Skocz do zawartości
Drozda

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kolos28 napisał:

Właśnie czytałem wątek z Yakuza ale chciałbym poczytać opinie ludzi, którzy grali w oba tytuły bo obie pozycje są cudowne...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zupełnie dwie różne gry, nie wiem w jakich kategoriach można je porównywać? ;)

 

Skoro obie uznajesz za cudowne, to w takim razie powinieneś kupić jedną i drugą, pytanie tylko w jakiej kolejności. Yakuza 0 ma tańsze pudło (do wyrwania za 160zł) oraz promocję na cyfrę, więc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja tylko cyfry kupuje a w promocji jest za 145 zł. Chyba P5 poczeka sobie na swój czas.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz narazie Yakuze póki jest w promocji. Persone też prędzej czy później kupisz bo to również świetny tytuł na wiele godzin, a kto wie może też będzie za jakiś czas w promocji. (Ostatnio całkiem sporo exclusive'ów jest dosyć wcześnie przecenianych)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak zrobiłem i mam już Yakuza 0 na dysku 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry w surwiwalowej pokroju dayz, hzn1, escape from tarkov na ps4. Wazne zeby pograc w ekipie przeciw innym graczom. Jest lub bedzie cos w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H1Z1 to prędzej umrze śmiercią naturalną niż wyjdzie na konsole. Gra miała być F2P na PS4.

The Division to jedyna chyba gra na PS4 w tym stylu.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 Ojro na PSN. Na co wydać najlepiej z obecnej promocji ?

 

Btw w Ghost Recon: Wildlands gra sporo osób czy jednak nie ?

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Until Dawn czy Heavy Rain / Beyond? Gry wydaje mi się podobne stylistycznie i nie wiem, w co się pakować. Obydwu pudełek brał raczej nie będę, bo to jednak są gry na zasadzie odskoczni od innych tytułów, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, l33t napisał:

Until Dawn czy Heavy Rain / Beyond? Gry wydaje mi się podobne stylistycznie i nie wiem, w co się pakować. Obydwu pudełek brał raczej nie będę, bo to jednak są gry na zasadzie odskoczni od innych tytułów, a przynajmniej tak mi się wydaje.

 

 

Powiem tak. Beyond Two Souls to pozycja obowiązkowa do ogrania, przynajmniej według mnie. Następne to Until Dawn a na koniec zostaw sobie Heavy Rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, ale jak się pewnie domyślasz miałem na myśli dwupak Heavy Rain z Beyond. Więc takie rozwiązanie, jak proponujesz odpada, bo albo kupię po prostu Until Dawn albo właśnie pudełko z HR/B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, l33t napisał:

Dzięki za radę, ale jak się pewnie domyślasz miałem na myśli dwupak Heavy Rain z Beyond. Więc takie rozwiązanie, jak proponujesz odpada, bo albo kupię po prostu Until Dawn albo właśnie pudełko z HR/B.

 

Radzę tobie poczytać zwyczajnie o każdej z trójki tych gier. Wtedy wybór będzie łatwiejszy, bo doradzać można, ale każdy ma tam jakieś swoje gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, dzięki. Kupiłbym i to, i to najlepiej, ale wiem, że takie samograje są świetne jako przerywnik w moim przypadku i cokolwiek bym nie ograł, to nie mam później przez dłuższy czas ochoty na tego typu pozycje. Trudny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, l33t napisał:

Luzik, dzięki. Kupiłbym i to, i to najlepiej, ale wiem, że takie samograje są świetne jako przerywnik w moim przypadku i cokolwiek bym nie ograł, to nie mam później przez dłuższy czas ochoty na tego typu pozycje. Trudny wybór.

 

 

Każda z tych gier jest warta ogrania, kwestia tylko w jakiej kolejności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain to kilka półek wyżej w porównaniu do Beyond, które spokojnie można by skrócić o połowę. Fabularnie podobnie to wygląda, Heavy Rain wciągnęło mnie jak odkurzacz, podczas gdy Beyond wali nudą przez 50% gry. To oczywiście tylko moja opinia. Niestety, sprzedawane są w pakiecie ;)

 

Until Dawn też jest ciekawe, pod warunkiem, że nie odstrasza Cię wcielenie się w bandę nastolatów. Fabularnie trzyma się kupy, ale nie jest tak rozbudowana jak Heavy Rain. Wybory mają przełożenie jedynie na to, kto przeżyje, a kto będzie miał pecha ;)

 

Wziąłbym pakiet na Twoim miejscu. Jak ograsz to zawsze możesz sprzedać, a Until Dawn też Ci nie ucieknie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dzięki Panowie - w takim razie wezmę rzeczywiście Heavy Raina (najwyżej Beyond nigdy nie wyląduje w napędzie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko, jakaś lista gier wartych kupna z obecnego promo. 88 Euro dostępne. I ponawiając ktoś ma jakieś informacje ile ludzi gra obecnie na PS4 w Ghost Recon: Wildlands ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Wroblos napisał:

Ponawiam pytanko, jakaś lista gier wartych kupna z obecnego promo. 88 Euro dostępne. I ponawiając ktoś ma jakieś informacje ile ludzi gra obecnie na PS4 w Ghost Recon: Wildlands ?

Ni-Oh, Tomb Raider, Yakuza 0, Cień Mordoru, Batman, Metro - to są fajne tytuły w tej promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam możliwość zamiany Titanfall 2 za GTA V oraz Skyrim.

Co byście poradzili mi, kiedy przede mną czeka W3 Goty?

Ogólnie mimo wszystko bardziej skłaniam się ku skyrim...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał GTA V. Jak ograsz W3, to Skyrim wyda Ci się biedną grą i mogą Cię odrzucić pewne elementy dzieła od Bethesdy ;) Przy GTA V nie będziesz się nudził, fabularnie jest bardzo dobrze. Pomijam już to, że Wiedźmin GOTY wyjmie Ci z życia 100-150h i szczerze wątpię, że będziesz miał ochotę na kolejnego ogromnego RPGa.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do Wieśka to może i więcej. Bierz GTA, to jedna z lepszych gier ogólnie, a dla fanów piaskownic szczególnie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Panowie,

Mam możliwość zamiany Titanfall 2 za GTA V oraz Skyrim.

Co byście poradzili mi, kiedy przede mną czeka W3 Goty?

Ogólnie mimo wszystko bardziej skłaniam się ku skyrim...

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Jeżeli chodzi o tą generację konsol to GTAV jest grą nieśmiertelną, do końca tej generacji będzie dobrze żyć.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a tak mnie kusi Skyrim bo ten świat jest taki oryginalny...

 

A gdybym zaczął od Skyrim a po nim wziąłbym się za Wiedzmina? 😁😁

 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak, w edycje zremasterowaną Skyrima gra się miodnie. Każda z gier które podałeś jest świetna, ale typy graczy są różne, także jak cię ciągnie konkretnie do jakiejś gry po prostu ją weź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację i w 100% się zgadzam ale GTA też mnie kręci 🤣🤣🤣

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×