Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Poza oprawa wizualna, czymś wersja na ps4 się wyróżnia?

Pewnie tym, że gra znacznie więcej ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam chętnych do wspólnej gry na multi. Po 7 miesiącach mam już powoli dość grania samemu. 

Zainteresowani pisać w grze, psn id : FreeGinForever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wybrałeś moment :shok: Coraz mniej ludzi w to gra i ta tendencja będzie się utrzymywać do czasu pojawienia się HoW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wybrałeś moment :shok: Coraz mniej ludzi w to gra i ta tendencja będzie się utrzymywać do czasu pojawienia się HoW.

 

Gram od alphy w Destiny na multi i nie zauważyłem żeby grało mniej ludzi. HoW praktycznie nic nie zmieni oprócz Trials of Osiris. Destiny ma się dobrze, powstaja Undergroundowe turnieje (pomimo braku podstawowej funkcji jaką jest - Custom game czy rebalans spiecial amo), coraz więcej dobrych teamow. Moment na szukanie ludzi wydaje mi się dobry, a napewno nie gorszy niż 2 miesiące temu bądź za 2 miesiące. Wystarczy chcieć. Napewno jacyś Polacy graja multi i chcą nadal grać tylko pytanie czy tu zaglądają.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja opieram się na własnym doświadczeniu (również pykam od czasów alfy) i tak mało znajomych grających w Destiny jak obecnie jeszcze nie było. Jeżeli we wtorek kiedy wszystko się resetuje w godzinach popołudniowych grających znajomych jest 2 to coś jest na rzeczy. Nie tak dawno to były dwie, trzy strony a teraz... pustka. Randomów na PvP nie zabraknie, ale żeby z koleżkami postrzelać to już nie lada sztuka. Jak coś to możesz słać zaproszenie. Zawsze parę partyjek chętnie zagram jak będę dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszył kolejny ekscytujący Iron Banner. Tym razem do kupienia (zgodnie z oczekiwaniami i przeciekami) na lvl. 3 buty a na 4 klata. Wszystko więc wskazuje na to, że w kolejnym, i zapewne ostatnim przed wyjściem HoW, IB do wygarnięcia będą klata i kask i tym sposobem bez robienia Croty będzie można dobić do 32lvl. Pytanie tylko czy komuś jeszcze się chce? Ktoś w to jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu rewelacyjne nagrody :) Tyrać 4 lvl iron bannera dla klaty :) 

Co do pytania czy się chce... mi już nie :) 

Szkoda, że kolejny dodatek w maju. Do tego czasu gra umrze śmiercią naturalną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram za wiele w pvp jedynie tyle by wyrobić reputacje dla frakcji - wiadomo bounty się wliczają więc muszę, ale gra pvp w Destiny to jakaś kpina. Takie smaczki jak ładowanie kolesiowi około 20 pocisków prosto w łeb z pulse rifle, a ten beztrosko sobie to mnie leci i strzela we mnie z shootguna to norma. Ogólnie twórcy mówiąc o "równowadze i balansie" mówią to z przekonaniem jak gimbus spowiadający się matce, że nigdy nie palił. Śmiać się chce. Pomijam już fakt, że większość kolesi załatwia mnie "na raz" i to nie ze snajperki tylko w sumie ze wszystkiego. Żart. Jak ktoś nie chce sobie spieprzyć wrażenia z gry to lepiej niech omija ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to u Ciebie wygląda to popełniasz podstawowy błąd czyli nie używasz: Thorna lub TLW lub Feltwinters/Matador/Party Crasher. Jest kilka pukawek OP i jak się nimi nie gra to się od nich ginie. Proste. Może z nową aktualizacją nieco się to zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to u Ciebie wygląda to popełniasz podstawowy błąd czyli nie używasz: Thorna lub TLW lub Feltwinters/Matador/Party Crasher. Jest kilka pukawek OP i jak się nimi nie gra to się od nich ginie. Proste. Może z nową aktualizacją nieco się to zmieni.

Zmieni zmieni,juz z hc ludzie nie beda biegac.Przerzuca sie na pulsy i autorifle:)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka nowości odnośnie PVP w TTK.

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/08/17/destiny-the-taken-kings-changes-to-the-crucible.aspx

 

Nie ma nic czego byśmy już nie słyszeli, można jednak popatrzeć na kilka nowych broni oraz z tego co widzę, to bronie chyba będą mieć shadery w końcu.

Chyba, że pojawia się jakaś nowa frakcja, albo bronie PVP znowu mają nowe kolory. Chodzi mi o ten jaskrawo zielony rewolwer. Bo inni goście mają armor w podobnym kolorze.

Do tego kilka dość dziwnych broni, także jestem ciekaw jak się sprawdzą w praktyce.

 

Z najważniejszych rzeczy dla mnie, jakie usłyszałem to nerf blinka...najwyższa pora. Odstęp czasowy pomiędzy używaniem go będzie znacznie większy.

