zabrać się za rzeźnie.

Najpierw znajdź w necie jakie są wymagania i jazda.

Jedyna, z jaką możesz mieć problem to ta z wojskowymi (ciężko jest sadzić headshoty granatnikiem;) - pozostałe raczej na lajcie - to już 4 złota. Misje z Kiffloma masz wyzłocone?

Przy okazji, ile miałeś złotych medali jak zacząłeś poprawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raja, tak jak Sushi mówi, Rzeźnie są bardzo łatwe, trzeba tylko dobrze i szybko celować i walić heady.

Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu, po prostu patrz na radach i zdejmuj kolejno kropki, które są najbliżej Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczałem poprawiać to miałem gdzieś z 30 złociszy +-10 medali xD No to jak tak mówicie, to będę musiał zainteresować się tymi rzeżniami. Jeszcze zostały z 3 fabularne do ogarnięcia a potem będzie trzeba powalczyć. Kiflomy wszystkie goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się szukać misji, które mają najmniej zadań do wykonania.
Np. przed ostatnim skokiem trzeba było 3 fury dostarczyć i to były 3 proste misje.

Szukaj szukaj, jest to trochę czasochłonne, ale nie jest to nic specjalnie trudnego.

 

Sam na początku jechałem z fabularnymi i chyba zrobiłem tak z 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam problem z dostarczeniem poszukiwanego, chodzi o to zlecenie dla Moude - nie pamiętam czy dobrze piszę. Problem polega na tym, że jakiś czas temu pojechałem do tej "laski" ona mi zleciła zadanie, ale ja o tym zapomniałem. Postęp w grze mam jakieś 70% teraz chciałem to zrobić, ale w telefonie mam tylko wiadomość od niej, że jeszcze nie dostarczyłem delikwenta. Nie mam żadnego zdjęcia kolesia itd, tak jak pisał Patricko w poradniku. Cóż mam uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja mam problem z dostarczeniem poszukiwanego, chodzi o to zlecenie dla Moude - nie pamiętam czy dobrze piszę. Problem polega na tym, że jakiś czas temu pojechałem do tej "laski" ona mi zleciła zadanie, ale ja o tym zapomniałem. Postęp w grze mam jakieś 70% teraz chciałem to zrobić, ale w telefonie mam tylko wiadomość od niej, że jeszcze nie dostarczyłem delikwenta. Nie mam żadnego zdjęcia kolesia itd, tak jak pisał Patricko w poradniku. Cóż mam uczynić?

Jest to pierwsze zlecenie czy drugie? Jeśli pierwsze to udaj się do kamieniołomu i zjedź na sam dół :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już może jest obeznany z Online i wie jak zrobić któryś z tych trofeów : Decorated/Zbieracz nagród, Dialling digits/Telefon do kumpla, Clean Sweep/Czyściciel albo Backseat driver/Żywy GPS ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś sytuacje, że nie było tej walizki z 25 tys po zanurkowaniu. Dzisjaj próbowałem wykorzystac ten cheat i nie ma tej walizki. Próbowałem  otwierać na innym save i też nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ orzecho_pl

 

Poszukaj w innym miejscu, ja znalazłem walizkę ale w innym miejscu tylko nie było 25 tysiaków, tylko chyba ze 20... ale też warto tylko nie napiszę Ci gdzie bo już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio tez nurkowałem po nią i nie było jej, wydaje mi się że ostatni patch mógł ja usunąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja także to potwierdzam ;) Wczoraj nurkowałem i walizka co prawda pojawiła się za którymś tam nurkowaniem na tym wraku, ale o mnożeniu kasy nie było mowy.. Zdarzało się, że jej nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ostatni patch to naprawił. Podpowiedzcie w takim razie jak na początku zarobić więcej kasy. Może jest inny łatwy sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś już może jest obeznany z Online i wie jak zrobić któryś z tych trofeów : Decorated/Zbieracz nagród, Dialling digits/Telefon do kumpla, Clean Sweep/Czyściciel albo Backseat driver/Żywy GPS ?

 

 

żywy GPS - jest taki wyścig w którym jedziesz z drugim graczem, musisz być pilotem, pilot wskazuje drogę kierowcy, który nie widzi żółtych kropek kierunku, jeśli wygracie taki wyścig trofik jest Twój

zbieracz nagród - w Social Clubie masz zakładkę AWARDS - wraz z wygranymi medale zmieniają poziom

 

E: a coś na temat Full Refund / Pełny zwrot ?

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzezie przechodziliście na swobodnym celowaniu czy wspomoganym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku mam ustawione całowanie GTA i nie próbuje być pro dając free aim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie jesteśmy PCtowymi hardcorami tylko konsolowymi casualami więc oczywiście, że z aim assist ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja 80h w tej grze spędziłem na swobodnym celowaniu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×