Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem 4h w Battlefield i przekonałem się że bebechy w PS4 są naprawdę zdolne do niesamowitych rzeczy. Gra wygląda przepięknie, miałem okazję grać w wersję PC na maxymalnych detalach na bardzo mocnym kompie i wersja ps4 na prawdę nie ma się czego wstydzić. Różnice na + dla pc pewnie jakieś są ale na pierwszy rzut oka i dla normalnego gracza są one nie zauważalne, trzeba by było się z lupą przypatrywać żeby coś tam znaleźć. Wszystko ostre jak brzytwa, piękne oświetlenie (POZIOM W GÓRACH !!!) i te smaczki typu latający brud, okruchy i jakieś paprochy, rewelacyjna woda, no jest tego mnóstwo. Największe jednak wrażenie zrobiła na mnie płynność z jaką to działa !!, cudowne 60fps i zero stutteringu który zabija frajde w graniu na PC. Odnośnie samej gry to początek Fishing in baku jest bardzo mocny, potem jednak gra trochę spuszcz z tonu i jest raz lepiej, raz gorzej. Wydaje mi się że single w BF3 bardziej mi się podobał. Zobaczymy co będzie dalej. Odnośnie multi się nie wypowiadam bo nie grywam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba z dopakowanym PC moglaby napisac wrazenia z online na pc vs ps4? Bo po prawie 24 godzinach (ver psn i malutkie 10mb down) lol zapuscilem online i szczenki nie zbieralem z podlogi. Ok, roznice miedzy ps3, a ps4 widze, ale chcialbym wlasnie uslyszec cos na temat wrazen z online. :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega płynność. Na PS3 będę grał tylko z kumplami którzy nie mają PS4 :) Detale , detale . tekstury , tekstury. Porównanie mapy Budynek w Szanghai międzu PS3 a PS4 (walący się) -MEGA :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zamowiłem czarnulke po lifcie ale pustaka gdyż Kill Zone mnie nie kręci ale w zamian tego kupuje Bfk`a 4 ;-)  teraz moje pytanie :  czy jak kupie Bf4 na ps3 i odpale go u kumpla na konsoli ( moja poszła w eter ) wpisujac kod to potem bede mogł go ugradować juz na mojej ps4 ?? Prosze o odp na priv   Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany zamowiłem czarnulke po lifcie ale pustaka gdyż Kill Zone mnie nie kręci ale w zamian tego kupuje Bfk`a 4 ;-)  teraz moje pytanie :  czy jak kupie Bf4 na ps3 i odpale go u kumpla na konsoli ( moja poszła w eter ) wpisujac kod to potem bede mogł go ugradować juz na mojej ps4 ?? Prosze o odp na priv   Pozdrawiam

Nie bardzo kumam o co Ci chodzi ale do odpalenia B4 na PS4 potrzebna jest płyta w napędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie kuzyn kupił na ps3 Battlefield 4 w wersji cyfrowej ja w poniedziałek odbieram ps4 i jak wprowadze też jego konto to bez problemu ściągne bf4 czy trzeba kombinowac żeby grac na swoim koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega płynność. Na PS3 będę grał tylko z kumplami którzy nie mają PS4 :) Detale , detale . tekstury , tekstury. Porównanie mapy Budynek w Szanghai międzu PS3 a PS4 (walący się) -MEGA :biggrin:.

 

Tak, na mapie "Oblężenie Szanghaju" na PS3 nie dość, że było nudno ( mało graczy ) to wówczas gdy walił się budynek było 5 fps-ów :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to w patchu doszło, w BF3 też tak było że do tam pobierało mapy albo były widoczne do wyboru w przeglądarce, ale bez DLC nie dało się grać na nich. Przynajmniej tak mi się wydaje że coś takiego widziałem w BF3 :biggrin:

Obyś nie miał racji to niedługo tam pogramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie kuzyn kupił na ps3 Battlefield 4 w wersji cyfrowej ja w poniedziałek odbieram ps4 i jak wprowadze też jego konto to bez problemu ściągne bf4 czy trzeba kombinowac żeby grac na swoim koncie

Na tym samym koncie co twój kuzun kupił bf4 na ps3 musi kupić za 39zł bf4 na ps4. Tylko wtedy będzie miał opcje ściągnąc cyfrowego bf4 na ps4. Natomiast z tego co się oriętuje to sony wprowadziło opcje dwóch konsol (jedno główne i jedno dodatkowe). Bazując na tym w teori powinno się dać to zrobić ale jak będzie to wyglądać w praktyce to ci nie powiem.. Bo mam tylko 1x ps4. Ale jeśli jest tak samo jak na ps3 to będzied ziałać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu, po niezliczonej ilości prób z wpisywaniem kodu nareszcie się udało, gra się ściąga. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też się tak długo instalowała gra w menu? Mogę na razie tylko odpalić pierwszą misję w kampanii, a tak to leci 1% na 2-3 minuty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też się tak długo instalowała gra w menu? Mogę na razie tylko odpalić pierwszą misję w kampanii, a tak to leci 1% na 2-3 minuty :/

