Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem kto to ale sprawdźcie czy nie macie w klubie - 3 sekundy wisiał.

 

ddf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest wymagana srebrna karta ze Sportingu do wyzwania, stad boty skupuja wszystkie w ulamek sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Na PS4 nie ma go nawet na rynku :)

 

To wiele wyjaśnia...

Sprawdziłem przy okazji po ile lata SC Ronaldo i się tylko zaśmiałem, że przewidziałem to co się będzie działo z jego ceną na XO - tak jak z IF'ami Suareza...

Sprzedałem za 3 300 000... A widziałem dziś po 2 520 000. Ufffffffffffff

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 90k..

 

W co inwestować radzicie teraz po zmianach z kontuzjami etc?

Nie trafiłem kompletnie z pomyslem na sprzedaz karty NIF z tego tygodnia (isco, carrasco etc)..wiec wole dopytać żeby nie robić wiecej wtopy :38_worried:

 

Ledwo odzyskałem te 90k, jeszcze mam troche w kartach ale nie wiem czy i kiedy to zejdzie..

 

//EDIT

 

Pewnie, sie nie oplaca inwestowac w paczki Premium Gold za 25k ?:> :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - zrób lepiej kilka wyzwań z MLS...

Wczoraj otworzyłem kilka paczek, które mi wpadły za kilkanaście klubów i trafiłem

2x IF GK - BPL i Bundes.

Renato Sancheza 

I coś tam jeszcze...

Jakieś +70K 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To wiele wyjaśnia...

Sprawdziłem przy okazji po ile lata SC Ronaldo i się tylko zaśmiałem, że przewidziałem to co się będzie działo z jego ceną na XO - tak jak z IF'ami Suareza...

Sprzedałem za 3 300 000... A widziałem dziś po 2 520 000. Ufffffffffffff

Twoje przewidywania były takie. CR if tak wybije, ze to pewniejsza inwestycja od Messiego, Suareza i CRa nif :)

Ja ogólnie trochę się boje, co EA wymyśli 1.11. 25 BF, a na początku grudnia sypną zapewne grupowymi ifami z LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, madithon napisał:

Jaki masz składzik i do której ligi nim doszedłeś?
Mnie się marzy IF Lewy <3 :24_stuck_out_tongue:

 

Mam dwa konta, na jednym głównym mam hybrydę Portugalii, Rosji i Turcji. Na drugim mam jeden skład z Serie A i drugi z BPL. Generalnie bez szału, coinsy sobie leżą i czekają. Kogo droższego testowałem (Dybala, Lewandowski) to sprzedałem. Generalnie IF-ów nie polecam  
Wszystkie 3 razem kosztują może 50k, wyjmując SBC Sona. Gwiazdki? Quaresma, Shatov, Hutchinson, Smolov, Eder, Jovetić, (cała obrona Vangioni, Koulibaly, Rudiger, Peres), w angielskim trio Son - Rashford - Antonio jest nieziemskie. Son jedynie ze swoim H/H często niepotrzebnie wraca i w niczym tutaj instrukcje indywidualne nie pomagają. Specjalnie pod niego przeszedłem ze sprawdzonego 4-2-3-1(2) na 4-3-2-1 i o dziwo rewelacyjnie się gra. Dużo więcej okazji w ofensywie. Polecam sprawdzić. 

 

10 minut temu, Vinnie napisał:

dzwon do EA  22 397 08 40

mnie wczoraj tez wywaliło, myslalem z poczatku ze to wina awarii prądu, okazało się ze nie

mimo ze gralem finał i mialem 0:0, moglem go rownie dobrze wygrac jak i przegrac, to gosciu dał mi w ramach jedno razowej rekompensaty awans do ligi weekendowej :24_stuck_out_tongue:

 

Chociaz za 1 razem na infolinii trafilem na jakas idiotke, i jak poprosiłem o jej nazwisko badz numer z ktorym moglbym ja pozniej zidentyfikowac to sie rozlaczyla, i to mnie doprowadziło do szału, za drugim razem juz gosciu byl wporzadku, moze dlatego ze troche pojechałem z tematem na temat tej babki

 

Tylko gra, szkoda mi czasu na telefony ;)

 

8 minut temu, Vinnie napisał:

tym glitchem?

