Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, EZreal napisał:

Ma ktos jakis tutorial gry w obronie, ktory naprawde mu pomogl polepszyc sie w tym aspekcie gry ?
Bo YT krazy pelno filmikow gdzie wiekszosc z nich jest naprawde slaba, moze ktos ma pod reka tutka, ktory "zmienil jego zycie" ?

Grałeś we wcześniejsze wersje fify ?? Moim zdaniem system obrony bardzo podobny do wersji 11-14,  był tam taki myk, ze przełączasz sie na zawodnika który jest blisko przeciwnika z piłka, po czym odrazu zmieniasz sie na innego zawodnika, a bot za Ciebie odbiera pilke. Często robie w 17 tak i sie sprawdza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w UT od 13 (PC) i reszte na PS4.

16 sprzedalem po 3 miesiacach bo nie wydolilem.

Tutaj nie ma tragedii ale trace w chlere bramek, znowu ludzie zaczynaja uskuteczniac zig zagi rodem z F16 co mnie bardzo boli ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja tez 16 pozbyłem sie juz jakoś w lutym bo totalnie mi nie podeszła, 15 i rajdy to samo :) tutaj, szału nie ma ale póki co tragedii tez. Obronę włączaj do gry w ostatnim momencie, jak trzeba to wracaj sie nawet napastnikiem w pogoni za przeciwnikiem, używaj tez pomocników do tego, bo wystarczy ze za szybko włączysz obrońcę wybiegniesz kawałek, przeciwnik Cię minie i masz lipę bo dziura sie robi. Do tego ustaw sobie w CT pressing na 20 i cofnięta, ja tak przynajmniej mam ustawione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, EZreal napisał:

Ma ktos jakis tutorial gry w obronie, ktory naprawde mu pomogl polepszyc sie w tym aspekcie gry ?
Bo YT krazy pelno filmikow gdzie wiekszosc z nich jest naprawde slaba, moze ktos ma pod reka tutka, ktory "zmienil jego zycie" ?

Tutoriale nic nie pomoga, musisz po prostu metoda prob i bledow sam sie nauczyc. Na poczatku staraj sie bronic pomocnikami, w ostatecznosci przelaczaj na obroncow. Tylko musisz uwazac na strzaly z dystansu. Aha i kolejna kwestia jest odpowiedni timing, kiedy chcesz zabrac pilke. Tu zaden tutorial nic nie da, trzeba praktyki

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie timing..

Najgorzej mam gdy leci na mnie napastnik a ja jestem np RB/CB.

Rywal bez problemu funduje mi "czolowke" i jak nie odbierze pilki to ja gdzies wybije, ewentualnie zmasakruje mojego zawodnika.

Ja mam problem zeby "trafic" w przeciwnika od frontu, skrzydla dobrze spycham, ale w srodku pola to dramat jakis.

Za to lepsi przeciwnicy (jestem w 4 lidze) kasuja mnie bez wzgledu na to czy lece prosto, krzywo, zig zagiem czy biegam na rrekach..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tę grę prędzej będę miał siwe :) Na boisku to pomga, bo mogę Messiego zlokalizować natychmiast :) A podawać mu warto, bo fantastycznie wychodzi na pozyję i umieszcza piłkę w siatce niemal co kompnięcie do bramki. Polecam :)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty noob masz tyle coinsorow?

:wow: :zazdrości:
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd Ty noob masz tyle coinsorow?

:wow: :zazdrości:

Tani coins to kupuje. Och te dzieciaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Foxter napisał:

Skąd Ty noob masz tyle coinsorow?

:wow: :zazdrości:

"Kto oszczędza, ten ma" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie tam jakiś Messi... dokonałem przed chwilą epokowego osiągnięcia, czyli mistrzostwa 4 ligi i dzięki temu wjechał do mnie najdroższy do tej pory zawodnik. Witam pana Bośniaka ;)

IMG_0934.JPG

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako, że nie mam już za dużo coinsów muszę wybrać pomiędzy Vidalem i Boatengiem.

Obecność, którego z tych panów odczuję najbardziej? Niby w obrońców nie warto inwestować, ale ten Boateng to jakaś bestia...ciężki wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, EZreal napisał:

Wart tej kasy?

Podania ma magiczne. Strzał to samo.

 

1 minutę temu, Verbatimek napisał:

Panowie, jako, że nie mam już za dużo coinsów muszę wybrać pomiędzy Vidalem i Boatengiem.

Obecność, którego z tych panów odczuję najbardziej? Niby w obrońców nie warto inwestować, ale ten Boateng to jakaś bestia...ciężki wybór.

Haha uwielbiam to stwierdzenie, że w obrońców nie warto inwestować. Zgodzę się jeśli potrafisz zajebiście grać w obronie. W innym wypadku dobry obrońca to podstawa. 

