Skocz do zawartości
kakaroto

Battlefield: Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuje w grze jak i w menu przed grą i zawsze to samo . Ustawienia to podstawa a to jest po prostu chore ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zrobisz to przez battleloga i zapiszesz to i tak się nie zapisze. Jeszcze trochę i z zamkniętymi oczami będziesz ustawiać ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa.... to pewnie o to chodzi ,załapałem , taka mini gierka przed każdą grą , test pamięci i szybkiej reakcji . Jak zapomnisz ustawić to się irytujesz , to tak jakbyś zapomniał kluczy od samochodu schodząc z czwartego piętra ;)

Edytowane przez craxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykują dwie darmowe mapy i klika gadżetów:

-Napad na Bank (wersja nocna)

-Dzicz (mapka z 1.DLC,wersja nocna)

Gadżety:

-Noktowizor i jakieś tam inne bajery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie bug przez który odpuściłem granie w tę grę. Pojawił się bodajże z ostatnim patchem/dlc. Kiedyś tego nie było, wszystko działało idealnie. Irytacja mnie bierze że ci pseudo programiści biorą gruby szmal i za każdym razem kiedy coś mówią że naprawiają, psują co innego.

 

Ja właśnie od tygodnia gram, wróciłem do tej gry po pół roku, wcześniej platynka i 60lvl online. Nadal dedykowanych serwerów brak :( Np. ONLY dust. Wykupiłem serwer na próbę chcąc właśnie tylko pustynię/podbój 24/7. Kicha i puchy....graniczy z cudem wbić się na ulubioną mapę/rozgrywkę od samego jej początku, a takie wskakiwanie na końcówki rund  gdzie się da to dla niedzielnych graczy...Najbardziej jednak wqrwia mnie to, że w "dostosuj agenta" ustawiam sobie wszystko, każdą broń, dodatki, wchodzę do gry i ....zonk. Na moje szczęście pamięta mi ustawienia z kiedyś, gdzie biegałem z P90 i wszystko miałem ustawione. Niestety teraz czasem chcę szturmowcem,a tam AK bez magazynka dodatkowego, lunety, barw..to samo z autami, mam odblokowane/wykupione wszystkie dodatki - po wejściu do gry zonk. Aż wierzyć się nie chce, że te trolle programiści nadal tego nie usunęli. Dla mnie to NAJlepsza strzelanka na PS4 ale czasem droga przez mękę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustawianie wszystkiego za każdym razem jak się chce wejść do gry jest mega wk...jace. Ale mam pytanie trochę inne - coś mnie podkusiło i spróbowałem do Sajgi wziąć jakiś tam celownik (chyba nokto czy termo) i teraz za cholerę nie mogę wrócić do sytuacji - strzelba bez celownika. Jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapewne niedługo wejdzie w życie PlayStation Plus League :). Z tego co widziałem Battlefield: Hardline również będzie jako gra ligowa :). Więc może ktoś jest chętny na stworzenie jakiejś grupy i pobawienie się trochę w takiej zabawie? :). Albo może ktoś już gra w jakimś zespole gdzie jest miła atmosfera to z chęcią dołącze :).

Warto też jeszcze nie zapominać o ESL, ale myśle, że PlayStation Plus League powinno być na razie świetnym wprowadzeniem przynajmniej dla mnie do zabawy w e-sport :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 listopada, czyli wtorek za tydzień, dostaniemy aktualizację do gry oraz DARMOWE DLC  2 nocne mapy oraz Google Noktowizyjne :)

 

https://livespot.pl/hardline/data-premiery-darmowego-dlc/

Przy tej okazji na szczęście dostaniemy też łatkę, która naprawi aktualizację broni, dodatków, ulepszeń itp. UFFFFF  

 

Jeśli ktoś ogarnięty będzie robił team do wspólnej walki na inne teamy - to jestem chętny, oczywiście mam HS, 96lvl w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji które znalazłem wynika że tak naprawdę dostajemy jedną nową mapę bo ta druga to podobno nocna wersja tej mapy z bankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ktoś ogarnięty będzie robił team do wspólnej walki na inne teamy - to jestem chętny, oczywiście mam HS, 96lvl w grze

 

Do odważnych świat należy, więc może byśmy zrobili już jakąś grupę 5-6 osobową i sprawdzili jak to wyjdzie? :). Moja propozycja to zapisanie się jeszcze przed PS Plus League do ESL i tam byśmy sprawdzili swoje siły. Uważacie, że jest to dobry pomysł? :).

 

Szukałem trochę info o PS Plus League ale nic nowego i wzmianki żadnej o uruchomieniu usługi u nas jeszcze nie znalazłem.

Jeśli są chętni na taką zabawę to proszę pisać, jeśli chodzi o organizację mogę postarać się wziaść wszystko na swoje barki ale sądzę, że jak będę chętni do zespołu to każdy jakoś podzieli się sam obowiązkami :). Sądzę, że mamy tutaj mnóstwo graczy w Hardline więc powinniśmy jakoś zebrać przynajmniej jeden zespół :). Jak tylko coś ruszy to założe temacik tutaj na forum z naszym zespołem - nazwę zespołu mam już w głowie :). A jak nic nie ruszy to po prostu zrobiło by się zespół nie tylko z osób czytających to forum ale też z paru Społeczności PSN albo nawet z swoich znajomych z PSN :). Opcji jest dużo :).