 

Jakim glitchem? Tym z brakiem porażek? Jak to w ogóle wygląda? Tzn. jak się go robi? Bo rozumiem, że to coś nas wywala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Foxter napisał:

Twoje przewidywania były takie. CR if tak wybije, ze to pewniejsza inwestycja od Messiego, Suareza i CRa nif :)

Ja ogólnie trochę się boje, co EA wymyśli 1.11. 25 BF, a na początku grudnia sypną zapewne grupowymi ifami z LM.

 

Tak ale to na PS4, bo cena była normalna - jak zobaczyłem ceny na SONY i MS, to szybko się go pozbyłem, bo tak samo było z IFami Suareza 95/96/97...

U Was latał po 2 300 000, a u nas 3 300 000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakim glitchem? Tym z brakiem porażek? Jak to w ogóle wygląda? Tzn. jak się go robi? Bo rozumiem, że to coś nas wywala. 

Boje sie o tym pisać na publicznym forum :)

Teraz widzę, ze Oskar na FB o tym napisał.

Grasz meczyk, tracisz bramkę i odpalasz w tle aplikacje twitch. Powrót do fify i gościu wylatuje :)

Na 100% załatają, bo chyba w każdej poprzedniej fifce był podobny glitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MaxyM napisał:

Nie - zrób lepiej kilka wyzwań z MLS...

Wczoraj otworzyłem kilka paczek, które mi wpadły za kilkanaście klubów i trafiłem

2x IF GK - BPL i Bundes.

Renato Sancheza 

I coś tam jeszcze...

Jakieś +70K 

Najlepiej robić te wszystkie co dają gold packi? Czy jakieś szczególne są lepsze niż inne albo tańsze w złożeniu?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, madithon napisał:

Najlepiej robić te wszystkie co dają gold packi? Czy jakieś szczególne są lepsze niż inne albo tańsze w złożeniu?:>

 

To zależy - mi ze srebrnych wypadło wczoraj..

-2 Gości z Sydney (Poszli 7900 i 8200)

-2 dobrych ludków z MLS (4900 i 5900)

i ten srebrny co poszedł dziś za 10K. 

 

Wszędzie może coś dobrego wypaść - albo szrot... Ale lepiej robić coś, co przybliża do OP karty na własność i liczyć na szczęście...

Niż wyrąbać 25K na złote kontrakty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pytał o singla , idzie szybko przeskipować mecze ( bo rozumiem że interesuje nas tylko karta huntera ) , co jakiś czas rozgrywamy mecz w rezerwie aby kopnąć piłkę i zdobyć te 6.0 i robimy save nieustannie ( wyjściem bo manualnego nie znalazlem ) bo DA SIĘ przyblokować , mimo tego scenki nawet przy wychodzeniu z meczów się pojawiają treningi oczywoście skupujemy  , całość zrobiłem w 3h  

 

Hunter , ulubiona karta z 16 Valderama i Lukaku-Haloween - moje kolorowe trio aby przegryźć to o czym pisze@tsarov ( czysta brudna prawda heh ) 

Jeszcze raz proszę bo ni hooya nic nie rozumie tylko na karcie zależy więc ma być szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z meczyków w singlu można wychodzić , tylko trzeba że tak powiem wyczuć moment bo nie ma manualnego save , i moźna utknąć (takim momentem jest powrót z wypożyczenia i kilka spotkań pod rząd gdzie nie ma treningu w tygodniu) . Czyli oglądasz scenkę , włącza się mecz wychodzisz z niego oglądasz scenkę i tak w kółko , co kilka kolejek wykonujesz trening aby utrzymać się na ławcę rezerwowej . Trochę kręcę ale ni ch nie umiem tego jakoś łopatologicznie wytłumaczyć sorki :) niemniej po prostu da się zdobyć tą kartę nie rozrywając większośći spotkań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, robson1425 napisał:

Pytanie na szybko. Awans do ligi weekendowej był za utrzymanie w 2 lidze z tego co pamiętam, ktoś pisał. A za awans do 2 też jest ? I czy wcześniej jest też opcja np za awans do 3 ligi? Ktoś coś miał ? ;)

 

I druga sprawa grałem wypożyczonym Dybalą, był kozak, teraz mi się trafił Aubameyang i to jest kozak, najlepsza karta jaką grałem.

 

I trzecia sprawa - gram 4-3-3(4) z LaLiga, ale wciąż brakuje mi dobrego PS, Vela, Orleana , ani Callejon nie spełniają moich wymagań, że tak powiem. Podpowiedzcie jakiegoś gracza na tą pozycję ;). Może być np Hiszpan lub Francuz , bo mam takich zawodników z którymi się połączy.