 

Właśnie przed chwilą ograł mnie gość w 3 lidze Rudigerem i Koulibalym... 

 

pytania dla ogółu:

1. ta 3 liga to same tryhardy? W 4 zajebiście mi idzie, a po raz drugi odbijam się od 3 jak piłka od ściany :/

2. Jak ustawić tych mega cofniętych obrońców? Gram po raz 4 już z ultradefense w postaci stoperów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dotykałem gry z 1.5 tygodnia, wczoraj poszpilałem kilka h i... mam dość na kilka tygodni. Nie wiem czy stary jestem (25 wiosen) czy co jest grane, ale ta gra ma niewyobrażalnego raka. Nie jest to kwestia nawet wyników, ale kilka spraw z wczorajszej gry:

1) Turniej kwalifikacyjny - wywaliło mnie w środku finału przy prowadzeniu 2:0. Byłem ciągle połączony z internetem i serwerami.
2) Momentum - niewyobrażalne co się dzieje w końcówce 1. i 2. połowy. Bramki sypią się jak z rogu obfitości.

3) Pace - nie wiem czy to moje odczucia, ale po łacie tempo niezwykle przyspieszyło. Znowu szybcy gracze robią wielką różnicę. Połączeni z odpowiednio wysokimi atrybutami fizycznymi są nie do zatrzymania. Nie ma większego znaczenia czy pace Sterling czy pace Reus - obydwaj masakrują. Taki Mahrez przy Antonio jest 3 klasy słabszy. Brak tempa zabija (i dodatkowo siły).
4) Lewandowski - najlepszy gracz jakiego używałem w FUT 17. Nie ma sensu bawić się w droższe karty. Dlaczego? Match making robi swoje. Karty meczów nam nie wygrają (skilla nie kupisz).

5) SBC - SBC Sona udało mi się zrobić za jakieś śmieszne monety (wszystkie karty kupowałem). 30k maks. Nie licząc otwartych paczek, z których wypadł szrot. Chciałbym jeszcze SBC Douglasa Costy na RM, ale wymagania to jest jakieś nieporozumienie. 3 karty Scream co da około 200k. Zmiana pozycji i minimalny up statystyk. Absurd. Lepiej z 7 chemii go puścić na prawe skrzydło różnicy nie będzie.
6) I na deser co do chemii - jak to mówią w amerykańskiej krainie Maxyma - chemia to BS. Style gry (w kwestii tempa i boosta) to BS. Jeśli faktycznie są takie minusy za złą chemię to ja ich nie dostrzegłem.

Podsumowując - skład za kilkanaście k monet pozwoli powygrywać ligę 1 i radzi sobie w mistrzostwach, które mnie delikatnie bawią, bo zamulanie w weekend 40 meczów przy konsoli to już poważny objaw chorobowy ;)

PS. Tanie składy zmniejszają rage'a po porażkach, polecam ;)

Edytowane przez Tsarov
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko. Awans do ligi weekendowej był za utrzymanie w 2 lidze z tego co pamiętam, ktoś pisał. A za awans do 2 też jest ? I czy wcześniej jest też opcja np za awans do 3 ligi? Ktoś coś miał ? ;)

 

I druga sprawa grałem wypożyczonym Dybalą, był kozak, teraz mi się trafił Aubameyang i to jest kozak, najlepsza karta jaką grałem.

 

I trzecia sprawa - gram 4-3-3(4) z LaLiga, ale wciąż brakuje mi dobrego PS, Vela, Orleana , ani Callejon nie spełniają moich wymagań, że tak powiem. Podpowiedzcie jakiegoś gracza na tą pozycję ;). Może być np Hiszpan lub Francuz , bo mam takich zawodników z którymi się połączy.

 

Edytowane przez robson1425

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Tsarov napisał:

Nie dotykałem gry z 1.5 tygodnia, wczoraj poszpilałem kilka h i... mam dość na kilka tygodni. Nie wiem czy stary jestem (25 wiosen) czy co jest grane, ale ta gra ma niewyobrażalnego raka. Nie jest to kwestia nawet wyników, ale kilka spraw z wczorajszej gry:

1) Turniej kwalifikacyjny - wywaliło mnie w środku finału przy prowadzeniu 2:0. Byłem ciągle połączony z internetem i serwerami.
2) Momentum - niewyobrażalne co się dzieje w końcówce 1. i 2. połowy. Bramki sypią się jak z rogu obfitości.

