Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To ile mniej wiecej coinsow poszlo na wszystkie wyzwania?

Okolo 100k na czysto. Drop nie był dobry z tych paczek w moim przypadku. Trafisz kartę za 50k o masz już naprawdę zacna kartę za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry...

 

Niedzielne paki od EA...

 

 

 

 

I jeszcze ekstra paka...

 

EA_SPORTS_FIFA_17_Edycja_Standardowa.png

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś czity są :24_stuck_out_tongue:

Ty chyba zbierasz wszystkie najlepsze karty w tych paczkach :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jest, ja już otwarłem z ~200 paczek i ani razu nikt mi nie wychodził zza karty nIe wiem czy MaxyM po prostu otwiera ich po 100 na dzień i w końcu coś trafia czy tez faktycznie ma takie szczęście

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Geble napisał:

No jest jest, ja już otwarłem z ~200 paczek i ani razu nikt mi nie wychodził zza karty emoji23.png nIe wiem czy MaxyM po prostu otwiera ich po 100 na dzień i w końcu coś trafia czy tez faktycznie ma takie szczęście emoji16.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja podobnie jak Ty, tylko jedna "perełka" Pepe :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niesprawiedliwe...,tydzień temu z darmowej delux wyszedł sobie Pepe,a dzisiaj rano wstał i wyszedł ..........., Muller

Musiałem oddać typa,bo to duplikat był

Jeszcze tak na dokładkę podszedł do niego Niang i razem odeszli na market plejs,bo to też duplikat był

Dodam,że od kilku dni nie tykam Fify

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Deluxe najlepszy do tej pory drop to Mathieu, który poszedł za 1800 coinsów lol Jak mówią młodzi ludzie masakracja, czysty zysk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxyM nowe konto fajny drop. Ameryka 😂😂 u nas w PL tylko Neymar wyskakuje hehe

MaxyM masz zadanie. Dowiedz się jak wyglądają sprawy z nagrodami za miesiąc. Czy jednak to tyko ranking i wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja miałem to właśnie wrzucać. Sprawdzał już ktoś z forum, czy to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Na XO też to działa? Dziś 3 podejścia i 2 razy mnie dopadł DC w półfinale!! Raz na początku spotkania a raz oczywiście po strzelonej bramce... z live nie wyjeablo także nie wina łączą bo strat mam 0%. Za 3 razem wygrałem te kwalifikacje. Ostatnio też tak miałem co cytowal@Fenix, dzieje się tak tylko w kwalifikacjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już usunięty co za czary tam były?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunął, bo się przestraszył - pełno osób mu napisało w komentarzach, że wyłapie bana od EA na kanał - a reszta pisała, by to usunął, bo spieprzy wszystkim grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos przygody z EA z zablokowanym kontem? Od piatku w sumie jestem w dupie . Mialem rozegrane juz ze 100 meczy prawie , edycje deluxe do tego i teraz mam na nowo jakieś konto psn zakladac i kombinowac...:/. Ani jednej jakies glupiej transakcji zeby mogli mnie posadzic o sprzedaz coinsow tak jak tlumacza to w mailu ..

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to miałem w weekendowej przy stanie 7-2, grałem 10 mecz i przy wyniku 3:1 dla mnie tez sie cos takiego stało i zaliczyło mi porażkę, takze juz wiadomo czemu.... Patcha !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nikkor napisał:

Czy mial ktos przygody z EA z zablokowanym kontem? Od piatku w sumie jestem w dupie . Mialem rozegrane juz ze 100 meczy prawie , edycje deluxe do tego i teraz mam na nowo jakieś konto psn zakladac i kombinowac...:/. Ani jednej jakies glupiej transakcji zeby mogli mnie posadzic o sprzedaz coinsow tak jak tlumacza to w mailu ..

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Zadzwoń do nich i gadaj prawdę , skoro nic nie kombinowales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie spieprzylo z forum...

 

nie wazne. Costa Douglas... Nadal kocur na napastniku, zwlaszcza long shoty. Dupsko mi ratuje co chwile.

 

Coman - kompletna porazka, nawet go nie dawajcie na napad, bo on nic nie potrafi wykonczyc. Tak slaba karta dawno nie gralem. Volland milion razy lepszy.

 

na xboxie chyba nie da rady tak zrobic. Czesto mi wychodza z gry a jednak zalicza wygrana. Wazne jest, by odczekac az ten znaczek 17 sie dokreci, bo serwery musza sie ogarnac

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ta gra to chyba większe g. niż 16-tka do widzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem ale ten dzial przez telefon to malo co wie. Kieruja do tego ktory zajmuje sie kontami i z nimi tylko mailowy kontakt

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dropu z paczek z edycji deluxe, dwukrotnie miałem paczki bez świecącego złotego grajka, wczoraj trochę lepiej... Schurle i Ogbonna i coś co nie trafiło mi się nigdy 3000 coinsów ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz wiadomo Panowie, czemu musimy czekać do czwartku za nagrodami, wyłapują tych kanciarzy ye.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×