Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi się, ze to czysto losowe. :) chociaż może się wydawać ze przyznawanie nagród jest iście szatańskie. Ja jeszcze nigdy nie widzałem exotycznego enagramu ani itemu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie -,- ale grając teraz w control tam gdzie pokazuje kto kogo zabił zobaczyłem, że gościu dostał złote Monte Carlo -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie minął tydzień od premiery, a ty już chcesz osłabiać bronie... Od tego masz radar którego nie da się oszukać jakimś idiotycznym perkiem ala CoD, żeby wiedzieć, że gościu będzie wychodził z danej strony, więc polecał bym Ci go zacząć używać i orientować się na mapach a nie narzekać na bronie. To według Ciebie jaki ma być shotgun tak z ciekawości zapytam - z metra nie ma zadawać śmiertelnych obrażeń? A Fusion rifle dobrze wiesz, że trzeba "naładować" zanim wystrzeli, więc jest czas żeby móc spokojnie zareagować.

Kolejna osoba polecajaca radar wow.Ty tak na powaznie czy wszystkich ludzi traktujesz jak idiotow?

Nikt nie powiedzial ze masz sie zgadzac z moim zdaniem wiec zluzuj piete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba polecajaca radar wow.Ty tak na powaznie czy wszystkich ludzi traktujesz jak idiotow?

Nikt nie powiedzial ze masz sie zgadzac z moim zdaniem wiec zluzuj piete.

 

Tylko Ciebie bo płaczesz o broń która musi zadawać duże obrażenia z tak bliskiej odległości (shotgun) a fusion rifle to inna bajka, więc nie wiem czemu narzekasz na "brak czasu na reakcje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ciebie bo płaczesz o broń która musi zadawać duże obrażenia z tak bliskiej odległości (shotgun) a fusion rifle to inna bajka, więc nie wiem czemu narzekasz na "brak czasu na reakcje".

Widac ze ociekasz zajebistoscia.Widac rowniez ze nie rozumiesz pewnych pojec.Badz zdrow o przezajebisty czlowieczku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym karabinkiem tez mozna niezly wynik utrzepac. Ci co graja shotgunami albo fusion maja ciezej. Czas ładowania masakra. Zanim zdążyłem naladowac fusion to juz leżałem. Wg mnie lkm robi spustoszenie jak tylko dorwiemy heavy ammo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym karabinkiem tez mozna niezly wynik utrzepac. Ci co graja shotgunami albo fusion maja ciezej. Czas ładowania masakra. Zanim zdążyłem naladowac fusion to juz leżałem. Wg mnie lkm robi spustoszenie jak tylko dorwiemy heavy ammo

 

 

Ano można - to fakt :P

Co do shotgunów to ja nimi grać nie umiem , a jak już gram to i tak z pół metra muszę do gości dwa strzały oddać. Czasem nawet trzy co stanowi często cały magazynek tej "zajebistej" broni.

Fusion faktycznie długo się ładuje i można mieć pewne problemy z naładowaniem, jednak jak się zrobi up'a broni i zmniejszy czas ładowania to ta broń staje się "ciut" za dobra.

 

 

Generalnie to moje odczucia są inne niż w Alpha i Beta wersjach - te zmiany w balansie broni chyba nie do końca się udały. To samo tyczy postaci  - odnoszę wrażenie że Hunter high lvl jest w czarnej dupie za warlockiem high lvl - ale to są moje odczucia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś o to pytał ale nie mogę teraz znaleźć:

 

Jak gram PVP to każdy do kogo celuję ma biały pasek tarczy i czerwony życia. Ja też tak mam? Czy trzeba to odblokować\włączyć na którymś levelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze tytani maja wiecej tej bialej tarczy niz reszta i przez to maja przewage 1v1 masakryczna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś o to pytał ale nie mogę teraz znaleźć:

 

Jak gram PVP to każdy do kogo celuję ma biały pasek tarczy i czerwony życia. Ja też tak mam? Czy trzeba to odblokować\włączyć na którymś levelu?

Też tak masz. Twój pasek zdrowia jest podzielony na 3 segmenty. Pierwsze dwa to tarcza, ostatni to już twoje HP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP jest jakoś skalowane? Tzn, warto grać Crucible jak mam 6 lvl czy nie mam szans z 20+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj topic - tak jest skalowane. Wyższe levele mają tylko przewagę przy tym ze maja wszystkie skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest skalowane. Sam O to pytałem kilka dni temu. Możesz śmiało wbijać na pvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jest skalowane, ale i tak dostanie po dupie bo inni beda.mieli skille wymaksowane, naprzyklad toughness at all cost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male co nieco z pvp ;p Dzisiaj jeszcze wstawie filmik.

 

IWpGgmsf.jpg gfGFTtqo.jpg 47rh2S2x.jpg qAP2hgiP.jpg u6jhi7qF.jpg 7Yu2ksUJ.jpg rcT3PO1U.jpg 5ZPPfqtZ.jpg MWlNo2a1.jpg DlxguvlR.jpg sn3BtZrk.jpg

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik wygląda dobrze, szkoda że na 5 pokazanych tu meczy w 4 było o jednego gracza mniej w druzynie przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyszedł zaraz po końcu meczu, z tego co ja grałem w Crucible to jak ktoś wychodził z gry to bardzo często natychmiast dobierało już kolejnego gracza do tego żeby była pełna 5. Przypuszczam że rzadko kiedy gra się cały mecz przeciwko drużynie z choćby 1 graczem mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne ile zawodników było w drużynie przeciwnej? Gościu kosi w PVP aż miło i trzeba to docenić.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne ile zawodników było w drużynie przeciwnej? Gościu kosi w PVP aż miło i trzeba to docenić.

 

Co robi?

Skoro nie ma znaczenia to zapraszam 1v1 w takim razie. Nie trudno nabić dobre K/D jak z mojej drużyny mają po 0.22. Zastanów się co mówisz.

 

 

Scooby-Doo mylisz się.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było DaraleS wrzuci na pewno filmik gdzie grał 5v5/6v6 i będzie po problemie.

Poza tym jak ktoś robi 30+ killi w meczu nawet z przewagą jednego to na pewno ogarnia lepiej niż przeciętna osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kij wie czy to bylo 5v5, 6v6 czy jeszcze inaczej, ludzie ciagle wychodza i wchodza ^^ Ja to nawet nie patrze na to ilu na ilu gra jest bo inaczej bym sie rozplakal. Wczoraj z kumplem gralismy to mielismy w teamie takie zuki ze w pewnym momencie score wygladal tak:

 

Ja - 3000

Kumpel - 2800

Zuk1 - 210

Zuk2 - 180

Zuk3 - 110

Zuk4 - 80

 

czy cos w tym stylu

 

Najzabawniejsze jest to ze kolesie grali z nami od samego poczatku, a najgorsze jest ze ze rzadko kiedy mam w druzynie ludzi co wyciagna chociaz te K/D 1.0, a najczesciej wlasnie takie scierwo co gra na kierownicy.

 

Wroce do domu to zajme sie obrobka filmiku (co bede robil pierwszy raz w zyciu :biggrin:) dodam jakas fajna muze i na jutuba. Przy okazji jak ktos zna jakies fajne kawalki ktore by nadaly sie do takiego filmiku to poprosze o linki na pw. A jak sie filmik przyjmie to bede wiecej filmikow wstawial  :P

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×