 

To tyle :). Wspomnę jeszcze krótko jak to wygląda w ESL, najbliższe zawody zaczynają się wieczorem 15 listopada. W zawodach biorą udział zespoły po 5 członków. W zawodach głównym trybem gry jest Rescue.

Link do ESL z Hardline na PS4: http://play.eslgaming.com/battlefield/playstation/

 

BTW wysyłam do Ciebie Tomi915 zaproszenie do znajomych :). Osobiście sądzę, że nie jestem strasznie konfliktowy więc zapewne jakoś wszyscy się dogadamy ;).

Są chętni do zabawy :)?

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 6:45 ani śladu patcha lub dlc. Zostawiłem plejke na czuwaniu zobaczymy co z tego będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pacze sa zreguly miedzy 11 a 16 czasu polskiego. tak wynika z moich statystyk ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W playstore ani śladu jakiego kolwiek dlc. Sam w sumie nie wiem czy te mapy będą w dlc czy w patchu od razu.

Jak sytuacja na ps4, jest już patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch z automatu się ściągnie, a mapy pewnie trzeba będzie pobrać z psstore, tak jak to było w BF4 ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch z automatu się ściągnie, a mapy pewnie trzeba będzie pobrać z psstore, tak jak to było w BF4 ostatnio.

Patch się pobierze z zautomatu jak zostawisz włączoną konsolę. Ja zrobiłem test i zostawilem na czuwaniu od chwili kiedy jeszcze go nie było, no i lipa bo się nie pobrał. Dopiero jak wybudziłem konsolę. 

 

Patch zajmuje 2,7 GB, mapy są zawarte w samym patchu. NIe trzeba pobierać żadnego dodatkowego DLC.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tej gry,ale musze przyznać że Noc w Lesie wygląda obłędnie...Klimat i jeszcze raz klimat wylewa się z ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem wbić na serwery z nowymi mapkami, kolejka jak za komuny. Niestety straciłem cierpliwość i odpuściłem. Może dziś się uda ;)

Powie ktoś czy na tych mapkach jest totalnie ciemno i trzeba grać w nokto, czy da się biegać bez tego. Osobiście nie lubię tego zielonego koloru.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał już ktoś czy mapa w dziczy (nocna) dostępna jest na trybie fucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem wbić na serwery z nowymi mapkami, kolejka jak za komuny. Niestety straciłem cierpliwość i odpuściłem. Może dziś się uda ;)

Powie ktoś czy na tych mapkach jest totalnie ciemno i trzeba grać w nokto, czy da się biegać bez tego. Osobiście nie lubię tego zielonego koloru.

Ustaw jasność w bf na 100% i można grać zwykłą kobrą ;p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak odblokować RO933 oraz M110K5 z ostatniego dodatku? (wiem, że jakieś zadanie trzeba wykonać ale nie mogę znaleść na czym to ma polegać)

 

[Edit by: Edmunt]

Na battlelog'u znalazłem informacje, że M110K5 odblokowuje się zabijając 25 na każdej z dwóch nocnych map.

Ale RO933 to pojęcia nie mam.. Jest tylko aby odblokować RO933 .BLK zabij po 10 na każdej z z dwóch nocnych map przy pomocy RO933  :blink:

Masło maślane.. Tanie wino jest dobre i tanie bo jest tanie i dobre..  :wacko:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka Night Woods zajebista,gorzej z Napadem na Bank przerobionym na noc,mapka w obu wersjach mocno średnia.Jeżeli o aktualizacje chodzi to brakuje:

1)Osłabienia snajperek,

2)Poprawy spawn'ów,

3)Osłabienia Min Laserowych,

4)Dodanie dodatkowych opcji dostosowania optyki i hitmarkerów tj. są obecne w BF4,

Generalnie nie jest źle ale nie widzę chęci poprawy niektórych rzeczy które ewidentnie jej wymagają.Gest z darmowymi mapami na plus.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tez wczoraj pogralem. generalnie jesli chodzi o grywalnosc to pacz slaby max. Szotgany, snajpy i granaty powinny byc znerfione zdecydowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dobiłem do 100lvl. O ile z koniecznością "osłabienia" shotgunów i min się zgodzę (chociaż niespecjalnie mi przeszkadzają), o tyle w sprawie snajperek mam inne zdanie. Pewnie jestem noobem jeśli chodzi o snajperki w tej grze ale....MOŻE z 5 osób zabiłem 1 strzałem, reszta na 2 strzały, z daleka bardzo ciężko trafić mimo lunety x14, jakoś nie czuję ich mocy, żeby jak w CS:Strike AWP jak pieprznie to amen. Sam też niewiele razy zginąłem mając full zdrowie, a dostając tylko 1 strzał ze snajpery. W nocne mapy nie gram, więc się nie wypowiem. Jestem maniakiem mapy Pustynia, z 80lvl nabiłem grając tylko tam :) Krwawa forsa - to Everglades, moja specjalność, rush bazy wroga :) Czasem "forsa" Odpływ czy Wzgórza. NIGDY za to nie zrozumiem mapy Śródmieście. Co do patcha, wreszcie można auta na stałe uzbroić itp. Sporo nowej muzy dodali i pierdoły. Około 2ej w nocy mało ludzi gra (Europa), za to przez cały dzień ciężko się dopchać ;) Jak kiedyś wspomniałem - wykupiłem serwer na próbę, zrobiłem Podbój/Pustynia 24/h  i   puchy....byłem w szoku :)  Jeśli ktoś świetnie sobie radzi latając heli to jest koksem w tej grze, można zamiatać po 30-50 killi na rundę!

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×