 

 

Ktoś coś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtem

 

wtem.jpg

 

Poczytałem co napisał Mikuś.

Poczytałem co ludzie mówią.

Biorąc pod uwagę jak OP jest Sterling i Son i jak się nimi zajebiście gra...

Wiele sobie obiecuję po tym skrzacie. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterling i Son...

Jak Neymar i Messi... :)

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, starvin napisał:

Tylko przez turniej mozna sie dostac do ligi weekendowej?

Jeszcze przez utrzymanie się w 2 lidze. Doszedłem do 3 i awansu brak. O wejściu do 2 mogę pomarzyć, bo co wejdę do 3 to szybkie przegrane i tak w kółko :38_worried:

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani razu mnie nie skarcily te kolorowe karty ;) 

 

popatrzylem na ranking top100 regionalnie w tym FC. Europa jak zwykle poziom wyzej od reszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtem

 

wtem.jpg

 

Poczytałem co napisał Mikuś.

Poczytałem co ludzie mówią.

Biorąc pod uwagę jak OP jest Sterling i Son i jak się nimi zajebiście gra...

Wiele sobie obiecuję po tym skrzacie. 

 

Się będzie grało. Panie jak tam zadanie? Będą dodatkowe nagrody za tydzień za miesięczny ranking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

Się będzie grało. Panie jak tam zadanie? Będą dodatkowe nagrody za tydzień za miesięczny ranking?

 

Cytuj

Not sure if anyone has mentioned it but there was a thread going around a week or so ago saying that top 100 monthly got 44 totw gold players in that special red and white card design.

Makes perfect sense as it's basically 11 gold players from all 4 totw's from that month.

We definitely know those red and white cards are in the game as we saw them advertised and since monthly rewards are the 'best rewards in fut' i'm pretty much certain they'll be given out as untradeable monthly rewards along with the kits and maybe some extra packs & coins. Pretty sure I saw even silver and bronze get a few of them as well.

Barring a catastrophe next week I should have wrapped my spot up in top 100, another chance at the ronaldo dream.

 

 

Cytuj

Guarantees a Legend and 44 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from October! ULTIMATE FUT CHAMPIONS PACK ULTIMATE FUT CHAMPIONS (XBOX)

Guarantees 44 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from October! ULTIMATE FUT CHAMPIONS PACK ULTIMATE FUT CHAMPIONS (PS)

Guarantees 11 Team of the Week players! Guarantees 11 Team of the Week players! ULTIMATE TOTW PACK ULTIMATE TOTW PACK

Guarantees 3 Team of the Week players! Guarantees 3 Team of the Week players! PREMIUM TOTW PACK PREMIUM TOTW PACK

Guarantees 44 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from the past month! ULTIMATE CHAMPIONS TOTW PACK ULTIMATE CHAMPIONS TOTW

Guarantees 12 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from the past month! PREMIUM CHAMPIONS TOTW PACK PREMIUM CHAMPIONS TOTW

Guarantees 12 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from October! PREMIUM FUT CHAMPIONS PACK PREMIUM FUT CHAMPIONS

Guarantees 3 exclusive FUT Champions versions of Team of the Week players from October! GOLD FUT CHAMPIONS PACK GOLD FUT CHAMPIONS

Guarantees 1 exclusive FUT Champions version of a Team of the Week player from October! SILVER FUT CHAMPIONS PACK SILVER FUT CHAMPIONS

Guarantees 1 exclusive FUT Champions version of a Team of the Week player from October! BRONZE FUT CHAMPIONS PACK BRONZE FUT CHAMPIONS

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super w 3 lidze wynik 0-0-4.

piąty mecz, wygrywam 4-0, utracono połączenie z serwerami ea, wchodzę do gry i widzę 0-0-5.... kurwa co to ma być do jasnej ciasnej?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super w 3 lidze wynik 0-0-4.

piąty mecz, wygrywam 4-0, utracono połączenie z serwerami ea, wchodzę do gry i widzę 0-0-5.... kurwa co to ma być do jasnej ciasnej?!

Do 1-0-7 jeszcze daleko

Ja powoli wracam do pierwszej ligi i się uczę grać po tym paczu.

@MaxyM a po polsku w wielkim skrócie 😂. Kurde bela a miałbyc ruski językiem świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno top 100, ma dostać wszystkie 44 karty złote TOTW z miesiąca w biało czerwonych kartach.

Reszta - no w chj dobrych pak.

Ale to są informacje wyrwane...

Oficjalki nigdzie nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×