Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

dodatek bardzo przypomina Vietnam z BFBC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy po nowym patchu? zawieszanie się gry, częstsze wywalania itp mi nawet zawiesiło główne menu konsoli na jakąś minutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie mam wpisac ten kod na przejscie na ps4 ?

Bo nie mam opcji pobrania tego pliku kod trzeba wpisac na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PSN masz odpowiednią zakładkę po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera kolejnych dodatków została wstrzymana, kolejne data wydania zostanie opublikowana po uporaniu się z błędami w BF4 na wszystkich platformach.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy po nowym patchu? zawieszanie się gry, częstsze wywalania itp mi nawet zawiesiło główne menu konsoli na jakąś minutę.

Ja nie miałem żadnego nowego patcha, ostatnia aktualizacja 1,03. Jest coś więcej? Ostatnia aktualizacja pobrała się 29.11 jak dostałem konsole, nic więcej u mnie nie było. Podobno przed tym patchem nie dało grać w large conquest.

Co do dodatku mapy ogromne, grafika trzyma poziom, jak ktoś wcześniej pisał trochę przypomina BC2-Wietnam

Edytowane przez noka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnego nowego patcha, ostatnia aktualizacja 1,03. Jest coś więcej? Ostatnia aktualizacja pobrała się 29.11 jak dostałem konsole, nic więcej u mnie nie było. Podobno przed tym patchem nie dało grać w large conquest.

Co do dodatku mapy ogromne, grafika trzyma poziom, jak ktoś wcześniej pisał trochę przypomina BC2-Wietnam

też mi żadnego patcha nie pobrało + wczoraj miałem 2 błędy, przy obu wyrzuciło mnie z gry. Przy pierwszym wystąpieniu błędu po ponownym odpaleniu gry napęd zaczął głośno stukać i wypluło mi płytę, za drugim wystąpieniem błędu znowu zaczęło stukać, ale tym razem płyty nie wypluło, miał ktoś podobnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nigdzie tak nie napisałeś, ale byli tacy co głośili to jak prawdę objawioną jeszcze przed premierą ps4, nie sprawdziwszy nawet wersji na peceta. Wersja z PS4 to taka mieszanka high i miedium+brak full HD co daje mocne medium czyli jest dobrze, takie są moje spostrzeżnia, porównanie mam praktycznie do ręki, zero ściemy.

 

Zaraz... ta gra nie ma full HD na nowej konsoli i wygląda jak medium z PC??!!! przecież to przegięcie, miałem jutro zapolować na PS4 i dokupić BF4 ale jak mam grać znowu w okrojoną wersję z PC to podziękuję chyba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.. bo przeciez w grach chodzi tylko o to jak wygladaja i jaka maja rozdzielczosc, a nie o grywalnosc.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.. bo przeciez w grach chodzi tylko o to jak wygladaja i jaka maja rozdzielczosc, a nie o grywalnosc.. 

 

Bez sensu argument bo mówimy o tej samej grze, trudno żebym wybrał wersję z gorszą grafiką i tą samą grywalnością - wolisz jeździć złomem Lanosem czy nowym Fordem Mondeo - to jeździ i to też. Nie przypuszczałem, że "next Gen" nie uciągnie grafiki z PC w ultra z Battlefielda który wcale nie jest jakoś bardzo wymagający sprzętowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadamy jak pograsz w wersje PS4, bo na razie teoretyzujesz ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, ale jak kolega którego cytowałem napisał, że jest to medium z PC i bez full hd to mnie zagieło - akurat grałem (przeszedłem tylko singla) w BF4 na PC na ultra i miałem nadzieję na tą samą przyjemność na PS4 + oczywiście multi.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na medium PC nie ustawil bys ani ultra, ani 1980x1080 i nie mial bys 60fps  ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PCcie sprzed trzech lat pewnie tak, ale PS4 jakby nie było wyszło tydzień temu i jak się wydaje jest to właśnie medium PC czyli na dzień dzisiejszy staroć (w kategorii PC) - ale nie ma co dyskutować - zobaczę ocenię - w razie czego nie kupuje się PS4 tylko dla BF4 - w takim przypadku na pewno lepiej jest kupić na PCta.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończmy porównywanie pc z ps4 i grafiki bo ja mogę powiedzieć że grafa kosztuje tyle co ps4 nie oto chodzi.

