Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Precz na PC! Tak powiem. Będzie medium , low , high a kogo to obchodzi?. Ludzie ogarnijcie się. To wątek o BF4  na PS4. 

 

 

ja bym powiedział precz z Dice - jeżeli prawdą jest co ktoś napisał, że na PS4 gra nie była optymalizowana - przecież to skandal. Nieprawdą jest, że na PC trzeba kartę graficzną o wartości PS4 - ja grałem na  GTX660 i chodziło na ultra (singiel) bez żadnych problemów w full HD. Rozumiem nie zoptymalizować na PC bo wystarczy powiedzieć, trzeba najnowszy model karty do full HD i 60 klatek - ale na nową konsolę nazywaną next genem!!?? - skandal.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi jakies PC? Przeciez tego sie nawet do zastosowan domowych nie da uzywac, dzieki MS i ich w8. Jak zrobia kiedys BFa na maca to mozna pogadac ;)

Taaa wtedy kupisz sobie maca Pr0 za 15k przypniesz jabłuszko do klapy i będziesz brylował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest nowy patch, bo cos mi sie zaczelo sciagac ;)

608MB


Po udpacie gra wskoczyla na numer 01.04 .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taką sytuacje że możesz tylko jedną misję odpalić a instalacja nie idzie jakoś do przodu to musisz pobrać całość od początku. Ja tak miałem i dopiero jak pobrałem całą gre bez włączania jej w trakcie to się udało. Co do grafy... widać że to jest past gen zrobiony na szybko na next gena. Czekam na prawdziwego nextgena BF - Bad Company 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa,wyciśnie znacznie więcej.Zejdz na ziemię  ...

Skoro samo DICE tak mówi, to chyba tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest nowy patch, bo cos mi sie zaczelo sciagac ;)

608MB

Po udpacie gra wskoczyla na numer 01.04 .. 

cos dalo ? pytam bo moja konsolka padla i odbiore dopiero jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wywala już z serwerów zapykałem po aktualizacji 4 meczyki i jest git wcześniej co 2 mnie wywalało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wywala już z serwerów zapykałem po aktualizacji 4 meczyki i jest git wcześniej co 2 mnie wywalało :)

 

Oby to była prawda :) Przez to musiałem odstawić Batka na kilka dni... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile to prawda,że DICE przerwało pracę nad dodatkami to myślę że mają jeszcze naprawdę dużo do zrobienia,ale błędy uniemożliwiające korzystanie z produktu takie jak wyrzucanie do menu konsoli powinny być na samym początku kolejki.Niech mi ktoś wyjaśni bo trudno jest mi zrozumieć,że aktualizacja o wadze +600mb nic nie zmieniła??Jak do każdej gry która waży +32gb będą wychodzić takie aktualizacje to 500gb to bieda,jeżeli ktoś będzie grał w wiele gier no chyba,że będziemy się bawić w usuwanie zainstalowanych plików gry.Ciekawe ile pamięci zabierze dopracowany Battlefield 4+Premium.

Rozumiem wagę tej aktualizacji,jeżeli był w niej "ukryty" pakiet map,ale z drugiej strony jeżeli ktoś tego nie zamierza kupić to tylko mu będzie wadzić na dysku.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem jak odpale bf'a wchodze do gry odpalem mapke i potem wychodze do menu głownego ps4 np. odpisac na jakas wiadomosc i wchodze spowrotem do bf'a to pad nie reaguje spotkał sie ktos z takim problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy miałem dokładnie to samo, nie wiem czym to jest spowodowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po tej łatce co ostatnio wyszła dalej wam sie wysypuje bf? z tym błedem? bo mnie wywala dalej;/

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie Premium wyskoczył mi błąd , już myślałem , że zżarło pieniążki ze zdrapek , ale okazało się , że jest w Pobranych. Jednak się skusiłem w końcu moim zdaniem 2 lata grania na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie sobie na żywo w tym samym miejscu i czasie wersję z ps4 i pc co uciągnie wszystko na ultra, full hd, dzikie węże. W multi! Jak nie dostrzeżecie różnicy stawiam piwo!A nawet dwa dobre piwa!Tyle w temacie z mojej strony bo przez internet to można pięknie spekulować dlatego najlepiej sprawdzić na żywo osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze to nie było na ultra także dolicz sobie dodatkowe koszta by pociągnąć ultra na PC to wyjdzie jeszcze drożej a poczekamy po żyjemy i zobaczymy grafikę za rok jak skoczy na + w ps4, nie ma co się oszukiwać żaden pc nie pociągnie tak samo ładnie bez cięć itd w tej samej cenie co jest ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens zainteresowac sie tym tytulem do nauki celowania na padzie czy lepiej kupic coda? Jestem nowy z PS :)

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez się uczę trening czyni mistrza ;) z czasem samo wejdzie gram od paru dni i jest postęp delikatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki. Moze w sobote uda sie kupic to sprobuje to ogarnac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie sobie na żywo w tym samym miejscu i czasie wersję z ps4 i pc co uciągnie wszystko na ultra, full hd, dzikie węże. W multi! Jak nie dostrzeżecie różnicy stawiam piwo!A nawet dwa dobre piwa!Tyle w temacie z mojej strony bo przez internet to można pięknie spekulować dlatego najlepiej sprawdzić na żywo osobiście.

 

Ja jebie człowieku jakie spekulowanie przez internet ? Chłopaki z gry-online robią pojedynek PC vs PS4. Konsola + 5 gier = 3000 zł, PC + 5 gier = 3000 zł. Jako że gry na PC są tańsze to mogli więcej wsadzić w sprzęt a i tak nie ma różnicy w grafice między takim PC a PS4 a nawet na konsoli jest płynniej... Kogo obchodzi w tym momencie że jak ktoś sobie zmontuję kompa z podzespołów wartych 3 x cenę konsoli to będzie widać różnicę... Nie każdy ma ochotę wydawać masę pieniędzy tylko dla Battlefielda by połechtać swoje ego... Konsolę kupuje się dla gier których nigdy nie będzie na PC... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×