3) Pace - nie wiem czy to moje odczucia, ale po łacie tempo niezwykle przyspieszyło. Znowu szybcy gracze robią wielką różnicę. Połączeni z odpowiednio wysokimi atrybutami fizycznymi są nie do zatrzymania. Nie ma większego znaczenia czy pace Sterling czy pace Reus - obydwaj masakrują. Taki Mahrez przy Antonio jest 3 klasy słabszy. Brak tempa zabija (i dodatkowo siły).
4) Lewandowski - najlepszy gracz jakiego używałem w FUT 17. Nie ma sensu bawić się w droższe karty. Dlaczego? Match making robi swoje. Karty meczów nam nie wygrają (skilla nie kupisz).

5) SBC - SBC Sona udało mi się zrobić za jakieś śmieszne monety (wszystkie karty kupowałem). 30k maks. Nie licząc otwartych paczek, z których wypadł szrot. Chciałbym jeszcze SBC Douglasa Costy na RM, ale wymagania to jest jakieś nieporozumienie. 3 karty Scream co da około 200k. Zmiana pozycji i minimalny up statystyk. Absurd. Lepiej z 7 chemii go puścić na prawe skrzydło różnicy nie będzie.
6) I na deser co do chemii - jak to mówią w amerykańskiej krainie Maxyma - chemia to BS. Style gry (w kwestii tempa i boosta) to BS. Jeśli faktycznie są takie minusy za złą chemię to ja ich nie dostrzegłem.

Podsumowując - skład za kilkanaście k monet pozwoli powygrywać ligę 1 i radzi sobie w mistrzostwach, które mnie delikatnie bawią, bo zamulanie w weekend 40 meczów przy konsoli to już poważny objaw chorobowy ;)

PS. Tanie składy zmniejszają rage'a po porażkach, polecam ;)

Jaki masz składzik i do której ligi nim doszedłeś?
Mnie się marzy IF Lewy <3 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Verbatimek napisał:

Panowie, jako, że nie mam już za dużo coinsów muszę wybrać pomiędzy Vidalem i Boatengiem.

Obecność, którego z tych panów odczuję najbardziej? Niby w obrońców nie warto inwestować, ale ten Boateng to jakaś bestia...ciężki wybór.

 

Boateng!

Serio, to najlepsza karta obrońcy jaką grałem - nawet TOTS 16 Ramos to pędrak przy nim.

 

Wiem co mówię:

 

boa.jpg

 

BTW

 

Skleiłem to:

 

team.jpg

 

I pomimo, że non-stop mnie łączy z kimś takim jak FUT Funder, 2012, 2013...

Jak burza do 5 ligi, a w 5 lidze póki co 3-0-0.

Trybi dobrze.

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Tsarov napisał:

Nie dotykałem gry z 1.5 tygodnia, wczoraj poszpilałem kilka h i... mam dość na kilka tygodni. Nie wiem czy stary jestem (25 wiosen) czy co jest grane, ale ta gra ma niewyobrażalnego raka. Nie jest to kwestia nawet wyników, ale kilka spraw z wczorajszej gry:

1) Turniej kwalifikacyjny - wywaliło mnie w środku finału przy prowadzeniu 2:0. Byłem ciągle połączony z internetem i serwerami.

dzwon do EA  22 397 08 40

mnie wczoraj tez wywaliło, myslalem z poczatku ze to wina awarii prądu, okazało się ze nie

mimo ze gralem finał i mialem 0:0, moglem go rownie dobrze wygrac jak i przegrac, to gosciu dał mi w ramach jedno razowej rekompensaty awans do ligi weekendowej :24_stuck_out_tongue:

 

Chociaz za 1 razem na infolinii trafilem na jakas idiotke, i jak poprosiłem o jej nazwisko badz numer z ktorym moglbym ja pozniej zidentyfikowac to sie rozlaczyla, i to mnie doprowadziło do szału, za drugim razem juz gosciu byl wporzadku, moze dlatego ze troche pojechałem z tematem na temat tej babki

Edytowane przez Vinnie
bład

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się pytał o singla , idzie szybko przeskipować mecze ( bo rozumiem że interesuje nas tylko karta huntera ) , co jakiś czas rozgrywamy mecz w rezerwie aby kopnąć piłkę i zdobyć te 6.0 i robimy save nieustannie ( wyjściem bo manualnego nie znalazlem ) bo DA SIĘ przyblokować , mimo tego scenki nawet przy wychodzeniu z meczów się pojawiają treningi oczywoście skupujemy  , całość zrobiłem w 3h :) 

 

Hunter , ulubiona karta z 16 Valderama i Lukaku-Haloween - moje kolorowe trio aby przegryźć to o czym pisze @tsarov ( czysta brudna prawda heh ) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale ta gra głupia. Właśnie wyrzuciłem kogoś z meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Foxter napisał:

Lol, ale ta gra głupia. Właśnie wyrzuciłem kogoś z meczu :)

tym glitchem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym glitchem?

Ta. Debil powtórkę oglądał, a ja chciałem cos sprawdzić ;)

Definitywny koniec fify, az do poprawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×