Jestem tylko ciekaw, co tym razem zepsują w balansie broni i czy znowu trzeba będzie czekać do następnego dodatku na zmianę, bo przecież zrobienie patcha z balansem to jak widać tytaniczna robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej urzekło to co planują z pojazdami... NIC! Zero pomysłu. Combined arms to dalej pozostaną 3 mapy :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale chyba widzą że ten tryb jest najmniej popularny (w sumie czemu ma nie być skoro cały czas jest wyłączony) i skupili się na czymś innym.

Bardziej mnie zastanawia dlaczego nie mogą zrobić wszystkich trybów dostępnych w każdym momencie, a nie że losowo co tydzień wybierają tryb. Musze czekać na Inferno nie wiadomo jak długo bo jakiś buc nie ogarnął chyba miejsca na ekranie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się dzisiaj działo w pvp to już szczyt wszystkiego. Masa cheaterów. Ładuje typowi magazynek z Surosa w łeb ten podbiega do mnie i wali mnie w ryj po czym ginę (Ja Tytan Defender a on hunter). Masakra. Gdybym nie chciał zdobyć tego trofika za Salvage to bym w ogóle omijał pvp na 100km. Muszą zrobić czystkę bo to już plaga. Kolejna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Rifle w pvp to kupa. Wliczyć w to lag i pewnie to, że nie trafiłeś każdą kulą i zdążył podejść i zapakować shota w pape. Nic nowego :)

Co innego gdybyś mu z Hawkmoona pakowal w łeb kule, a on nic. Wtedy smród jest jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Rifle w pvp to kupa. Wliczyć w to lag i pewnie to, że nie trafiłeś każdą kulą i zdążył podejść i zapakować shota w pape. Nic nowego :)

Co innego gdybyś mu z Hawkmoona pakowal w łeb kule, a on nic. Wtedy smród jest jakiś.

No wiesz...opisałem tylko jeden przypadek z dzisiaj  :)

Praktycznie w każdym meczu coś nie tak. Aha...cały magazynek trafił dokładnie w łeb. Nie tylko z SUROSEM takie przypały. Już nie raz załatwił mnie facet z shootguna który stał spory kawał ode mnie. To co się tam wyprawia to jakiś dramat. Na raz. Gdybym miał ocenić odległość to no nie wiem...sprintem bym biegł do niego około 3-4s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felwinter :) Po ostatnim Ironie to standard. Graj Clashe, a najlepiej Inferno jak jest. Z wyłączonym radarem gra się milion razy lepiej.

W każdym razie w pvp albo się dostosuje, albo zwariujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felwinter :) Po ostatnim Ironie to standard. Graj Clashe, a najlepiej Inferno jak jest. Z wyłączonym radarem gra się milion razy lepiej.

W każdym razie w pvp albo się dostosuje, albo zwariujesz.

Zwariuje. Robię jeszcze tylko Salvage by wpadł trofik i więcej tam nie zaglądam bo można dostać szału. Multi w Shadow Fall było dużo dużo lepsze. Poza tym nie było takiego czegoś by każdy biegał z jedną bronią jak tutaj...jakiś Hand Cannon. Prawie każdy go używa.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było, tu po prostu leży balans.

Shadow Fall to była któraś z rzędu gra GG oparta na takich samych zasadach jak w poprzednich częściach. Trudno, żeby dali dupy po tylu latach robienia tego samego :)

Bungie w Halo miało genialny multi, ale w Destiny jest zbyt duża różnorodność broni, czego w Halo nie bylo, a dopracowanie balansu trochę potrwa.

Ja nie mówię, że pvp jest świetne, ma spore problemy. Ale daje też masę frajdy jak się gra ze znajomymi. Ja tam też czasami rwe włosy z głowy, ale i tak wracam bo uwielbiam tą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grając PvP daję przy okazji sąsiadom lekcję nowomowy. Można narzekać, można marudzić, ale jak zmiatam typa rakietą z Truth przez pól mapki to od razu zapominam o frustracji :laugh:  Fajnie, że od wtorku będzie można popróbować nowe mapki i tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest. Jak ja walcze vs thorny to mnie cos strzela, ale potem jak takiego typka ustrzele  to morda sie smieje przez nastepne 5 minut.

W ogole jak juz gram i zabije kogos kto uzywa pistoletu to kazdy kill cieszy - ta taki pros ze mnie;p

@Frost Prime -  ja walcze mida! Nawet na malych mapach i w zupie mam to ze nie mam dobrych statysktych.

NIe powiem , mam thorna i jak na moj skil troche miesa polecialo jak robilem quest, ale nie odpowiada mi gra pistoletem.

Wole narzekac i strzelac z scoutrifle.

Czekamy na wtorek i nowy balans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko Last Wordem gram póki co. Hawkmoona i Thorn są dla mnie za wolne.

Bardzo mocno liczę na wielki powrót Auto Rifle, w innym wypadku pvp znów będę odwiedzać od święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×