Wyłącz BF4 i odpal sobie coś innego. Reszta pobierać i instalować będzie się w tle (jakieś 5-6 h. w zależnośći do tego, jakiego masz neta). Wystarczy, że konsola jest włączona lub odpalone masz czuwanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema miałem ten sam problem wczoraj z ghostem , ale już jest na dysku :biggrin: Dzieje sie tak że serwery są przeciążone . Zrób tak zaloguj sie do ps store na PC tam wpisz kod promocyjny z pudełka ,wtedy pokaże ci sie opcja kupienia gry za 39zl Teraz wejdz do ps store na ps4 i pobierz grę . Pamietaj promocyjny kod wpisz z poziomu PC bo z konsoli będzie cię cały czas wywalac do menu .

 

Ustaw sobie odwrucona Taktykę i wszystko będzie tak jak na ps3 :biggrin:

 

gdzie jest opcja tej odwuconej taktyki ? :) bo widze ze w podstawie sa domysle, dla leworecznych weterna, i praworecznych .. chyba nie ogarniam plz help :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka opcja w BF4

Miałem podobną sytuację w Ghost gdzie pod R2 był przypisany strzał ale naszczescie jest odwrucona taktyka co pozwala na normalną grę .

Może w bf4 to poprawia gdy ludzie będą sie skarżyć że nie idzie grać na takich usyawieniach jakie proponuje gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gram prawie normalnie ale nadal od czasu do czasu się pomylę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy mnie już wyrzuciło w ciągu godziny z gry z jakimś błędem, też tak macie? A tak w ogóle to kiedy China Rising będzie dostępne dla ludzi bez premium?

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.pograłem ze 2 godz.multi(jestem fanem bc2 a w B3 nie podeszło mi)gra wygląda super,nic nie spowalnia,nie zawiesza itd.Nie sądziłem,że będzie aż taka różnica między ps3 a 4 Kolosalna.Sterowania faktycznie porąbali,może z czzasem dadzą zmianę spustów.Jest jedna ale,według mnie pad DS4 jest niewygodny,mam małe dłonie i przeszkadza mi jego wielkość :) i małe gałki :) gram przeważnie w nocy ak dzieci śpią i to qrwa światełko z pada mnie strasznie irytuje.

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy mnie już wyrzuciło w ciągu godziny z gry z jakimś błędem, też tak macie? A tak w ogóle to kiedy China Rising będzie dostępne dla ludzi bez premium?

 

Też tak mamy, Operacji Blokada nigdy nie udało mi się dograć do końca :biggrin:. 17.12 bodajże, bo 3.12 jest dla Premium.

Edytowane przez DominoPS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale Ps zagrało z tym Ps+ Zawsze jechałem po xboxie ze wymaga opłat do multi a tu proszę Sony nie wiedziało jak wprowadzić opłaty No to wymyślili. Zostaje przy ps3

Zostan i nigdy nie wracaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie problemy z dźwiękiem w Conquest na co niektórych mapach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba z dopakowanym PC moglaby napisac wrazenia z online na pc vs ps4? Bo po prawie 24 godzinach (ver psn i malutkie 10mb down) lol zapuscilem online i szczenki nie zbieralem z podlogi. Ok, roznice miedzy ps3, a ps4 widze, ale chcialbym wlasnie uslyszec cos na temat wrazen z online. :)

Mam dosyć mocnego pieca (lekko ponad Titan) w BF4 mam przegrane 33h w multi.

Dziś pograłem u kolegi na ps4. Graficznie jest podobnie, jednak widać 900p i brak silnego AA.

Dodatkowo na PC mam włączony Resolution Scale ~150%. Gdyby gra była tańsza kupiłbym dla samej przyjemności grania z przyjacielem, poczekam na rozsądną ofertę.

I jeszcze jedno: mukti jest bardzo płynne. Czuć te 60fps. Killzone zalicza solidne dropy i zamulenia. W BF4 nie ma to miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak grałem cały dzień to dwa razu miałem spadek płynności animacji do takiego poziomu, że było wyraźnie czuć iż coś jest nie tak.. Ale ogólnie wygląda i działa dobrze. Jak tylko naprawią błedy i będzie super gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak grałem cały dzień to dwa razu miałem spadek płynności animacji do takiego poziomu, że było wyraźnie czuć iż coś jest nie tak.. Ale ogólnie wygląda i działa dobrze. Jak tylko naprawią błedy i będzie super gra.

 

W trybach gdzie uczestniczy dużo graczy (60+) są drastyczne spadki FPS, szczególnie widoczne jest to na mapie "Kurort Hajnan" w trybie podboju, aż odechciewa się grać, DICE próbowało to ukryć modelując połączenie sieciowe, gdy konsola i połączenie nie wyrabia obraz delikatnie się rozmazuje ale i tak czuć spadki FPS. W trybach TDM ten problem nie występuje. Jeżeli tego nie naprawią albo faktycznie konsola nie daje rady to będzie porażka.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×