Grafika w BF4 jest bardzo ładna a przede wszystkim płynna, a skokiem miało być 64 graczy i duże mapy w porównaniu do bf3 na ps3.

 

Mam do was pytanie

Czy podczas gry sieciowej macie lagi mimo że serwer ma maksymalną ilość kresek informujących o pingu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że BF4 na PS4 wygląda jak ultra na PC w full hd możesz zapomnieć. Wersja na PS4 to takie medium/high jeśli chodzi o ustawienia do tego rozdzielczość 900p, dlatego podusmowałem to jako ,,mocne medium" względem pc na którym gram. Spodziewaliście się, że b4 na sprzęcie za 1700zł będzie wyglądał jak na kompie, w którym sama karta graficzna to koszt +/- 2000zł? Na kompie za 1700zł ta gra nie będzie wyglądać jak na PS4, cieszcie się z tego co macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lindworm

lagi są, przynajmniej wczoraj jak graliśmy to często pojawiał się Rubber banding czyli serwery ewidentnie miały problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, że BF4 na PS4 wygląda jak ultra na PC w full hd możesz zapomnieć. Wersja na PS4 to takie medium/high jeśli chodzi o ustawienia do tego rozdzielczość 900p, dlatego podusmowałem to jako ,,mocne medium" względem pc na którym gram. Spodziewaliście się, że b4 na sprzęcie za 1700zł będzie wyglądał jak na kompie, w którym sama karta graficzna to koszt +/- 2000zł? Na kompie za 1700zł ta gra nie będzie wyglądać jak na PS4, cieszcie się z tego co macie.

BF4 na PS4 to ustawienia high, przynajmniej tak twierdzą serwisy, które robiły porównanie (min. eurogamer i gt). Ostatnio koleś z DICE z jednym wywiadów przyznał, że wersja na PS4 była robiona bez jakichkolwiek optymalizacji, spieszyli się aby zdążyć na premierę, tak więc można spokojnie przyjąć, że kolejny BF wyciśnie znacznie więcej z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to na pewno wszystkie ustawienia na high, chociażby nie antialiasing cienie i wybuchy(więcej częsci na pc leci) to tak na szybko. Kwiestia co to był za pecet i czy singiel czy multi. Ja pisałem tylko o multi. Znałazłem inne pórwnania w sieci to piszą tylko medium na ps4. To czy wyciśnie więcej w przyszłości to niestety nie mam kuli żeby to wywróżyć, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce, bo teoria mnie nie interesuje. Jestem dobrej myśli;)

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 na PS4 to ustawienia high, przynajmniej tak twierdzą serwisy, które robiły porównanie (min. eurogamer i gt). Ostatnio koleś z DICE z jednym wywiadów przyznał, że wersja na PS4 była robiona bez jakichkolwiek optymalizacji, spieszyli się aby zdążyć na premierę, tak więc można spokojnie przyjąć, że kolejny BF wyciśnie znacznie więcej z PS4.

Taa,wyciśnie znacznie więcej.Zejdz na ziemię  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precz na PC! Tak powiem. Będzie medium , low , high a kogo to obchodzi?. Ludzie ogarnijcie się. To wątek o BF4  na PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zapytał jak wygląda porównanie pc vs ps4 więc odpowiedziałem najlepiej jak potrafiłem: różnica między ps4 a mocnym pc jest zauważalna bez problemu, a porównać ps3 do ps4 to tak jak Charlize Theron z  filmu Monster vs Królewna Śnieżka i Łowca więc kogoś to interesowało. Grajcie na tym co macie. Precz z komuną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba dać wątek Porównanie BF4 / PC / XONE.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi jakies PC? Przeciez tego sie nawet do zastosowan domowych nie da uzywac, dzieki MS i ich w8. Jak zrobia kiedys BFa na maca to mozna pogadac ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×